שטיח שאגי - כשיופי ואיכות נפגשים

17/08/2009 • על ידי • 5,255 צפיות

עיצוב הבית, המשרד או כל חלל אחר שבו אנו מבלים זמן יקר, דורש מאיתנו שטיח. כמה פעמים שמעתם את המשפטים: "השטיח שלך ממש עושה את החדר" או "כדי שהחדר הזה יהיה מושלם באמת אתם חייבים שטיח"? התאמת השטיח לחדר בו הוא נמצא, יוצרת את הרושם שהחלל גדול יותר מכפי שהוא נראה באמת ויוצרת מרחב אפקטיבי וחכם. חדר שבו אין שטיח, מרגיש, פעמים רבות, "ערום" וקר ואין ספק ששטיח צבעוני נותן אווירה, ומוסיף טעם.

שטיח שאגי - רכות מלטפת

מבחר השטיחים הקיימים היום הוא עצום, הן מבחינת הסוגים השונים והן מבחינת הצבעים הרבים. גם איכותו של השטיח והחומר ממנו הוא עשוי, הם חלק בלתי נפרד מהשיקול בקניית שטיח. ולכן מבין כל סוגי השטיחים השונים אנו ממליצים לכם על שטיח שאגי איכותי ויפה, שיהפוך את החלל שלכם למושלם. שטיח שאגי הוא שטיח מיוחד, בעל סיבים צפופים, אריגה חזקה וטקסטורה מלטפת, שטיח שאגי נארג לרוב מצמר, כותנה, משי וחומרים סינתטיים. כמו כן ניתן לרכוש שטיח שאגי שנארג בעבודת יד מחומרים טבעיים בלבד. שטיח שאגי מגיע בצבעים רבים וניתן להתאים אותו לסלון, לפינת הישיבה, לחדר השינה ולמעשה לכל חלל העולה על דעתכם.

שטיח שאגי - איך אפשר לנקות אותו

שטיח שאגי הוא שטיח עשיר בשערות ולמרות זאת קל מאוד לנקות ולתחזק אותו. בכדי לנקות שטיח שאגי באופן יסודי, צריך לעבור עליו עם שואב אבק, אבל אסור בשום פנים לשאוב אותו עם שואב בעל גלגלת, שכן אז הוא ימשוך את הסיבים ויהרוס אותם. כמו כן, במידה ונשפך לכם נוזל על השטיח, יש לספוג אותו עם מגבת ולהשתמש במטליות לחות להסרת הכתמים. בכל מקרה, לפני שאתם מתחילים לנקות את השטיח שלכם, חשוב לשים לב להוראות היצרן או החנות בה הוא נרכש וללנושא הקפיד לפעול על פי ההוראות.

 לסיכום, שטיח שאגי צבעוני נותן מראה צעיר, חי ונועז לחלל שבו הוא נמצא. שטיח שאגי ישדרג לכם את החדר, ויהפוך את החדר שלכם לחדר נעים, יפה, מעוצב וחם.

אודות כותב המאמר

בזאר צרעה – Carpet Center

בזאר צרעה- Carpet Center שטיחים פרקטים

http://www.bazar-tzora.co.il