תריסי עץ

פורסם: 31/08/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 2,712 | Share

תריסי עץ והבית שלנו. הבית שלנו. בית מבטחנו. דלת אמותינו. האם אנחנו אוהבים את המראה של הבית שלנו? המראה בפנים, מראה הבית בחוץ? האם יש משהו שחסר לנו בעין שיכול להוסיף עוד ועוד יופי ותחושה של נועם בביתנו? מאמצים כאלו כנראה שנעשה כל ימי חיינו ולעולם לא נדע שובע. מה לעשות. דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם וכנראה שגם חצר נאה תעשה פעולה דומה.

בתוך הבית כולנו משקיעים את מירב המאמצים ואת מיטב כספמנו, בחוץ לא כולנו כל כך מצליחים לעבור את השלב שלרכוש את הצבע ואת המברשת בהומסנטר חנות עשה זאת בעצמך כלשהי וממש ללכת ולהתחיל לצבוע את המעקה או את הפרגולה.

ומי שרוצה להרוויח את שתי הציפורים במכה אחת תמיד יכול לחשוב על תריסי עץ.

תריסי עץ, הצורה הקמאית של החלון הטכנולוגי הראשון עוד אז מימי הביניים. תריסי העץ הם תוספת ראויה ומרשימה ביותר הן לחלל הפנימי של הבית שלנו והן לחלל החיצוני. תריסי עץ משווים לביתנו תחושה אדירה של עיצוביות, של ישן נושן, של בתי הכפר הפרוצים תריסי עץ של פעם, וגם בבית בפנים, תחושה של בניה, תחושה של בית קטן בערבה, תריסי הן תוספת מושלמת ואלגנטית כל כך ומה אתם יודעים, אפילו יש להם היתרונות שלהם. אולי תריסי עץ אינן הפתרון המושלם למען אבטחת בתנו, אך תריסי עץ הם הצורה היפה ביותר של תריסי שנוכל להרכיב בביתנו והם יעשו את העבודה הן פנימה והן החוצה. הרואים את הבית מבחוץ גם הם יכולים להתרשם מתריסי העץ שתמיד משווים לבית ולדרים בו (שודאי עבדו על העיצוב שלו) ידע והבנה וטעם טוב. תריסי עץ הם קלאסיים במראה שלהם ואני עדיין מדבר על תריסי עץ פשוטים ולאו דווקא על אלו המעוצבים. שם כבר ממש מדובר באומנות בתוך הבית.

תריסי עץ הם יקרים מאוד כמו כל דבר טוב – הם עולים כסף. אך לצד הכביכול חסרון הזה, של תריסי עץ ישנו יתרון שאי אפשר להתעלם ממנו. איכות. איכות תריסי עץ. הם איכותיים יותר ועמידים יותר לאורך זמן מכל הסוגים השונים של התרסים שאנו יכולים לרהט את הבית שלנו ואת מפתחיו בהם.

היום יש חומרים רבים וסוגים שונים של תריסים לשימושים שונים. כמובן שיש את תריסי האלונימיום ואת תריסי הסערות שיודעים להתנהל גם בסערה קשה כיון שלשם כך יוצרו. וכמובן שיש את תריסי הוניל שהם תכלס די זולים ומאוד נוחים אבל בסופו של דבר, אם אנחנו רוצים לשים דגש דווקא על העניין העיצובי והקלאסה של הבית שלנו הרי שנבחר בתריסי העץ. כפי שכבר נכתב פה תריסי עץ הם האלגנטים והיוקרתיים ביותר שיש היום ובבתי האמידים ושועי העולם נראה תמיד תריסי עץ מעוטרים מקיר לקיר.


מאמר זה נלקח מקטגוריית תריסי עץ מפורטל פורטל הדלתות, החלונות והמפתחים המוביל בישראל - דלתות חלונות ומפתחים
עוד בנושא דלתות בפורטל מפתחים

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/50677/תריסי-עץ

  השאר תגובה למאמר זה

  מלאכת ניקוי ספות תביא את התוצאות הטובות ביותר רק כאשר היא מתבצעת בצורה מקצועית ונכונה, יש להקפיד להילחם בכתמים תוך בחירת הכלים המתאימים וחומרי הניקוי התואמים. אם אנכם בטוחים כיצד להסיר את הכתם כדאי לפנות אל איש מקצוע.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl בית וצרכנות> ריהוטl 03/02/2015 lצפיות: 12

  מיטות נוער מעץ, מתאימות לחדרי נוער. מיטות הנוער יכולות להיות בסגנונות שונים כמו למשל: ספות נוער, מיטה וחצי, מיטות נוער מתכווננות חשמלית ועוד. חשוב לשתף את הנערה או הנער, בבחירת המיטה, כי לכל נערה ונער יש טעם אישי ייחודי.

  על ידי: שלמה פריl בית וצרכנות> ריהוטl 12/01/2015 lצפיות: 19

  בסיס מיטה עשוי עץ אורן מלא יביא עמו מראה מודרני, עמידות, שינה נוחה ועיצוב קלאסי המתאים כמעט לכל חדר שינה במראה צעיר או מבוגר יותר.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl בית וצרכנות> ריהוטl 30/12/2014 lצפיות: 15

  הדמיון חוצה גבולות גם כשמדובר בארונות. בעבר ארונות יוצרו כמוצר לאחסון בלבד ולכן לא הייתה השקעה בעיצוב מעבר לנדרש. מה שנדרש היה מידות וחומר גלם, כל השאר היה זניח, העיקר שהארון יהיה חזק ויוכל לשאת את המוצרים לשמו הוא נבנה.

  על ידי: mosheallon1970l בית וצרכנות> ריהוטl 29/12/2014 lצפיות: 12
  צאלה

  חשבתם שספריות קודש הן רק לבתי כנסת? כבר לא! בכל משפחה שמחזיקה ספרי קודש ספריית הספרי קודש היא חלק בלתי נפרד מהבית. היום בניגוד לפעם זה חלק בלתי נפרד מהבית שמקבל דגש עיצובי ולא משני. בהשקעה בספריית קודש איכותית אנו מביעים את האהבה שלנו למה שהן מכילות.

  על ידי: צאלהl בית וצרכנות> ריהוטl 28/12/2014 lצפיות: 17

  הגיע הזמן לעשות את הבלתי נמנע ולסדר את תכולת הארון שלכם לקראת בואו של החורף הישראלי. ובכן מה זה בדיוק אומר וכיצד תדעו לעשות זאת? רגע לפני המבול נערכים נכון

  על ידי: הילה פילוl בית וצרכנות> ריהוטl 19/11/2014 lצפיות: 13

  מיטות קומותיים הן מיטות שמיועדות הלנת מספר אנשים על אותו בסיס מיטה, בדרך כלל מדובר בזוג אנשים אשר אחד מהם ישן למטה והאחר למעלה. בין שני המזרנים מבדיל סולם בדרך כלל. השימוש במיטות קומותיים נעשה בדרך כלל במקומות בהם ישנו אופי מחנאי: מחנות קיץ לנוער, בסיסים צבאיים, ופעילויות שונות בעלות אופי דומה. משתמשים בהן גם במוסדות כליאה מטעם המדינה כמו בתי מעצר ובתי סוהר ברחבי הארץ. כן, ניתן לראותן בשימוש גם בבתי מגורים מרובי ילדים כאשר ישנו חדר ילדים משותף רווי בילדים וטף.

  על ידי: סימונסl בית וצרכנות> ריהוטl 12/11/2014 lצפיות: 24

  התמורות שמתרחשות בשנים האחרונות בתחומי דלתות הבית הן עצומות. דלתות מסוגים שונים , דלתות פנים וחוץ הם ענף משגשג ופורח , וניצניו הם דלתות מחומרים , עיצובים , וקלאסיקות חוזרות לאופנת עיצוב הבית...

  על ידי: אלמוג גרציאןl בית וצרכנות> ריהוטl 06/11/2014 lצפיות: 15

  שערי חניה- מה הם ולמה הם משמשים? אם אתם חיים באזור גוש-דן, ובמיוחד באזור של תל אביב, אתם בוודאי יודעים מה החשיבות של מקומות חניה בכלל ושערי חניה בפרט- שרי חניה נועדו לשמור על מקומות חניה ולאפשר לנו להגיע אל מקום העבודה או חזרה הביתה ולדעת שמקום החניה שלנו שמור ומחכה לנו שנחזור ונחנה בו- כמו כלב נאמן שמחכה לבעליו, כך גם החניה שלנו.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 08/12/2009 lצפיות: 128

  שערי ברזל- מה הם ולמה צריך אותם? שערי ברזל נועדו להגן. מהגדרתם שערים הם שער- הם כניסה של גבול שבו אנחנו מחליטים מי רשאי להיכנס ומי לא. שערים נמצאים לא רק פיזית אלא גם מנטלית- מי אנחנו בוחרים שיהיו החברים שלנו ואילו רגשות אנחנו בוחרים להכניס לתוך המרחב האישי שלנו.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 08/12/2009 lצפיות: 363

  ארכיטקטורה היא למעשה אומנות הבנייה. ארכיטקטורה היא מקצוע המשלב פן אומנותי ופן הנדסי. ארכיטקטורה מהווה מעיין שילוב בין אמנות של תכנון ובניית מבנים לבין הנדסת בניין. העוסק במקצוע הארכיטקטורה, הארכיטקט, לא נהנה מחופש אומנותי מוחלט הוא כפוף לכללים וחוקים של בנייה ולכן צריך לפעול תחת מגבלות.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> בית - כלליl 08/12/2009 lצפיות: 53

  בכל בניה חדשה אחרי אלף תשע מאות תשעים ואחת הוחלט להקים מרחב מוגן שיאפשר לדרי הבית לקבל הגנה בזמן התקפות שזמן האתרעה עליהם הוא קצר. לבניית ממ"ד יש הגדרות מפורטות והוראות שצריכות לעמוד בתקן מסוים. על פי התקנות ממ"ד מותקן בדירות מגורים ושטחו הפנימי נטו יהיה לפחות תשעה מטר מרובע.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 08/12/2009 lצפיות: 5,924

  המונח מחיצות דקורטיביות מתייחס למגוון רחב של מוצרים המיועדים להפרדה בין חללים שונים בבית. מחיצות דקורטיביות מאפשרות לחלק חללים גדולים לחללים קטנים יותר כמו כן אפשר להשתמש במחיצות דקורטיביות לתחום פינות שונות בחדרים. מחיצות דקורטיביות הן גם דלתות כמו למשל דלתות של חדרי ארונות או מרפסות.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 08/12/2009 lצפיות: 1,585

  מסגרות זה עולם ומלואו- מסגרות נועדו לדבר אחד פשוט- לתחום דבר מסוים, בין אם לתחום אותו כדי להדגיש אותו או לכל סיבה אחרת. מסגרות יכולות להיות מסגרות לתמונות, מסגרות לחלונות או מסגרות לתעודות ופרסים.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> שיפוציםl 08/12/2009 lצפיות: 1,711

  סוככי מרקיזה הם פתרון מציון לכיסוי מרפסות בצורה שהופכת אותן שימושיות לאורך כל עונות השנה. הסוכך מונע בקיץ את החשיבה לשמש הקופחת ומספק בחורף הגנה מפני הגשם. נוסף על כך סוככי מרקיזה הם דקורטיביים ומשווים למרפסת מראה של מעין גלידרייה איטלקית. סוככי מרקיזה הם גם נוחים מאוד לשימוש וניתן לפתוח ולסגור אותם בקלות רבה מאוד מה שהופך אותם למוצר נוח ביותר.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> בית - כלליl 08/12/2009 lצפיות: 1,178

  סורגים הם המגנים החיים על ביתנו מפורצים ופריצות למיניהם. סורגים הם המיגון שלנו בבית מאז ומתמיד. סורגים הם מיגון בסיסי לבית כאשר אחרי התקנת סורגים אנחנו עוברים למערכות מיגון טכנולוגיות. יש כיום סורגים עם עיצובים שונים: סורגים שתי וערב, סורגים מתקפלים, סורגים עם עיצובים שונים של כותרות, וכן סורגים סטנדרטיים.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 08/12/2009 lצפיות: 49
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast