שירים להורדה

10/10/2009 • על ידי • 44,383 צפיות

שירים להורדה חינם

 
האינטרנט הוא המקום הטוב ביותר למצוא שירים להורדה, גם להאזין ולהוריד כל שיר שתרצו. ועכשיו ישנם אתרים המציעים שירי אהבה (ואת כל השירים האחרים) ברשת.


כיצד להוריד שירים?


זה אולי נראה כמו משימה קלה, אבל רוב דפדפני האינטרנט מוגדרים באופן אוטומטי לפתוח קבצים עם תוכנית מסוימת. לדוגמה, קבצי MPEG בדרך כלל נפתחים אוטומטית עם Windows Media Player בעת שימוש ב-Windows ו-Internet Explorer. זה כנראה מתאים לרוב המחשבים, אבל מה אתה עושה אם אתה רוצה לשמור את הקבצים ולנגן אותם שוב, מבלי לעבור לאתר ולהוריד  שוב? התשובה היא פשוט להוריד את הקובץ לכונן הקשיח שלך ולהפעיל את הקובץ משם. כאשר מחפש שירים להורדה אתה פשוט צריך ללחוץ על הקישור לקובץ מוסיקה, אתה מוריד את הקובץ ממילא, אז הפעם לא תהיה בעיה. כאשר הקובץ מקבל הורדה אוטומטית, יש לשים לב שאתה יודע באיזו תיקייה נשמר הקובץ מכיוון שהוא נשמר אוטומטית.
בעת שימוש ב-Internet Explorer, קליק ימני על הקישור לקובץ, ואת תפריט כמו אחד למטה, יופיע. בחר "שמירת יעד בשם 'ולבחור שם ומיקום כדי לשמור את הקובץ.


שירים להורדה ישירה

היכן להשיג שירים להורדה?
ניתן להוריד שירים בחינם באמצעות אחת מהתוכנות הבאות:
WinMX, , BearShare LimeWire

שים לב כי מרבית תוכניות השירים להורדה חינם ברשת אינם חוקיות, עם זאת, החברות יכולות לתבוע לתבוע רק את ספקי התוכנה של שירים להורדה.

אודות כותב המאמר

שירים להורדה

אתר שירים להורדה מציג רשימה של כל כוכבי הזמר הישראלי ומציג את המילים של לשירים של כל זמר בישראל. באתר תמצאו גם ביוגרפיה על הזמרים.