שירים להורדה

פורסם: 10/10/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 44,356 | Share

שירים להורדה חינם

 
האינטרנט הוא המקום הטוב ביותר למצוא שירים להורדה, גם להאזין ולהוריד כל שיר שתרצו. ועכשיו ישנם אתרים המציעים שירי אהבה (ואת כל השירים האחרים) ברשת.


כיצד להוריד שירים?


זה אולי נראה כמו משימה קלה, אבל רוב דפדפני האינטרנט מוגדרים באופן אוטומטי לפתוח קבצים עם תוכנית מסוימת. לדוגמה, קבצי MPEG בדרך כלל נפתחים אוטומטית עם Windows Media Player בעת שימוש ב-Windows ו-Internet Explorer. זה כנראה מתאים לרוב המחשבים, אבל מה אתה עושה אם אתה רוצה לשמור את הקבצים ולנגן אותם שוב, מבלי לעבור לאתר ולהוריד  שוב? התשובה היא פשוט להוריד את הקובץ לכונן הקשיח שלך ולהפעיל את הקובץ משם. כאשר מחפש שירים להורדה אתה פשוט צריך ללחוץ על הקישור לקובץ מוסיקה, אתה מוריד את הקובץ ממילא, אז הפעם לא תהיה בעיה. כאשר הקובץ מקבל הורדה אוטומטית, יש לשים לב שאתה יודע באיזו תיקייה נשמר הקובץ מכיוון שהוא נשמר אוטומטית.
בעת שימוש ב-Internet Explorer, קליק ימני על הקישור לקובץ, ואת תפריט כמו אחד למטה, יופיע. בחר "שמירת יעד בשם 'ולבחור שם ומיקום כדי לשמור את הקובץ.


שירים להורדה ישירה

היכן להשיג שירים להורדה?
ניתן להוריד שירים בחינם באמצעות אחת מהתוכנות הבאות:
WinMX, , BearShare LimeWire

שים לב כי מרבית תוכניות השירים להורדה חינם ברשת אינם חוקיות, עם זאת, החברות יכולות לתבוע לתבוע רק את ספקי התוכנה של שירים להורדה.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/52981/שירים-להורדה

  השאר תגובה למאמר זה

  שירים להורדה , מהו בעצם השירות ? איך אנחנו מרוויחים שאנחנו מורידים שירים באינטרנט , האם זה עולה כסף ? האם זה חוקי ? כל השאלות אודות שירים להורדה במאמר הבא.

  על ידי: דניאלl אינטרנטl 27/05/2010 lצפיות: 36,035

  ארצה לדבר מעט במאמר הבא על התופעה שבה אנשים רבים מורידים שירים באינטרנט ואותם השירים שניתן להוריד בכל אתר כמעט פוגעים רבות באומנים השונים. שירים להורדה אינם חוקיים אך אנשים רבים עושים כך ואפרט מעט גם על ההבדלים השונים בין אתרי המוזיקה אשר קיימים אם זה שמיעה ישירה דרך האתר או הורדה ישירה או קנייה דרך אתרים שונים כגון חנות השירים של אפל וחנויות אשר ניתן לקנות מהם דיסקים מקורים.

  על ידי: רן כהןl אומנות> מוסיקהl 20/07/2011 lצפיות: 4,145

  במדריך זה נלמד איך להפוך את סרטוני היוטיוב לmp3 בקלות, איך לחתוך את סרטון היוטיוב, איך להוריד שירים מיוטיוב דרך הסמארטפון, ואיך ניתן לשמוע שירים מיוטיוב דרך הסמארטפון גם אם הוא סגור.

  על ידי: דורl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 19/05/2014 lצפיות: 677
  מיכאל שקרוב

  מאמר הסוקר את כל שיטות ההורדה באינטרנט של 2009. החל מאימיול ועד ליוזנקסט ושירותי אחסון קבצים. כל היתרונות והחסרונות. חלק א'

  על ידי: מיכאל שקרובl אינטרנטl 30/04/2009 lצפיות: 87,438 lתגובות: 2

  הצצה אל פורומים שונים של תכניות טלוויזיה מגלה תופעה לא בלתי צפויה: הפורום משמש למטרו מגוונות: לניהול חשבונות ( לא אחת – לחיסולם!), לקידום 'מכירות', כמשאב בלתי נדלה ליחסי ציבור, כזירה שבה אפשר לרומם ולהשפיל בהינף אצבע היורדת על מקשי מקלדת, כמקום להעלות השערות, לנבא, וגם - לזכור ולהתגעגע.

  על ידי: טלוויזיה און לייןl בידור ופנאי> טלויזיהl 17/07/2011 lצפיות: 81

  יש קצת לעסוק ולהשתפשף בנושא בכדי להבין כיצד והיכן ניתן למצוא הורדות ישירות לתכנים שונים, העניין הוא שכולם חושבים על הורדות ישירות כמשהו נעלה ונשגב, כמשהו שקשה להבין ולעשות ולכן מתעלמים ממנו ומעדיפים לא להיכנס - אבל זהו מונח מוטעה, בשביל להיכנס לתחום ולהבין בצורה ממוצעת, עליכם להתעסק מעט בהורדות ישירות ולנסות לבדוק דברים בעצמכם בתחום, אין צורך בקורות חיים של יוצא יחידה צבאית מובחרת, כל הדרוש הוא ידע בסיסי וקל באנגלית ואחרי שתתרגלו לסטייל של הורדות ישירות אתם לא ממש תצטרכו את האנגלית ואסביר בהמשך

  על ידי: אבירם כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 26/11/2010 lצפיות: 8,367

  אתר המשחקים הטובים ברשת האינטרנט המיועד לילדים בכל הגילאים

  על ידי: שי מl אינטרנט> אתרי משחקיםl 19/07/2010 lצפיות: 9,120
  שגיא איתן

  בחירת מגבר היא עניין די מורכב, מה בעצם יש בצליל האותנטי הזה של אותם מגברים שיוצרו בשנות ה 50 וה-60 ומאז אין להם כמעט תחליף? במאמר זה ננסה לבחון את הקריטריונים לבחירת מגבר מנורות. רובנו מתרכזים בגיטרה ושוכחים שלמגבר יש השפעה של 50% על הצליל המופק. בואו ננסה להבין ביחד מה כדאי ולמה.

  על ידי: שגיא איתןl אומנות> מוסיקהl 09/01/2015 lצפיות: 31

  במאמר זה אנסה להראות את המלכודות שאנו עשויים ליפול בהם כשאנו מחליטים לבחור מורה לפיתוח קול, וגם קצת מידע שיוכל לסייע באיך לא לבחור מורה גרועה ואיך לא לפספס מורה טובה. והעיקר- שלא נפסיק לשיר :-)

  על ידי: רובי ראובניl אומנות> מוסיקהl 15/12/2014 lצפיות: 12

  במאמר זה אשתדל להתייחס למס' תרגילים למיתרי הקול המיועדים לשיפור הקול. מאמר זה מתייחס לאנשים שיש להם רקע בסיסי בשירה ו/או בפיתוח קול, ונעבור על מספר שיטות לפיתוח קול בסיסיות.

  על ידי: רובי ראובניl אומנות> מוסיקהl 06/12/2014 lצפיות: 11
  Maayan Kedem

  מבט מבפנים- מבקרי המוזיקה האמנותית בישראל שיפוט והערכת המוזיקה האמנותית מראשית היווסדה בישראל ועד ימינו אנו.

  על ידי: Maayan Kedeml אומנות> מוסיקהl 29/09/2014 lצפיות: 27
  אוריה - מורה לפיתוח קול

  במאמר סוקרת ומשתפת את הקוראים בכמה מאפייני דמות של מורים שלצערי הרב יצא לי באופן אישי ללמוד מהם עבודה קולית ופיתוח קול.. וגם כאלו ששמעתי עליהם ממורים או תלמידים אחרים. לדוגמא "נגני הפסנתר המדהימים "- שאין להם מושג בהוראת קול, "הדיווה האחת והיחידה", ועוד סוגי "שרלטנים" אחרים המופיעים בצורות ופנים שונים ברשת ובעולם התעשייה המוזיקאלית. טוב לדעת על הדברים - כדי להזהר ממכשולים בדרך לעבודה קולית נכונה, ולהגיע למיצוי הפוטנציאל הקולי שלכם - בלי דמעות ותסכול מיותרים.

  על ידי: אוריה - מורה לפיתוח קולl אומנות> מוסיקהl 01/09/2014 lצפיות: 20
  אוריה - מורה לפיתוח קול

  אנסה לתת תשובה מדוייקת( מבקשת לציין כי תלמידי אינם מתלוננים על העניין) כדי להסביר שהתופעה אינה עניין של מה בכך, ויש לראותה ולשקול היטב השלכותיה... בעיקרון צרידות נגרמת כתוצאה מאי סגירת המיתרים -זה אומר שהמיתרים לא עובדים נכון, בדרך כלל מתווספת לצרידות תחושת עייפות בקול, וצורך במנוחה לקול. במידה ואתם חשים מאמץ רב ללא שיפור בתוך זמן השיעור, וגם מופיעה צרידות לאחר השיעור - שלא היתה קיימת לפני השיעור- זהו סימן שהמורה שלכם נותן לכם תרגילים שלא מתאימים למצב של הקול שלכם, ואף מזיקים לקולכם.

  על ידי: אוריה - מורה לפיתוח קולl אומנות> מוסיקהl 01/09/2014 lצפיות: 22
  אוריה - מורה לפיתוח קול

  לבחור מורה לקול? איך תדע שהמורה שבחרת אכן מעולה? מורה טוב לפיתוח קול אמור להיות מסוגל לאבחן את הקול שלכם, ולזהות בעיות בקול *האבחנה אמורה להיות ברורה *התרגילים אמורים להיות בהתאם למצב הקולי שלכם ההוראות ברורות.....

  על ידי: אוריה - מורה לפיתוח קולl אומנות> מוסיקהl 31/08/2014 lצפיות: 19

  האם אתם חושבים שאי שמקצוע שתזמינו אותו לבדוק מכשיר שלכם, יוכל להכיר את המכשיר עוד בטרם פתח אותו? נשמע כמו בדיה, אבל האמת היא, שאם מדובר על מכוון פסנתרים

  על ידי: נדיה אזימובl אומנות> מוסיקהl 30/06/2014 lצפיות: 29
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast