המכללה למנהל

20/10/2009 • על ידי • 1,568 צפיות

המכללה למנהל

רבים מכירים את המכללה למינהל, אך הם לא יודעים כי זוהי מכללה שהוקמה מיסודה להסתדרות הפקידים שבהסתדרות החדשה.

רבים מגיעים למכללה למינהל כתוצאה מהמלצותיהם של חברים אשר לומדים בה ומאוד מרוצים ואכן המכללה למינהל מוגדרת כיום כאחת מהמכללות הגדולות והמבוססות ביותר בארץ. היא אינה מורכבת אך ורק ממוסד אקדמאי אלא מבתי ספר תיכון המפוזרים ברחבי הארץ, מהיצע נרחב של סניפים המציעים לימודי תעודה חוץ אקדמאים, מלימודי מקצוע וגם בתי ספר המתמחים בהסמכת הנדסאים בארץ.

אחד הדברים אשר גרמו למכללה למנהל לשמור על מעמדה כמוסד לימודים אטרקטיבי וכמוסד המצליח לגרום לכמות נרשמים שהולכת וגדלה מדי שנה, היא היכולת של המכלל למינהל להתאים עצמה לתחומים החדישים של שוק הלימודים , להתעדכן בכל המתרחש בתחום הלימודי ולהתאים את עצמה לאותם תחומים במהירות.

מרכיב נוסף ולא פחות חשוב המוביל אנשים רבים ללמוד במכללה למינהל הוא שנות הותק שלה, המכללה למינהל היא בעלת ניסיון של עשרות שנים במגוון תחומים ורבים מהמוסדות הציבוריים והפרטיים מעדיפים לשלוח את עובדיהם ללמוד במכללה למינהל.

במכללה למינהל לומדים היום כ-11,000 סטודנטים וכ-28,000 בוגרים, סיימו את לימודיהם במכללה.

המכללה למינהל- פעילות

35 שלוחותיה של המכללה למינהל פזורים ב-20 ערים ברחבי הארץ. משנת תשנ"ו החלה פעילות שהלכה וצמחה בקמפוס הממוקם בעיר ראשון לציון. המכללה למינהל של ראשון לציון היא אחת הסניפים הידועים של המכללה למינהל ובית הספר למינהל עסקים ובניין בית הספר למשפטים ממוקם שם, ההצלחה של המכללה למינהל בראשון לציון כל כך גדולה שכבר החלו לתכנן תוכניות המערבות: מרכז ספורט, מעונות סטודנטים ועוד בה.

בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ממוקם בצפון תל אביב.

המכללה למינהל - מסלולים

  • בית הספר להנדסאים- של המכללה למינהל הוא אחד מבתי הספר המוכרים להנדסאים בארץ, הוא פועל  באישור ובפיקוח של מה"ט ומאגד בתוכו תחומים שונים של לימודי הנדסאי, כגון: תוכנה, תיירות, תעשייה וניהול, לוגיסטיקה, חשמל, אלקטרוניקה, מחשבים, תקשורת נתונים ועוד.
  • לימודי תואר- במכללה למינהל קיימים גם לימודי תואר ראשון ושני. לימודי התואר הראשון הם בתחומי המשפטים, מינהל עסקים, כלכלה, תקשורת, מדעי המחשב, קרימינולוגיה, מדעי ההתנהגות ועיצוב פנים ומסלולי התואר השני של המכללה למינהל מתמקדים ב: מינהל עסקים במגוון תתי תחומים.
  • מסלולי לימודי תעודה- של המכללה למינהל הכוללים כמעט כל תחום: מייעוץ מס, הנהלת חשבונות ועד  פרסום ויחסי ציבור ו-משאבי אנוש.
  • מכללה להוראת הטכנולוגיה של המכללה למינהל , מכשירה מורים להוראה של מקצועות הטכנולוגיה. המכללה מכשירה את המורים לחינוך של תלמידי העל-יסודי ואף מאפשרת בשילוב עם בית ספר למינהל עסקים ובית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ללמוד לתואר ראשון.
  • בתי ספר תיכוניים- 5 בתי ספר תיכוניים טכנולוגיים ועיוניים.

כי במכללה למינהל יש הרבה יותר אפשרויות

מאמרים קשורים

פרסומת

מאמרים אחרונים בנושא לימודים אקדמאיים