המכללה למנהל

פורסם: 20/10/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 1,554 | Share

המכללה למנהל

רבים מכירים את המכללה למינהל, אך הם לא יודעים כי זוהי מכללה שהוקמה מיסודה להסתדרות הפקידים שבהסתדרות החדשה.

רבים מגיעים למכללה למינהל כתוצאה מהמלצותיהם של חברים אשר לומדים בה ומאוד מרוצים ואכן המכללה למינהל מוגדרת כיום כאחת מהמכללות הגדולות והמבוססות ביותר בארץ. היא אינה מורכבת אך ורק ממוסד אקדמאי אלא מבתי ספר תיכון המפוזרים ברחבי הארץ, מהיצע נרחב של סניפים המציעים לימודי תעודה חוץ אקדמאים, מלימודי מקצוע וגם בתי ספר המתמחים בהסמכת הנדסאים בארץ.

אחד הדברים אשר גרמו למכללה למנהל לשמור על מעמדה כמוסד לימודים אטרקטיבי וכמוסד המצליח לגרום לכמות נרשמים שהולכת וגדלה מדי שנה, היא היכולת של המכלל למינהל להתאים עצמה לתחומים החדישים של שוק הלימודים , להתעדכן בכל המתרחש בתחום הלימודי ולהתאים את עצמה לאותם תחומים במהירות.

מרכיב נוסף ולא פחות חשוב המוביל אנשים רבים ללמוד במכללה למינהל הוא שנות הותק שלה, המכללה למינהל היא בעלת ניסיון של עשרות שנים במגוון תחומים ורבים מהמוסדות הציבוריים והפרטיים מעדיפים לשלוח את עובדיהם ללמוד במכללה למינהל.

במכללה למינהל לומדים היום כ-11,000 סטודנטים וכ-28,000 בוגרים, סיימו את לימודיהם במכללה.

המכללה למינהל- פעילות

35 שלוחותיה של המכללה למינהל פזורים ב-20 ערים ברחבי הארץ. משנת תשנ"ו החלה פעילות שהלכה וצמחה בקמפוס הממוקם בעיר ראשון לציון. המכללה למינהל של ראשון לציון היא אחת הסניפים הידועים של המכללה למינהל ובית הספר למינהל עסקים ובניין בית הספר למשפטים ממוקם שם, ההצלחה של המכללה למינהל בראשון לציון כל כך גדולה שכבר החלו לתכנן תוכניות המערבות: מרכז ספורט, מעונות סטודנטים ועוד בה.

בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ממוקם בצפון תל אביב.

המכללה למינהל - מסלולים

 • בית הספר להנדסאים- של המכללה למינהל הוא אחד מבתי הספר המוכרים להנדסאים בארץ, הוא פועל  באישור ובפיקוח של מה"ט ומאגד בתוכו תחומים שונים של לימודי הנדסאי, כגון: תוכנה, תיירות, תעשייה וניהול, לוגיסטיקה, חשמל, אלקטרוניקה, מחשבים, תקשורת נתונים ועוד.
 • לימודי תואר- במכללה למינהל קיימים גם לימודי תואר ראשון ושני. לימודי התואר הראשון הם בתחומי המשפטים, מינהל עסקים, כלכלה, תקשורת, מדעי המחשב, קרימינולוגיה, מדעי ההתנהגות ועיצוב פנים ומסלולי התואר השני של המכללה למינהל מתמקדים ב: מינהל עסקים במגוון תתי תחומים.
 • מסלולי לימודי תעודה- של המכללה למינהל הכוללים כמעט כל תחום: מייעוץ מס, הנהלת חשבונות ועד  פרסום ויחסי ציבור ו-משאבי אנוש.
 • מכללה להוראת הטכנולוגיה של המכללה למינהל , מכשירה מורים להוראה של מקצועות הטכנולוגיה. המכללה מכשירה את המורים לחינוך של תלמידי העל-יסודי ואף מאפשרת בשילוב עם בית ספר למינהל עסקים ובית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ללמוד לתואר ראשון.
 • בתי ספר תיכוניים- 5 בתי ספר תיכוניים טכנולוגיים ועיוניים.

כי במכללה למינהל יש הרבה יותר אפשרויות

דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/53669/המכללה-למנהל

  השאר תגובה למאמר זה

  חגי

  החממה הינה בית ספר ונקודת מפגש המכנסת יכולות יצירתיים לעשייה מקורית. המכללה למנהל, כמוסד המלמד רבבות סטודנטים בנושאי לימוד שונים, רואה בתחומי האמנות ועיצוב אתגר ערכי, הראוי למיקוד יכולותיה וכוונותיה במובנם הרעיוני והמעשי ליצירת רף גבוה ובולט בנוף בתי הספר לאמנות ועיצוב בארץ.

  על ידי: חגיl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 29/06/2008 lצפיות: 750

  מוטי חדד, 39, מונה למנהל מכללת ג'ון ברייס הדרכה מחטיבת ההדרכה של מטריקס. חדד יהיה כפוף וידווח לזיו מנדל, מנכ"ל חטיבת ההדרכה של מטריקס.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 13/11/2014 lצפיות: 16

  היצע ההולך ההולך וגובר של מוסדות לימוד בעיקר מכללות, פותח אפשרות בפני עשרות אלפי מועמדים באזורים שונים וכאלו שאינם מצליחים להתקבל למקצועות נחשקים לפנות ללימודים במכללות כמעט בל תחום. האם זוהי בחירה נכונה ?

  על ידי: מכונת-כתיבהl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 27/07/2013 lצפיות: 147

  לראשונה בישראל יתקיים קורס במסגרת אקדמית מלאה העוסק במערכות לניהול קשרי לקוחות – CRM, אשר יועבר באמצעות מערכת ה-CRM שהולכת וצוברת תאוצה בעולם ובישראל - Salesforce.com CRM. מערכת Salesforce.com CRM נחשבת לחלוצה בתחום היישומים בענן ונחשבת לאחת החברות החדשניות ביותר בעולם.

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 05/08/2013 lצפיות: 139

  אגרת משפחה חדשה "אחרי החגים" אוקטובר 2010

  על ידי: משפחה חדשהl חברה וסביבה> אקטואליהl 01/11/2010 lצפיות: 1,790

  בשעה טובה, החלטת להירשם ללימודי הנדסאי. אחרי הכל, הצורך בתחום לימודים שישמש גם כמקצוע, כמו גם מגוון האפשרויות הרחב לבחירה, הכריעו את הכף. גם על תחום בתוך עולם זה אתה כבר סגור. נותרה רק שאלה אחת פתוחה: איזה מוסד לימודי הוא הטוב ביותר עבורך? יש הרבה מאוד אופציות כאן.

  על ידי: SEO Neto Teaml חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 30/10/2011 lצפיות: 199

  SAP תציג את הפתרון בישראל במסגרת אירוע מיוחד שיוקדש למגוון האתגרים בתחום הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה. הכנס ייערך ביום ד', .201411.6, בקמפוס המכללה למנהל בראשון לציון. בין הנושאים בהם יעסוק הכנס: תפעול שרשרת האספקה, רשתות

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 28/05/2014 lצפיות: 31

  לא אחת עולה בכותרות תופעת הקטינות המחפשות דרך לסלול להן אל התהילה וזאת באמצעות התקשרות- לגמרי לא בטוחה ונכונה - והצמדות אל מפורסמים בדרך כלל מבוגרים מהן, מתן טובות הנאה, כאלה ואחרות, שימוש בגופן ועוד- הכול כדי להיות חלק מהטרנד- להיות מפורסם כמשאת נפש. מה ניתן לעשות, מה אמורה המשפחה לשנות ומה מערכת החינוך, נראה בעיניי נושא שבלתי אפשרי להותירו זנוח, אלא יש להציפו ולהעלותו על סדר היום ולא להמתין למקרה הבא שיאירו...

  על ידי: אתי שרה שדהl חברה וסביבה> אקטואליהl 21/05/2014 lצפיות: 84

  ם בעבר אלה שרצו ללמוד לימודים אקדמיים נאלצו להסתפק באוניברסיטאות בלבד, הרי שכיום ניתן למצוא בארץ מבחר בלתי רגיל של מכללות שונות, המציעות מגוון של מסלולי לימוד בנושאים שונים.

  על ידי: טוםl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 26/01/2012 lצפיות: 1,325
  בבלי יריב

  תרבות הערכה פועלת בצורות ודרכים שונות המשולבות בתהליכי ההוראה- לעיתים בתהליכי למידה הערכה המשתלבים באופן טבעי, הוליסטי. וזאת כאשר אנחנו מעבירים שיעור בכיתה, מנחים צוות מורים או חונכים תלמידים באופן אישי. ההבחנה של מתודולוגיית הערכה מתהליכי הוראה אחרים או כפי שנשאף להגדירם כיום, תפיסת תרבות הערכה כדיסציפלינה, תחום דעת

  על ידי: בבלי יריבl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 11/04/2015
  ד"ר איתמר כוכבי

  ציון מרצה מצטיין – אוניברסיטת חיפה – תואר MBA – עקרונות החשבונאות ציון מרצה (4.8) 96 נק' מתוך 100 נק'

  על ידי: ד"ר איתמר כוכביl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 08/03/2015
  ד"ר איתמר כוכבי

  שיעורים 2-1: רקע פנסיה: האתגרים והבעיות הצפויות עם הפגיעה בקצבת הפנסיה בעתיד ד"ר איתמר כוכבי עורך דין, רואה חשבון וכלכלן

  על ידי: ד"ר איתמר כוכביl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 29/12/2014 lצפיות: 39
  ארז דוידוביץ

  עבודת הסמינריון חייבת להיכתב בצורה פורמלית של דיווח העובדות. לכן, שימוש בגוף ראשון ( אני, אנחנו , שלי, שלנו, הבאתי, הבאנו, מצאתי וכדומה) רצוי מאוד שיעשה בצורה מצומצמת ובמקומות הנכונים.

  על ידי: ארז דוידוביץl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 28/12/2014 lצפיות: 16

  הנדסה אזרחית, ניתן ללמוד בארץ במקומות הבאים: אוניברסיטת אריאל, הטכניון, המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון, אוניברסיטת בן גוריון (אוניברסיטת באר שבע).

  על ידי: שלמה פריl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 23/12/2014 lצפיות: 21
  ארז דוידוביץ

  תהליך המחקר מתאר לקורא את הדרך שעשינו ואת השלבים שעברנו בדרך אל הנתונים הסופיים, המזוקקים ששמשו אותנו בניתוח הסופי של הנתונים.

  על ידי: ארז דוידוביץl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 03/12/2014 lצפיות: 25
  ארז דוידוביץ

  אוכל לתת לכם 6 כללים שמניסיוני, יצמצמו לכם את הטעות שבבחירת מאמרים לא רלוונטיים או הטעות של התעלמות ממאמרים רלוונטיים מאוד.

  על ידי: ארז דוידוביץl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 03/12/2014 lצפיות: 24
  ארז דוידוביץ

  לאחר שבחרנו נושא, נדרש למצוא לו בסיס מחקרי רחב ככל הניתן. נדרש אם כן לפנות למאגרי מידע מסוימים המכילים רק מחקרים

  על ידי: ארז דוידוביץl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 03/12/2014 lצפיות: 26

  תזונה איכותית מהווה בסיס לקיום אורח חיים בריא ומאוזן, גם עבור אוכלוסיית ההולכים על ארבע. בניגוד למה שרבים סוברים, שאריות של מזון בני אדם אינן תורמות לבריאות ולהתפתחות התקינה של כלבינו היקרים. נהפוך הוא, במקרים רבים הן גורמות לנזקים משמעותיים, הן בטווח המיידי והן בטווח הרחוק יותר.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 02/06/2013 lצפיות: 40

  בתקופה האחרונה יותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש עבור כלביהם היקרים כלוב הטסה, מתוך הבנה שגם הם זקוקים לבית חם ואינטימי המקנה בטחון, הגנה ושלווה. העובדה שהוא גם מהווה אמצעי חינוכי יעיל לאימון לעשיית הצרכים מחוץ לכלוב (ומחוץ לבית כמובן) הופכת אותו למוצר אידיאלי עבור בעלי כלבים.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 02/06/2013 lצפיות: 54

  כלבך היקר הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה. כשם שאתה דואג לצרכיהם האישיים של משפחתך, כך אתה צריך לדאוג גם לידידך השעיר והנאמן. רכישת כלוב לכלב עבורו, תאפשר לך להעניק לו בית חם, בטוח ונעים. מקום אישי, שיעניק לו שלווה ורוגע.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 12/03/2013 lצפיות: 67

  כאשר יוצאים לחופשה באילת יש לתכנן את מקום השינה. לא מעט אנשים מתלבטים אם לישון במלון או באכסניה באילת. מדוע עדיף מלון על אכסניה באילת? חופשה באילת היא החופשה שכולנו מחכים לה: שמש, חום, ים קסום, שלל אטרקציות ואפשרויות בילוי והרבה הרבה כיף. אבל המיתון והקושי הכלכלי בשנים האחרונות גורמים לאנשים לחשוב פעמיים אם להתארח באילת באכסניה או במלון.

  על ידי: איתיl נופש ותיירות> יעדים בארץl 12/03/2013 lצפיות: 69

  ברלין, בירתה של גרמניה, עיר המשלבת ישן וחדש, שריד ועדות למלחמה הארורה, לקומוניזם ששלט בחלקה, יחד עם פריחה תרבותית עצומה, אדריכלות מרהיבה ועוד. טיסות לברלין מאפשרות לכם תוך ארבע שעות טיסה להגיע לעיר בה כדאי לבקר, להכיר, להרגיש ולחוות את העבר וההווה מתערבבים אלו באלו לכדי פסיפס עירוני מעניין.

  על ידי: איתיl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 12/03/2013 lצפיות: 49

  המודעות לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא הולכת ומתפתחת גם בעולם בעלי החיים. חברות המייצרות ומשווקות אוכל לכלבים משקיעות משאבים אדירים במחקר ופיתוח מוצרים שיספקו לאוכלוסיית ההולכים על ארבע את כל אבות המזון הנדרשים לתחזוקת הגוף ולשימורו.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 12/03/2013 lצפיות: 64

  עוגיות שוקו וניל הפכו לאחד המאכלים האהובים על קהל הצרכנים בישראל ובשאר רחבי העולם. אם בעבר, יוחסו עוגיות שוקו וניל רק לקהל היעד של הילדים, כיום ניתן לומר שכמעט כל מבוגר יעלה חיוך רחב אם תספחו עוגיות שוקו וניל להפסקת הקפה שלו.

  על ידי: איתיl אוכל ומתכונים> מתכונים חלבייםl 07/09/2010 lצפיות: 2,877

  מכון לנדר, הוא מרכז אקדמי להשכלה גבוהה בישראל. לנדר, מוסמך על ידי המועצה להשכלה גבוהה להעניק תארים ראשונים במנהל עסקים וכן תארים שנים ביהדות. המכון ממוקם בעיר הקודש ירושלים ונושא עימו אווירה לימודית בהתאם.

  על ידי: איתיl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 07/01/2010 lצפיות: 165
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast