אש התשוקה

27/10/2009 • על ידי • 127 צפיות

בפתיח מתוך שירו המקסים של חיים משה לאו דווקא מדובר כמו כל שיר לבי הבנתי בין גבר לאישה מה שגבר מחפש זה להרגשי את הכוח שלו את ההשקעה שיוצאת ממנו ואת הרצון שלו לבטא נתינה (מה שנכון גם למקומות עבודה).

מי מאיתנו לא הרגיש, או פה ושם עדיין מרגיש רגעים שלמים של התלהבות זיקוקי אושר שנכבים עם שימוש מוגזם בהיגיון.. זה לא רק היצר או משיכה מינית מדובר בPASSION סיבה לקום עם חיוך ולישון עם סיפוק והכל ..

כדי לא לחפש סיפוקים אחרי שאינם אמיתיים כמו הימורים,סיגריות,ג'ויינטים(לא זה לא אני מישהו סיפר לי)

 את התשוקה נין להבעיר באמצעותספר טוב עלילה חשיבה חיובי ,סקס ,ספורט אבל כדי שיישאר אני מא- ד ממליץ

על תהליכים יומיומיים כמו תרגילי נשימה,מדיטציות ,דיבור עם איש חכם פעם בשבוע כמו ב"ימי שלישי עם מורי"של מיץ' אלבום.

שלושה מישורים יש לה לתשוקה שכלי (מנטאלי) דרך לימוד קריאה מדענים של כל מיני נושאי אפילו תנ"ך ,מיסטיקה

ושאר אלמנטים של פסיכולוגיה ומדעי ההתנהגות.

רגשי שאופייני מאד למזלות האש (קשת,אריה,טלה...ובתולה האדמתי גם לא חשוב מאד מחמאות.)

בנושאים הרגשים אגע על ידי המלצות ..מפגש עם חברים..רשתות חברתיות ,סדנאות להערכה העצמית ,התארגנות של קבוצה לדימיון מודרך וכו..מה שקורה במהלך המפגשים האלו שפשוט מרוב שנמצאים עם כל כך הרבה טיפוסים כמו במשפחות מרובות ילדים אז גדלה הסובלנות ,הקבלה של הדברים בחיים עצמם ויכולת ההתמודדות ולא בריחות לאנליזה כתואה מפגיע הרגשית.

ההיבט השלישי הוא הפיזי :ספורט או בישול עבודה עם הידיים חיבוקים קיק בוקס ,חדר כושר , הליכה על הים וכדומה. זה מוציא איתנו תשוקה וחמלה לאחר עייפות לאנשי הפרקטיקה (שור, בתולה וגדי לפעמים גם אריה.)

מאד חשובות התחושות הפיזיות משום שרובם לא רק מהמזלות שציינת אא אשים שקיבלו פחות מגע חיבוקים ליטופים ועדיין אוהבי זאת חסר להם החיבור לאמא אדמה.

ועל ידי תחושות גופניות דרך ספורט או התעמלות מתחברים לדבר שיותר מדליק אותם ונרגעים קצת..ומורידים את לחץ הדם (טיפ : גם עלים ירוקים מאד בריאים להנעה של זרם הדם קרי : פטרוזיליה, לואיזה,קוסברה ושמיר)

ולסיום דכאון מקורו בצורך פנימי שלנו על מנת למצוא נקודות חזקות ועוצמתיות על מנת להבעיר בכל רגע את ה-ALIVENESS ולכן יש לקבל בברכה כל סוג של רגע קשה כי גם ללומדים מהר מאיתנו עדיין יש עוד דרך ארוכה והרבה מה ללמוד...

DOTANRAVID2@GMAIL.COM

אודות כותב המאמר

דותן רביד

דותן רביד מיסטיקן קורא בקלפים ובכף היד

לשאלות נוספות dotanraid2@gmail.com או 0523296407