תחזית נומרולוגית

פורסם: 31/10/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 1,346 | Share

תחזית נומרולוגית - אוריה לרום

לכבוד יום הולדתכם אתם מוזמנים לבדוק ולדעת את תחזית הנומרולוגית לשנה הקרובה,
מה מצפה לכם וכיצד להתמודד ולהתכונן על ידי חישוב תאריך הלידה שלכם.
הנה השיטה כיצד לחשב:  אנו נמצאים כרגע בשנת - 2009 ותאריך הלידה שלנו
הוא  14.3.1975 מחשבים כך:  יום ההולדת + חודש ההולדת + השנה שאנו נמצאים בה
1 + 4 + 3 + 2 + 0 + 0 + 9 = 19    1    זו השנה שאליה אתם נכנסים ביום הולדתכם.

 
שנה 1.
שנה של התחלות חדשות, זוהי ראשיתה של תקופה חדשה בחיי האדם, ראשית של תהליכים. זה זמן טוב להתחיל דברים גדולים. שנה זו מאופיינת בנסיעות, הוצאת רעיונות לפועל, רכישות , מציאת אהבה וזוגיות. שנה זו נפתחות בפניכם חלונות, דלתות ואפשרויות רבות. שנה של צמיחה.

שנה 2.
המספר שתיים נחשב לאחד המספרים היותר בעיתיים בנומרולוגיה. זוהי שנה לא יציבה מבחינה כלכלית, זוגית שנה עם הרבה מריבות ואף התפרקויות של מערכות יחסים. האדם השרוי בשנה זו נוטה להיכנס לדיכאונות, עד לכדי קבלת סממנים לבעיות גופניות. לא מומלץ בשנה זו לקחת החלטות רציניות וגדולות.

שנה 3.

הכניסה לשנה זו מסמנת כניסה לשנה טובה, שנה של התרחבות, שנה פורייה, שנה של שמחה. בשנה זו יש סבירות גבוהה מאוד לקידום בעבודה או ברווחים בעסקים.  שנה זו גם מאופיינת ברכישת נכסים או קניית בית או דירה חדשים, או מעבר לדירה מרווחת יותר. השנה הקשה עברה חלפה לה, ואת מקומה תופסת שנה הרבה יותר אופטימית, המזמנת אפשרויות רבות.

שנה 4.
בשנה זו יש להפשיל שרוולים ולא לחלום, זהו זמן טוב לשקם מערכות יחסים, ואת המצב הפיננסי, השנה על האדם להיות בעל משמעת עצמית חזקה מאוד, ולסדר היטב את סדר יומו.


שנה 5.
שנה זו טובה לשנות דפוסי חיים, בצורת לימודים או בלקיחת קורסים שונים, זה הזמן לצאת לנופש או לטיולים אחרי השנה הקשה ( שנה 4 ) והעמוסה שעברה על האדם. שנה זו נותנת לאדם יותר היכרויות עם אנשים חדשים ועם מקומות חדשים. הדגש בשנה זו צריך להיות על חיי החברה במיוחד לפנויים ופנויות לקראת שנה הבאה.

שנה 6.
שנה מעולה לפנויים למציאת בני זוג לחיים, ולנשואים לשיקום מערכת היחסים.

אלו שיתמהמהו בשנה זו בעניין הנישואין, עלולים להחמיץ את הרכבת. זו שנה ממש טובה ליציאה לבילויים משפחתיים, ומאמץ להרים את חיי המשפחה לפסגות חדשות. וכן שנה טובה להתפתחות אישית ומודעות עצמית.

שנה 7.
שנה של חשבון נפש וסגירת מעגלים. זוהי שנה קשה לאהבה, עבודה, עסקים, האנרגיות ירודות.  רבים מסיימים מערכות יחסים, נכנסים למשברים. יש להימנע מכניסה לדיכאונות, שכן בסופו של יום – גם השנה הזו תחלוף לה ובאופק הקרוב שנה קלה יותר. יש להיזהר שלא להאשים את הסובבים אותך בקשיים שלך.

שנה 8.
זוהי שנת ההתאוששות מהשנה הכבדה הקודמת, בשנה זו יכול האדם לנשוף מתוכו את השנה הקודמת. בשנה זו ישנן הזדמנויות לשיפור איכות החיים וכן רמת החיים.

שנה 9.
שנה של התארגנות לקראת תקופה חדשה, שנה של סיום תהליכים והכנת הקרקע לחדש, שיגיע בשנה הבאה. כל שינוי שהאדם רוצה, רצוי שיתחיל בו כבר מהשנה הזו לזרוע את הזרעים לשנה מספר אחד הבאה עלינו לטובה.

 בדיקה להתאמת שמות על ידי אוריה - בחינם !!

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/54536/תחזית-נומרולוגית

  השאר תגובה למאמר זה

  נומרולוגיה קבלית – חוכמת הקבלה נומרולוגיה קבלית הינה חוכמה עתיקת יומין אשר בעזרת המספרים בחייו של אדם יוצרת מפה של חייו. בידיים הנכונות נומרולוגיה קבלית היא כלי רב עוצמה אשר בכוחו לסייע לאדם במגוון תחומים. בעזרתה יכול אדם לגלות פרטים שונים אודות עצמו וחייו, כמו מהו יעודו בחיים והאם הוא נמצא בזוגיות המתאימה לו. נומרולוגיה קבלית מאפשרת לאדם לחקור את עתידו, חייו בהווה, עברו ואף גלגולים קודמים

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> נומרולוגיהl 05/09/2009 lצפיות: 4,256

  נשבר הלב...? יש מה לעשות – החזרת אהבה! רבים נתקלים במונח החזרת אהבה וקודם כל חוששים... חוששים שאולי החזרת אהבה לא פועלת או שאולי מדובר בתרגיל. חוששים ממה יגידו החברים, המשפחה, מאיך יגיב האהוב או האהובה שמנסים להחזיר... אבל בשורה התחתונה כולנו יודעים - כאב לב הוא הכאב האיום ביותר, והחזק ביותר שבן האדם יכול לחוות.

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> נומרולוגיהl 03/10/2009 lצפיות: 20,683 lתגובות: 1

  ע"ב (72) שמות הבורא היא טבלה המכילה את כל האנרגיות להם האדם זקוק במהלך חייו. כאשר כל אחד מהצירופים של ע"ב שמות מכיל אנרגיה זמינה עבורנו לכל מיני מצבים בחיים

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> קבלהl 07/03/2011 lצפיות: 397

  אנחנו מכירים מגוון רחב של בני אדם סביבנו . כל אדם הוא עולם ומלואו .לכל אדם מספר תכונות המייחדות אותו ומאפיינות את אישיותו והתנהגותו.

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> נומרולוגיהl 02/04/2011 lצפיות: 550

  כולנו כמהים לאהבה - בין אם כבר חווינו אותה או טרם זכינו... אם חשבתם שמצאתם את אהבת חייכם וביום עצוב אחד היא נמוגה ושוב נותרתם לבדכם, או גרוע מזה, נשארתם מאוהבים וכואבים אתם יכולים להחזיר את האהבה לעצמכם בעזרת הסגולות הבאים:

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> מיסטיקהl 21/10/2009 lצפיות: 42,569

  שלום יקרות ויקרים, היום אגלה לכם את הסוד מה לעשות ואיך כדי לעזור לעצמכם ולמצוא את הזוגיות והאהבה שחסרה לכם כל כך, תוך זמן קצר תדליקו נר לזכר הצדיק רבי מאיר בעל הנס במשך 21 יום כל בוקר (לא בשבת או חג) ותקראו את המזמורים הבאים בתהילים: כ, כא, ה, ו, ע . בימים אלה שאתם מתכוונים, מתפללים ומבקשים למצוא אהבה תשתמשו גם ב"ערכת טיהור" וקמע חותם שלמה לזוגיות, ניתן לרכוש בחנות האתר (את אופן השימוש תקבלו עם הערכה בדואר).

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> מיסטיקהl 14/11/2009 lצפיות: 7,355

  חותם שלמה המלך - קמעות לשלמה המלך היו 44 חותמים - סמלים - קמעות כאשר היו פונים אליו עם איזה בעיה, חסימה, תקיעות הוא היה מטביע את החותם המתאים לבעיה על קלף טהור, שארית של ספר תורה.

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> קבלהl 23/10/2009 lצפיות: 9,129

  טיהור בתים ועסקים, אם הייתה לנו האפשרות לראות דרך העיניים הגשמיות, כמה אור ואנרגיה טובה מכניס הטיהור האנרגטי לבית ולעסק, אז בוודאי היינו מקפידים לעשות אותו לעיתים קרובות יותר.

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> מיסטיקהl 23/10/2009 lצפיות: 2,657

  מונח עין הרע מציין את היכולת המאגית של האדם אשר על פי מבט עינו או על פי דיבורו ביכולתו להזיק לאחר. פעולת עין הרע עשויה לפגוע במישורים שונים: זוגיות, בריאות, שלום בית, עבודה, פרנסה, עסקים, ועוד. ימיה של האמונה בעין הרע עתיקים כימי המין האנושי והיא חזקה מאוד בכל התרבויות והדתות. ניתן לגלותכיצד נפגענו מעין הרע מחישוב שם האדם, שם האם והיום בו נערכה הבדיקה..

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> נומרולוגיהl 28/02/2011 lצפיות: 808

  קריירה היא המפתח לחיים טובים, מכל הבחינות, הן כלכלית, הן אינטלקטואלית ואפילו חיי המשפחה מושפעים ממנה באופן ישיר ועקיף. משום כך חשוב ביותר לבחור את דרכנו המקצועית באופן נבון ומתוך שיקולים הלוקחים בחשבון את כל ההשלכות העתידיות. יחד עם זאת, גם כאשר אנו כבר מצויים בתוך המסלול הקרייריסטי, אנו שוקלים את דרכנו מחד. זאת, לעיתים, גם אחרי שעברנו בו כברת דרך ארוכה אנו מרגישים רצון, או צורך בחשיבה-מחדש אם להשאר בנתיב הקיים, או לשנות כיוון ולעבור לקריירה אחרת.

  על ידי: אלינורl רוחניות> נומרולוגיהl 11/05/2014 lצפיות: 213
  ענבל לוי נומרולוגית

  ענבל לוי נומרולוגית קבלית ומורה לנומרולוגיה מסבירה כי השם שלנו לא ניתן לנו במקרה, משמעות השם היא חזקה מאד והיא משפיעה על תכונות האופי שלנו ע"פ הנומרולוגיה, דרך ההסתכלות על החיים. שאלות כמו- האם כדאי לי להיות עצמאי או שכיר, האם יש לך קושי למצוא בזוגיות יציבה ואוהבת? במה כדאי לי לעבוד כך שאצליח? האם השנה הזאת זה הזמן לעשות שינוי, ואם כן אז מהו השינוי?

  על ידי: ענבל לוי נומרולוגיתl רוחניות> נומרולוגיהl 20/03/2014 lצפיות: 579
  רן סולומון

  הייתי כמו שבוי בקסם האותיות והגלים בשדה המדהים, תורה מופלאה ועתיקת יומין, נפרשה אל מול עיני, קולו של החכם מהדהד באוזני, ואצבעותי מקלידות בטירוף את מה שאני שומע...

  על ידי: רן סולומוןl רוחניות> נומרולוגיהl 31/10/2013 lצפיות: 217
  ענבל לוי נומרולוגית

  בתוך תורת נומרולוגיה מסתתרים סודות רבים, יש אפשר לראות דברים שכנראה קרו בהעבר, הווה ואם האדם ילך נכון ויממש את הפוטנציאל אליו הוא נועד אז ניתן לנחש גם את העתיד. היום אני רוצה להסביר לכם איך מגלים את אחד הגילאים המשמעותיים בחיינו. גיל משמעותי הוא גיל שבו קורה מאורע משמעותי בחייכם, כגון: הכרת בן או בת זוג, חתונה, לידה, מעבר לעבודה חדשה, התחלת לימודים, מעבר דירה, גירושין וכו'. יש כמה מקומות בהם אני יודעת על גילאים משמעותיים ובמאמר זה אתן לכן גיל אחד משמעותי.

  על ידי: ענבל לוי נומרולוגיתl רוחניות> נומרולוגיהl 12/07/2013 lצפיות: 232
  ענבל לוי נומרולוגית

  ידעתם כי חודש לידתכם העברי צופן בתוכו מידע נסתר לגבי מי שאתם? אם תהיתם למה אתם אסרטיביים או לחילופין תלותיים או רגישים יתר על המידה, חודש לידתכם העברי שופך אור על כמה תכונות אופי שלכם. חזקות וחולשות ואפילו איזה צבע מחזק אתכם ומומלץ לכם ללבוש. הינה קצר וקולע על חלק מהתכונות הנסתרות שלכם הנגזרות מחודש לידתכם העברי ע"פ תורת נומרולוגיה קבלית. זכרו כי אלה רק חלק מהתכונות שלכם הנגזרות מחודש לידתכם העברי.

  על ידי: ענבל לוי נומרולוגיתl רוחניות> נומרולוגיהl 06/07/2013 lצפיות: 271
  מאייה מזרחי עצמוני

  'נומר' בלטינית = מספר, 'לוגיה' = תורה. כלומר, נומרולוגיה= תורת המספרים. תורת המספרים מאפשרת לנו לבחון את האדם על פי מפה אישית המבוססת על שמו ותאריך לידתו.

  על ידי: מאייה מזרחי עצמוניl רוחניות> נומרולוגיהl 29/04/2013 lצפיות: 127
  Barak Paztal

  מאמר זה עוסק במשמעות המספרים והאותיות בנומרולוגיה ולמי הם מתאימים. הוא נכתב על ידי הדר אלון נומרולוגית ומתקשרת עם נסיון רב

  על ידי: Barak Paztall רוחניות> נומרולוגיהl 08/01/2013 lצפיות: 215

  השנים האישיות בנומרולוגיה: הנומרולוגיה מחולקת למחזורים, לכול מחוזר 9 שנים אישיות. לכל שנה אישית יש אופי משלה. במאמר זה אפרט מהו האופי של כל שנה ושנה.

  על ידי: עידו הלפריןl רוחניות> נומרולוגיהl 29/09/2012 lצפיות: 2,453

  אנחנו מכירים מגוון רחב של בני אדם סביבנו . כל אדם הוא עולם ומלואו .לכל אדם מספר תכונות המייחדות אותו ומאפיינות את אישיותו והתנהגותו.

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> נומרולוגיהl 02/04/2011 lצפיות: 550

  ע"ב (72) שמות הבורא היא טבלה המכילה את כל האנרגיות להם האדם זקוק במהלך חייו. כאשר כל אחד מהצירופים של ע"ב שמות מכיל אנרגיה זמינה עבורנו לכל מיני מצבים בחיים

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> קבלהl 07/03/2011 lצפיות: 397

  מונח עין הרע מציין את היכולת המאגית של האדם אשר על פי מבט עינו או על פי דיבורו ביכולתו להזיק לאחר. פעולת עין הרע עשויה לפגוע במישורים שונים: זוגיות, בריאות, שלום בית, עבודה, פרנסה, עסקים, ועוד. ימיה של האמונה בעין הרע עתיקים כימי המין האנושי והיא חזקה מאוד בכל התרבויות והדתות. ניתן לגלותכיצד נפגענו מעין הרע מחישוב שם האדם, שם האם והיום בו נערכה הבדיקה..

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> נומרולוגיהl 28/02/2011 lצפיות: 808

  לכבוד יום האהבה ולכל השנה, אני רוצה לחלוק איתכם דבר נפלא. זוהי אחת מהשיטות שאני מעבירה באימון אישי – זוגי. אני ממליצה לכם להקדיש זאת לכל אהוב או אהובה שלכם, הורים, אחים, חברים ולכל היקרים לכם... הקדישו להם זמן מועט אך חיוני זה והזמינו אותם לפגישה אישית איתכם בה תקריאו להם את הכתוב מטה, חבקו אותם וודאו שהם שומעים, מבינים ויודעים שאתם אוהבים אותם באמת. שתהיה לכם שנה מלאה באהבה .

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> קבלהl 12/02/2011 lצפיות: 86

  שלום יקרות ויקרים, היום אגלה לכם את הסוד מה לעשות ואיך כדי לעזור לעצמכם ולמצוא את הזוגיות והאהבה שחסרה לכם כל כך, תוך זמן קצר תדליקו נר לזכר הצדיק רבי מאיר בעל הנס במשך 21 יום כל בוקר (לא בשבת או חג) ותקראו את המזמורים הבאים בתהילים: כ, כא, ה, ו, ע . בימים אלה שאתם מתכוונים, מתפללים ומבקשים למצוא אהבה תשתמשו גם ב"ערכת טיהור" וקמע חותם שלמה לזוגיות, ניתן לרכוש בחנות האתר (את אופן השימוש תקבלו עם הערכה בדואר).

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> מיסטיקהl 14/11/2009 lצפיות: 7,355

  חותם שלמה המלך - קמעות לשלמה המלך היו 44 חותמים - סמלים - קמעות כאשר היו פונים אליו עם איזה בעיה, חסימה, תקיעות הוא היה מטביע את החותם המתאים לבעיה על קלף טהור, שארית של ספר תורה.

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> קבלהl 23/10/2009 lצפיות: 9,129

  טיהור בתים ועסקים, אם הייתה לנו האפשרות לראות דרך העיניים הגשמיות, כמה אור ואנרגיה טובה מכניס הטיהור האנרגטי לבית ולעסק, אז בוודאי היינו מקפידים לעשות אותו לעיתים קרובות יותר.

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> מיסטיקהl 23/10/2009 lצפיות: 2,657

  כולנו כמהים לאהבה - בין אם כבר חווינו אותה או טרם זכינו... אם חשבתם שמצאתם את אהבת חייכם וביום עצוב אחד היא נמוגה ושוב נותרתם לבדכם, או גרוע מזה, נשארתם מאוהבים וכואבים אתם יכולים להחזיר את האהבה לעצמכם בעזרת הסגולות הבאים:

  על ידי: אוריה לרוםl רוחניות> מיסטיקהl 21/10/2009 lצפיות: 42,569
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast