תחזית נומרולוגית

31/10/2009 • על ידי • 1,361 צפיות

תחזית נומרולוגית - אוריה לרום

לכבוד יום הולדתכם אתם מוזמנים לבדוק ולדעת את תחזית הנומרולוגית לשנה הקרובה,
מה מצפה לכם וכיצד להתמודד ולהתכונן על ידי חישוב תאריך הלידה שלכם.
הנה השיטה כיצד לחשב:  אנו נמצאים כרגע בשנת - 2009 ותאריך הלידה שלנו
הוא  14.3.1975 מחשבים כך:  יום ההולדת + חודש ההולדת + השנה שאנו נמצאים בה
1 + 4 + 3 + 2 + 0 + 0 + 9 = 19    1    זו השנה שאליה אתם נכנסים ביום הולדתכם.

 
שנה 1.
שנה של התחלות חדשות, זוהי ראשיתה של תקופה חדשה בחיי האדם, ראשית של תהליכים. זה זמן טוב להתחיל דברים גדולים. שנה זו מאופיינת בנסיעות, הוצאת רעיונות לפועל, רכישות , מציאת אהבה וזוגיות. שנה זו נפתחות בפניכם חלונות, דלתות ואפשרויות רבות. שנה של צמיחה.

שנה 2.
המספר שתיים נחשב לאחד המספרים היותר בעיתיים בנומרולוגיה. זוהי שנה לא יציבה מבחינה כלכלית, זוגית שנה עם הרבה מריבות ואף התפרקויות של מערכות יחסים. האדם השרוי בשנה זו נוטה להיכנס לדיכאונות, עד לכדי קבלת סממנים לבעיות גופניות. לא מומלץ בשנה זו לקחת החלטות רציניות וגדולות.

שנה 3.

הכניסה לשנה זו מסמנת כניסה לשנה טובה, שנה של התרחבות, שנה פורייה, שנה של שמחה. בשנה זו יש סבירות גבוהה מאוד לקידום בעבודה או ברווחים בעסקים.  שנה זו גם מאופיינת ברכישת נכסים או קניית בית או דירה חדשים, או מעבר לדירה מרווחת יותר. השנה הקשה עברה חלפה לה, ואת מקומה תופסת שנה הרבה יותר אופטימית, המזמנת אפשרויות רבות.

שנה 4.
בשנה זו יש להפשיל שרוולים ולא לחלום, זהו זמן טוב לשקם מערכות יחסים, ואת המצב הפיננסי, השנה על האדם להיות בעל משמעת עצמית חזקה מאוד, ולסדר היטב את סדר יומו.


שנה 5.
שנה זו טובה לשנות דפוסי חיים, בצורת לימודים או בלקיחת קורסים שונים, זה הזמן לצאת לנופש או לטיולים אחרי השנה הקשה ( שנה 4 ) והעמוסה שעברה על האדם. שנה זו נותנת לאדם יותר היכרויות עם אנשים חדשים ועם מקומות חדשים. הדגש בשנה זו צריך להיות על חיי החברה במיוחד לפנויים ופנויות לקראת שנה הבאה.

שנה 6.
שנה מעולה לפנויים למציאת בני זוג לחיים, ולנשואים לשיקום מערכת היחסים.

אלו שיתמהמהו בשנה זו בעניין הנישואין, עלולים להחמיץ את הרכבת. זו שנה ממש טובה ליציאה לבילויים משפחתיים, ומאמץ להרים את חיי המשפחה לפסגות חדשות. וכן שנה טובה להתפתחות אישית ומודעות עצמית.

שנה 7.
שנה של חשבון נפש וסגירת מעגלים. זוהי שנה קשה לאהבה, עבודה, עסקים, האנרגיות ירודות.  רבים מסיימים מערכות יחסים, נכנסים למשברים. יש להימנע מכניסה לדיכאונות, שכן בסופו של יום – גם השנה הזו תחלוף לה ובאופק הקרוב שנה קלה יותר. יש להיזהר שלא להאשים את הסובבים אותך בקשיים שלך.

שנה 8.
זוהי שנת ההתאוששות מהשנה הכבדה הקודמת, בשנה זו יכול האדם לנשוף מתוכו את השנה הקודמת. בשנה זו ישנן הזדמנויות לשיפור איכות החיים וכן רמת החיים.

שנה 9.
שנה של התארגנות לקראת תקופה חדשה, שנה של סיום תהליכים והכנת הקרקע לחדש, שיגיע בשנה הבאה. כל שינוי שהאדם רוצה, רצוי שיתחיל בו כבר מהשנה הזו לזרוע את הזרעים לשנה מספר אחד הבאה עלינו לטובה.

 בדיקה להתאמת שמות על ידי אוריה - בחינם !!

אודות כותב המאמר

אוריה לרום

מייל:   oriya10@gmail.com    טלפון:   052-2782258  
 אתר:  www.oriyalarom.com