בנק לאומי

פורסם: 06/11/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 4,895 | Share

בנק לאומי הוא אחד מהבנקים הגדולים בישראל, הן מההיבט של גודלו ונכסיו.
בנק זה מפעיל גם אתר אינטרנט שבו לקוחותיו יכולים לקל אינפורמציה על כל השירותים של הבנק ואף לבצע פעולות חשבונאיות שעד כה יכלו להתבצע רק בסניפי הבנק.
אחד מהשירותים שבנק לאומי מציע הוא שירות משכנתאות.

בנק לאומי- מהי משכנתא?

כיום, משכנתא היא מושג שגור בפינו. אין אנשים רבים הרוכשים דירה חדשה או נכס זה או אחר, אשר אינם משתמשים באפשרות של לקיחת הלוואת משכנתא.
אך מהי בעצם משכנתא? משכנתא היא למעשה, שיעבוד של הדירה שקניתם או כל נכס אחר שרכשתם לגוף שהעניק לכם את המשכנתא.
הלוואת המשכנתא היא לרוב הלוואה לסכום גדול המוחזר בטווח של חודשים או שנים לאותו גוף שדרכו נלקחה ההלוואה.

בנק לאומי למשכנתאות

לבנק לאומי ישנה חברת בת בשם: 'לאומי למשכנתאות'.
חברה זו, נוסדה כבר בשנת 1921 ועיקרי שירותיה הם: הלוואות ללקוחות לצורך רכישה של נכסים שונים, שיפוצים של נכסים שונים ועוד.
כמו כן, בנק לאומי למשכנתאות עוסק במתן הלוואות לאלו הזכאים לכאלו מטעם משרד הבינוי והשיכון.

בנק לאומי- אתר האינטרנט

בנק לאומי מעניק את האפשרות לקחת משכנתא, כשהוא פותח בפני הקהל הרחב את האפשרויות לסוגי משכנתאות שונות. באמצעות אתר האינטרנט של בנק לאומי ניתנת לקהל ברחב ההזדמנות להיחשף למגוון שירותיו של הבנק ובין שירותים אלו נכלל גם שירות המשכנתא.
כל מה שהגולש צריך לעשות הוא להקליד במנועי החיפוש את המילה 'בנק לאומי' וזה יוציא לו פלט עם הקישור הישיר לדף האינטרנט של הבנק. בתוך האתר בקטגוריית 'אשראי' הלקוח יצטרך להקליק על 'משכנתאות' וייפתח לפניו דף המאגד את כל האינפורמציה, הכלים והמסלולים שלהם הגולש זקוק על מנת לקחת הלוואת משכנתא לדירה החדשה או לעסק.
בדף המשכנתאות של אתר בנק לאומי יוסבר לו: מהי משכנתא, יוצג לפניו מדריך לקבלת משכנתא, מידע לבעלי משכנתאות, מהי מטרת לקיחת המשכנתא וקצת אודות בנק לאומי למשכנתאות.

בנק לאומי- מסלולי המשכנתא כיום

בנק לאומי מציע ללקוחותיו סוגי משכנתאות שונות במגוון מסלולים שונים:
משכנתא ללקוח אשר מחליט לרכוש בפעם הראשונה דירה, משכנתא לאלו המחליטים לשפץ או לעבור לדירה בעלות הגבוהה מעלות הדירה הקיימת ומשכנתא למטרות שונות לבעלי נכסים שונים.
בנק לאומי מציע מגוון מסלולים למשכנתא, על מנת שהלקוח ירגיש שאכן ההלוואה שהוא לקח מהבנק מותאמת לצרכים האישיים שלו במבט לטווח הארוך:
משכנתא עם פסק זמן- כאן יש ללקוחות אופציה לקחת משכנתא ולקחת פסק מזמן מהתשלומים הקבועים עליה, בזמנים דחוקים מבחינה כלכלית. (עד שלושה חודשים של דחיית תשלום למשך שנה).
משכנתא בטוחה- משכנתא שבה הלקוח צריך להחזיר סכום קבוע וידוע מראש מדי חודש, דבר המעניק לו בטחון ויכולת לתכנן את צעדיו לטווח הארוך בצורה הנוחה לו.
משכנתא מיוחדת ללקוחות בנק לאומי- לקוחות הבנק יוכלו לקחת משכנתא, כשה-50,000 ש"ח הראשונים של המשכנתא יהיו ללא ריבית עליהם.

בנק לאומי- לסיכום

בנק לאומי המדורג כאחד הבנקים הגדולים והותיקים של ישראל, הוא אחד הבנקים בהם הלקוחות מרגישים בטוחים להשתמש בשירותים המוצעים להם. בנק לאומי נשאר תמיד עם האצבע על הדופק ומעדכן את לקוחותיו במבצעים ושירותים חדשים כל תקופת זמן.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/54991/בנק-לאומי

  השאר תגובה למאמר זה

  מלונדון עד תל אביב בקונגרס הציוני השני הוחלט להקים מכשיר פיננסי להגשמת מטרות ההתיישבות בעקבות זאת נרשמה בלונדון חברה ששמה בנק עברי קולוניאל (Jewish Colonial Trust) ו אוצר התיישבות היהודים ואז הוחלף לשם אוצר, ההון הרשום שם היה שני מליון ליש ט, סכום עתֵק במונחי אותה תקופה, אך בקושי גויסו 250,000 ליש ט.

  על ידי: יעלl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 05/02/2012 lצפיות: 191
  חיה אקילוב, עו"ד ומגשרת

  בניסיון לבחון את חובת התנהלות הבנקים, המוסד הכספי, שבאמצעותו אנו מבצעים פעולות מהותיות בחיינו, כגון נטילת הלוואת משכנתא לרכישת בית, בית עסק וכדומה, מחזור הלוואת משכנתא קיימת, פעולות אשר טומנות בחובן חישוב וסיכון שעלול במעשה או במחדל לגרום לנזקים לרבות נזקים ממוניים. נמצא מספר חובות המוטלים על הבנק לצד חובת הזהירות וביניהם, חובת תום הלב, חובת האמון והנאמנות.

  על ידי: חיה אקילוב, עו"ד ומגשרתl חוק ומשפט> מקרקעיןl 16/04/2014 lצפיות: 120
  נבו - המאגר המשפטי

  התובעת ובעלה המנוח (להלן: המנוח) נטלו מהנתבע (להלן: הבנק) שתי הלוואות במסגרת הסכם משכנתא מסגרת וחוזה הלוואה. ככלל נוהג הבנק לדרוש מלווים עד גיל 55 לרכוש ביטוח חיים כתנאי למתן הלוואה באמצעות חברת ביטוח ולפיכך התובעת בוטחה בפוליסת ביטוח חיים מטעם הבנק.

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 20/05/2008 lצפיות: 122
  נבו - המאגר המשפטי

  משיבה 1 (להלן: המשיבה) ומשיב 4 (להלן: המשיב) הם בעל ואישה ומשיבים 2-3 הם ילדיהם (להלן: הבנים). המשיבים התגוררו בדירה הרשומה אצל משיבה 5 (להלן: עמידר, הדירה). הדירה היתה רשומה ע'ש אבי המשיב ז'ל (להלן: המנוח).

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 08/06/2008 lצפיות: 168
  נבו - המאגר המשפטי

  בנובמבר 1992 נטל הרצל גבעתי מהבנק התובע הלוואה לשם רכישת דירה בפרוייקט 'נווה דקלים'. שנה לאחר מכן הוגשה נגד גבעתי תביעה בגין חוב פיגורים

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 05/06/2008 lצפיות: 75

  ככל שאנו מתבגרים, מתחזק בנו הצורך לרכישת דירה. מרבית הצעירים, גרים בדירות בשכירות חודשית. החיסרון העיקרי של מחיה בשכירות חודשית, הינו שאנו משלמים סכום מסוים בכל חודש במשך שנים, אך לבסוף חוזרת הדירה לבעליה המקוריים ואנו נותרים חסרי מגורים.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> משכנתאl 17/06/2012 lצפיות: 151

  לא פעם יצא לי לחשוב לעצמי שאני כבר לא יכולה לסבול את העניין הזה של לגור בדירות שכורות, כי באופן עקרוני נמאס לי לשלם כדי שמישהו אחר ירוויח.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> משכנתאl 05/07/2012 lצפיות: 73
  נבו - המאגר המשפטי

  תביעה לסעד הצהרתי, כי שטר המשכון עליו חתמו התובעים הינו חסר תוקף בהעדר אימות חתימתם עליו, על ידי עורך דין ובהעדר מתן הסבר לתובעים כנדרש על פי דין ובפרט כלפי אדווה (התובעת מס' 3) – ביתם של התובעים 1-2, אשר 40% מהבית רשום על שמה, היות וחלק ניכר מהכספים לבניית הבית, מקורו בפיצויים בגין ת'ד שעברה (באישור ביהמ'ש). לחילופי חילופין, טענו התובעים לבטלותה של ההוראה הכוללת ויתור על דיור חלופי.

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 31/08/2008 lצפיות: 1,559

  כמעט בחייו של כל אחד מאיתנו מגיע הרגע שבו המילה 'משכנתא' הופכת למציאות. ריבוי הבנקים בישראל מצביע גם על ריבוי אפשרויות ללקיחת משכנתא, ולכן מומלץ ביותר לפני פסיעת צעד כה מחייב לבצע השוואת משכנתאות. השוואה כזו תאפשר לכם לדעת טוב יותר על מה אתם חותמים. להלן נציג בפניכם סקירה קצרה שתאפשר לכם כניסה ידידותית יותר לעולם המשכנתאות אודות שלושת הבנקים הגדולים.

  על ידי: שי שרביl פיננסים וכספים> משכנתאl 23/12/2010 lצפיות: 90
  ערן הינדי

  אם אתה מעל גיל 40, עבדת כשכיר במספר מקומות עבודה ובנוסף עברת מספר מקומות מגורים. סיכוי גבוה שיש לך כסף בתוכניות פנסיוניות שאינך יודע על קיומן. המפקח לשעבר על הביטוח ושוק ההון "עודד שריג" הצהיר כבר בשנת 2013 כי סה"כ ישנן כ- 10 מיליארד ₪ כספים אבודים בקופות הגמל לא דורש. איך זה קרה ? איך בודקים בצורה הטובה והמלאה אם ואיפה הכסף שלך נמצא ? והאם לאחר האיתור שווה להוציא הכסף או שנפסיד מס עליו?

  על ידי: ערן הינדיl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 26/09/2014

  הקדמה לעולם המימון ולמונחים השונים, המאמר הינו חלק מסדרת מאמרים אשר יבנו את עולם המימון ומונחיו, קריה מהנה ד"ר זיו רייך

  על ידי: זיו רייךl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 09/09/2014

  במאמר אציג, מונחים ועקרונות יסוד הקשורים לתחום החשבונאות, כאשר נבנה שפה חדשה אשר ממכילה בתוכה את הרגולציה המשתנה וההנחיות השונות אשר מגדירות את עולם החשבונאות , קריאה מהנה זיו רייך

  על ידי: זיו רייךl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 09/09/2014
  אלטרנטיבה איתור כספים אבודים

  במאמר זה ריכזנו את אפיקי חיסכון אשר עומדים לרשותנו בתקופת ריביות נמוכות, ומה היתרונות והחסרונות. איך תעזרו לילד לקנות דירה, להוצאות החתונה, או ללימודים באוניברסיטה?

  על ידי: אלטרנטיבה איתור כספים אבודיםl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 19/08/2014 lצפיות: 12
  מירב בן עובד

  רפורמת בכר יצרה הבדל בין גורמים מקצועיים בעלי רשיון בתחום הפנסיה והכניסה מושג חדש: "יועץ פנסיוני" אז מה ההבדל בין בעלי הרשיון השונים ומי מהם מתאים ביותר לייעץ לי לגבי החיסכון הפנסיוני שלי.

  על ידי: מירב בן עובדl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 14/08/2014
  רועי קידר

  ישראלים !! הגיע הזמן להחזיר את כספנו בחזרה ! ישראל היא המדינה היחידה בעולם שלוקחת מיסים לתושביה ואינה מחזיר ! הגיע הזמן להחזיר את הכסף האבוד ! כמעט לכל שכיר מגיע החזר מס אז אל תוותרו וקראו את המאמר

  על ידי: רועי קידרl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 30/07/2014 lצפיות: 11
  אביגיל פיליפ, משרד רו"ח

  מזל טוב! הגיע היום בו החלטת לפתוח עסק חדש. טוב ויפה, מרגע זה ואילך עליך להתחיל להתנהל מול רשויות המס. לא מעט אנשים טוענים כי החלק הקשה ביותר בתהליך הקמת העסק, הוא המגע עם הרשויות. ברוב המקרים, הרשויות מצטיירות, כגופים מיושנים, מסורבלים, ביורוקרטים, שמעיקים ולא מועילים במיוחד. ישנה הרגשה כי ההתנהלות מול הרשויות נועדה בעיקר לעזור להן לגבות כספים בצורת מיסים, היטלים וחיובים, דבר שאינו מסייע למוטיבציה בפתיחת עסק.

  על ידי: אביגיל פיליפ, משרד רו"חl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 24/07/2014
  אביגיל פיליפ, משרד רו"ח

  לא מעט פעמים אני נתקלת בשאלות כמו: אני מנהל/ת את העסק שלי מהבית, האם אני יכול להכיר בהוצאות הפרטיות השייכות לבית כחלק מהוצאות העסק? במצבים בהם הוצאות מורכבות הן מחלק עסקי והן מחלק פרטי - הוצאות אלה נקראות הוצאות מעורבות. מכאן ניתן להבין כי הוצאות של ניהול עסק מהבית הינן הוצאות מעורבות (חלק עסקיות וחלק פרטיות). חשוב לציין שהכרת הוצאות של ניהול עסק מהבית כהוצאות עסקיות חלות בתנאי שאין מקום אחר שבו מנוהל העסק. דהיינו, הבית הוא מקום המשרד היחיד שבו מנוהל העסק.

  על ידי: אביגיל פיליפ, משרד רו"חl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 24/07/2014
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast