בנק לאומי

פורסם: 06/11/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 4,965 | Share

בנק לאומי הוא אחד מהבנקים הגדולים בישראל, הן מההיבט של גודלו ונכסיו.
בנק זה מפעיל גם אתר אינטרנט שבו לקוחותיו יכולים לקל אינפורמציה על כל השירותים של הבנק ואף לבצע פעולות חשבונאיות שעד כה יכלו להתבצע רק בסניפי הבנק.
אחד מהשירותים שבנק לאומי מציע הוא שירות משכנתאות.

בנק לאומי- מהי משכנתא?

כיום, משכנתא היא מושג שגור בפינו. אין אנשים רבים הרוכשים דירה חדשה או נכס זה או אחר, אשר אינם משתמשים באפשרות של לקיחת הלוואת משכנתא.
אך מהי בעצם משכנתא? משכנתא היא למעשה, שיעבוד של הדירה שקניתם או כל נכס אחר שרכשתם לגוף שהעניק לכם את המשכנתא.
הלוואת המשכנתא היא לרוב הלוואה לסכום גדול המוחזר בטווח של חודשים או שנים לאותו גוף שדרכו נלקחה ההלוואה.

בנק לאומי למשכנתאות

לבנק לאומי ישנה חברת בת בשם: 'לאומי למשכנתאות'.
חברה זו, נוסדה כבר בשנת 1921 ועיקרי שירותיה הם: הלוואות ללקוחות לצורך רכישה של נכסים שונים, שיפוצים של נכסים שונים ועוד.
כמו כן, בנק לאומי למשכנתאות עוסק במתן הלוואות לאלו הזכאים לכאלו מטעם משרד הבינוי והשיכון.

בנק לאומי- אתר האינטרנט

בנק לאומי מעניק את האפשרות לקחת משכנתא, כשהוא פותח בפני הקהל הרחב את האפשרויות לסוגי משכנתאות שונות. באמצעות אתר האינטרנט של בנק לאומי ניתנת לקהל ברחב ההזדמנות להיחשף למגוון שירותיו של הבנק ובין שירותים אלו נכלל גם שירות המשכנתא.
כל מה שהגולש צריך לעשות הוא להקליד במנועי החיפוש את המילה 'בנק לאומי' וזה יוציא לו פלט עם הקישור הישיר לדף האינטרנט של הבנק. בתוך האתר בקטגוריית 'אשראי' הלקוח יצטרך להקליק על 'משכנתאות' וייפתח לפניו דף המאגד את כל האינפורמציה, הכלים והמסלולים שלהם הגולש זקוק על מנת לקחת הלוואת משכנתא לדירה החדשה או לעסק.
בדף המשכנתאות של אתר בנק לאומי יוסבר לו: מהי משכנתא, יוצג לפניו מדריך לקבלת משכנתא, מידע לבעלי משכנתאות, מהי מטרת לקיחת המשכנתא וקצת אודות בנק לאומי למשכנתאות.

בנק לאומי- מסלולי המשכנתא כיום

בנק לאומי מציע ללקוחותיו סוגי משכנתאות שונות במגוון מסלולים שונים:
משכנתא ללקוח אשר מחליט לרכוש בפעם הראשונה דירה, משכנתא לאלו המחליטים לשפץ או לעבור לדירה בעלות הגבוהה מעלות הדירה הקיימת ומשכנתא למטרות שונות לבעלי נכסים שונים.
בנק לאומי מציע מגוון מסלולים למשכנתא, על מנת שהלקוח ירגיש שאכן ההלוואה שהוא לקח מהבנק מותאמת לצרכים האישיים שלו במבט לטווח הארוך:
משכנתא עם פסק זמן- כאן יש ללקוחות אופציה לקחת משכנתא ולקחת פסק מזמן מהתשלומים הקבועים עליה, בזמנים דחוקים מבחינה כלכלית. (עד שלושה חודשים של דחיית תשלום למשך שנה).
משכנתא בטוחה- משכנתא שבה הלקוח צריך להחזיר סכום קבוע וידוע מראש מדי חודש, דבר המעניק לו בטחון ויכולת לתכנן את צעדיו לטווח הארוך בצורה הנוחה לו.
משכנתא מיוחדת ללקוחות בנק לאומי- לקוחות הבנק יוכלו לקחת משכנתא, כשה-50,000 ש"ח הראשונים של המשכנתא יהיו ללא ריבית עליהם.

בנק לאומי- לסיכום

בנק לאומי המדורג כאחד הבנקים הגדולים והותיקים של ישראל, הוא אחד הבנקים בהם הלקוחות מרגישים בטוחים להשתמש בשירותים המוצעים להם. בנק לאומי נשאר תמיד עם האצבע על הדופק ומעדכן את לקוחותיו במבצעים ושירותים חדשים כל תקופת זמן.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/54991/בנק-לאומי

  השאר תגובה למאמר זה

  מלונדון עד תל אביב בקונגרס הציוני השני הוחלט להקים מכשיר פיננסי להגשמת מטרות ההתיישבות בעקבות זאת נרשמה בלונדון חברה ששמה בנק עברי קולוניאל (Jewish Colonial Trust) ו אוצר התיישבות היהודים ואז הוחלף לשם אוצר, ההון הרשום שם היה שני מליון ליש ט, סכום עתֵק במונחי אותה תקופה, אך בקושי גויסו 250,000 ליש ט.

  על ידי: יעלl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 05/02/2012 lצפיות: 207
  חיה אקילוב, עו"ד ומגשרת

  בניסיון לבחון את חובת התנהלות הבנקים, המוסד הכספי, שבאמצעותו אנו מבצעים פעולות מהותיות בחיינו, כגון נטילת הלוואת משכנתא לרכישת בית, בית עסק וכדומה, מחזור הלוואת משכנתא קיימת, פעולות אשר טומנות בחובן חישוב וסיכון שעלול במעשה או במחדל לגרום לנזקים לרבות נזקים ממוניים. נמצא מספר חובות המוטלים על הבנק לצד חובת הזהירות וביניהם, חובת תום הלב, חובת האמון והנאמנות.

  על ידי: חיה אקילוב, עו"ד ומגשרתl חוק ומשפט> מקרקעיןl 16/04/2014 lצפיות: 154
  נבו - המאגר המשפטי

  התובעת ובעלה המנוח (להלן: המנוח) נטלו מהנתבע (להלן: הבנק) שתי הלוואות במסגרת הסכם משכנתא מסגרת וחוזה הלוואה. ככלל נוהג הבנק לדרוש מלווים עד גיל 55 לרכוש ביטוח חיים כתנאי למתן הלוואה באמצעות חברת ביטוח ולפיכך התובעת בוטחה בפוליסת ביטוח חיים מטעם הבנק.

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 20/05/2008 lצפיות: 133
  נבו - המאגר המשפטי

  משיבה 1 (להלן: המשיבה) ומשיב 4 (להלן: המשיב) הם בעל ואישה ומשיבים 2-3 הם ילדיהם (להלן: הבנים). המשיבים התגוררו בדירה הרשומה אצל משיבה 5 (להלן: עמידר, הדירה). הדירה היתה רשומה ע'ש אבי המשיב ז'ל (להלן: המנוח).

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 08/06/2008 lצפיות: 181
  נבו - המאגר המשפטי

  בנובמבר 1992 נטל הרצל גבעתי מהבנק התובע הלוואה לשם רכישת דירה בפרוייקט 'נווה דקלים'. שנה לאחר מכן הוגשה נגד גבעתי תביעה בגין חוב פיגורים

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 05/06/2008 lצפיות: 86
  ספירלי בע"מ

  בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לרכוש דירה משלכם. אם הונכם העצמי אינו מספיק לרכישה כנראה שתצטרכו לקחת משכנתא מהבנק. אם זה המצב, אין ספק שאתם לפני ביצוע של אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות בחייכם, החלטה אשר תלווה אתכם לאורך שנים רבות, החלטה שיש להיערך אליה בכובד ראש ואשר כדאי מאד להתייעץ לפני הוצאתה לפועל. אז חכו קצת לפני הפנייה לבנק וקבלו הסבר למושגים, תהליכים ושאלות מרכזיות אותם תפגשו בעולם הקסום והמורכב של המשכנתאות…

  על ידי: ספירלי בע"מl פיננסים וכספים> משכנתאl 26/10/2014 lצפיות: 55

  ככל שאנו מתבגרים, מתחזק בנו הצורך לרכישת דירה. מרבית הצעירים, גרים בדירות בשכירות חודשית. החיסרון העיקרי של מחיה בשכירות חודשית, הינו שאנו משלמים סכום מסוים בכל חודש במשך שנים, אך לבסוף חוזרת הדירה לבעליה המקוריים ואנו נותרים חסרי מגורים.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> משכנתאl 17/06/2012 lצפיות: 169

  לא פעם יצא לי לחשוב לעצמי שאני כבר לא יכולה לסבול את העניין הזה של לגור בדירות שכורות, כי באופן עקרוני נמאס לי לשלם כדי שמישהו אחר ירוויח.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> משכנתאl 05/07/2012 lצפיות: 81
  נבו - המאגר המשפטי

  תביעה לסעד הצהרתי, כי שטר המשכון עליו חתמו התובעים הינו חסר תוקף בהעדר אימות חתימתם עליו, על ידי עורך דין ובהעדר מתן הסבר לתובעים כנדרש על פי דין ובפרט כלפי אדווה (התובעת מס' 3) – ביתם של התובעים 1-2, אשר 40% מהבית רשום על שמה, היות וחלק ניכר מהכספים לבניית הבית, מקורו בפיצויים בגין ת'ד שעברה (באישור ביהמ'ש). לחילופי חילופין, טענו התובעים לבטלותה של ההוראה הכוללת ויתור על דיור חלופי.

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 31/08/2008 lצפיות: 1,578

  חתונה היא מאורע משמח לכל הדעות. היא מחברת בין שני אנשים בברית נצחית שמושתתת על אהבה, כבוד, אמון ורצו לבנות יחד חיים משותפים.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 16/03/2015

  המאמר מציע מידע שימושי אודות איתור כספים אבודים, כל אדם בוגר בישראל מתבקש לבצע חיפוש לאיתור כספים להם הוא זכאי. ייתכן כי ישנם כספים השייכים לכם בתכניות חיסכון נשכחות, זה הזמן לפעול לקבלת הכספים הללו לידכם.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 10/03/2015

  לא פעם בחיים נתקלים בסיטואציה שמצריכה מאתנו סכום כספי מכובד, אך יחד עם זאת אותו סכום כרגע פשוט אינו בנמצא.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 02/03/2015

  כסף הינו דבר שעוזר לנו להתנהל בחיי היום יום. גם אם אנחנו לא שמים לב לכך, הכסף סובב אותנו כל הזמן לכל מקום שנלך.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 02/03/2015

  כדי להרוויח כסף אנחנו עובדים קשה מאוד במהלך כל ימי חיינו. בדרך כלל זה נראה כאילו אנחנו עושים הכל כדי לחסוך את אותו כסף שאנו מרוויחים , אך בסופו של דבר כמעט תמיד הוא מבוזבז ללא הרף. המאמר מתאר דרכים מצוינות לחיסכון בכסף.

  על ידי: shmolikl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 06/02/2015 lצפיות: 11

  המאמר מפרט אודות אפשרויות איתור כספי פנסיה באמצעות ממשק אונליין המופעל על ידי משרד האוצר ובאמצעות חברות מקצועיות המציעות שירותים בתחום.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 18/01/2015 lצפיות: 128

  הפורום הוקם על מנת לאגד את סמנכ"לי הכספים, מנהלי הכספים והחשבים של חברות באזור חיפה והצפון לגוף אחד ולכוח אחד וזאת על מנת שיוכלו להיפגש, לדון ולפעול במשותף לקידום ארגוניהם ולפעול כגוף כלכלי ומוביל למען חיזוק כלכלת חיפה והצפון. בד בבד, ישמש הפורום במה לכל העוסקים בתחומי הפיננסים לחשיפה אישית וארגונית, ויהיה מקום מפגש של אנשים ידע ויהווה מגה נטוורקינג.

  על ידי: מוסקוביץ דןl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 16/01/2015 lצפיות: 11

  עצמאי? בעל עסק? האם ידעת שאתה צריך להגיש דוח שנתי? כנס לקריאת הפרטים המלאים.

  על ידי: משה פינקלl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 12/01/2015 lצפיות: 13
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast