בנק לאומי

פורסם: 06/11/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 4,920 | Share

בנק לאומי הוא אחד מהבנקים הגדולים בישראל, הן מההיבט של גודלו ונכסיו.
בנק זה מפעיל גם אתר אינטרנט שבו לקוחותיו יכולים לקל אינפורמציה על כל השירותים של הבנק ואף לבצע פעולות חשבונאיות שעד כה יכלו להתבצע רק בסניפי הבנק.
אחד מהשירותים שבנק לאומי מציע הוא שירות משכנתאות.

בנק לאומי- מהי משכנתא?

כיום, משכנתא היא מושג שגור בפינו. אין אנשים רבים הרוכשים דירה חדשה או נכס זה או אחר, אשר אינם משתמשים באפשרות של לקיחת הלוואת משכנתא.
אך מהי בעצם משכנתא? משכנתא היא למעשה, שיעבוד של הדירה שקניתם או כל נכס אחר שרכשתם לגוף שהעניק לכם את המשכנתא.
הלוואת המשכנתא היא לרוב הלוואה לסכום גדול המוחזר בטווח של חודשים או שנים לאותו גוף שדרכו נלקחה ההלוואה.

בנק לאומי למשכנתאות

לבנק לאומי ישנה חברת בת בשם: 'לאומי למשכנתאות'.
חברה זו, נוסדה כבר בשנת 1921 ועיקרי שירותיה הם: הלוואות ללקוחות לצורך רכישה של נכסים שונים, שיפוצים של נכסים שונים ועוד.
כמו כן, בנק לאומי למשכנתאות עוסק במתן הלוואות לאלו הזכאים לכאלו מטעם משרד הבינוי והשיכון.

בנק לאומי- אתר האינטרנט

בנק לאומי מעניק את האפשרות לקחת משכנתא, כשהוא פותח בפני הקהל הרחב את האפשרויות לסוגי משכנתאות שונות. באמצעות אתר האינטרנט של בנק לאומי ניתנת לקהל ברחב ההזדמנות להיחשף למגוון שירותיו של הבנק ובין שירותים אלו נכלל גם שירות המשכנתא.
כל מה שהגולש צריך לעשות הוא להקליד במנועי החיפוש את המילה 'בנק לאומי' וזה יוציא לו פלט עם הקישור הישיר לדף האינטרנט של הבנק. בתוך האתר בקטגוריית 'אשראי' הלקוח יצטרך להקליק על 'משכנתאות' וייפתח לפניו דף המאגד את כל האינפורמציה, הכלים והמסלולים שלהם הגולש זקוק על מנת לקחת הלוואת משכנתא לדירה החדשה או לעסק.
בדף המשכנתאות של אתר בנק לאומי יוסבר לו: מהי משכנתא, יוצג לפניו מדריך לקבלת משכנתא, מידע לבעלי משכנתאות, מהי מטרת לקיחת המשכנתא וקצת אודות בנק לאומי למשכנתאות.

בנק לאומי- מסלולי המשכנתא כיום

בנק לאומי מציע ללקוחותיו סוגי משכנתאות שונות במגוון מסלולים שונים:
משכנתא ללקוח אשר מחליט לרכוש בפעם הראשונה דירה, משכנתא לאלו המחליטים לשפץ או לעבור לדירה בעלות הגבוהה מעלות הדירה הקיימת ומשכנתא למטרות שונות לבעלי נכסים שונים.
בנק לאומי מציע מגוון מסלולים למשכנתא, על מנת שהלקוח ירגיש שאכן ההלוואה שהוא לקח מהבנק מותאמת לצרכים האישיים שלו במבט לטווח הארוך:
משכנתא עם פסק זמן- כאן יש ללקוחות אופציה לקחת משכנתא ולקחת פסק מזמן מהתשלומים הקבועים עליה, בזמנים דחוקים מבחינה כלכלית. (עד שלושה חודשים של דחיית תשלום למשך שנה).
משכנתא בטוחה- משכנתא שבה הלקוח צריך להחזיר סכום קבוע וידוע מראש מדי חודש, דבר המעניק לו בטחון ויכולת לתכנן את צעדיו לטווח הארוך בצורה הנוחה לו.
משכנתא מיוחדת ללקוחות בנק לאומי- לקוחות הבנק יוכלו לקחת משכנתא, כשה-50,000 ש"ח הראשונים של המשכנתא יהיו ללא ריבית עליהם.

בנק לאומי- לסיכום

בנק לאומי המדורג כאחד הבנקים הגדולים והותיקים של ישראל, הוא אחד הבנקים בהם הלקוחות מרגישים בטוחים להשתמש בשירותים המוצעים להם. בנק לאומי נשאר תמיד עם האצבע על הדופק ומעדכן את לקוחותיו במבצעים ושירותים חדשים כל תקופת זמן.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/54991/בנק-לאומי

  השאר תגובה למאמר זה

  מלונדון עד תל אביב בקונגרס הציוני השני הוחלט להקים מכשיר פיננסי להגשמת מטרות ההתיישבות בעקבות זאת נרשמה בלונדון חברה ששמה בנק עברי קולוניאל (Jewish Colonial Trust) ו אוצר התיישבות היהודים ואז הוחלף לשם אוצר, ההון הרשום שם היה שני מליון ליש ט, סכום עתֵק במונחי אותה תקופה, אך בקושי גויסו 250,000 ליש ט.

  על ידי: יעלl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 05/02/2012 lצפיות: 197
  חיה אקילוב, עו"ד ומגשרת

  בניסיון לבחון את חובת התנהלות הבנקים, המוסד הכספי, שבאמצעותו אנו מבצעים פעולות מהותיות בחיינו, כגון נטילת הלוואת משכנתא לרכישת בית, בית עסק וכדומה, מחזור הלוואת משכנתא קיימת, פעולות אשר טומנות בחובן חישוב וסיכון שעלול במעשה או במחדל לגרום לנזקים לרבות נזקים ממוניים. נמצא מספר חובות המוטלים על הבנק לצד חובת הזהירות וביניהם, חובת תום הלב, חובת האמון והנאמנות.

  על ידי: חיה אקילוב, עו"ד ומגשרתl חוק ומשפט> מקרקעיןl 16/04/2014 lצפיות: 137
  נבו - המאגר המשפטי

  התובעת ובעלה המנוח (להלן: המנוח) נטלו מהנתבע (להלן: הבנק) שתי הלוואות במסגרת הסכם משכנתא מסגרת וחוזה הלוואה. ככלל נוהג הבנק לדרוש מלווים עד גיל 55 לרכוש ביטוח חיים כתנאי למתן הלוואה באמצעות חברת ביטוח ולפיכך התובעת בוטחה בפוליסת ביטוח חיים מטעם הבנק.

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 20/05/2008 lצפיות: 128
  נבו - המאגר המשפטי

  משיבה 1 (להלן: המשיבה) ומשיב 4 (להלן: המשיב) הם בעל ואישה ומשיבים 2-3 הם ילדיהם (להלן: הבנים). המשיבים התגוררו בדירה הרשומה אצל משיבה 5 (להלן: עמידר, הדירה). הדירה היתה רשומה ע'ש אבי המשיב ז'ל (להלן: המנוח).

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 08/06/2008 lצפיות: 174
  נבו - המאגר המשפטי

  בנובמבר 1992 נטל הרצל גבעתי מהבנק התובע הלוואה לשם רכישת דירה בפרוייקט 'נווה דקלים'. שנה לאחר מכן הוגשה נגד גבעתי תביעה בגין חוב פיגורים

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 05/06/2008 lצפיות: 80
  ספירלי בע"מ

  בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לרכוש דירה משלכם. אם הונכם העצמי אינו מספיק לרכישה כנראה שתצטרכו לקחת משכנתא מהבנק. אם זה המצב, אין ספק שאתם לפני ביצוע של אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות בחייכם, החלטה אשר תלווה אתכם לאורך שנים רבות, החלטה שיש להיערך אליה בכובד ראש ואשר כדאי מאד להתייעץ לפני הוצאתה לפועל. אז חכו קצת לפני הפנייה לבנק וקבלו הסבר למושגים, תהליכים ושאלות מרכזיות אותם תפגשו בעולם הקסום והמורכב של המשכנתאות…

  על ידי: ספירלי בע"מl פיננסים וכספים> משכנתאl 26/10/2014 lצפיות: 29

  ככל שאנו מתבגרים, מתחזק בנו הצורך לרכישת דירה. מרבית הצעירים, גרים בדירות בשכירות חודשית. החיסרון העיקרי של מחיה בשכירות חודשית, הינו שאנו משלמים סכום מסוים בכל חודש במשך שנים, אך לבסוף חוזרת הדירה לבעליה המקוריים ואנו נותרים חסרי מגורים.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> משכנתאl 17/06/2012 lצפיות: 159

  לא פעם יצא לי לחשוב לעצמי שאני כבר לא יכולה לסבול את העניין הזה של לגור בדירות שכורות, כי באופן עקרוני נמאס לי לשלם כדי שמישהו אחר ירוויח.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> משכנתאl 05/07/2012 lצפיות: 78
  נבו - המאגר המשפטי

  תביעה לסעד הצהרתי, כי שטר המשכון עליו חתמו התובעים הינו חסר תוקף בהעדר אימות חתימתם עליו, על ידי עורך דין ובהעדר מתן הסבר לתובעים כנדרש על פי דין ובפרט כלפי אדווה (התובעת מס' 3) – ביתם של התובעים 1-2, אשר 40% מהבית רשום על שמה, היות וחלק ניכר מהכספים לבניית הבית, מקורו בפיצויים בגין ת'ד שעברה (באישור ביהמ'ש). לחילופי חילופין, טענו התובעים לבטלותה של ההוראה הכוללת ויתור על דיור חלופי.

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 31/08/2008 lצפיות: 1,569
  ערן הינדי

  מיליארדי שקלים אבודים בקופות הגמל במוסדות הפיננסים, משרד האוצר פתח חלון הזדמנויות לאתר ולהשיב את הכספים פטורים ממס עד מאי 15 ואגב, באישור ופיקוח האוצר - יאכלו לכם את החסכונות בדמי ניהול גבוהים הרבה יותר.

  על ידי: ערן הינדיl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 05/12/2014

  רבים האנשים השואפים לעצמאות כלכלית ולהתנהלות חופשית בכל הנוגע לחשבון הבנק שלהם. יחד עם זאת, התנהלות שכזו מצריכה נקיטת התנהגות אחראית ומודעות למצב החשבון. על מנת למנוע התנהלות חסרת אחריות בכל הנוגע להחלטות פיננסיות המשפיעות על דרך ניהול חשבון הבנק, נחקק חוק המסדיר את דרכי הטיפול בשיקים ללא כיסוי - תשמ"א 1982, אשר בעיקרו, נועד כדי למנוע מצבים בהם בעלי חשבון בנק המוגבל ביכולת ההחזרים שלו - מפזרים שיקים ללא כיסוי אם ביודעין ואם שלא ביודעין.

  על ידי: ארזl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 04/12/2014

  החלום להצליח בגדול הוא חלומם של רבים, יחד עם זאת, כבישת הפסגה הגבוהה ביותר היא דרך שכוללת לא פעם הימורים כאלו ואחרים. כדרכם של הימורים, יום אחד הם יכולים להוביל אתכם להצלחות מסחררות, כמו גם לסחרור מסוכן, בימים אחרים. לקיחת הימורים יכולה להוביל אנשים אל מרום ההר הכי גבוה ולחילופין, לשקיעה בחובות עמוקים.

  על ידי: ארזl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 04/12/2014

  במציאות הכלכלית של ימינו, אין זה מן הנמנע שאנשים רבים חורגים ממסגרת האשראי שהבנק הקצה להם ושוקעים בחוב. על אף שהיקלעות לחובות לבנקים היא מנת חלקם של אחוז גדול מכלל האנשים, רוב האנשים יעידו, כי קבלת טלפון מפקיד הבנק אינה השיחה המועדפת עליהם בכל שלב של היום. אז למרות שטלפון מפקיד הבנק בנוגע להצטברות של חוב הוא מלחיץ גם בעבור הרגוע שבאדם, אם קיבלתם טלפון שכזה, אל תיכנעו לגזירה המרה והילחמו להסדיר את החובות מול הבנק.

  על ידי: ארזl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 04/12/2014

  כאשר החייב מגיש בקשה לכונס נכסים, הבקשה צריכה לכלול פירוט מעמיק של יכולת ההשתכרות שלו ושל הבוגרים המתגוררים יחד איתו (בת זוגו, ילדיו וכו'). כלומר נבחנת לא רק יכולתו הכלכלית האישית של החייב, אלא גם של התא המשפחתי ככללותו. יחד עם זאת, על החייב לתת הצהרה אודות גובה ההוצאות החודשיות שלו. ההפרש בין שני נתונים אלו יקבעו את גובה צו תשלום שיינתן לו מדי חודש. חשוב להבין כי לא כל ההוצאות המשפחתיות מוכרות על ידי כונס הנכסים (בהתאם לנורמות שעל החייב לנהוג על פיהן במהלך פשיטת הרגל) ועל כן, גובה צו תשלום...

  על ידי: סרגיי גורl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 02/11/2014

  את הליך פשיטת רגל לאדם פרטי קשה להגדיר כהליך נעים עבור החייב, לרוב יוטלו על החייב מגבלות סחר בהמחאות, לא יוכל להשתמש באשראי ו/או להיות חבר בתאגיד. פעמים יוגבל באמצעות צו עיכוב יציאה מהארץ ועם הכרזתו כפושט רגל, יצטרך לעמוד בהחזרים חודשיים אשר יותאמו למצבו הכלכלי. לכן, עוד בטרם ייכנס החייב להליך פשיטת הרגל, על פי פקודת פשיטת רגל, סעיף 19 א', יתאפשר לחייב שבעל חוב של מעל ל-32,242 ₪, להגיע להסדר חוב / פשרה עם הנושים וזאת באישור בית המשפט.

  על ידי: סרגיי גורl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 02/11/2014
  ערן הינדי

  אם אתה מעל גיל 40, עבדת כשכיר במספר מקומות עבודה ובנוסף עברת מספר מקומות מגורים. סיכוי גבוה שיש לך כסף בתוכניות פנסיוניות שאינך יודע על קיומן. המפקח לשעבר על הביטוח ושוק ההון "עודד שריג" הצהיר כבר בשנת 2013 כי סה"כ ישנן כ- 10 מיליארד ₪ כספים אבודים בקופות הגמל לא דורש. איך זה קרה ? איך בודקים בצורה הטובה והמלאה אם ואיפה הכסף שלך נמצא ? והאם לאחר האיתור שווה להוציא הכסף או שנפסיד מס עליו?

  על ידי: ערן הינדיl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 26/09/2014 lצפיות: 14

  הקדמה לעולם המימון ולמונחים השונים, המאמר הינו חלק מסדרת מאמרים אשר יבנו את עולם המימון ומונחיו, קריה מהנה ד"ר זיו רייך

  על ידי: זיו רייךl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 09/09/2014 lצפיות: 14
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast