בנק לאומי

06/11/2009 • על ידי • 4,992 צפיות

בנק לאומי הוא אחד מהבנקים הגדולים בישראל, הן מההיבט של גודלו ונכסיו.
בנק זה מפעיל גם אתר אינטרנט שבו לקוחותיו יכולים לקל אינפורמציה על כל השירותים של הבנק ואף לבצע פעולות חשבונאיות שעד כה יכלו להתבצע רק בסניפי הבנק.
אחד מהשירותים שבנק לאומי מציע הוא שירות משכנתאות.

בנק לאומי- מהי משכנתא?

כיום, משכנתא היא מושג שגור בפינו. אין אנשים רבים הרוכשים דירה חדשה או נכס זה או אחר, אשר אינם משתמשים באפשרות של לקיחת הלוואת משכנתא.
אך מהי בעצם משכנתא? משכנתא היא למעשה, שיעבוד של הדירה שקניתם או כל נכס אחר שרכשתם לגוף שהעניק לכם את המשכנתא.
הלוואת המשכנתא היא לרוב הלוואה לסכום גדול המוחזר בטווח של חודשים או שנים לאותו גוף שדרכו נלקחה ההלוואה.

בנק לאומי למשכנתאות

לבנק לאומי ישנה חברת בת בשם: 'לאומי למשכנתאות'.
חברה זו, נוסדה כבר בשנת 1921 ועיקרי שירותיה הם: הלוואות ללקוחות לצורך רכישה של נכסים שונים, שיפוצים של נכסים שונים ועוד.
כמו כן, בנק לאומי למשכנתאות עוסק במתן הלוואות לאלו הזכאים לכאלו מטעם משרד הבינוי והשיכון.

בנק לאומי- אתר האינטרנט

בנק לאומי מעניק את האפשרות לקחת משכנתא, כשהוא פותח בפני הקהל הרחב את האפשרויות לסוגי משכנתאות שונות. באמצעות אתר האינטרנט של בנק לאומי ניתנת לקהל ברחב ההזדמנות להיחשף למגוון שירותיו של הבנק ובין שירותים אלו נכלל גם שירות המשכנתא.
כל מה שהגולש צריך לעשות הוא להקליד במנועי החיפוש את המילה 'בנק לאומי' וזה יוציא לו פלט עם הקישור הישיר לדף האינטרנט של הבנק. בתוך האתר בקטגוריית 'אשראי' הלקוח יצטרך להקליק על 'משכנתאות' וייפתח לפניו דף המאגד את כל האינפורמציה, הכלים והמסלולים שלהם הגולש זקוק על מנת לקחת הלוואת משכנתא לדירה החדשה או לעסק.
בדף המשכנתאות של אתר בנק לאומי יוסבר לו: מהי משכנתא, יוצג לפניו מדריך לקבלת משכנתא, מידע לבעלי משכנתאות, מהי מטרת לקיחת המשכנתא וקצת אודות בנק לאומי למשכנתאות.

בנק לאומי- מסלולי המשכנתא כיום

בנק לאומי מציע ללקוחותיו סוגי משכנתאות שונות במגוון מסלולים שונים:
משכנתא ללקוח אשר מחליט לרכוש בפעם הראשונה דירה, משכנתא לאלו המחליטים לשפץ או לעבור לדירה בעלות הגבוהה מעלות הדירה הקיימת ומשכנתא למטרות שונות לבעלי נכסים שונים.
בנק לאומי מציע מגוון מסלולים למשכנתא, על מנת שהלקוח ירגיש שאכן ההלוואה שהוא לקח מהבנק מותאמת לצרכים האישיים שלו במבט לטווח הארוך:
משכנתא עם פסק זמן- כאן יש ללקוחות אופציה לקחת משכנתא ולקחת פסק מזמן מהתשלומים הקבועים עליה, בזמנים דחוקים מבחינה כלכלית. (עד שלושה חודשים של דחיית תשלום למשך שנה).
משכנתא בטוחה- משכנתא שבה הלקוח צריך להחזיר סכום קבוע וידוע מראש מדי חודש, דבר המעניק לו בטחון ויכולת לתכנן את צעדיו לטווח הארוך בצורה הנוחה לו.
משכנתא מיוחדת ללקוחות בנק לאומי- לקוחות הבנק יוכלו לקחת משכנתא, כשה-50,000 ש"ח הראשונים של המשכנתא יהיו ללא ריבית עליהם.

בנק לאומי- לסיכום

בנק לאומי המדורג כאחד הבנקים הגדולים והותיקים של ישראל, הוא אחד הבנקים בהם הלקוחות מרגישים בטוחים להשתמש בשירותים המוצעים להם. בנק לאומי נשאר תמיד עם האצבע על הדופק ומעדכן את לקוחותיו במבצעים ושירותים חדשים כל תקופת זמן.

אודות כותב המאמר

בנקאי

אתר משכנתא משכנתאות הוא מאתרי המשכנתא המובילים בתחום, באתר ניתן לקבל ייעוץ וליווי אישי בתהליך לקיחת המשכנתא אל מול הבנקים המובילים: לאומי למשכנתאות, מזרחי-טפחות, בנק הפועלים, בנק איגוד, טפחות ועוד...

מאמרים קשורים

פרסומת

מאמרים אחרונים בנושא פיננסים וכספים - כללי