פתרון חלומות - פרוש

11/11/2009 • על ידי • 8,861 צפיות

אתם בטח מכירים את המשפט "כשהשמש שוקעת גם אנשים קטנים עושים צל גדול" אני לא בטוח שזה "גם", אבל אני בחרתי להוסיף אותו, כי כשהשמש שוקעת לכולנו יש צל גדול יותר. לפעמים אנחנו לא מבינים דברים שלאחרים יכולים להיות מובנים מאליהם, סתם כי אנחנו בתוך זה. לפעמים אנחנו לא רואים את מה שנמצא לנו ממש מתחת לאף. לפעמים אנחנו לא מבינים שפשוט... אין חדש תחת השמש.("קהלת"). 

ביימינו פתרון חלומות נהיה לתחום מקצוע, אך צריך להיזהר, יש כל כך הרבה שמתימרים להיות פותרי חלומות. החלומות שלנו הם המחשבות שלנו. הם מבטאים את מה שאנחנו רוצים, חושבים, שואפים, מייחלים לו. הם מביאים לידי ביטוי את הסודות הכי כמוסים שלנו. את הרצונות הכי עזים שלנו. את כל מה שלעולם לא העזנו לחשוב בקול רם.
בלילה, כשהשמש שוקעת, גם המחשבות שלנו עושות צל גדול. הצללים הם החלומות שלנו. הם השתקפות - לא - השתקפות של המציאות, ואם נצליח להבין אותה, אם נקבל את הרמזים שנותנים לנו החלומות - אולי גם נדע לקבל את הכל בהבנה גדולה יותר, יהיה לנו קל יותר להתמודד עם דברים שעלו במשך היום ואולי נראה את מה שמתחת לאפנו...


דבר שחשוב לזכור


לפעמים פתרון מוטעה יכול לבוא לידי מימושו. כלומר כמו שאדם פותר אותו,החלומות הם אישיים שלנו, וכך גם הפירושים. חשוב חשוב חשוב - למסור כמה שיותר פרטים על עצמכם: גיל, מצב משפחתי, תחומי עיסוק ועניין, עיסוק תחושות שתוקפות אתכם לאחרונה וכל מה שנראה לכם חשוב.


הערה

חשוב להבין שפתרון של כל חלום הוא אישי מאוד ויכול להשתנות מאדם לאדם. אם אינכם חשים הזדהות עם הפתרון - אל תחששו לא לאמץ אותו! אין לראות בעניין זה ייעוץ מקצועי
הוא לא פסיכולוג, לא מיסטיקן וגם לא קורא בכל מיני דברים... בסך הכל... חולם מקצועי...

אודות כותב המאמר

יהודה אדרי

כאן ניתן למצוא מאמרים בנושאי ענייני החיים, רוחניות, מתכונים ועניינים נוספים...

"סוף דבר הכל נשמע את האלקים ירא ואת מצוותיו שמור כי זה כל האדם" (קהלת).

יהודה אדרי - ד"אלק -  YEHUDAGGG@WALLA.COM

אשמח לקבל תגובות...