פתרון חלומות - פרוש

פורסם: 11/11/2009 |תגובות: 1 | צפיות: 8,856 | Share

אתם בטח מכירים את המשפט "כשהשמש שוקעת גם אנשים קטנים עושים צל גדול" אני לא בטוח שזה "גם", אבל אני בחרתי להוסיף אותו, כי כשהשמש שוקעת לכולנו יש צל גדול יותר. לפעמים אנחנו לא מבינים דברים שלאחרים יכולים להיות מובנים מאליהם, סתם כי אנחנו בתוך זה. לפעמים אנחנו לא רואים את מה שנמצא לנו ממש מתחת לאף. לפעמים אנחנו לא מבינים שפשוט... אין חדש תחת השמש.("קהלת"). 

ביימינו פתרון חלומות נהיה לתחום מקצוע, אך צריך להיזהר, יש כל כך הרבה שמתימרים להיות פותרי חלומות. החלומות שלנו הם המחשבות שלנו. הם מבטאים את מה שאנחנו רוצים, חושבים, שואפים, מייחלים לו. הם מביאים לידי ביטוי את הסודות הכי כמוסים שלנו. את הרצונות הכי עזים שלנו. את כל מה שלעולם לא העזנו לחשוב בקול רם.

בלילה, כשהשמש שוקעת, גם המחשבות שלנו עושות צל גדול. הצללים הם החלומות שלנו. הם השתקפות - לא - השתקפות של המציאות, ואם נצליח להבין אותה, אם נקבל את הרמזים שנותנים לנו החלומות - אולי גם נדע לקבל את הכל בהבנה גדולה יותר, יהיה לנו קל יותר להתמודד עם דברים שעלו במשך היום ואולי נראה את מה שמתחת לאפנו...


דבר שחשוב לזכור


לפעמים פתרון מוטעה יכול לבוא לידי מימושו. כלומר כמו שאדם פותר אותו,החלומות הם אישיים שלנו, וכך גם הפירושים. חשוב חשוב חשוב - למסור כמה שיותר פרטים על עצמכם: גיל, מצב משפחתי, תחומי עיסוק ועניין, עיסוק תחושות שתוקפות אתכם לאחרונה וכל מה שנראה לכם חשוב.


הערה

חשוב להבין שפתרון של כל חלום הוא אישי מאוד ויכול להשתנות מאדם לאדם. אם אינכם חשים הזדהות עם הפתרון - אל תחששו לא לאמץ אותו! אין לראות בעניין זה ייעוץ מקצועי
הוא לא פסיכולוג, לא מיסטיקן וגם לא קורא בכל מיני דברים... בסך הכל... חולם מקצועי...

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 80 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/55285/פתרון-חלומות-פרוש

  השאר תגובה למאמר זה

  חלומות ופתרונם מתוך הכרות עם פותרי החלומות השונים נראה לי כי כלל הפותרים מתיימרים לדעת את פתרון החלום לאמיתו והנני מוכן להעמיד אתגר לכל דיכפין לגבי פרושו הנכון של החלום. על כן אני מציע לגולשים השונים הצעה להלן- קבלו פתרון חלומכם מכל מי שתבחרו תמסרו לי את פתרונו, אני אשלח לכם את הפתרון הנראה לי ונמתין בין שבוע לחודש ונראה מי פתר נכונה. למי שיש שאלה לעניין פרוש של חלום הנו יכול לפנות אלי באמצעות אתר זה ואני אשתדל למצוא לו את פתרון החלום ניתן לפנות בשאלות ייעוץ תשובות לפי " אורים ותומים"

  על ידי: אריאל טל - אריאלl רוחניות> חלומותl 11/10/2008 lצפיות: 20,320 lתגובות: 17

  בחלימה אתם נכנסים לעולם מסתורי ומרתק של חלומות שבהם כללי המציאות אינם חלים ואינם ברורים להבנה. בתהליך הבנת החלומות שלך תוכל להשיג הבנה טובה יותר של המסרים שקיבלת, על עצמך ועל תהליכים בחייך. בפתרון נכון ומעמיק של החלום, יתגלה גם "מפתח" הפותח ומפרש את המשמעויות בחלומות שלך. תוכל לקבל פרספקטיבה טובה יותר על החיים שלך ועל ייעודך האישי והקוסמי.

  על ידי: בת שבע דורl רוחניות> חלומותl 02/04/2010 lצפיות: 5,527
  "מודעות" מרכז רוחני לקבלה

  סיפור העליה של יוסף הצדיק מהבור במצרים אל כיסא המלוכה מגלה לנו את מידת הביטחון והאמונה שאליה אנו אמורים בסופו של דבר להגיע. החלומות של פרעה, הניסיונות של יוסף, כולם מצביעים על המציאות היחידה האמיתית, מציאותו של בורא עולם. פרשת "מקץ" בראי הזמן ונפש האדם.

  על ידי: "מודעות" מרכז רוחני לקבלהl רוחניות> העצמה אישיתl 24/11/2013 lצפיות: 97

  תחום פירוש החלומות עורר עניין רב בארץ ובעולם בפרט בהמון אנשים החולמים חלום מסויים, קמים בבוקר עם רצון עז לדעת את הפירוש או את המשמעות של אותו חלום

  על ידי: אביבוסl רוחניות> חלומותl 20/09/2014 lצפיות: 135

  כבר משחר ההיסטורעוד לפני אלפי שנים, נחשבו החלומות לערוץ של תקשורת מיסטית ולהעברת מסרים מרבדים אחרים של הקיום שלנו. עדויות על פרשנויות לחלומות נמצאו בכתבי התרבויות העתיקות של בבל, מצרים ויוון העתיקה (לרבות מיתוסים שהועברו בעל פה). גם בעת החדשה ניתנו פרשנויות, לרבות, מחקרים פורצי דרך של אבי הפסיכולוגיה, זיגמונד פרויד. כיום למרות שהמדע מנסה להעניק משמעויות לסמלים שמופיעים בחלומות, היכולת לפרש את החלומות שמורה לבעלי כוחות מיסטיים - משום שאכן מדובר במסרים מוצפנים.

  על ידי: אלינורl רוחניות> חלומותl 13/04/2014 lצפיות: 88
  דר' ירון זפרן

  איך לזכור חלומות? מה המשמעות של סמלים המופיעים בחלום? מה המסר של החלום עבורי? דר' ירון זפרן, סופר רב מכר, מטפל ומנחה קבוצות, מלמד על פירוש חלומות / פענוח חלום.

  על ידי: דר' ירון זפרןl רוחניות> חלומותl 08/11/2013 lצפיות: 531

  חלום צלול הוא כלי פסיכולוגי רב עצמה אשר יכול לעזור לכם להבין את האני העצמי(התת-מודע) שלכם טוב יותר. עם זאת, רבים מאלו שאכן יתאמנו ולמדו כדי לחוות אותם, לא מנצלים את הכוח הטמון בהם ובמקום זאת משתמשים בהם רק בשביל הכיף - מן סביבת משחקים וירטואלית. הנה כמה רעיונות ליישומים נוספים של חלומות צלולים.

  על ידי: דניאל בכנובl רוחניות> חלומותl 24/08/2013 lצפיות: 823

  כמעט כל אחד חווה חלומות אחד או יותר המכילים חרדה או פחד. פתרון חלומות לחוויות אלה יכולות להיות די טראומטיות במיוחד אם החלומות חוזרים שוב ושוב. עבור חלק מאיתנו חלומות או סיוטים אלה חוזרים על עצמם גם בתוכן עצמו. עבור אחרים, התוכן עשוי להשתנות למרות שהנושא נשאר אותו הדבר, לדוגמא חלומות של נפילה, חלומות רדיפה, או חלומות שאנו מגיעים לא מוכנים לכיתה, למצגת או בחינה. יש אנשים שחולמים שהם תקועים בהילוך איטי ולא מסוגלים לזוז, או חולמים על היותם עירומים בציבור.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 06/10/2012 lצפיות: 436

  אז מה הם בעצם חלומות? לאמיתו של דבר, חלומות הם תמונות ודימויים, מחשבות, צלילים וקולות, ותחושות סובייקטיביות שאנו חווים כאשר אנו ישנים. חלום יכול לכלול אנשים שאתה מכיר, או אנשים שמעולם לא פגשנו, מקומות שהיינו בהם ומקומות שאף פעם לא שמעו עליהם.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 21/09/2012 lצפיות: 186

  יש תאוריות בשפע מדוע אנחנו חולמים, איך אנחנו חולמים, ומה משמעות שאנו יכולים להקצות לחלומות שלנו. אנשים רבים מאמינים כי חלומות יכולים לספק תובנה לתוך חיינו ותחושותינו, אבל עבור רובנו, זה ידוע שקשה לזכור את החלומות שלנו. פתרון חלומות פירוש חלומות וחלומות בכלל הם מסתוריים ועל כך אין שום ספק, הבנת משמעות החלום שלנו יכולה להיות מרתקת ולצורך הזה אנו חיבים לזכור את החלומות שלנו.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 18/09/2012 lצפיות: 524

  פרויד היה ילד מבריק ותמיד היה מוביל הכיתה, הוא למד בבית הספר לרפואה, זו היתה אחת ממספר האפשרויות הבודדות שהיו קיימות עבור ילד יהודי בווינה באותה תקופה. בבית הספר לרפואה פרויד הוא היה מעורב במחקר בניהולו של פרופסור לפיזיולוגיה בשם ארנסט רוקה. פרויד כיכב במחקר שלו,התרכז בנוירופיזיולוגיה, אפילו המציא טכניקות מיוחדות בנושא.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 18/09/2012 lצפיות: 279
  יהודה אדרי

  זמן כניסת שבת - כניסת שבת.... טוב שאדם יקדים את כניסת השבת מהמצויין בלוח כניסת ויציאת השבת... וכל הנוהג כך מתברך בכל...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 15/04/2010 lצפיות: 2,714
  יהודה אדרי

  30 ימי הסליחות שבחודש אלול, בנוסף לעשרת ימי תשובה, שהם מראש חודש תשרי, ועד ליום הכיפורים, נקראים "הימים הנוראים"....ימים לעשיית חשבון נפש בין אדם לעצמו...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 15/04/2010 lצפיות: 767
  יהודה אדרי

  מה עומד מאחורי עניין ספירת העומר???... מדוע סופרים 49 יום, לא פחות ולא יותר???...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניותl 14/04/2010 lצפיות: 232
  יהודה אדרי

  מה עומד מאחורי עניין ספירת העומר???... מדוע סופרים 49 יום, לא פחות ולא יותר???...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 14/04/2010 lצפיות: 110
  יהודה אדרי

  ל"ג בעומר - יום הילולה של התנא הקדוש רבי שמעון בר יוחאי - (רשב"י)..

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 13/04/2010 lצפיות: 516
  יהודה אדרי

  "לא המדרש העיקר אלה המעשה" - "אהוב את המלאכה ושנא את הרבנות" - (פרקי אבות)...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 11/04/2010 lצפיות: 3,177
  יהודה אדרי

  פתיחת אליהו הנביא - פתיחה זו נוהגים לקרוא, טרם תפילות שחרית ומנחה, חז"ל קבעו, שטוב לקרוא את פתיחת אליהו הנביא, טרם התפילה, דבר המעורר את לב האדם לתפילה... פתיחה זו מאד עמוקה... היא מסבירה את האלוקות.. ואת מהות האלוקות...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 04/04/2010 lצפיות: 637
  יהודה אדרי

  חז"ל המשילו את קושי זיווגו של האדם, לקריעת ים סוף... היכן הקושי האמיתי בעיניין???...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 04/04/2010 lצפיות: 284

  תגובות על מאמר זה

  0
  גיא 17/12/2009
  אהלן יהודה,

  חלמתי שנפלו מהשים אבנים אדומות בוהקות כמו אבני חושן והתבוננתי בהם ארוכות ושמחתי שהם שלי ומצאתי אותם או שניתנו לי במתנה משמים.
  אני זוכר שנתתי לאדם אחר לבדוק לי אותם אם אכן הן אמיתיות הוא בדק והתפעל אך לא הגיב,נראה כאילו הוא רצה אותם ואני עמדתי בדריכות שלא יקח לי אותם....

  זהו :-)

  מה אתה חושב?
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast