עוגיות טחינה בריאות

20/12/2009 • על ידי • 25,578 צפיות

כאשר אני מגיע הביתה יש צנצנת עוגיות טחינה על השיש במטבח שתמיד נמצאת באותו מקום כבר שנים, עוגיות טחינה אילו עוגיות שאף פעם לא נמאס לי לאכול, הצנצנת הזאת לא נשארת מלאה הרבה זמן, תוך יומיים שלושה צריך להכין עוד עוגיות טחינה.

עוגיות טחינה לילדים

אם אתם רוצים לשמח את הילדים עם עוגיות, אז עוגיות טחינה זה פתרון מעולה לעשות את העבודה נדיר למצוא ילדים שלא אוהבים לאכול עוגיות, כל הזדמנות שהם יכולים לאכול עוגיות הם ינצלו עד הסוף, תמיד אומרים להם שאם הם יאכלו את ארוחת הבוקר/צהריים הם יקבלו עוגיות, כך שעוגיות הפכו אצליהם למשהו מיוחד, משהו ששווה להתאמץ בשביל להשיג אותו, אפשר כמובן להכין עוגיות טחינה עם הילדים,.

עוגיות טחינה בריאות

עוגיות טחינה נחשבות לעוגיות יחסית בריאות אם נשווה אותם לשאר העוגיות, המרכיבים של עוגיות טחינה הם: טחינה גולמית,קמח תופח,תמצית וניל,ביצה,שקדים,וחמאה, חוץ מהחמאה שאר המרכיבים הם לא מכילים כמויות גדולות של סוכר, כולסטרול, המרכיב העיקרי שהוא טחינה גולמית מאוד בריא, כך שאם יש לכם חשק לאכול עוגיות והרבה אז עוגיות טחינה תהיה בחירה מצויינת עבורכם, יש גם עוגיות טחינה ללא גלוטן אז לא צריכה להיות שום  בעיה אם אתם סובלים מצליאק.

עוגיות טחינה של הסבתא

הזיכרון שעולה לי מסבתא שלי זה העוגיות שהיא הייתה מכינה, כמות העוגיות שהיא הייתה מכינה היו מספיקות לשבועות שלמים, לא היה מצב שלא היו עוגיות בבית, אני בכל אופן לא זוכר מצב כזה ואני לא מגזים, ישנם סוגים של עוגיות שאתה לא יכול לשכוח ואילו העוגיות של סבתא ואולי גם של הצבא לא במובן בחיובי, אם יש לכם הזדמנות להכין עוגיות עם הסבתא שלכם אז אני ממליץ בחום שתעשו  זאת, זו תהיה חוויה שאתם לא תשכחו, עוגיות נוספות שהייתי אוהב לאכול הם עוגיות חמאה, עוגיות גרנולה.

עוגיות טחינה בתור קינוח

אם אתם מתכוונים להכין קינוח, אז עוגיות טחינה תהיה בחירה מצוינת עבורכם, זה ממש קל להכין אותם, העוגיות טעימות, וכולם יהיו שמחים, קשה למצוא אנשים שלא אוהבים עוגיות, תמיד יהיו את אילו שיגידו שהם לא אוכלים עוגיות בגלל שהם לא אוהבים סביר להניח שהם רוצים לשמור על הגזרה שלהם והבריאות ואפשר להבין אותם, בזמנים האחרונים עלתה המודעת בקרב האוכלוסייה למאכלים בריאים, ניתן לראות זאת לפי כמות החנויות למוצרי בריאות שנפתחו בכל עיר בארץ, טוב מאוד שאנשים מתחילים לשים לב למה שהם אוכלים, פעם זה לא היה כך, לסיכום בפעם הבאה שאתם אוכלים רוצים לאכול עוגיות , אז עוגיות טחינה תהיה בחירה מצוינת. בתיאבון.

אודות כותב המאמר

קידום אתרים - SEO Israel

חברת אס.אי.או ישראל, מספקת שירותי קידום אתרים ושיווק באינטרנט עבור אתרים בארץ ובחו"ל. החברה פעילה משנת 2004, ובין לקוחותיה חברות מובילות במשק וכן חברות קטנות ובינוניות. למידע נוסף בקרו באתר החברה בכתובת: www.seoisrael.co.il