הכרויות נוסח אמריקה

25/12/2009 • על ידי • 181 צפיות

מאז פירוק ברה''מ לשעבר צמחה תעשיית ההכרויות העולמית בעשרות מונים עקב הצטרפותן של מאות אלפי בחורות פנויות ממזרח אירופה בכלל ומאוקראינה ורוסיה בפרט.

ההכרות של הגברים מהמערב עם הנשים ה"רוסיות" שנחשבו מאז ומתמיד ליפות בעולם היה בלתי נמנע ונהירה הגדולה החלה.

יחידים וקבוצות החלו להגיע מכל העולם במטרה להכיר את הבחורות המקומיות ואלה מצידן רצו לצאת למערב והתחתנו עם כל גבר פנוי.

האמריקאים היו הראשונים שהשתלטו על התחום ההכרויות ופתחו מאות משרדים ונציגויות והחלו בשותפויות עם משרדים מקומיים בערים הגדולות ברוסיה ובאוקראינה.

מכיוון ששיטת ההכרות האמריקאית מבוססת ברובה על קשר מכתבים תחילה ולא על פגישות בליינד דייט הוקמו אתרי הכרויות והגברים החלו בשליחת שליחת מכתבים לבחורות הרשומות באתרים המקבילים ובהמשך גם באמצעות צאטים.

בהתחלה שיטה זו עבדה אך עם הזמן נוצרה שחיקה ובחורות שחיפשו קשר ישיר עם הגברים מצאו עצמן כותבות ועונות למכתבים והפסיקו להירשם לסוכנויות.

משרדי הכרויות האמריקאים נאלצו לשכלל את השיטה והציעו למשרדים המקומיים תשלום עבור כל מכתב וזמן צאט שיחולק בין הסוכנויות לבין הבחורות.

וכך בשנים האחרונות המגמה התהפכה והבחורות המקומיות החלו להירשם בהמוניהן למשרדי הכרויות רק כדי לזכות בנתח מהעוגה וכולם מאושרים.

בחורות יפיפיות בתמונות סטודיו ערוכות בפוטושופ ובלבוש פרובוקטיבי יושבות במשמרות במשרדי ההכרויות המקומיים באוקראינה ורוסיה מול גברים מכל העולם הרשומים באתרי הכרויות והמאמינים באמת ובתמים שהבחורה שמולם מעוניינת בשידוך.

השיטה האמריקאית עובדת, מיילים נשלחים, צאטים נעשים, המשרדים מתעשרים הבחורות מתפרנסות והגברים מאושרים.
אלפי בחורות צעירות צובאות על הפתחים ומבקשות להירשם למשרדי הכרויות ולהשתתף החגיגה הגדולה
והגברים מצידם נהנים מחברה וירטואלית של בחורות צעירות ויפייפות המחזרות אחריהם בלהט.

ולקינוח, האמריקאים מארגנים מידי שנה טיולי הכרות ומוציאים קבוצות קטנות של כגברים למפגש המוני, כ20 גברים עם 500 בחורות שזוכות להסעה מאורגנת באוטובוסים מפוארים וארוחה במסעדת יוקרה.

הלוואי עלינו!!!

אודות כותב המאמר

רומן רום

הכותב הוא בעל משרד הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות וחתונה של גברים ישראלים עם בחורות רוסיות מאוקראינה משנת 1997. במהלך השנים חיתננו מאות גברים ישראליים עם בחורות יפות מאוקראינה ולנו שיטה בלעדית הנקראת הכרות מהארץ. לתיאום פגישה ופרטים נוספים בנוא הכרויות אנא התקשר 054-6201417.