הכרויות נוסח אמריקה

פורסם: 25/12/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 178 | Share

מאז פירוק ברה''מ לשעבר צמחה תעשיית ההכרויות העולמית בעשרות מונים עקב הצטרפותן של מאות אלפי בחורות פנויות ממזרח אירופה בכלל ומאוקראינה ורוסיה בפרט.

ההכרות של הגברים מהמערב עם הנשים ה"רוסיות" שנחשבו מאז ומתמיד ליפות בעולם היה בלתי נמנע ונהירה הגדולה החלה.

יחידים וקבוצות החלו להגיע מכל העולם במטרה להכיר את הבחורות המקומיות ואלה מצידן רצו לצאת למערב והתחתנו עם כל גבר פנוי.

האמריקאים היו הראשונים שהשתלטו על התחום ההכרויות ופתחו מאות משרדים ונציגויות והחלו בשותפויות עם משרדים מקומיים בערים הגדולות ברוסיה ובאוקראינה.

מכיוון ששיטת ההכרות האמריקאית מבוססת ברובה על קשר מכתבים תחילה ולא על פגישות בליינד דייט הוקמו אתרי הכרויות והגברים החלו בשליחת שליחת מכתבים לבחורות הרשומות באתרים המקבילים ובהמשך גם באמצעות צאטים.


בהתחלה שיטה זו עבדה אך עם הזמן נוצרה שחיקה ובחורות שחיפשו קשר ישיר עם הגברים מצאו עצמן כותבות ועונות למכתבים והפסיקו להירשם לסוכנויות.

משרדי הכרויות האמריקאים נאלצו לשכלל את השיטה והציעו למשרדים המקומיים תשלום עבור כל מכתב וזמן צאט שיחולק בין הסוכנויות לבין הבחורות.

וכך בשנים האחרונות המגמה התהפכה והבחורות המקומיות החלו להירשם בהמוניהן למשרדי הכרויות רק כדי לזכות בנתח מהעוגה וכולם מאושרים.

בחורות יפיפיות בתמונות סטודיו ערוכות בפוטושופ ובלבוש פרובוקטיבי יושבות במשמרות במשרדי ההכרויות המקומיים באוקראינה ורוסיה מול גברים מכל העולם הרשומים באתרי הכרויות והמאמינים באמת ובתמים שהבחורה שמולם מעוניינת בשידוך.

השיטה האמריקאית עובדת, מיילים נשלחים, צאטים נעשים, המשרדים מתעשרים הבחורות מתפרנסות והגברים מאושרים.
אלפי בחורות צעירות צובאות על הפתחים ומבקשות להירשם למשרדי הכרויות ולהשתתף החגיגה הגדולה
והגברים מצידם נהנים מחברה וירטואלית של בחורות צעירות ויפייפות המחזרות אחריהם בלהט.

ולקינוח, האמריקאים מארגנים מידי שנה טיולי הכרות ומוציאים קבוצות קטנות של כגברים למפגש המוני, כ20 גברים עם 500 בחורות שזוכות להסעה מאורגנת באוטובוסים מפוארים וארוחה במסעדת יוקרה.

הלוואי עלינו!!!

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/58813/הכרויות-נוסח-אמריקה

  השאר תגובה למאמר זה

  ישנן דרכים רבות להכיר בן/בת זוג לחיים: בצבא או באוניברסיטה, דרך מכרים או חברים, בטיול הגדול בחו"ל... ולכל דרך יש יתרונות וחסרונות. דרך נוספת היא להכיר דרך אתר הכרויות. במאמר זה נדון ביתרונות ובחסרונות העיקריים של הכרויות דרך אתרי הכרויות באינטרנט.

  על ידי: הכרויות חינםl משפחה וזוגיות> דייטינגl 06/07/2010 lצפיות: 406
  רומן רום

  האמריקאים פיתחו את השיטה לתעשייה ממש, מארגנים קבוצות מאורגנות, לוקחים אותם לסיורים בערים המרכזיות ולקינוח מסיבת הכרות באולם סגור, 50 גברים עם 500 בחורות.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 12/12/2009 lצפיות: 1,038
  רומן רום

  הבחורות המקומיות ברוסיה ואוקראינה נחשבות מאז ומתמיד כבחורות היפות בעולם, לא "מקולקלות" נטולות פמיניזם ודוגלות בערכי משפחה כערך עליון דבר שהבחורות המערביות כבר שכחו מזמן.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 18/12/2009 lצפיות: 3,393
  רומן רום

  בעודי חולם בהקיץ על אחת מהבנות שדיברתי איתם דרך אתר הכרויות אתמול בלילה, נתקלו עיניי בדמות מסתורית שהתקרבה לשולחן ההיי-טקיסטים שלנו, בחורה יפה בצורה בלתי רגילה שלמרבה הפתעתי, התיישבה בשולחן שלנו ממש.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 13/01/2010 lצפיות: 104
  רומן רום

  אין ספק שאחוז הבחורות האוקראיניות והרוסיות היפות גבוה בהרבה מעמים אחרים, רובן גרושות וקל מאוד לשכנע אותן להצטרף כדי להציגן לראווה באתרי ההכרויות ותו לא!

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 27/12/2009 lצפיות: 1,189
  רומן רום

  לא נגנוב לכם את הגברים אם תתנהגו כמו נשים, תתלבשו יפה, תטפחו את עצמכם כמונו ותפסיקו להלחם איתם ואז הגברים שלכם לא יפנו לאתרי הכרויות.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 22/12/2009 lצפיות: 152
  רומן רום

  כל העולם משתתף בחגיגת הכרויות עם בחורות יפות מרוסיה ואוקראינה, ואיפה הגברים הרוסים? מה קורה בכלל לכל הגברים רוסים?

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 21/01/2010 lצפיות: 466
  רומן רום

  כמו כל העולם גם גברברי ישראל גילו את אוקראינה ורוסיה כיעד מועדף להכרות עם הבחורות המקומיות המייצגות את כל מה שחסר לבחורות הישראליות כגון: יופי, גיל, ענווה, מנטאליות אירופאית, לא פמיניסטיות, לא כוחניות ומתייחסות למשפחה כערך עליון.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 14/12/2009 lצפיות: 122
  רומן רום

  אלפי משרדי הכרויות מקומיות נפתחו כפטריות לאחר הגשם וגברים החלו נוהרים מכל העולם המערבי כולל ישראל כדי להכיר את הבחורות האוקראיניות הנחשבות כיפות בעולם. אין ספק גן עדן!

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 10/12/2009 lצפיות: 2,957

  . הלוויות יהודיות הן סטנדרטיות למדי, ומלבד ניסוחי התפילה שמשתנים בחלק מהעדות, הטקס עצמו מובנה והוא בעל סדר קבוע. הקבורה מתבצעת בתכריכים ונאמר קדיש.

  על ידי: anatamrl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 19/03/2015
  דינה בראושטיין פאל

  אירוע קשה מותיר בנו כאבים רגשיים שונים. הנטיה של אנשים רבים היא לנסות ולשכוח מהאירוע ומהתחושות שעורר. השאלה האם הדחקת התחושות תסייע לנו להתגבר ולחזור לתפקוד תקין. מה מקומו של הטיפול הרגשי? ולמה צריך אותו? ניכר כי בעיות מהעבר וכך גם מההווה משפיעים אלינו ועל ההתנהגות שלנו באופן חד משמעי. למרות הרצון להדחיק, חיי הנפש נפגעים ומטילים מום בתפקודינו. הטיפול הרגשי - על ידי העלאת התכנים למודע - להבנה, יסייע בהסרת מחסומים ובהפחתת סימפטומים מטרידים.

  על ידי: דינה בראושטיין פאלl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 18/03/2015
  גיל - קרקס בגיל

  מחפשים מתנה מקורית, מגניבה וגם חינוכית ליום הולדת? הכנתי עבורכם רשימה מותאמת לפי גיל ומין.

  על ידי: גיל - קרקס בגילl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 18/03/2015

  מסלול העברת מסרים דרך מיתוסים אינו מסלול חסר מוצא כפי שהוא עלול להיות מובן בתחילת המאמר. מיתוס מקבל את כוחו מעצם היותו נושא שאינו מדובר בגלוי בין הורים לילדים, המודעות אליו יכולה לשנות את כוחו, במיוחד אם נוצרת מודעות משותפת בין בני הזוג הצעיר לבעייתיות. מיתוסים מתבטאים דרך הבדלים "תרבותיים" בסגנון גידול הילדים ומקבלים אופי של מאבק בין בני הזוג כאשר כל אחד מהם משוכנע שהאחר טועה. המודעות למיתוסים כמקור לחוסר הבנה ומאבק יכולה לסייע לצמיחה זוגית ולאיזון מתחים. המאמר מסביר כיצד טיפול במיתוסים מסייע.

  על ידי: סמדר נבוl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 14/02/2015

  המאמר מציג יעילות טיפול וייעוץ לפני גרושים. גרושים שנעשים בהסכמה ומתוך מחשבה על טובת הילדים יכולים להזיק לילדים פחות, טיפול זוגי או ייעוץ זוגי יכולים להכין בני זוג לתהליך גירושין שיפגע בילדים פחות מאשר תהליך ללא ליווי. קשה לשלוט בתהליך זה, אנשים מעטים מגיעים להחלטה להתגרש עם רגשות חיוביים זז כלפי זה, לכן נחוצה התערבות של אדם שלישי שאינו מעורב. אדם שראה תהליכים שונים לפני ששמע את התהליך של הזוג שמתייעץ איתו. עבודה עם הילדים הן כחיזוק רגשי לפני גירושין יחד עם ההורים או לבדם יכולה להועיל לילדים.

  על ידי: סמדר נבוl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 31/01/2015

  שינויים במצבי אבדן, גירושין, פיטורין ועוד אינם נתפסים בדרך כלל כסיבה לייעוץ זוגי ומשפחתי. המאמר מציע לשנות תפיסה זו. הסיבות שמציג המאמר להימנעות מפניה לייעוץ הן: העדר מודעות להשפעת המתח על כל החברים במשפחה, נטייה תרבותית ישראלית לחוזק במקום הבנה בהחלשות שהמצב מביא, ביטחון יתר בעזרה שמשפחה מורחבת וחברים יכולים לתת. לעומת זאת מציע המאמר לחשוב על יכולות אנושיות שיש לאנשי מקצוע מעצם "זרותם", כוחו של המטפל/ת יכול להיות מצוי בפרטיות שניתנת, בפינה הרגשית השמורה רק לו או לה ובהכרות עם טיפוסי אישיות.

  על ידי: סמדר נבוl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 27/01/2015

  פגיעה בזולת תתרחש גם אם נשתדל. אך רק אדם חזק, יציב וערכי לא מפחד לבקש סליחה. לאי בקשת סליחה יש כוח הרסני רב יותר מן הפגיעה עצמה. לסליחה יש השפעה מרפאת מופלאה על הנפגע וחשיבותה עצומה. הבעת צער וחרטה על שגיאה, מטפחת כוח, יציבות ועצמה ביחסים. ובכל זאת, יש סיבות רבות שמעכבות או מונעות בקשת סליחה...וחבל.

  על ידי: אורנה אורבך תאומיl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 18/01/2015 lצפיות: 20

  הרמוניה בחיי הנישואים מורכבת מהרבה דברים, לפעמים קטנים ולפעמים גדולים. האופי הבסיסי, כמובן, הוא מרכיב חשוב ואפילו די מכריע. הבעיה הנוצרת כאשר אחד הגורמים באופי הוא של שתלטנות ועוד יותר מכך אימפולסיביות וחוסר יכולת להכלה של עמדות הצד השני. צד כזה באופי עלול להיות מפגע קשה, אך אינו חייב להיות כזה אם הצד שמנגד יודע לנטרל את הפוטנציאל ההרסני שבו, באמצעות מספר צעדים.

  על ידי: דויד מנשהl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 21/12/2014 lצפיות: 17
  רומן רום

  מה קל יותר מלפתוח משרד הכרויות חדש, קונים מאגר תמונות של בחורות מאוקראינה, פותחים אתר ומתחילים לפרסם באינטרנט ובעיתונות בארץ, משכנעים גברים שהם מומחים בתחום ההכרויות ומארגנים נסיעות הכרות וחתונה, התוצאה, שירות חובבני וגברים ששילמו אלפי דולרים ולא מצאו כלה.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 20/11/2013 lצפיות: 323
  רומן רום

  ישראלים רבים מגיעים בגפם במטרה לחסוך כסף ולמצוא בחורות לבד, מפרנסים את משרדי ההכרויות, מתברברים במועדונים, מתחילים עם בחורות ברחוב, עושים לנו בושות וחוזרים ארצה תפרנים ותקווה שבפעם הבאה יהיה יותר טוב.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 27/01/2013 lצפיות: 473
  רומן רום

  הכל נכתב כבר על הבחורות מאוקראינה, כולם כבר יודעים שהן הכי יפות בעולם, נשים מסורות, בחורות טובות, מושא לקנאתן של נשות העולם וחלומם הרטוב של הגברים הנוהרים לאוקראינה במטרה למצוא כלה לנישואין.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 11/11/2012 lצפיות: 3,726
  רומן רום

  חושב שראית בחורות יפות? כנראה שלא ביקרת באוקראינה! באוקראינה יש ריכוז של בחורות יפות כפי שלא תמצא באף מקום בעולם!

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 08/01/2012 lצפיות: 2,400
  רומן רום

  עם הזמן השתלטו האמריקאים על כל תחום ההכרויות כפי שהם יודעים לעשות ובגדול, הבטיחו למשרדים המקומיים הכנסה גבוהה לכל אחת שתסכים להשתלב ולהתכתב ולדבר עם הגברים שלהם באמריקה.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 23/12/2011 lצפיות: 326
  רומן רום

  אודסה עיר הנמל הייתה יעד מרכזי לרווקים המגיעים למטרת הכרות עם בחורות פנויות וגם גברים שנשלחו דרך משרדי הכרות והמשיכו לערים הקטנות ליד אודסה ובעיקר לניקולאייב, לכן אציע בשלב זה לא להסתבך ולעבור תחקור לאן אתה נוסע תהיה כרגע ולרכוש ואוצר כפי שהיה נהוג.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 21/02/2011 lצפיות: 225
  רומן רום

  הבחורות הרוסיות אינן מחפשות הכרויות עם גבר עשיר, לא מאמינות במלחמות, שונאות פמינזם, רוצות להרגיש נשיות, מחפשות גבר אמיתי, בן זוג לחיים, אוהבות לפנק ורוצות ילדים.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 03/01/2011 lצפיות: 293
  רומן רום

  בסוכנות הכרויות שלנו נתקלנו לא אחת בשאלות לא נעימות מאחת ממשפחות הכלה שבתם התחתנה עם גבר ישראלי מהארץ השואלת: מי מבטיח לי שלא תמכרו את הילדה שלי?

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 01/01/2011 lצפיות: 129
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast