הכרויות נוסח אמריקה

פורסם: 25/12/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 176 | Share

מאז פירוק ברה''מ לשעבר צמחה תעשיית ההכרויות העולמית בעשרות מונים עקב הצטרפותן של מאות אלפי בחורות פנויות ממזרח אירופה בכלל ומאוקראינה ורוסיה בפרט.

ההכרות של הגברים מהמערב עם הנשים ה"רוסיות" שנחשבו מאז ומתמיד ליפות בעולם היה בלתי נמנע ונהירה הגדולה החלה.

יחידים וקבוצות החלו להגיע מכל העולם במטרה להכיר את הבחורות המקומיות ואלה מצידן רצו לצאת למערב והתחתנו עם כל גבר פנוי.

האמריקאים היו הראשונים שהשתלטו על התחום ההכרויות ופתחו מאות משרדים ונציגויות והחלו בשותפויות עם משרדים מקומיים בערים הגדולות ברוסיה ובאוקראינה.

מכיוון ששיטת ההכרות האמריקאית מבוססת ברובה על קשר מכתבים תחילה ולא על פגישות בליינד דייט הוקמו אתרי הכרויות והגברים החלו בשליחת שליחת מכתבים לבחורות הרשומות באתרים המקבילים ובהמשך גם באמצעות צאטים.


בהתחלה שיטה זו עבדה אך עם הזמן נוצרה שחיקה ובחורות שחיפשו קשר ישיר עם הגברים מצאו עצמן כותבות ועונות למכתבים והפסיקו להירשם לסוכנויות.

משרדי הכרויות האמריקאים נאלצו לשכלל את השיטה והציעו למשרדים המקומיים תשלום עבור כל מכתב וזמן צאט שיחולק בין הסוכנויות לבין הבחורות.

וכך בשנים האחרונות המגמה התהפכה והבחורות המקומיות החלו להירשם בהמוניהן למשרדי הכרויות רק כדי לזכות בנתח מהעוגה וכולם מאושרים.

בחורות יפיפיות בתמונות סטודיו ערוכות בפוטושופ ובלבוש פרובוקטיבי יושבות במשמרות במשרדי ההכרויות המקומיים באוקראינה ורוסיה מול גברים מכל העולם הרשומים באתרי הכרויות והמאמינים באמת ובתמים שהבחורה שמולם מעוניינת בשידוך.

השיטה האמריקאית עובדת, מיילים נשלחים, צאטים נעשים, המשרדים מתעשרים הבחורות מתפרנסות והגברים מאושרים.
אלפי בחורות צעירות צובאות על הפתחים ומבקשות להירשם למשרדי הכרויות ולהשתתף החגיגה הגדולה
והגברים מצידם נהנים מחברה וירטואלית של בחורות צעירות ויפייפות המחזרות אחריהם בלהט.

ולקינוח, האמריקאים מארגנים מידי שנה טיולי הכרות ומוציאים קבוצות קטנות של כגברים למפגש המוני, כ20 גברים עם 500 בחורות שזוכות להסעה מאורגנת באוטובוסים מפוארים וארוחה במסעדת יוקרה.

הלוואי עלינו!!!

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/58813/הכרויות-נוסח-אמריקה

  השאר תגובה למאמר זה

  ישנן דרכים רבות להכיר בן/בת זוג לחיים: בצבא או באוניברסיטה, דרך מכרים או חברים, בטיול הגדול בחו"ל... ולכל דרך יש יתרונות וחסרונות. דרך נוספת היא להכיר דרך אתר הכרויות. במאמר זה נדון ביתרונות ובחסרונות העיקריים של הכרויות דרך אתרי הכרויות באינטרנט.

  על ידי: הכרויות חינםl משפחה וזוגיות> דייטינגl 06/07/2010 lצפיות: 401
  רומן רום

  האמריקאים פיתחו את השיטה לתעשייה ממש, מארגנים קבוצות מאורגנות, לוקחים אותם לסיורים בערים המרכזיות ולקינוח מסיבת הכרות באולם סגור, 50 גברים עם 500 בחורות.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 12/12/2009 lצפיות: 1,034
  רומן רום

  הבחורות המקומיות ברוסיה ואוקראינה נחשבות מאז ומתמיד כבחורות היפות בעולם, לא "מקולקלות" נטולות פמיניזם ודוגלות בערכי משפחה כערך עליון דבר שהבחורות המערביות כבר שכחו מזמן.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 18/12/2009 lצפיות: 3,387
  רומן רום

  בעודי חולם בהקיץ על אחת מהבנות שדיברתי איתם דרך אתר הכרויות אתמול בלילה, נתקלו עיניי בדמות מסתורית שהתקרבה לשולחן ההיי-טקיסטים שלנו, בחורה יפה בצורה בלתי רגילה שלמרבה הפתעתי, התיישבה בשולחן שלנו ממש.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 13/01/2010 lצפיות: 102
  רומן רום

  אין ספק שאחוז הבחורות האוקראיניות והרוסיות היפות גבוה בהרבה מעמים אחרים, רובן גרושות וקל מאוד לשכנע אותן להצטרף כדי להציגן לראווה באתרי ההכרויות ותו לא!

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 27/12/2009 lצפיות: 1,179
  רומן רום

  לא נגנוב לכם את הגברים אם תתנהגו כמו נשים, תתלבשו יפה, תטפחו את עצמכם כמונו ותפסיקו להלחם איתם ואז הגברים שלכם לא יפנו לאתרי הכרויות.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 22/12/2009 lצפיות: 146
  רומן רום

  כל העולם משתתף בחגיגת הכרויות עם בחורות יפות מרוסיה ואוקראינה, ואיפה הגברים הרוסים? מה קורה בכלל לכל הגברים רוסים?

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 21/01/2010 lצפיות: 458
  רומן רום

  כמו כל העולם גם גברברי ישראל גילו את אוקראינה ורוסיה כיעד מועדף להכרות עם הבחורות המקומיות המייצגות את כל מה שחסר לבחורות הישראליות כגון: יופי, גיל, ענווה, מנטאליות אירופאית, לא פמיניסטיות, לא כוחניות ומתייחסות למשפחה כערך עליון.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 14/12/2009 lצפיות: 116
  רומן רום

  אלפי משרדי הכרויות מקומיות נפתחו כפטריות לאחר הגשם וגברים החלו נוהרים מכל העולם המערבי כולל ישראל כדי להכיר את הבחורות האוקראיניות הנחשבות כיפות בעולם. אין ספק גן עדן!

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 10/12/2009 lצפיות: 2,945

  פגיעה בזולת תתרחש גם אם נשתדל. אך רק אדם חזק, יציב וערכי לא מפחד לבקש סליחה. לאי בקשת סליחה יש כוח הרסני רב יותר מן הפגיעה עצמה. לסליחה יש השפעה מרפאת מופלאה על הנפגע וחשיבותה עצומה. הבעת צער וחרטה על שגיאה, מטפחת כוח, יציבות ועצמה ביחסים. ובכל זאת, יש סיבות רבות שמעכבות או מונעות בקשת סליחה...וחבל.

  על ידי: אורנה אורבך תאומיl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 18/01/2015

  הרמוניה בחיי הנישואים מורכבת מהרבה דברים, לפעמים קטנים ולפעמים גדולים. האופי הבסיסי, כמובן, הוא מרכיב חשוב ואפילו די מכריע. הבעיה הנוצרת כאשר אחד הגורמים באופי הוא של שתלטנות ועוד יותר מכך אימפולסיביות וחוסר יכולת להכלה של עמדות הצד השני. צד כזה באופי עלול להיות מפגע קשה, אך אינו חייב להיות כזה אם הצד שמנגד יודע לנטרל את הפוטנציאל ההרסני שבו, באמצעות מספר צעדים.

  על ידי: דויד מנשהl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 21/12/2014
  מרים דובי-חזן

  במהלך 17 שנות פעילותנו, הוצאנו בדוקוסטורי גלריה מרשימה של ספרי זיכרון והנצחה. בצד ניסיוננו המקצועי הרב, יש בנו את ההבנה והרגישות הרבה, ללוות אתכם במסע ההנצחה הרגיש והכואב, של אדם קרוב ללבכם שהלך לעולמו, בנסיבות שונות.

  על ידי: מרים דובי-חזןl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 30/11/2014

  אנו מבלים את רוב יומנו בעבודה ובחיק המשפחה. העבודה והמשפחה, שתי מערכות, שנדמה שיש ביניהן שוני בסיסי: העבודה – מערכת ארגונית וולונטארית, משימתית, מודדת תשומות ותפוקות. אנשים משתלבים בה, בדרך כלל, מתוך בחירה, אפשר להיות מפוטר או להתפטר, לצאת לגמלאות. בעוד שהמשפחה, בדרך כלל, נולדים לתוכה, ללא יכולת בחירה, מתמקדת ביחסי גומלין ופחות בתפוקות. בעבודתי עם משפחות ועם ארגונים הגעתי למסקנה, שלמרות השוני, קיים דמיון בתחומים רבים בין צוות עבודה למשפחה. הבנת הדמיון, בין השניים, יכולה להעשיר את תפקיד המנהל ואת

  על ידי: הילהl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 03/11/2014 lצפיות: 26
  מירב לוין

  הגיע הרגע לו ציפיתם. הצעת נישואין. בשביל זה צריך טבעת. איך לבחור נכון? כנס ותראה :) טבעות אירוסין מסמלות, תמיד, נסיבות משמחות במיוחד: הרגע בו בני זוג מתארסים, לקראת חתונתם הקרובה. הטבעות מגיעות במגוון דגמים ואיכויות, ומצליחות להיות מרשימות תמיד.

  על ידי: מירב לויןl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 14/10/2014 lצפיות: 18
  עדנה מימון

  ניסית לשלוט בכעסים, ניסית יותר חזק ויותר חזק, אך למרבה הצער: לא הצלחת. זה חזק ממך. כל פעם שיש סיטואציה שמהווה כפתור לכעסים עבורך, שוב אתה "מאבד את זה". שוב אתה לא שולט במצב. כמה פעמים הבטחת לעצמך שלא תגיב בצורה מוגזמת כזאת יותר, אך בזמן אמת, אתה נאטם. בזמן אמת אתה לא חושב בכלל. כל מה שהבטחת נעלם מעיניך. אתה למעשה רואה חושך. הכל שחור. וכשהכל שחור, אתה לא יכול לחשוב בבהירות. וכך, האוטומט חוזר על עצמו שוב ושוב, פעם אחר פעם. ובינתיים מערכות היחסים שלך מידרדרות. מה עושים?

  על ידי: עדנה מימוןl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 21/09/2014 lצפיות: 15

  הרבה הורים מתחבטים בשאלה כיצד ניתן באמצע הקיץ להשאיר את הילדים בבית ועוד לגרום להם להינות. הנה התשובה, ועל הדרך גם השגת מטרה חינוכית טובה.

  על ידי: יניב שולדנפריl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 14/07/2014 lצפיות: 39
  סמבביה

  אני רואה את מהות היחסים, התקשורת הזוגית, כמראה המשקפת את רמת המודעות והבגרות הרגשית/רוחנית של כל אחד מבני הזוג. בכדי שתהיה לנו תקשורת זוגית הרמונית המפרה את כל אחד מבני הזוג נדרשת מאתנו בגרות בסיסית שפרושה, לקיחת אחריות אישית של כל אחד מבני הזוג לאזן ולרפא את עצמו.

  על ידי: סמבביהl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 27/04/2014 lצפיות: 42
  רומן רום

  מה קל יותר מלפתוח משרד הכרויות חדש, קונים מאגר תמונות של בחורות מאוקראינה, פותחים אתר ומתחילים לפרסם באינטרנט ובעיתונות בארץ, משכנעים גברים שהם מומחים בתחום ההכרויות ומארגנים נסיעות הכרות וחתונה, התוצאה, שירות חובבני וגברים ששילמו אלפי דולרים ולא מצאו כלה.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 20/11/2013 lצפיות: 302
  רומן רום

  ישראלים רבים מגיעים בגפם במטרה לחסוך כסף ולמצוא בחורות לבד, מפרנסים את משרדי ההכרויות, מתברברים במועדונים, מתחילים עם בחורות ברחוב, עושים לנו בושות וחוזרים ארצה תפרנים ותקווה שבפעם הבאה יהיה יותר טוב.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 27/01/2013 lצפיות: 460
  רומן רום

  הכל נכתב כבר על הבחורות מאוקראינה, כולם כבר יודעים שהן הכי יפות בעולם, נשים מסורות, בחורות טובות, מושא לקנאתן של נשות העולם וחלומם הרטוב של הגברים הנוהרים לאוקראינה במטרה למצוא כלה לנישואין.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 11/11/2012 lצפיות: 3,698
  רומן רום

  חושב שראית בחורות יפות? כנראה שלא ביקרת באוקראינה! באוקראינה יש ריכוז של בחורות יפות כפי שלא תמצא באף מקום בעולם!

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 08/01/2012 lצפיות: 2,376
  רומן רום

  עם הזמן השתלטו האמריקאים על כל תחום ההכרויות כפי שהם יודעים לעשות ובגדול, הבטיחו למשרדים המקומיים הכנסה גבוהה לכל אחת שתסכים להשתלב ולהתכתב ולדבר עם הגברים שלהם באמריקה.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 23/12/2011 lצפיות: 315
  רומן רום

  אודסה עיר הנמל הייתה יעד מרכזי לרווקים המגיעים למטרת הכרות עם בחורות פנויות וגם גברים שנשלחו דרך משרדי הכרות והמשיכו לערים הקטנות ליד אודסה ובעיקר לניקולאייב, לכן אציע בשלב זה לא להסתבך ולעבור תחקור לאן אתה נוסע תהיה כרגע ולרכוש ואוצר כפי שהיה נהוג.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 21/02/2011 lצפיות: 219
  רומן רום

  הבחורות הרוסיות אינן מחפשות הכרויות עם גבר עשיר, לא מאמינות במלחמות, שונאות פמינזם, רוצות להרגיש נשיות, מחפשות גבר אמיתי, בן זוג לחיים, אוהבות לפנק ורוצות ילדים.

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 03/01/2011 lצפיות: 291
  רומן רום

  בסוכנות הכרויות שלנו נתקלנו לא אחת בשאלות לא נעימות מאחת ממשפחות הכלה שבתם התחתנה עם גבר ישראלי מהארץ השואלת: מי מבטיח לי שלא תמכרו את הילדה שלי?

  על ידי: רומן רוםl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 01/01/2011 lצפיות: 127
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast