הריון

פורסם: 26/12/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 176 | Share

דמיון מודרך אשר נשים עוברות יכול לעזור להן לראות את התהליך המיוחד אותו הן עוברות במהלך ההריון עם קבוצת תמיכה מאוד מיוחד ואפילו כיף בלתי רגיל. מחקרים רבים מראים כי נשים אשר עושות יוגה והתעמלות נשית במהלך ההריון מרגישות הקלה ורוגע הרבה יותר רב בלידה שלהן והן מספרות כי הלידה שלהן הינה הייתה לידה קלה ואפילו מספרות בהנאה רבה על חוויה מדהימה ויוצאת דופן אשר קרתה להן.

ההנחיות הרפואיות במהלכה של כול תקופת ההריון יכולות לעזור ביותר להתמודד מול כול אותם קשיים שונים אשר כול אישה נוטה להרגיש במהלך ההריון. ישנן סדנאות מכינות לידה רבות אשר מעניקות את כול התמיכה המיוחדת בקבוצה יחדיו בה נשים יושבות יחדיו ויכולות ללמוד יותר על כול אותו תהליך מיוחד וחלומי של הנשים. רבים מהאנשים אשר מעוניינים להרחיב את המשפחה או להביא ילד לעולם אינם יודעים כלל במה זה כרוך, היכן מקבלים את ההוראות מה לעשות כאשר מביאים ילד אל אוויר העולם או במהלך ההריון.

יש אפשרות לערוך בדיקה לפני שהאישה בהריון על מנת ולבדוק אם יווצרו בעיות גנטיות שונות במהלך הלידה או לאחריה. האפשרויות המיוחדות של עריכת פענוח גנטי לפני לידה מאפשרים לכם לגלות אם וכאשר ישנם כול מיני סוגים שונים של בעיות או מחלות גנטיות לפני שאתם מביאים ילד לעולם. בדיקות ובירורים הינם תמיד דברים חשובים לכול אישה בין אם זה במהלך ההריון או לאחר על מנת לדעת מה עובר על העובר ועל מצבה הרפואי של האישה ולכן יש ללכת לסדרה של בדיקות מקיפות לאחר הריון. אולם, גם לפני ההריון ניתן לאבחן על ידי בדיקה מיוחדת בעיות גנטיות היכולות להיווצר בעתיד.

קיימות מספר של בדיקות מקיפות אותן כול אישה אשר בהריון צריכה לעבור על מנת ולראות אם התהליך אשר היא עוברת הינו תהליך מסודר: שקיפות עורפית, מוניטור עוברי, בדיקת הריון, בדיקת דם, סקירת המערכות של העובר ועוד מספר של בדיקות מקיפות אשר נועדו במהלך ההריון לראות ולבחון מהו מצבה של האישה. מגוון רחב של קורסים מיוחדים ליולדות ולנשים בהריון מעניק יותר ביטחון כאשר ישנה קבוצה יחדיו אשר עוברת את התהליך המיוחד ומעניקה יד אחת לשנייה. כאשר מגיעים אל הציר הראשון ניתן להרגיש הרבה יותר רגועים ושלווים ללא כול בעיות שונות ומיוחדות. ההתמודדות עם חווית הלידה יכולה להיות מאוד נעימה וכיפית לכול אישה. השאלה אם עוברים ועורכים את כול התהליך בצורה נכונה ומסודרת. החוויה המשמעותית שלכן יכולה להיות חוויה שבה תיהנו במיוחד מהרגעים של ההריון ומהחוויה המדהימה של להביא ילד אל אוויר העולם.

נשים יכולות להרגיש הכי הרבה מוכנות ללא כול תלות בדעות רווחות לא נכונות אשר קיימות כי כאשר עוברים את הקורס המיוחד במהלך הריון ניתן לחוות את רגעי האושר של הלידה בצורה הכי מיוחדת בעולם. החוויה הכי משמעותית יכולה להיות מרגשת להפליא כי במהלך ההריון עם כול הקשיים האישה יכולה ליהנות מהחוויה הקסומה ובנוסף לקבל את כול הכלים המיוחדים היכולים לעזור לה להתמודד. יש פעמים בהן אחיות יכולות לתת מידע בזמן אמיתי עבור כול אישה ולהעניק לה את הטיפול הפרטי והמיוחד היכול לשפר את מצב הבריאות ולענות לאישה על כול אותם צרכים מיוחדים אשר היא צריכה של שאלות בזמן הריון.

הקורסים המיוחדים של הכנה ללידה בהריון מתבצעים בשיא של נוחות מאוד מקסימאלית והם יכולים לענות על כול הדרישות המיוחדות של כול אישה על מנת והיא תבין באיזה סוג של תהליך הינה נמצאת על מנת ולהתמודד עימו בצורה ובדרך הטובה ביותר. הקורסים השונים יכולים לענות על כול הציפיות של נשים ולהעשיר אותם בהרבה יותר ידע אשר היה להם כי במהלך ההריון חשוב להיות בשליטה ולהבין מה קורה עם הגוף עם השינויים הנרקמים ולהיות חלק מאותו תהליך המעצב לנו את החיים במהלך ההריון והכי חשוב ליהנות בו.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/58891/הריון

  השאר תגובה למאמר זה

  שרון

  יריד הריון ולידה, מתקיים בגני התערוכה בתל אביב, ביתן מספר 14, בתאריך: 22.6.11. היריד מיועד לזוגות המעוניינים להשיג במקום אחד מידע רב בתחום ההריון. יריד ההריון והלידה מציג שיטות וטיפולים בתחום הפריון, בדיקות הגנטיות, בדיקות ליולדת, בדיקות לעובר, ביגדי הריון, ציוד לחדר התינוק, הכנה ללידה, צילום הריון ועוד. . . פרטים נוספים והזמנות כניסה לתיריד ההריון והלידה ניתן לקבל באתר התערוכה: www.pstav.co.il

  על ידי: שרוןl הודעות לעיתונות> רפואהl 07/06/2009 lצפיות: 4,130

  הריון היא תקופה שמומלץ להתמודד איתה כחלק מקבוצה, במסגרת קורס הכנה ללידה, או סתם לשתף חברים. רבות הן השאלות בעת חודשי ההריון ומומלץ שיש מקצוע יעניק ליווי אישי ותומך.

  על ידי: קרוסלה הריוןl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 20/12/2009 lצפיות: 17,375
  ד"ר ערן אשחר

  אלפי נשים בישראל מתקשות להיכנס להריון באופן טבעי ונזקקות למסע ייסורים של טיפולים הורמונליים כואבים, ממושכים, חוזרים ונשנים, שפוגעים באיכות החיים ובדימוי העצמי שלהן באופן קשה ביותר. נשים מגיעות למצבים נפשיים קשים לאחר כל מחזור של טיפולים שנכשל ותחושות הייאוש והכאב גוברות. מצב נפשי זה איננו מועיל לאישה שכידוע זקוקה לרוגע ושלווה שתומכים בכניסה להיריון. לאחרונה אף נמצא שטיפולי פוריות מעלים את הסיכוי לגידולים סרטניים באתרי הרבייה וכן נמצא קשר מוגבר בין הטיפולים לבין מומים מולדים הטיפול באמצעות גירוי

  על ידי: ד"ר ערן אשחרl בריאות ורפואה> רפואה משלימהl 03/01/2008 lצפיות: 6,142
  עו"ד מירב אפרים

  רופא הנשים קבע כי את צריכה שמירת הריון - בדקי את זכויותיך.

  על ידי: עו"ד מירב אפריםl ביטוח> ביטוח לאומיl 03/08/2009 lצפיות: 21,486

  הסימפטומים של האישה ההרה, הם חלון הזדמנויות נדיר המאפשר להציץ לעולמו של הרך, שתרם נולד. הריון היא התקופה בה האדם יוצר לעצמו הגוף - חוכמה אין סופית צפונה בתהליך זה. בכדי להגיע הכי קרוב לשלמות נדרש לפעמים לפעול באופן יצירתי. הצרבת המפורסמת היא אף פעם לא סתם צרבת, לבחילות יש תפקיד משמעותי ביותר בתהליך. התשוקות של האם במהלך ההיריון מוגדרות ביהדות "פיקוח נפש". הבעל מחויב לדאוג לספק את כל צרכיה, של האישה ההרה, ללא דחוי, גם כאשר הם, משונים ביותר. לאחר סיומו של ההיריון נעלמות כל התחושות, באופן טבעי.

  על ידי: תמר אילl בריאות ורפואה> בריאות ילדים ותינוקותl 04/10/2009 lצפיות: 4,379

  האם כדאי לחכות עד אחרי הלידה לפני שחוזרים לעסוק שוב בספורט? האם הספורט מזיק או בריא בזמן ההריון? שבירת מיתוסים.

  על ידי: קרוסלה הריוןl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 04/12/2009 lצפיות: 4,022
  אלה רובינשטיין

  בגדי הריון. מתי קונים? כמה? מה עדיף - חולצה ארוכה עם חגורת בטן או מכנס הריון עם טוניקה? מה עם חזיית הנקה - מתי כדאי לקנות? והאם כדאי לקנות גם בחנויות בגדים רגילות? אלו רק חלק מהשאלות שצצות לך מיד עם הישמע צמד המילים "את בהריון". ריכזנו עבורך את הטיפים החשובים ביותר כיצד לבנות מלתחת בגדי הריון באופן יעיל ובמחיר שפוי.

  על ידי: אלה רובינשטייןl משפחה וזוגיותl 25/03/2009 lצפיות: 5,071

  בדיקת העמסת סוכר שלך לא תקינה? רמזו לך שאת מפתחת סוכרת הריונית? את בהריון וחוששת מסיבוכים? במאמר זה יוצג לך מהי סוכרת הריונית, כיצד מאבחנים ומהם הגורמים לסוכרת בהריון. מהן השלכות הסוכרת בהריון עבור הילוד והאם בטווח הקצר ובטווח הארוך. מהו הטיפול הקונבנציונאלי וכיצד הנטורופתיה יכולה לסייע לך.

  על ידי: פאולה בלאוl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 15/11/2007 lצפיות: 215,683

  מאמר זה מספר על הקשר בין הצ'י האנרגיה הטבעית של הגוף לבין התהליכים הפנימיים שמתרחשים בזמן הריון ולידה. המאמר נוצר מתוך החוויה האישית שלי כמלווה צמוד לבתזוגי במהלך ההריון והלידה ומתוך נסיוני בתחום האנרגיה הפנימית והצ'י קונג. צרפתי לגוף המאמר תרגילים שיוכלו לתת לך את ההזדמנות לחוות ולחוש את האנרגיה הזורמת בגופך ואולי לטעום ולהתחבר אל התחושות החזקות שמלוות את ההריון והלידה.

  על ידי: אסף טנאl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 09/10/2009 lצפיות: 98

  לקדם את הלידה באמצעים טבעיים כדי להרגיש טוב יותר, פיזית ורגשית וכמובן לעזור לתינוק להרגיש טוב יותר

  על ידי: שולמית זלצרl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 18/01/2015
  נאוה סלור

  לידה קרבה והגחתו לעולם של צאצא חדש הן ללא ספק מאורע משמח ומרגש. יחד עם זאת, לצד הציפייה לזאטוט החדש, עולים בקרב מרבית ההורים גם לא מעט חששות נוספים שקשורים לשאלה איך יקבל הילד הבכור את אחיו החדש. קיבצנו בפניכם כמה עצות, שיעזרו להכין את הילד לקראת הרחבת התא המשפחתי, כך שההתמודדות עם הצטרפותו של ילד נוסף למשפחה תהיה קלה יותר.

  על ידי: נאוה סלורl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 05/01/2015 lצפיות: 14
  דורון צינר

  נראה שכולם משתמשים במנשאים לתינוקות בימינו. זה כנראה בגלל שיש הרבה סיבות טובות מסוגים שונים להשתמש בהם. חלק מההורים מתחברים לרעיון הקרבה הפיזית המתמשכת בין התינוק הרך לגופה של אימו, לחלקם זה פשוט נוח לשאת את התינוק תוך שמירה על ידיים פנויות, אחרים מקפידים לשמור על בריאות הגב שלהם, ולפעמים, התינוקות הם אלה שמחליטים שהכי נוח במנשא... הרבה פעמים תמצאו שהסיבות מתקיימות אצלכם במקביל.

  על ידי: דורון צינרl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 01/01/2015 lצפיות: 14
  קרוסלה

  מתנות ליולדת אינן חייבות להיות מכוונות לתינוק בלבד. ניתן ואף מומלץ להעניק מתנה שתשרת את כל בני המשפחה. רעיונות למתנות כאלה תוכלו למצוא במאמר הבא

  על ידי: קרוסלהl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 15/12/2014 lצפיות: 22

  המאמר מציג תוצאות עקביות בקרב כלל הנשים שנבדקו, ללא קשר לאיזו קבוצת סיכון הן משתייכות (קב' סיכון גבוה / נמוך).

  על ידי: לילך כהןl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 21/09/2014 lצפיות: 17

  בדיקת דם במקום בדיקת מי שפיר פשוטה זו יכולה לסייע לרופאים להכיר את מצבו של עוברך, יותר מאשר בעבר והופכת את הסקירות הגנטיות לאמינות יותר.

  על ידי: לילך כהןl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 08/09/2014 lצפיות: 52

  עד גיל חצי שנה אין לתינוק ויסות עצמי של חום וקור, ואנחנו צריכים לדאוג לחימום שלו. כדי לענות על הדאגה התמידית "אולי קר לו", ההנחיה הכללית היא שתינוק קטן צריך ללבוש שכבה אחת יותר ממה שנעים לנו.

  על ידי: pavell משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 31/07/2014 lצפיות: 48
  Ilana Becher

  כדי לעבור את התקופה הזו של הימים האחרונים, כדאי לדעת כמה דברים שיעזרו לנו כהורים לתינוקות או ילדים להיות רגועים יותר וכך נוכל לתת להם כלים שיעזרו להם להתמודד עם הפחד, החרדה, האזעקות והכניסה לאזורים המוגנים.

  על ידי: Ilana Becherl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 17/07/2014 lצפיות: 25

  מהי דולה, מהם תפקידי הדולה, וכיצד עוזרת הדולה ליולדת בתקופת ההריון והלידה ולאחר הלידה.

  על ידי: קרוסלה הריוןl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 05/09/2010 lצפיות: 3,694

  אחרי הכנה נפשית וגופנית נכנסו להריון. עתה עלינו לעבור 40 שבועות הריון הכוללים בדיקות הריון שונות, לסגל הרגלים ואורח חיים בריא יותר, ולהתכונן ללידה.

  על ידי: קרוסלה הריוןl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 20/02/2010 lצפיות: 231

  כיצד עוזרים טיפולי הפוריות בהליך הכניסה להריון. מהם טיפולי הפוריות השונים, מהי הפריה חוץ רחמית ומהי הפרית מבחנה. כיצד מטפלים בבעיות אי פריון.

  על ידי: קרוסלה הריוןl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 17/01/2010 lצפיות: 1,195

  כיצד להכין עצמנו טוב יותר ללידה. מהם התהליכים הפיסיים והנפשיים שבשלבי ההכנה ללידה, ומה מטרת קורס הכנה ללידה.

  על ידי: קרוסלה הריוןl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 05/01/2010 lצפיות: 123

  הריון היא תקופה שמומלץ להתמודד איתה כחלק מקבוצה, במסגרת קורס הכנה ללידה, או סתם לשתף חברים. רבות הן השאלות בעת חודשי ההריון ומומלץ שיש מקצוע יעניק ליווי אישי ותומך.

  על ידי: קרוסלה הריוןl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 20/12/2009 lצפיות: 17,375

  מהי פונדקאות. מה אומר החוק המסדיר את נושא הפונדקאות בישראל. מהם המגבלות עם אם פונדקאית.

  על ידי: קרוסלה הריוןl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 06/12/2009 lצפיות: 173 lתגובות: 1

  האם כדאי לחכות עד אחרי הלידה לפני שחוזרים לעסוק שוב בספורט? האם הספורט מזיק או בריא בזמן ההריון? שבירת מיתוסים.

  על ידי: קרוסלה הריוןl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 04/12/2009 lצפיות: 4,022
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast