תוצאות לוטו: בפעם הראשונה בישראל

03/01/2010 • על ידי • 5,559 צפיות

תוצאות לוטו: סיבה מספיק טובה להעביר לערוץ הראשון

תוצאות לוטו- בואו נעצור רגע כאן ונרגיש את ההתרגשות עולה. כל מי שאי פעם קנה כרטיס לוטו של מפעל הפיס מכיר את הציפייה המתוקה הזאת. אתה יושב לך בכורסא בסלון, מרים את השלט של הממיר וחשש קל - שמא הטלוויזיה לא תדע איך לעכל את ההוראה המוזרה שאתה הולך לתת לה - עובר בך: הערוץ הראשון. אתה מעביר לערוץ וממתין בסבלנות עד שיגיעו תוצאות ההגרלה. 

ברכותינו, זכית!

בינתיים, כמו כולנו, אתה מתחיל לפנטז. רובנו נהיים מאוד נדיבים בשלב הזה ומתחילים לחלק את הכסף להורים, לאחים, לחברים וכמובן לארגוני צדקה שונים. בסופו של דבר, אחרי שהיינו לארג'ים עם עצמנו והשארנו לנו כמה מליונים נשאלת השאלה: אז מה עושים? נופש בתאילנד או במקסיקו? פורש או מרצדס? וילה בקיסריה או בארסוף 

ואז מגיע הרגע בו הכדורים מתחילים לקפץ בתוך המיכל השקוף ואתה לא יכול עוד להכיל את ההתרגשות עד שתדע אילו תוצאות לוטו יהיו השבוע. אתה ממש מרגיש את זה בא, הכדורים גולשים להם החוצה מהמיכל... אט אט מתגלים המספרים ואתה מבין שתוצאות הגרלת הלוטו תואמות בדיוק את הכרטיס שבידך. מזל טוב! מפעל הפיס יילד מיליונר חדש וחשוב יותר- זה אתה.

תוצאות לוטו: בפעם הראשונה בישראל

ועכשיו הגיע הזמן להתעורר מהחלום. בינתיים, עד שתנחש באמת את תוצאות הלוטו, בוא ונספר לך איך הכל התחיל. הימים היו תחילת שנות החמישים והמצב הכלכלי היה בכי רע. ראש עריית תל אביב דאז, ישראל רוקח, רצה להקים בית חולים ומוסדות חינוך בעיר והעלה את רעיון ההגרלה לשם מימון הפרויקטים. הכרטיסים הראשונים נחטפו וכל העיר המתינה בהתרגשות לגלות מהן תוצאות הגרלת הלוטו. הזוכה הראשון היה יצחק כהן, שזכה בסכום המכובד של אלף לירות.

רק האל האחראי על תוצאות לוטו

בימים עברו נהוג היה לקנות כרטיס הגרלה בדוכן, למלא אותו בצורה ידנית ולקוות שהישות העליונה, שאחראית על קביעת תוצאות לוטו (ורק היא) היטיבה עמכם. כיום, עדיין ניתן להיכנס להגרלה באותה שיטה משכבר הימים, אך נוספו לכך שתי דרכים חדשות:

לקנות כרטיס מלא: מה שנקרא בפי רבים כאוטומט. המכונה היא שמנחשת עבורכם והיא קובעת את המספרים אותם תתפללו לקבל מאוחר יותר.

לרכוש מנוי של מפעל הפיס וכך להיכנס לכל הגרלה עם אותם מספרים דרך קבע.

תוצאות לוטו בזמן אמת

בימים עברו, בשביל לגלות את תוצאות ההגרלה, נהגו להאזין לשידור ברדיו ומי שהפסיד היה מברר בדוכן הקרוב לביתו. מאז התקדמנו רבות ולמי שהפסיד את תוצאות ההגרלה בזמן אמת, תמיד יש את אתר האינטרנט של מפעל הפיס תוצאות בו מתעדכנות באופן מיידי. קצת מאוחר יותר, בדרך כלל בבוקר שלמחרת, התוצאות מפורסמות גם בעיתונים.

כיום, כשאפשר לברר את התוצאות באופן מיידי, נחסכים כל כך הרבה רגעים של חרדה ומתח עבור האנשים, שאם יש סיבה להמצאת האינטרנט- זה בגלל העניין הזה. כשבכל רגע אתם יכולים לברר אחר תוצאות לוטו אחרונות, החיים פשוט מאושרים.

אין ספק- יש סיבה טובה לכך שהגרלות הלוטו פופולאריות כל כך בכל העולם. יש משהו בהתרגשות, בהרגשה שזה אוטוטו שלך. ממש אפשר לחוש את הכסף בחשבון הבנק ואת עצמנו נוהגים בפורש. רק צריך לראות אילו מן תוצאות לוטו יעלו מן המיכל השקוף.

אודות כותב המאמר

קידום אתרים - SEO Israel

חברת אס.אי.או ישראל, מספקת שירותי קידום אתרים ושיווק באינטרנט עבור אתרים בארץ ובחו"ל. החברה פעילה משנת 2004, ובין לקוחותיה חברות מובילות במשק וכן חברות קטנות ובינוניות. למידע נוסף בקרו באתר החברה בכתובת: www.seoisrael.co.il