תוצאות לוטו: בפעם הראשונה בישראל

פורסם: 03/01/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 5,544 | Share

תוצאות לוטו: סיבה מספיק טובה להעביר לערוץ הראשון

תוצאות לוטו- בואו נעצור רגע כאן ונרגיש את ההתרגשות עולה. כל מי שאי פעם קנה כרטיס לוטו של מפעל הפיס מכיר את הציפייה המתוקה הזאת. אתה יושב לך בכורסא בסלון, מרים את השלט של הממיר וחשש קל - שמא הטלוויזיה לא תדע איך לעכל את ההוראה המוזרה שאתה הולך לתת לה - עובר בך: הערוץ הראשון. אתה מעביר לערוץ וממתין בסבלנות עד שיגיעו תוצאות ההגרלה. 

ברכותינו, זכית!

בינתיים, כמו כולנו, אתה מתחיל לפנטז. רובנו נהיים מאוד נדיבים בשלב הזה ומתחילים לחלק את הכסף להורים, לאחים, לחברים וכמובן לארגוני צדקה שונים. בסופו של דבר, אחרי שהיינו לארג'ים עם עצמנו והשארנו לנו כמה מליונים נשאלת השאלה: אז מה עושים? נופש בתאילנד או במקסיקו? פורש או מרצדס? וילה בקיסריה או בארסוף 

ואז מגיע הרגע בו הכדורים מתחילים לקפץ בתוך המיכל השקוף ואתה לא יכול עוד להכיל את ההתרגשות עד שתדע אילו תוצאות לוטו יהיו השבוע. אתה ממש מרגיש את זה בא, הכדורים גולשים להם החוצה מהמיכל... אט אט מתגלים המספרים ואתה מבין שתוצאות הגרלת הלוטו תואמות בדיוק את הכרטיס שבידך. מזל טוב! מפעל הפיס יילד מיליונר חדש וחשוב יותר- זה אתה.

תוצאות לוטו: בפעם הראשונה בישראל

ועכשיו הגיע הזמן להתעורר מהחלום. בינתיים, עד שתנחש באמת את תוצאות הלוטו, בוא ונספר לך איך הכל התחיל. הימים היו תחילת שנות החמישים והמצב הכלכלי היה בכי רע. ראש עריית תל אביב דאז, ישראל רוקח, רצה להקים בית חולים ומוסדות חינוך בעיר והעלה את רעיון ההגרלה לשם מימון הפרויקטים. הכרטיסים הראשונים נחטפו וכל העיר המתינה בהתרגשות לגלות מהן תוצאות הגרלת הלוטו. הזוכה הראשון היה יצחק כהן, שזכה בסכום המכובד של אלף לירות.

רק האל האחראי על תוצאות לוטו

בימים עברו נהוג היה לקנות כרטיס הגרלה בדוכן, למלא אותו בצורה ידנית ולקוות שהישות העליונה, שאחראית על קביעת תוצאות לוטו (ורק היא) היטיבה עמכם. כיום, עדיין ניתן להיכנס להגרלה באותה שיטה משכבר הימים, אך נוספו לכך שתי דרכים חדשות:

לקנות כרטיס מלא: מה שנקרא בפי רבים כאוטומט. המכונה היא שמנחשת עבורכם והיא קובעת את המספרים אותם תתפללו לקבל מאוחר יותר.

לרכוש מנוי של מפעל הפיס וכך להיכנס לכל הגרלה עם אותם מספרים דרך קבע.

תוצאות לוטו בזמן אמת

בימים עברו, בשביל לגלות את תוצאות ההגרלה, נהגו להאזין לשידור ברדיו ומי שהפסיד היה מברר בדוכן הקרוב לביתו. מאז התקדמנו רבות ולמי שהפסיד את תוצאות ההגרלה בזמן אמת, תמיד יש את אתר האינטרנט של מפעל הפיס תוצאות בו מתעדכנות באופן מיידי. קצת מאוחר יותר, בדרך כלל בבוקר שלמחרת, התוצאות מפורסמות גם בעיתונים.

כיום, כשאפשר לברר את התוצאות באופן מיידי, נחסכים כל כך הרבה רגעים של חרדה ומתח עבור האנשים, שאם יש סיבה להמצאת האינטרנט- זה בגלל העניין הזה. כשבכל רגע אתם יכולים לברר אחר תוצאות לוטו אחרונות, החיים פשוט מאושרים.

אין ספק- יש סיבה טובה לכך שהגרלות הלוטו פופולאריות כל כך בכל העולם. יש משהו בהתרגשות, בהרגשה שזה אוטוטו שלך. ממש אפשר לחוש את הכסף בחשבון הבנק ואת עצמנו נוהגים בפורש. רק צריך לראות אילו מן תוצאות לוטו יעלו מן המיכל השקוף.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/59482/תוצאות-לוטו-בפעם-הראשונה-בישראל

  השאר תגובה למאמר זה

  בהגרלת הלוטו הדעה הרווחת היא שתוצאות הלוטו הן אקראיות, שלכל צירוף לוטו יש את אותו הסיכוי לעלות בגורל. האם זה באמת נכון? לא בטוח...

  על ידי: לוטו האקרl בידור ופנאי> משחקי מזלl 24/10/2012 lצפיות: 2,959

  כל ילד יודע כי תוצאות לוטו יכולות לשנות חייו של אדם מן הקצה אל הקצה. לכולנו יש את החלום לשבת מול הטלוויזיה עם טופס לוטו שזה עתה שלחנו, לראות את הכדורים מתערבבים, יוצאים להם אחד אחד ממכונת ההגרלה ומתאימים בדיוק למספרים שמופיעים אצלנו בטופס. מייד אנחנו גולשים אח מחוזות הפנטזיה ומתחילים לחשוב על מה נעשה עם המילונים שייכנסו אלינו לחשבון בנק. נקיף את העולם, נגור בווילה מפוארת, נאכל במסעדות שעד עכשיו לא העזנו אפילו להסתכל על התפריט שלהן, נחלק למשפחה, נתרום לארגונים חברתיים, נפתח עסק ועוד ועוד.

  על ידי: עדן אוראוסl פיננסים וכספים> השקעותl 01/07/2009 lצפיות: 19,386

  תמיד כשמדברים על שיטות לוטו או על תוכנות לוטו שמתיימרות לשפר את סיכויי המהמר , רבים האנשים המרימים גבה ואומרים שהרי זה שטויות איך אפשר לשפר את סיכויי הזכייה במשחק כמו הלוטו אם בחירת המספרים היא אקראית לחלוטין, ובכך הרי שלכל צירוף לוטו יש את אותו סיכוי לזכות. ולכן עולה השאלה האם שיטות לוטו הן אכן יעילות להשגת המיליונים או חסרות תועלת?

  על ידי: לוטו האקרl בידור ופנאי> משחקי מזלl 21/10/2012 lצפיות: 1,249

  מאז הוקם מפעל הפיס וניתנה לו הזכות החוקית לקיים הגרלות מזל, ניסו לחשוב על פורמט נכון לקיום משחקי המספרים. לרווחי מפעל הפיס מנויים הם האחראיים לרוב, אם כי גם מהמרים לא קבועים...

  על ידי: אלעד כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 01/04/2011 lצפיות: 10,731

  עבור כמעט כל אזרח במדינת ישראל, זכייה במקום הראשון בתוצאות הגרלת הלוטו היא חלום נשגב. מזה שנים רבות מתקיימת הגרלת לוטו בכל שבוע ומכאן שכל שבוע ישנו זוכה שעבורו החלום מתגשם...

  על ידי: אלעד כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 26/03/2011 lצפיות: 3,376

  אחד הדברים החשובים ביותר עבור מי שמשתתפים באופן כקבוע בהגרלת הלוטו, הוא המעקב הקבוע אחר התוצאות של ההגרלות השונות, מאחר ומוטל עליהם לבדוק את טופסי ההגרלה שלהם על מנת לבדוק אם הצליחו לזכות בפרס כזה או אחר.

  על ידי: סנונית תוכןl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 25/06/2013 lצפיות: 500

  בלוטו הנמצא בחסות המדינה,צריך לנחש רק 6 , והכל עניין של גורל ,מבדיקה שיטחית ופשוטה שנבדק ע"י אתר totoloto.co.il מצטיירת תמונה עגומה שספק אם המילה גורל ,הסתברות וסטטיסטיקה משתלבים בתוכה.

  על ידי: דודיl בידור ופנאי> משחקי מזלl 20/01/2011 lצפיות: 993

  האם חשבת למה אתה לא זוכה בלוטו? ובכן, כנראה שאתה נכשל כבר בכדור השני שיוצא...

  על ידי: לוטו האקרl בידור ופנאי> משחקי מזלl 27/11/2012 lצפיות: 789

  הגרלת הלוטו היא אחד ממשחקי ההימורים הנפוצים והאהובים ביותר. תוצאות הגרלת הלוטו נקבעות לפי מספרים אקראיים שעולים בגורל. במשחק המספרים יש אפשרויות רבות מאוד...

  על ידי: אלעד כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 31/03/2011 lצפיות: 8,264

  משתתפים בהימורים חוקיים בארץ? הנה מספר טיפים שאולי יגדילו את הסיכויים שלכם לזכות

  על ידי: tall בידור ופנאי> משחקי מזלl 03/11/2013 lצפיות: 574

  כאן תקבלו את המידע על האם יש באמת דבר כזה שנקרא הימורים בטוחים, באנקרים, מתנות ועוד בהמלצות הווינר - או שהכל מזימה שטנית של ראשי מועצת ההימורים כדי לתעתע בכם, לסנוור את עיניכם ולגרום לכם לתרום עוד קצת לפנסיה התופחת שלהם

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 481

  כאן תקבלו מידע על איך לברור את ההימורים בעלי הערך בווינר כלומר מהם ההימורים שבאמת שווה להמר עליהם ולא סתם לזרוק את הכסף על משחקים שלא יביאו לכם רווח כלל או רווח זניח בעוד עובדי מועצת ההימורים צוחקים עליכם בשיחות הברזייה שלהם

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 193

  כאן תקראו את כל מה שצריך על שיטות הימורי הווינר השונות כדי שתוכלו להמר בחוכמה, לדעת באיזו שיטה להתשמש עבור איזה משחק וגם איך לא להישאר עם המכנסיים ביד בעוד עובדי המועצה צוהלים בדרכם לבנק כדי להוציא את הכסף שתרמת להם ברוב טובך

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 1,476

  כל מה שמהמרי ווינר צריכים לדעת לפני שהם קוראים המלצות ווינר: עשרת הדיברות כדי שלא תישאר עם המכנסיים ביד ותרפד את כיסם של עובדי מועצת ההימורים בכסף מיותר שגם כך הם מקבלים אותו ללא קשר לכישוריהם אלא בשל מינויים פוליטים

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 211

  זכייה בלוטו היא מאז ומתמיד ערגה של כל אחד, ורבים מפנטזים על היום בו יזכו בפיס בגדול, יעזבו את העבודה ויפרשו אל החיים הטובים. אך בואו נודה בזה, כשבכל הגרלה ממלאים יחד איתנו עוד מיליוני אנשים טפסי הגרלה, הסיכוי לזכות הוא כל כך נמוך עד כדי בלתי אפשרי. אך זכייה במפעל הפיס לא בהכרח אומרת לזכות בגדול, ובאמצעות מנוי במועדון הלוטו של סמארט ווינרס, אתם יכולים ליהנות מהשקעה בטוחה במפעל הפיס ולצפות ברווחים קבועים שמצטברים לסכומים הולכים וגדלים.

  על ידי: עידוl בידור ופנאי> משחקי מזלl 08/05/2013 lצפיות: 71

  כולנו שמענו סיפורי זכייה שנגמרו בטרגדיות, על אנשים אשר ביזבזו את כספם ונותרו חסרי כל לאחר שהפגינו שאננות רבה מדיי, הימרו על כל כספם, או סתם היו צריכים להקדיש את חייהם להדיפת כל מי שרצה להנות קצת מהעושר הפתאומי שלהם.

  על ידי: johngreenerl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/04/2013 lצפיות: 195
  מוטי אסא

  מהו מנוי פיס ? מה נותן לנו מנוי כזה ?כנסו וקראו מהי תכנית המנויים ובמה אנו יכולים לזכות במידה וקיים ברשותנו מנוי מפעל הפיס. מנוי פיס יכול בהחלט לפתוח את הדלת למזל !

  על ידי: מוטי אסאl בידור ופנאי> משחקי מזלl 08/02/2013 lצפיות: 638

  קורס הנהלת חשבונות מקנה לכם את הכלים להיות המנגנון שמפקח על הכניסה והיציאה של כסף. לפיכך כל עסק זקוק למנהלי חשבונות על מנת שיפקחו על התזרים המזומנים של העסק.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 11/02/2013 lצפיות: 64

  המאמר סוקר מגוון שיטות של העלמת קמטים בפנים ללא צורך בניתוח. במאמר ניתן לקרוא על תכשירים שונים המסייעים במלחמה בקמטים.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 11/02/2013 lצפיות: 219

  חוגי בית הם מפגשים קבוצתיים שמתקיימים בבתים פרטיים במתכונת של אירוח ביתי. בכתבה תקציר על מיטב המרצים לחוגי הבית ועל היתרונות שלהם..

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 11/02/2013 lצפיות: 158

  שירותי סיעוד מספקים לקשישים את העזרה בביצוע מטלות שונות בהן הם מתקשים בחיי היומיום. לעתים מדובר גם על ניידות לשמה. מטפלים סיעודיים מסייעים לקשיש לשמור על איכות החיים למרות הקושי, תוך שמירה על כבודו.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 11/02/2013 lצפיות: 43

  כל מה שצריך לדעת על דודי שמש! מאמר מקצועי שיעשה לכם סדר בנוגע לדודי השמש, יתרונות השימוש, התקנה ועוד...

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> בית - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 118

  מכשיר הטלפון הנייד הוא עולם ומלואו בפני עצמו. הזיכרון של המכשיר מכיל מידע בעל ערך רגשי וערך כספי. על אף הרגישות הרבה של מכשירי הטלפון הניידים וריבוי הגנבות, משתמשים רבים לא טורחים לבצע גיבוי למידע שבזיכרון. אפליקציות שחזור הודעות sms עומדות לרשות בעלי הסמארטפונים. בעלי טלפונים אחרים יוכלו לפנות למעבדות שחזור מידע במטרה לשחזר פרטי הודעות, נתונים מספר הטלפונים או תמונות.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 652

  רומא היא יעד תיירות מאוד פופולארי. תיירים מכל רחבי העולם מגיעים לרומא בכל חודשי השנה. הישראלים מבקרים בבירת איטליה במתכונת של טיולים עצמאיים או טיולים מאורגנים. הדרכה בעברית ברומא מעניקה לטיול גם ממד תרבותי היסטורי. המדריך מלווה את הסיור באתרים בהסברים מפורטים וסיפורי היסטוריה בשפה העברית. המדריכים המקומיים מציעים הדרכה רק בשפה האנגלית או האיטלקית.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell נופש ותיירות> יעדים בעולםl 07/02/2013 lצפיות: 390

  מגוון סוככים של סוככי השרון מציעים פתרונות אידיאליים עבור צל ועבור הגנה מפני הגשם. אך כדי שתוכלו לבדוק בעצמכם עד כמה מדובר על איכות מוצר באופן ודאי, קיבצנו למענכם כמה וכמה נקודות התייחסות חשובות, שיוכלו לסייע לכם לבחור את הסוכך הטוב ביותר האמין והאיכותי ביותר, שיועיל לאורך זמן.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> בית - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 103
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast