לנדר

פורסם: 07/01/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 154 | Share

לנדר

מכון לנדר, הוא מרכז אקדמי להשכלה גבוהה בישראל.

לנדר, מוסמך על ידי המועצה להשכלה גבוהה להעניק תארים ראשונים במנהל עסקים וכן תארים שנים ביהדות.

המכון ממוקם בעיר הקודש ירושלים ונושא עימו אווירה לימודית בהתאם.

ללנדבר ישנה יחידה ללימודי חוץ, אשר מונה כ - 2500 תלמידים ובאופן כללי במכון ישנם כ - 1000 תלמידים.

קמפוס הלימודים, נמצא בגבעת שאול שבירושלים באחד מבנייני העסקים המפוארים בעיר.

כל הסטודנטים, נהנים מאווירה חדשנית במכון כגון: חדר מחשבים משוכלל ומתקדם, ספריה מפותחת ומגוונת אשר חומרי לימוד מוצגים בה לשימוש הסטודנטים, קפיטריות עם מני פינוקים ועוד.

סיוע וולונטרי.

כל הסטודנטים אשר לומדים במכון לנדר מאמינים בסיוע וולנטרי, ומסייעים רבות לקהילה.

התרומה של הסטודנטים לקהילה בישראל ובדגש על האוכלוסייה בירושלים, היא רבה ומבורכת.

הערכים אשר מקנה המוסד, הם חשובים ותורמים לכל אחד ואחת מהתלמידים אשר פוקדים את המוסד.

סגל המרצים.

מכון לנדר, מעסיק צוות מרצים ומורים מן השורה הראשונה, הסגל כולו משאיר דלת פתוחה לכל הסטודנטים אשר נתקלים בבעיה כזו או אחרת או לחילופין זקוקים לסיוע.

האווירה אשר נרקמת בזכות היחס החם והמשפחתי שעובדי המכון מעניקים לסטודנטים, תורם להצלחה של התלמידים בלימודיהם.

מכון זה הוא אחד המכונים היותר מבוקשים שקיימים בעיר ירושלים.

מה לומדים בלנדר

יהדות - מסלול לימודים זה, מעניק לסטודנט תואר שני ביהדות.

הלימודים הם אקדמאים מהגבוהים ביותר ומשלבים לימודי יהדות ומסע בשורשיו כגון:תורה, היסטוריה של עם ישראל ועוד.

את הלימודים, מקבילים אל חיי היום יום וכיצד ניתן למצוא השפעות על הדור הנוכחי.

בית ספר למנהל עסקים - מסלול לימודים זה, מקנה לסטודנטים ארגז כלים על מנת להצליח ולהתמודד עם מכשולים ניהולים של העידן הנוכחי.

מרבית הסטודנטים, אשר למדו במכון לנדר השתלבו במגזר התעסוקתי בתפקידי מפתח כאלו או אחרים.

היחידה ללימודי חוץ - חלק מהלימודים אשר סטודנטים יכולים לקחת בהם חלק במכון לנדר ביחידה ללימודי חוץ, הם :תיירות, נדל"ן, חינוך ניהול שיווק ועוד.

לסיכום:

לימודים במכון לנדר, הם חוויה מעשירה.

אחד מיתרונותיו היותר בולטים של המכון, מעבר לרמת הלימודים הגבוהה, היא היחס אותו מקבלים הסטודנטים מהצוות הניהולי וכן מסגל המרצים והמורים במכון.

אין ספק, כי לנדר הוא בין בתי הספר המבוקשים ביותר בירושלים ורבים האנשים אשר שואפים ללמוד בו.

המכון, ממוקם בבניין יוקרתי המוקף משרדים של אנשי עסקים איכותיים, כך שבקלות ניתן להתחבר אל החלומות והשאיפות של כל סטודנט וסטודנט.

מכון לנדר, הוא הדלת להצלחה העתידית של כל אחד אשר בוחר ללמוד בו.

אין ספק, כי האווירה של ירושלים והקדושה כמו גם האוויר שיש רק בירושלים, תורם רבות ללימודים ולהצלחתם.

כמו כן, מכון זה נודע ברוח ההתנדבותית ומרבית הסטודנטים, נרתמים הן במכון לנדר עצמו והן מחוצה לו, על מנת להעניק סיוע לקהילה.

הוחזר מ "/article/59901/לנדר"

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/59901/לנדר

  השאר תגובה למאמר זה

  מהו נדר ומה כוחו ומשמעותו, מה ההבדלים בין נדר לשבועה, איך מתירים נדרים ובכלל האם כדאי לנדור. יצחק אהרון מלמד כוחו של הדיבור ועל נדרים ושבועות בקבלה.

  על ידי: יצחק אהרוןl רוחניות> קבלהl 30/06/2013 lצפיות: 98

  גיליון התורני אורי וישעי המופץ בעיר נתניה ומחוצה לה ע"י העורך הרב אלון ארביב שליט"א, קיבל את הסכמת הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א - רבה של רמת אלחנן, בני ברק, וצירף לו מספר מאמרים קצרים על דברי רבנו יוסף חיים זי"ע, לרגל הילולת המאה שנה לפטירתו.

  על ידי: אלון ארביבl רוחניות> יהדותl 20/08/2009 lצפיות: 2,324
  יהושע אוזן היו

  פרשת נשא נשא את ראש בני ישראל וגו': באה התורה לגלות לנו הנהגה טובה, אם תרצה התנשאות והתרוממות התנאי הוא "ראש" שצריך להיות באחדות ולהעמיד ראש אחד דווקא. וכמו המעשה של אליהו שבירך אותם שיהיו כולם ראשים במקום שלא כיבדו אותו ואת ר' יהושע בן לוי, וכך נוצרה בניהם מריבה, כי במקום שכולם ראשים יש מריבה. וראוי להקדים בסדר שבו מונה התורה את משפחת הלויים שבני קהת ובני מררי נמנים כבר בפרשה הקודמת במדבר, ואילו בני גרשון נמנים בפרשת נשא.

  על ידי: יהושע אוזן היוl רוחניות> פרשת השבועl 28/05/2009 lצפיות: 1,772
  הרב יוסף ויצמן

  אדם מחליט ביום בהיר להתנזר מן החיים. האם נוהג הוא כראוי, לדעת התורה? האם נכונה היא תווית ה"קדוש", שהצמידו הבריות למסתגף המקצועי? האם גם בעיני הדת היהודית האדם הנבחר הוא זה המואס בהנאות העולם, המתרחק מחברת בני אדם, ומסתגר מפניהם במנזר שתקנים כלשהו?

  על ידי: הרב יוסף ויצמןl רוחניות> רוחניות - כלליl 11/06/2008 lצפיות: 138
  יהושע אוזן היו

  נשא את ראש בני ישראל וגו': באה התורה לגלות לנו הנהגה טובה, אם תרצה התנשאות והתרוממות התנאי הוא "ראש" שצריך להיות באחדות ולהעמיד ראש אחד דווקא. וכמו המעשה של אליהו שבירך אותם שיהיו כולם ראשים במקום שלא כיבדו אותו ואת ר' יהושע בן לוי,

  על ידי: יהושע אוזן היוl רוחניות> יהדותl 02/06/2008 lצפיות: 906

  כ- 3,000 סטודנטים כבר נרשמו השנה למלגות הסיוע של הרשות לפיתוח ירושלים/ זאת במסגרת תוכנית ייחודית לעידוד הגעת סטודנטים לעיר הבירה וכמו כן להשארתם בעיר גם לאחר תקופת לימודיהם. בכך מצטרפת ירושלים למגמה הנהוגה בעשור האחרון במדינות מערב אירופה המעודדת צעירים וסטודנטים לשוב למרכזי הערים.

  על ידי: הרשות לפיתוח ירושליםl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 01/10/2007 lצפיות: 26,295
  נאוה סלור

  אחד מהאתגרים הגדולים שעומדים לפתחו של כל סטודנט שזה עתה החל את דרכו האקדמית הוא ההתמודדות עם קריאת מאמר. בבית ספר אולי הייתם תלמידים מצטיינים, ולקרוא את החומר למבחן בהיסטוריה היה "קטן עליכם", אבל אוניברסיטה זה כבר סיפור אחר. מה עושים? נושמים עמוק, וקוראים את הטיפים שבכתבה, שיעזרו לכם להתמודד טוב יותר עם מאמר אקדמי סטנדרטי.

  על ידי: נאוה סלורl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 09/11/2014
  ד"ר איתמר כוכבי

  הקורס נועד להקנות לסטודנט ידע מתקדם בנושא הדיווח החשבונאי הפנימי בפירמה ובעיקר ביקורת הקשורה להכנסות ולהוצאות.

  על ידי: ד"ר איתמר כוכביl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 02/11/2014
  ד"ר איתמר כוכבי

  מטרות הקורס א. הקניית מושגי יסוד בחשבונאות פיננסית. ב. הקניית מושגי יסוד בבקרה ניהולית. ג. הקניית היכולת להשתמש בנתונים חשבונאיים לעריכת דוחות כספיים. ד. הקניית היכולת להשתמש בנתונים כספיים לתכנון, תקצוב ובקרה.

  על ידי: ד"ר איתמר כוכביl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 02/11/2014
  ד"ר איתמר כוכבי

  הקורס נועד להקנות לסטודנט ידע מתקדם בתיאוריות המודרניות ובפרקטיקה של בקרה ניהולית - פיננסית ובאופן יישומן בארגונים כלכליים גדולים וקטנים.

  על ידי: ד"ר איתמר כוכביl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 02/11/2014

  סטודנטים ואקדמאים מרוויחים דרך האינטרנט. זוהי הכנסה פסיבית לסטודנטים ואקדמאים באמצעות תכנית שותפים - דרושים עבודות אקדמיות, מטלות מנחה, הצעות מחקר, פרוייקטים וסמינריונים

  על ידי: מיכלl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 12/10/2014
  Yevgeny Braginsky

  בטח שמעת על Google Scholar לחיפוש מאמרים אקדמיים, אך מאד התעצבנת שראית שאין בו תוצאות בעברית. לא נורא, כבר יש לו אח תאום עברי- "מפתח למאמרים, מחקרים, עבודות גמר וכתבי-עת אקדמיים".

  על ידי: Yevgeny Braginskyl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 02/07/2014 lצפיות: 184

  לימודים לתואר הנדסאי חשמל הם לימודים מבוקשים, כי ישנה דרישה בשוק העבודה להנדסאי חשמל. בעולם המודרני יש שימוש בחשמל בתעשייה ובענף השירותים, כמקור לאנרגיה, ואף לשם העברה של אותות בקרה. להנדסאי חשמל יש ביטחון תעסוקתי, בגלל שהמקצוע יהיה מבוקש, אף בעתיד הנראה לעין.

  על ידי: שלמה פריl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 29/06/2014 lצפיות: 34
  Shlomit

  לימודי מדעי המחשב נתפסו כתחום לימודים מוביל עם אפשרויות תעסוקה רבות בסופו במהלך שני העשורים האחרונים, אך האם תחום מדעי המחשב הינו יציב כפי שהוא נראה? לפני הבחירה בתחום לימודי מדעי במחשב, מומלץ לבחון את אפשרויות התעסוקה וההתמחויות המבוקשות ביותר בתחום לימודים זה. במיוחד בשבילכם אספנו את המידע הרלבנטי ביותר בנושא לשנת 2014.

  על ידי: Shlomitl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 16/06/2014 lצפיות: 23

  תזונה איכותית מהווה בסיס לקיום אורח חיים בריא ומאוזן, גם עבור אוכלוסיית ההולכים על ארבע. בניגוד למה שרבים סוברים, שאריות של מזון בני אדם אינן תורמות לבריאות ולהתפתחות התקינה של כלבינו היקרים. נהפוך הוא, במקרים רבים הן גורמות לנזקים משמעותיים, הן בטווח המיידי והן בטווח הרחוק יותר.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 02/06/2013 lצפיות: 31

  בתקופה האחרונה יותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש עבור כלביהם היקרים כלוב הטסה, מתוך הבנה שגם הם זקוקים לבית חם ואינטימי המקנה בטחון, הגנה ושלווה. העובדה שהוא גם מהווה אמצעי חינוכי יעיל לאימון לעשיית הצרכים מחוץ לכלוב (ומחוץ לבית כמובן) הופכת אותו למוצר אידיאלי עבור בעלי כלבים.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 02/06/2013 lצפיות: 43

  כלבך היקר הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה. כשם שאתה דואג לצרכיהם האישיים של משפחתך, כך אתה צריך לדאוג גם לידידך השעיר והנאמן. רכישת כלוב לכלב עבורו, תאפשר לך להעניק לו בית חם, בטוח ונעים. מקום אישי, שיעניק לו שלווה ורוגע.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 12/03/2013 lצפיות: 58

  כאשר יוצאים לחופשה באילת יש לתכנן את מקום השינה. לא מעט אנשים מתלבטים אם לישון במלון או באכסניה באילת. מדוע עדיף מלון על אכסניה באילת? חופשה באילת היא החופשה שכולנו מחכים לה: שמש, חום, ים קסום, שלל אטרקציות ואפשרויות בילוי והרבה הרבה כיף. אבל המיתון והקושי הכלכלי בשנים האחרונות גורמים לאנשים לחשוב פעמיים אם להתארח באילת באכסניה או במלון.

  על ידי: איתיl נופש ותיירות> יעדים בארץl 12/03/2013 lצפיות: 53

  ברלין, בירתה של גרמניה, עיר המשלבת ישן וחדש, שריד ועדות למלחמה הארורה, לקומוניזם ששלט בחלקה, יחד עם פריחה תרבותית עצומה, אדריכלות מרהיבה ועוד. טיסות לברלין מאפשרות לכם תוך ארבע שעות טיסה להגיע לעיר בה כדאי לבקר, להכיר, להרגיש ולחוות את העבר וההווה מתערבבים אלו באלו לכדי פסיפס עירוני מעניין.

  על ידי: איתיl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 12/03/2013 lצפיות: 40

  המודעות לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא הולכת ומתפתחת גם בעולם בעלי החיים. חברות המייצרות ומשווקות אוכל לכלבים משקיעות משאבים אדירים במחקר ופיתוח מוצרים שיספקו לאוכלוסיית ההולכים על ארבע את כל אבות המזון הנדרשים לתחזוקת הגוף ולשימורו.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 12/03/2013 lצפיות: 53

  עוגיות שוקו וניל הפכו לאחד המאכלים האהובים על קהל הצרכנים בישראל ובשאר רחבי העולם. אם בעבר, יוחסו עוגיות שוקו וניל רק לקהל היעד של הילדים, כיום ניתן לומר שכמעט כל מבוגר יעלה חיוך רחב אם תספחו עוגיות שוקו וניל להפסקת הקפה שלו.

  על ידי: איתיl אוכל ומתכונים> מתכונים חלבייםl 07/09/2010 lצפיות: 2,848

  כל אישה במהלך ההיריון, חושבת על שמות רבים שתעניק לילדה כאשר יגיח אל אוויר העולם. חלק מן השמות העולים בדעתה של האישה במהלך ההיריון, יבואו בחשבון לאחר שתלד ואילו שמות אחרים לא יעלו על דל שפתיה, רגע לאחר הלידה. לאישה לאחר הלידה, יש אינטואיציה חזקה באשר לבחירת השם.

  על ידי: איתיl רוחניות> רוחניות - כלליl 06/01/2010 lצפיות: 17,030
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast