רדיו גלגלצ

פורסם: 08/01/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 1,165 | Share

האזנה לרדיו גלגלצ  + רדיו רדיוס באינטרנט

למרות כל השנים שעברו, והטכנולוגיה שהתפתחה, אנו עדיין אוהבים את הרדיו.

להאזין לרדיו זו אחת החוויות הטובות ביותר שניתן לעבור.
הרדיו מלווה אותנו לאורך כל היום, בין אם אנו רוצים לשמוע מוזיקה טובה, להתעדכן באקטואליה או לשמוע דיווחי תנועה, במידה ואנו על הכביש.

לכל אחד מאיתנו יש תחנת רדיו שאנו אוהבים להאזין לה. יש מי שאוהב להאזין לתחנת גלגלצ ויש מי שאוהב להאזין לתחנת רדיוס.

שתי התחנות הללו הן מן התחנות המובילות ביותר מבחינת פופולאריות, ורבים ממאזיניהן אוהבים את המוזיקה הטובה שהן משמיעות. גלגלצ היא תחנה הקשורה לגלי צה"ל, והיא תחנה צבאית, בה חלק נכבד מן השדרנים והעורכים הם חיילים, ותחנת רדיוס היא תחנה  השייכת לרדיו האזורי, בניגוד לרדיו של קול ישראל, שהוא רדיו ארצי. לכל תחנה, גם גלגלצ וגם רדיוס, יש תדרים בעזרתם ניתן לקלוט את התחנות עצמן בכל מיני מקומות בארץ, לכל חבל ארץ התדר שלו, אך יכול להיווצר מצב בו לא ניתן במקום מסויים לקלוט את תחנת הרדיו הרצויה, ואם יש קליטה, היא יכולה להיות בעייתית לעיתים.

לשם כך מגיע היתרון הגדול של האינטרנט. אנו יכולים דרך האינטרנט להאזין לרדיו עצמו, ובעצם בדרך זו אנו נעזרים בטכנולוגיה המתקדמת בכדי ליהנות מהדברים שהומצאו בטרם האינטרנט הגיע אלינו.

תחנות הרדיו עצמן הן פופולאריות בקרב מאזינים רבים, ולא תמיד כל אחד יכול להאזין לרדיו במקום בו הוא גר, או להגיע למצב קליטה אופטימאלי.


באתר www.kleek.co.il אנו יכולים למצוא את רדיו גלגלצ אונליין.

דרך האתר אנו יכולים להאזין לתחנת הרדיו שמשמיעה מוזיקה טובה 24 שעות ביממה.
מכיוון שהאתר זמין לכולם, ניתן בעזרתו להישאר מעודכנים לכל מה שהרדיו עצמו מציע לנו.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/59967/רדיו-גלגלצ

  השאר תגובה למאמר זה

  גלגלצ היא תחנת רדיו ישראלית המופעלת על ידי גלי צה"ל (תחנת הרדיו הצבאית, שנוסדה ב-1950). התחנה הוקמה בשנת 1993 ומשדרת בעיקר מוזיקה פופולרית ברצף ודיווחי תנועה, ומעט תוכניות תוכן. התחנה הוקמה בסיוע משרד התחבורה (הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים), והיא מרבה לשדר תשדירים בנושא בטיחות בדרכים. בכל שעה עגולה התחנה משדרת מהדורת חדשות מגלי צה"ל.

  על ידי: אילוןl אומנות> מוסיקהl 07/09/2008 lצפיות: 2,801 lתגובות: 1

  גלגלצ נוסדה ב1993 ע"י גלי צה"ל , גלגלצ היא תחנת הרדיו האהובה ביותר בישראל , גלגלצ קובעת את הסדר יום המוזיקלי בישראל.

  על ידי: אילוןl אינטרנט> קידום אתרים - SEOl 09/09/2008 lצפיות: 34,531
  noamh

  תחנת גלגל"צ נחשבת למצליחה ולפופולארית ביותר בארץ. אם תרצו להאזין לתחנה מביתכם אתם יכולים לעשות זאת דרך המחשב. כיום יש אתרים רבים המציעים שירותי האזנה לתחנות רדיו רבות דרך המחשב. מאמר זה יתאר על תחנת רדיו גלגלצ ובנוסף ירכז דרכים להאזנה אונליין.

  על ידי: noamhl בידור ופנאי> רדיוl 20/11/2010 lצפיות: 2,187
  חגי רחביה

  המאמר בוחן את מידת תרומתה של תחנת הרדיו גלגלצ למוסיקה הישראלית ובו מציג כותב המאמר טיעונים בעד התחנה עם לא מעט הסתייגויות. המאמר נכתב במסגרת קורס רטוריקה בו לקח הכותב חלק.

  על ידי: חגי רחביהl אומנות> מוסיקהl 07/01/2009 lצפיות: 214

  אתרי האינטרנט שעוסקים במוזיקה כבר לא מציגים מידע בלבד: נמצאים מבחר שירותים מקיפים שאתרים כאלו מציעים. במאמר זה נציין ונבחן כמה מהם.

  על ידי: אריאלl אינטרנט> חינם ברשתl 25/03/2012 lצפיות: 133

  גלי צה"ל (בראשי תיבות: גל"צ) היא תחנת רדיו ארצית, אשר שייכת לצה"ל ומופעלת מתקציב הביטחון של ישראל, וכן מפרסומות ותשדירי שירות

  על ידי: סיגל שפטרl פרסום ושיווק> פרסום ושיווק - כלליl 01/09/2009 lצפיות: 2,184 lתגובות: 1
  באסתופ

  בתור אמנים אתם לא יכולים לשלוח את השירים שלכם לכל תחנת רדיו, במדריך הזה אני מסביר איך בדיוק כדאי לכם לבחור תחנות רדיו שמתאימות לשירים שלכם

  על ידי: באסתופl אומנותl 23/03/2015
  YBPmedia

  כיצב מערכות חשמל חכם יכולות להשפיע על חייכם לטובה ואיך מערכות אלו באות לידי ביטוי

  על ידי: YBPmedial בית וצרכנות> בית - כלליl 09/03/2010 lצפיות: 256

  ב-2012 זו הייתה סנדי שהפחידה את ארצות הברית והרסה המוני בתים, עסקים הושבתו הכל הוצף ומבנים רבים קרסו. אצלנו זה בא בשנת 2013, כאשר לא מדובר פה בהוריקן אלה גשמים ומזג האוויר סוער במיוחד, כמעט כמו שחווים בארצות אחרות. אז נכון שבישראל מזג האוויר הזה אינו אופייני, אבל ייחלנו לגשם לא אחת...

  על ידי: לימורl תקשורת ועיתונות> תקשורת ועיתונות - כלליl 09/01/2013 lצפיות: 80

  בישראל כבר הספיקו להמליך כל כך הרבה אנשים, יש מלכה לתיאטרון, היה את מלך הבידור לטלוויזיה, יש את מלך הבדיחות אך מי הוא מלך הרדיו? יש כל כך הרבה מתמודדים על כס המלך של הרדיו הישראלי אבל מי באמת מתאים לתואר? מה הם הפרמטרים לבחירת המלך של הרדיו? איך יודעים כי הוא הכי מתאים לתואר הנכסף?

  על ידי: לימורl בידור ופנאי> רדיוl 01/06/2014 lצפיות: 61

  רדיו הוא שם כולל לתחנות הרדיו השונות אשר משדרות למאזינים מגוון תכנים. כל תחנה ועיסוקה, אם מדובר על תחנת רדיו מסורתית אשר משדרת תכנים על דת, תורה ומצוות ומקנה את ערכי החברה המסורתית לכלל המאזינים או תחנת רדיו אזורית, אשר משמיעה מגוון רחב של תכנים כמו אקטואליה, חדשות, בידור, פנאי, תרבות, ספורט, יחסים, דעות וכיוצא בזאת...

  על ידי: לימורl בידור ופנאי> רדיוl 18/05/2014 lצפיות: 131

  אחרי שנים ארוכות בהן לא הורשה לנשים לשדר ברדיו החרדי, קול ברמה, השנה זו תהיה הפעם הראשונה בה אישה תעלה לשדר תכנית על חינוך והורות עם הסופרת מנוחה פוקס, אשר כותבת ספרים לילדים והיא אישה חרדית ומאמינה...

  על ידי: לימורl בידור ופנאי> רדיוl 10/04/2014 lצפיות: 207
  מתחם SPS רמת החייל

  בקרוב אתם עומדים לחגוג אירוע חגיגי במיוחד, או שמדובר דווקא על אירוע של קרוב משפחה או חבר טוב. בין אם מדובר על יום הולדת, בר מצווה, ברית או חתונה ...

  על ידי: מתחם SPS רמת החיילl בידור ופנאי> רדיוl 11/05/2013 lצפיות: 28
  מתחם SPS רמת החייל

  צוות אדיב ומקצועי של מפיקים, טכנאים, מוזיקאים, בימאים, תסריטאים, עורכי וידאו ופוסט ילווה אתכם משלב התכנון ועד גמר כל פרויקט שתבקשו ...

  על ידי: מתחם SPS רמת החיילl בידור ופנאי> רדיוl 28/12/2011 lצפיות: 715
  Lital Ginzburg

  רדיו הוא כינוי לאמצעים וטכנולוגיות המשמשים להעברה (שידור וקליטה) של מידע באמצעות גלי רדיו. כיום מתייחס המושג בעיקר להעברה של קול. העברה של תמונה, שנעשית אף היא בגלי רדיו, קרויה "שידורי טלוויזיה באוויר". רדיו צפרדע. http://radiofrog.net

  על ידי: Lital Ginzburgl בידור ופנאי> רדיוl 08/11/2011 lצפיות: 385

  המאמר עוסק בהשווה בין מוזיקת הרוק לבין המוזיקה הים תיכונית. מציג נקודת מבט שונה על ז'אנר הרוק ויחד עם זאת מעריך ומעודד את המוזיקה הים תיכונית. המאמר מחולק ל3 חלקים בחלק הראשון מדברים על הרוק בחלק השני על המוזיקה הים תיכונית ובחלק השלישי על ההשוואה ביניהם.

  על ידי: Dor Shoshanl בידור ופנאי> רדיוl 30/04/2011 lצפיות: 43
  noamh

  תחנת גלגל"צ נחשבת למצליחה ולפופולארית ביותר בארץ. אם תרצו להאזין לתחנה מביתכם אתם יכולים לעשות זאת דרך המחשב. כיום יש אתרים רבים המציעים שירותי האזנה לתחנות רדיו רבות דרך המחשב. מאמר זה יתאר על תחנת רדיו גלגלצ ובנוסף ירכז דרכים להאזנה אונליין.

  על ידי: noamhl בידור ופנאי> רדיוl 20/11/2010 lצפיות: 2,187

  ברגע שאנו משתמשים במים לשטיפת ידיים אנו עדיין יכולים, תיאורטית, להשתמש במים הללו לשטיפת הרצפה לאחר מכן. כאשר אנו שוטפים ידיים אנו מערבבים כמות מסוימת של מים עם הלכלוך המצטבר לנו על הידיים ומעט סבון, כאשר החישוב הכללי אומר לו שהמים עדיין נקיים יחסית, כלומר לא מטונפים יתר על המידה, לפי פרמטרים של רוב המשתמשים במים. אגירה של המים הללו יכולה לשמש לצרכים אחרים שלנו, כלומר מחזור מים אפורים.

  על ידי: ofir krisl חברה וסביבה> איכות הסביבהl 11/02/2010 lצפיות: 229

  מיתוג הוא שלב מאוד חשוב ומאוד קריטי, לפעמים, בהפיכת מוצר מסויים למוצר בעל ערכים. מיתוג מבסס את שרשרת הערכים הרלוונטיים לחיי הלקוחות הפוטנציאליים, ובאמצעות התהליך הזה הוא מוודא שלכל לקוח תהיה תחושה והרגשה מיוחדת במינה, משום שהוא רכש את המותג המסוים הזה ולא מותג אחר. ההעדפה במותג והאמון בו היא המטרה העליונה של מיתוג.

  על ידי: ofir krisl אינטרנט> מיתוג אישי באינטרנטl 11/02/2010 lצפיות: 76

  לא אחת אנו חושבי על הסרת שיער בלייזר. אנו מבינים שיש לנו שיער מיותר במקום כזה או אחר בגוף ונורא היינו רוצים להיפטר ממנו, ואחד הפרמטרים החשובים ביותר מבחינתנו בהסרת שיער בלייזר הוא שיש לאותה הסרת שיער מחירים שיכולים להיות גבוהים למדי.

  על ידי: ofir krisl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 11/02/2010 lצפיות: 452

  רשת האינטרנט הפכה בשנים האחרונות לכל פופולארי ביותר לביצוע רכישה של משלוחי פרחים רמת גן. השימוש ברשת לצורך קניית מוצר זה או אחר ומשלוחי פרחים בפרט נותנת לכל לקוח פוטנציאלי יתרונות רבים ומפתים. היתרונות הברורים של השימוש ברשת האינטרנט לצורך רכישת משלוחי פרחים מפורטים להלן:

  על ידי: ofir krisl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 10/02/2010 lצפיות: 53

  בתחילת שנת 2009 רשומים סך הכל 188 מיליון אתרים בעולם, 75 מיליון פעילים. 52% מהדומיינים הרשומים נמצאים על שרתי לינוקס, בנוסף רוב האתרים שאינם פעילים נמצאים תחת שרתי לינוקס.

  על ידי: ofir krisl אינטרנט> אחסון אתריםl 22/12/2009 lצפיות: 80

  כיום אם נחפש באינטרנט או בכל מדריך אחר נמצא שישנם מאות של אנשים שמכנים את עצמם תקליטנים. חלקם אנשי מקצוע וחלקם ילדים שמחפשים עוד הכנה צדדית. בכדי לברור את השמנת מהחלב ניתן כמה טיפים שיוכלו להבליט את המקצוענים מול החובבים לאנשים שרק רוצים להתחתן בשלום.

  על ידי: ofir krisl אומנות> מוסיקהl 30/11/2009 lצפיות: 67

  מאמר העוסק בגוגל ובאופטימזציה של אתרים , קידום אתרים ופרסום באינטרנט

  על ידי: ofir krisl אינטרנט> קידום אתרים - SEOl 23/11/2009 lצפיות: 72
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast