הימורים בשיטת ווינר שואבים מאיתנו כספים רבים

פורסם: 14/01/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 592 | Share

אתר ווינר השיקו לאחרונה את האתר החדש שלהם, אתר שהם מבטיחים יעשה את החיים הרבה יותר קלים למהמרים בו.

תחום ההימורים של ווינר הפך לתחום נחשק ביותר על ידי הגולשים - הוא מכיל שני אלמנטים חשובים ביותר שנוגעים בנקודות הרגישות של כל גבר : ספורט והימורים.

ברגע שתשלב את שני אלה - רוב הסיכויים שתפסת את רוב הגברים ואת חלקם אף תתפוס בצורה יותר מסוכנת.

מסתבר שבכל הקשור להימורים של ווינר, על אף שהם חוקיים ומאורגנים בצורה חוקית על ידי המועצה להסדר ההימורים בספורט,  הפכו לכלי ממכר לכל דבר שללא השגחה עלול להוביל לחובות ולאיבוד הכנסה אצל רבים מאיתנו.

משתמשים רבים בשיטת ווינר ליין, מספרים שהווינר הפך להימור יומיומי שלהם, כאשר בכל שבוע מוצעות לנו 3 תכניות עם 90 משחקים של כדורגל וכדורסל.

בווינר אפשר להמר על טורנירים חשובים מהעולם כגון: מונדיאל, ליגת האלופות, ליגת העל ועוד..

ווינר מציעה לנו מגוון הימורים שניתן לעשות:

הימורי טוטו 16

הימורי טוטו תיקו

הימורי מאצ' ווינר

הימור על מבקיע השער הראשון

תוצאה מדויקת, תוצאת מחצית ובסיום המשחק.

מספר קרנות

זמן הבקעת השער הראשון ועוד.

ווינר זה אכן משחק אטרקטיבי, קל וחומר אם אתם חובבי כדורגל / כדורסל מושבעים - כי להבדיל מהימורי לוטו למשל - כאן לידע שלכם יש השפעה והוא בהחלט יכול לעזור לכם להניב יותר רווחים.   מה גם שתוכלו לקבל לכל הימור ווינר גם המלצות ווינר צמודות ממיטב המומחים, כך שהאפשרות שלכם לזכייה גבוהה יותר.

אך עם זאת זכייה בהימור היא קשה - לכו ותהמרו על מספר קרנות מדויק או מי יביא את השער הראשון במשחק.   יש כאן אלמנט של ידע אך בעיקר מזל..

הבעיה מתחילה שאנשים נוטים לייחס לעצמם יותר מדי קרדיט ומהמרים בלי הגבלה - דבר שבמהרה כמו כל הימור הופך להתמכרות מסוכנת.

למדו באתר ווינר על הימורי ווינר השונים וכיצד ניתן לעשות אותם בצורה מושכלת,

כך, פעם הבאה שיגיעו תוצאות ווינר , אולי תזכו בנתח כספי גדול יותר.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/60702/הימורים-בשיטת-ווינר-שואבים-מאיתנו-כספים-רבים

  השאר תגובה למאמר זה

  תחום האתרים של המלצות ווינר תופס תאוצה גדולה של המשחק הזה של מועצת ההימורים בספורט. בסוגי אתרים מסוג זה ניתן יהיה לכל אוהב ההימורים לדעת את כל מה שהוא צריך בכדי להגיע להימור החכם ביותר .

  על ידי: המלצות ווינרl בידור ופנאי> משחקי מזלl 19/09/2009 lצפיות: 6,287

  המלצות ווינר באינטרנט ניתן למצוא כמו פטריות לאחר הגשם. עובדה זו מעידה יותר מהכול על המהפכה שחלה בעולם הימורי הספורט בארץ מאז כניסתו הסוערת של הווינר אל חייהם של חובבי ההימורים בארץ הקודש.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 16/08/2009 lצפיות: 13,619

  יש מי שמעדיפים את ההשקעה הקטנה יותר שיש בכל יום בווינר ואם כבר צופים מדי יום בערוצי הספורט ומנחשים מראש את התוצאות, אז הדבר הכי נכון לעשות הוא פשוט לעשות זאת בטופס מסודר וגם לזכות. הפשטות של השיטה תתאים לכל מי שאוהב ספורט.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בידור ופנאי> משחקי מזלl 07/06/2010 lצפיות: 2,951

  ווינר הידועה היא תוכנית הימור חוקית שעיקרה פעילות ספורטיבית אשר בה אפשר להמר על קבוצה כלשהי או להמר על מקרים אשר עשויים להתקיים במהלך המשחק ועל נתונים סטטיסטיים שונים כמו מספר הגולים אשר יכבשו בזמן המשחק, מספר הקרנות, האם יהיה כרטיס צהוב ומי הראשון שיקבל אותו ונתונים אפשריים נוספים. ידוע שבווינר יש אפשרות לנחש ולהמר על משחקי כדורגל וכדורסל בישראל ואפילו בעולם הרחב. כדאי לדעת שתוכנית וינר מבוקרת מטעם גוף הנקרא המועצה להסדר ההימורים בספורט, אשר מפקחת על כל הנושא.

  על ידי: ניהול תדמית ברשתl בידור ופנאי> משחקי מזלl 01/03/2011 lצפיות: 906

  תוכנית ווינר הינה תוכנית נפוצה וחוקית בישראל העוסקת בתחום הספורט אשר בה ניתן לנסות להמר על קבוצה מסוימת או לחילופין על אירועים העשויים להתרחש במהלך המשחק ועל נתונים סטטיסטיים שונים כמו מספר הגולים אשר יובקעו במשחק, מספר הפעמים של פגיעת קרן, האם יהיה כרטיס צהוב ומי הראשון שיקבל אותו ונתונים אפשריים נוספים. בווינר אפשר להמר ולנחש על משחקי כדורסל וכדורגל בישראל ובעולם כולו. כדאי לדעת שתוכנית ההימורים ווינר מבוקרת של גוף הנקרא המועצה להסדר ההימורים בספורט, אשר מפקחת על כל הנושא.

  על ידי: ניהול תדמית ברשתl בידור ופנאי> משחקי מזלl 01/03/2011 lצפיות: 889

  איזה כיף זה להרוויח מיליונים בן רגע? אה, אתם לא יודעים איך זה? היכנסו למדריך מקוצר בנושא תוצאות טוטו ואולי גם אתם תקומו מחר בבוקר עם שיר חדש בלב

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בידור ופנאי> משחקי מזלl 13/12/2010 lצפיות: 1,440

  מה טוב יותר מלשלב את האהבה הגדולה שלך עם הסיכוי להרוויח כמה שקלים? ניחוש תוצאות ווינר נותן לכם את הריגוש, המתח והכסף הגדול, כמו שכולנו אוהבים

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בידור ופנאי> משחקי מזלl 13/12/2010 lצפיות: 4,711

  עולם המושגים בתחום הימורי הספורט הוא עולם עשיר, שמי שאינו בקיא בו יכול להתבלבל בין סוגי המשחקים השונים. טוטו ווינר הוא גרסה אחת למשחק הוותיק, אך חוץ מהמשחק טוטו ווינר יש...

  על ידי: אלעד כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 15/04/2011 lצפיות: 874

  ווינר ליין הוא אחד ממשחקי הטוטו המופעל על ידי המועצה להסדר הימורים בספורט. משחק ווינר ליין מתקיים באופן שבועי, כאשר בכל שבוע מתפרסמות שלוש רשימות ובהן תשעים...

  על ידי: אלעד כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 01/04/2011 lצפיות: 3,945

  משתתפים בהימורים חוקיים בארץ? הנה מספר טיפים שאולי יגדילו את הסיכויים שלכם לזכות

  על ידי: tall בידור ופנאי> משחקי מזלl 03/11/2013 lצפיות: 574

  כאן תקבלו את המידע על האם יש באמת דבר כזה שנקרא הימורים בטוחים, באנקרים, מתנות ועוד בהמלצות הווינר - או שהכל מזימה שטנית של ראשי מועצת ההימורים כדי לתעתע בכם, לסנוור את עיניכם ולגרום לכם לתרום עוד קצת לפנסיה התופחת שלהם

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 481

  כאן תקבלו מידע על איך לברור את ההימורים בעלי הערך בווינר כלומר מהם ההימורים שבאמת שווה להמר עליהם ולא סתם לזרוק את הכסף על משחקים שלא יביאו לכם רווח כלל או רווח זניח בעוד עובדי מועצת ההימורים צוחקים עליכם בשיחות הברזייה שלהם

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 193

  כאן תקראו את כל מה שצריך על שיטות הימורי הווינר השונות כדי שתוכלו להמר בחוכמה, לדעת באיזו שיטה להתשמש עבור איזה משחק וגם איך לא להישאר עם המכנסיים ביד בעוד עובדי המועצה צוהלים בדרכם לבנק כדי להוציא את הכסף שתרמת להם ברוב טובך

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 1,475

  כל מה שמהמרי ווינר צריכים לדעת לפני שהם קוראים המלצות ווינר: עשרת הדיברות כדי שלא תישאר עם המכנסיים ביד ותרפד את כיסם של עובדי מועצת ההימורים בכסף מיותר שגם כך הם מקבלים אותו ללא קשר לכישוריהם אלא בשל מינויים פוליטים

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 211

  זכייה בלוטו היא מאז ומתמיד ערגה של כל אחד, ורבים מפנטזים על היום בו יזכו בפיס בגדול, יעזבו את העבודה ויפרשו אל החיים הטובים. אך בואו נודה בזה, כשבכל הגרלה ממלאים יחד איתנו עוד מיליוני אנשים טפסי הגרלה, הסיכוי לזכות הוא כל כך נמוך עד כדי בלתי אפשרי. אך זכייה במפעל הפיס לא בהכרח אומרת לזכות בגדול, ובאמצעות מנוי במועדון הלוטו של סמארט ווינרס, אתם יכולים ליהנות מהשקעה בטוחה במפעל הפיס ולצפות ברווחים קבועים שמצטברים לסכומים הולכים וגדלים.

  על ידי: עידוl בידור ופנאי> משחקי מזלl 08/05/2013 lצפיות: 71

  כולנו שמענו סיפורי זכייה שנגמרו בטרגדיות, על אנשים אשר ביזבזו את כספם ונותרו חסרי כל לאחר שהפגינו שאננות רבה מדיי, הימרו על כל כספם, או סתם היו צריכים להקדיש את חייהם להדיפת כל מי שרצה להנות קצת מהעושר הפתאומי שלהם.

  על ידי: johngreenerl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/04/2013 lצפיות: 195
  מוטי אסא

  מהו מנוי פיס ? מה נותן לנו מנוי כזה ?כנסו וקראו מהי תכנית המנויים ובמה אנו יכולים לזכות במידה וקיים ברשותנו מנוי מפעל הפיס. מנוי פיס יכול בהחלט לפתוח את הדלת למזל !

  על ידי: מוטי אסאl בידור ופנאי> משחקי מזלl 08/02/2013 lצפיות: 638

  תיקון לפטופ יכול להיות כאב ראש רציני. אחרי שכבר רכשנו את המחשב הנייד ושמחנו כל כך, הנה, אנחנו הקטנים, סוף סוף פרצנו לקדמת הטכנולוגיה,

  על ידי: אנידור עמיאלl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 04/11/2012 lצפיות: 71

  אין ספק כי הזמן עושה את שלו. אמרה זו יכולה לקבל חיזוק בכל תחומי החיים, אולם בעיקר באמנות. ישנן יצירות אמנות ידועות, שנוצרו במאות הקודמות על ידי גדולי האמנים, ומתחילות להתבלות ולהתיישן.

  על ידי: אנידור עמיאלl אומנות> ציורl 25/10/2012 lצפיות: 62

  סינדרום המעי הרגיז הוא מכלול של תופעות שמקורן בתפקודה הלקוי של מערכת העיכול. הסינדרום מתבטא אחרת אצל כל אדם בהתאם למצבו הקליני, אך הביטויים העיקריים הם: נפיחות בטנית, כאבי בטן, עצירות או שלשולים, גיהוקים מרובים, בחילות, חוסר תאבון, והרשימה עוד ארוכה מלהכיל.

  על ידי: אנידור עמיאלl בריאות ורפואהl 16/10/2012 lצפיות: 173

  בחברה הישראלית ישנו ביטוי שרבים אוהבים לומר – "אחרי החגים". ביטוי זה מבטא דחיית דבר מה לאחר המולת החגים, לאחר ששגרת היומיום תתעצב ותתייצב.

  על ידי: אנידור עמיאלl יופי וטיפוחl 14/10/2012 lצפיות: 45

  נישואים אזרחיים הפכו לדבר שכיח שכבר מזמן אינו מהווה ברירת מחדל, אלא אלטרנטיבה קורנת עבור אלו המתנגדים לנישואים המסורתיים. לכל מדינה יש נהלים משלה, למשל נישואים הנערכים בקפריסין מחייבים את נוכחות בני הזוג בטקס הנערך באחת מלשכות רישום הנישואין בעוד שבפרגוואי די בנוכחות אחד מבני הזוג ומיופה כוח מטעם בן הזוג השני. למרות השונות התרת הנישואים מתבצעת באותה הצורה - התרת נישואיהם של בני זוג בעלי דת שונה מתבצעת בבית המשפט לענייני משפחה, בעוד שזוג יהודי הנישא בנישואים אזרחיים מתגרש בבית הדין הרבני.

  על ידי: אנידור עמיאלl חוק ומשפט> דיני משפחהl 20/09/2012 lצפיות: 84

  כל מי שמעברים תכופים הם מנת חלקו בשנים האחרונות כבר מכיר אי אילו שיטות שיהפכו את היום הקשה של המעבר לנוח יותר וקל יותר. כל אלו יודעים שלמעט שגרת החיים ולעתים גם הארנק, ישנו עוד אלמנט חשוב שנפגע לעתים קרובות במהלך ההעברות התכופות והכוונה היא לפרטי הריהוט הגדולים.

  על ידי: אנידור עמיאלl בית וצרכנות> מעבר דירהl 26/08/2012 lצפיות: 61

  אין פלא על כי כמה מזיכרונות הילדות המתוקים ביותר שלנו נסובים סביב פעילויות בהן השתתפנו בחודשי הקיץ החמים של החופש הגדול, ובפרט במהלך קייטנות קיץ בהן לקחנו חלק. האפשרות לשבות מלימודים ולהתמסר לפעילויות של כיף ופנאי היא מימוש הפנטזיה של כל ילד וילדה (ובינינו, גם של כל מבוגרת ומבוגר).

  על ידי: אנידור עמיאלl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 25/06/2012 lצפיות: 95

  עוד יום עבודה נגמר, והתיישבתם בניחותא על הספה מול הטלוויזיה. בין החדשות לשעשועון החדש, רצו עשרות פרסומות. ישנות וחדשות, מצחיקות ומרגשות, כאלו שגרמו לכם להתלהב מהמוצר, ואחרות שגרמו לכם ללכת למקרר. חשבתם פעם מי עומד מאחורי אותן פרסומת? ולא פחות חשוב, מה עומד מאחוריהם? אז שבו בנחת, ותרשו לנו להציג בפניכם את מאחורי הקלעים של התהליך הכי מרתק בטלוויזיה – תהליך הפקת הפרסומות.

  על ידי: אנידור עמיאלl תקשורת ועיתונות> תקשורת ועיתונות - כלליl 28/05/2012 lצפיות: 142
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast