מזל החודש - מזל קשת

פורסם: 18/11/2007 |תגובות: 0 | צפיות: 33,809 | Share

שלום לכולם
והפעם נגיד מזל טוב למזל החודש ...............

מזל קשת

תאריך המזל : 31.11 ועד ל-23.12
אלמנט המזל: אש
אופי המזל : משתנה ומתאים עצמו לנסיבות.
סמל המזל: חץ או/ו סוס שחציו התחתון סוס וחציו העליון אדם .
איבר בריאותי רגיש: אגן ירכיים.
נאמנות: לא בהכרח, בגלל האהבה הגדולה שלהם לריגושים.
מקצועות מתאימים: עיסוק בחיות, נסיעות, משפט ופילוסופיה.

תכונות חיוביות של המזל:
אנשים בעלי נשמה חופשייה, אוהבים מרחבים, מלאי הומור, אידיאליסטים, אוהבים לגוון ולשנות, שונאי שיגרה, חשיבתם בעלת גוון פילוסופי, בעלי יכולת ומזל להתרומם ממצבים קשים, אופטימיים, בעלי יכולת התאוששות גבוהה, בעלי רוח ספורטיבית.

תכונות שליליות של המזל:
חסרי מנוחה, אוהבים ריגושים, קשה להם להתבסס במקום עבודה אחד, זקוקים לפלירטים רבים כדי לחזק לעצמם את האגו וכדי להעלות את רמת האדרנל בדם, בזבזנים, מגזימים בדבריהם, הרפתקנים, קשה להם לקבל אחריות בתחומי החיים השונים כולל מערכת זוגית.

תחזית כללית שנתית לילידי המזל

שפע –

בשנה האחרונה הייתה לכם יכולת להיפתח אל שפע אפשרויות חדשות בתחומי החיים השונים. במידה ופעלתם נכון, הרי שמיום ההולדת שלכם יעבור כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר אל בית הכספים שלכם וייתן לכם אפשרויות להרוויח כספים כתוצאה מההתנהלות הכלכלית שביצעתם בשנה האחרונה.
גם אלו מכם שלא פעלו נכון בשנה האחרונה, יהיו לכם הזדמנויות חדשות להצלחה בשנה הקרובה.
נסו להתחיל לממש את הרעיונות והאפשרויות רק כחודש לאחר יום ההולדת שלכם, כיוון שעכשיו האנרגיות שלכם חלשות במיוחד וכל דבר מוריד אתכם יותר מבחינה אנרגטית.
בשנה זו יהיה נכון לבדוק את חשבון הבנק שלכם ולוודא שההתנהלות הכלכלית שלכם נכונה, ובמידה ואתם מוצאים כי יש אפשרות לשינוי ולשפר, אל תהססו ואל תתנו לפחדים לנהל אתכם. זה הזמן לבצע קניות חדשות !!!
זוהי שנה מעולה המתרחשת אחת ל-12 שנים, כך שמומלץ לכם לא לפספס את ההזדמנויות העומדות לצוץ בדרככם.
תקופה שבה עליכם להיזהר יותר מבחינה כלכלית היא בין מאי לספט' 08, ייתכן ותרגישו אופטימיות לגבי מצבים שונים שבחלוף הנסיגה תבינו אותם לגמרי אחרת – פעלו בזהירות .

קושי -
בשנה זו עבר הכוכב סטורן המוכר בשמו המורה הגדול אל בית הקריירה שלכם ואכן אתם מרגישים בשינויים המתרחשים.
אתם מבחינתכם משקיעים שעות רבות ומרובות בנושאי עבודה, נותנים את כל כולכם, אך למרות הכול אתם מרגישים שאינכם מוערכים מספיק על ידי הממונים עליכם או הקרובים לכם.
בכל מקרה, אתם מודעים לעובדה שהאנרגיה שלכם יקרה במיוחד אך אינה יכולה להימדד בערך כספי, כך שלדעתכם אינכם מתוגמלים ביחס ישיר למה שאתם משקיעים.
בשנה זו תצטרכו לעשות הערכה מחדש של כל נושאי ותחומי העבודה שלכם.
תאלצו לשנות את הטעון שינוי ולהיפרד מסגנון ודפוסי התנהגות בעבודה שאינם מביאים אתכם להצלחה לה אתם מקווים ומייחלים.
בכל השנה הזו תצטרכו לבדוק ולעשות הערכות מחדש ובמיוחד בין החודשים דצמ' ועד מאי 08. רק לאחר מכן, תוכלו להגיד שלמדתם ויישמתם את הטעון שינוי.
אני מזכירה לכם, כי הקשיים אותם אתם חווים נוגעים בדיוק במקומות הזקוקים לשינוי וסטורן הוא הכוכב שלמרות כל הקושי שהוא מביא איתו, אכן גם גורם לשינוי המיוחל בדרך להצלחה.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 7 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/6082/מזל-החודש-מזל-קשת

  השאר תגובה למאמר זה

  אסתריקה באיו

  מזל טוב תאומים תחזית שנתית לפי מזל שמש בלבד כללית למזל תאומים ולא לפי שעת לידה מדויקת שמסמלת את האופק ! אלה שנולדו בתאריכים ! בין -21-5 ל-20 ל-6 בית ראשון פותח את גלגל המזלות- תאומים ב- 0 טלה שעה 12 בצהריים ישראל אפיון כללי של מזל תאומים אנשים קלילים, נחשבים לאינטליגנטיים, ובעלי מצבי רוח משתנים ,למדנים ותקשורתיים, לתאומים אין סבלנות להשקיע שנים במסלול למידה ארוך כמו הקשתים ממול למזל שלהם שנחשבים גם לקלילים לאניטלגטניים לא פחות מהתאומים

  על ידי: אסתריקה באיוl רוחניות> אסטרולוגיהl 18/05/2009 lצפיות: 557 lתגובות: 2

  חודש אייר, החודש השמיני בלוח העברי, שייך כולו לבני מזל שור. מזל שור כידוע, שייך למזלות האדמה. גם מזל גדי ומזל בתולה שייכים למזלות האדמה, ועל כן מושפעים מחודש אייר, שמסמל את מזל שור. השנה, תשסט,2009, השור נכנס לתקופת התעוררות. הדבר בא לידי ביטוי, כמעט, בכל תחומי החיים. השוורים מחפשים עניין ועשייה, והם מוצאים עניין ועשייה. גם מצבם הכספי משתפר פלאים.

  על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיהl 05/05/2009 lצפיות: 317

  תחזית אסטרולוגית לשנת 2010 לכל המזלות לפי תחומי חיים עיקיים.

  על ידי: דניאל רועהl רוחניות> אסטרולוגיהl 21/01/2010 lצפיות: 1,455

  מאז ימי בראשית חיפש האדם את ייעודו ומטרת קיומו בעולם. שאלות כבדות משקל בסוגיות היעוד, התיקון, המזל והגורל מהדהדות במוחו של כל בר דעת והכמיהה לכך נתגשמה בין השאר בשמים . לאורך ההיסטוריה היהודית לימדו חכמי הקבלה על הקשר שבין המזלות וחודשי השנה כך שלכל חודש שויך מזל ( ר' מדרש תנחומא פרשת שלח לך). האסטרולוגיה הקבלית, שמקורה ככל הנראה בבבל העתיקה עומדת על הקשר שבין תהלוכת גלגלי הרקיע והשפעתם על המתרחש בארץ.

  על ידי: יצחק אהרוןl רוחניות> קבלהl 19/11/2007 lצפיות: 27,818 lתגובות: 1
  אסתריקה באיו

  שלושת מרכיבי האישיות – שמש /אופק /ירח: כל אחד מכיר את מזל החודש: שעובר מזל או בית אסטרולוגי בסביבות ה- 20לבין -24 בכל חודש עד סביבות 20-24 בחודש הבא. שמש נעלה בבתי האש: אריה וקשת . השמש בבתים אלו נמרצת שאפתנית ,פעילה האופק זה הרושם שאנו יוצריםחשוב יותר ממזל השמש .האופק מסמל את מזל היום והשעה שבו נולדנו . מיקום האופק במזל והבית הפותח מסמל את השער לעולם הדלת בא נכנסנו לעולם הז ההירח מסמל את עולם הרגש הפנימי של האדם האנרגיה הרגשית שממנה אנו פועלים רגשית . "אני מרגיש" הבטן הרכה שלנ

  על ידי: אסתריקה באיוl רוחניות> אסטרולוגיהl 14/08/2010 lצפיות: 7,971

  חודש דצמבר, הבא עלינו לטובה, אמן, הוא כמובן חודש הסיום של שנת 2008 . מצד שני, הוא, כמובן, מבשר התחלה חדשה. משהו מסתיים ונולד מחדש. כלל מיסטי ידוע מדבר על הרעיון הגדול, שבעצם אין סוף, אלא יש חידוש, התחדשות, לידה מחדש, התחלה חדשה. עיקרון מיסטי זה הוא עיקרון חשוב ביותר, ולמבינים אותו יש תמיד תקווה, אמונה ואופטימיות.

  על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיהl 29/11/2008 lצפיות: 8,435
  חוה מזר, אסטרולוגית

  ירח מלא בימים 6-8 ביוני, ילוו בבעירה קיומית ויקצינו את מה שלא בסדר בחיים, לכן השפעתו על חייכם ועל ההתרחשויות חזקה מתמיד, שכן היא מאלצת אתכם לחפור יותר מתמיד בתבניות מאובנות, או בהרגלי חיים שלא משרתים אתכם יותר.

  על ידי: חוה מזר, אסטרולוגיתl רוחניותl 22/05/2009 lצפיות: 891
  חוה מזר, אסטרולוגית

  כוכב ההתרחבות והשפע, יופיטר, ואוראנוס, כוכב ההפתעות הבלתי צפוי, ייכנסו החודש למזלכם. המאורע הזה מסמן חידושים, שינויים, תעוזה, לימוד והתפתחות שיוסיפו תנועה מתדלקת, כמו גם חריגה משיגרה מעיקה וצורך עז ועצום להתנסות בחוויות מרתקות.

  על ידי: חוה מזר, אסטרולוגיתl רוחניות> אסטרולוגיהl 31/05/2010 lצפיות: 1,768

  חודש סיון, החודש התשיעי בלוח השנה העברית, יהיה חודש מאתגר מאוד מצד אחד, וחודש מפרגן מאוד, מן הצד השני. מזלו של החודש, הוא מזל תאומים. זה אומר, שבחודש סיוון יעמדו התאומים באתגרים העומדים מולם, וגם באתגרים, שהם הציבו לעצמם, ולא רק זאת, אלא המזל עומד לצידם ומפרגן להם חודש ממוזל במיוחד. גם מזלות אחרים הקשורים למזל תאומים בקשר עמוק כמו, קשרי משפחה וקשרים עסקיים, יזכו לטעום מלוא הטנא מן המזל הטוב והפרגון הרב המצפה לתאומים בחודש סיוון.

  על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיהl 25/05/2009 lצפיות: 327

  שנת תשע"ה הבאה עלינו לטובה תהיה שנה מצויינת לכל מי שידע לבקש ולהתפלל. בשנה זו יש סיכוי גדול שתצליחו לפתור בעיות יותר מהרגיל בעיות מכל סוג שהוא אם רק תדעו את סוד הבקשה והתפילה מזיווג וכלה בבעיות כספיות תיפתרנה בשנה זו. ברמה הרוחנית זו שנה שמקרבת את האדם מצד אחד אל הרוחניות ומצד שני מקרבת אותו אל עצמו פנימה. שנת תשע"ה היא שנה של חשבון נפש ותיקון המידות אך גם שנה שמאפשרת לעלות בסולם הרוחני ובהחלט לעלות דרגה. שנת תשע"ה הינה שנה ששכרה בצידה . ומה קורה לבני המזלות השונים בשנת תשע"ה ? על כך במאמר המלא

  על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיהl 24/09/2014 lצפיות: 619

  האם כיום אסטרולוגיה ממשיך להיות קיימת? בהחלט. אסטרולוגיה הינה קיימת יש לי כבר של 1000 שנים, ועדיין מתקיימת. תורת האסטרולוגיה עוברת בדורות והינה שייכת גם לעבר, יכול להיות גם להווה באופן טבעי- גם לעתיד. גם הנוכחי ישנם אסטרולוגי

  על ידי: Astro Zoarl רוחניות> אסטרולוגיהl 26/05/2014 lצפיות: 837

  כמה פעמים מצאתם את עצמכם מחכים בקוצר רוח לעיתון סוף השבוע, כדי לקרוא את ההורוסקופ השבועי שלכם? כמה פעמים חיפשתם באתרי האינטרנט השונים מידע על אסטרולוגיה ועל הצפוי לכם בשבוע הקרוב, ולו רק כדי להיות בטוחים שאתם פועלים נכון ושהעתיד לבוא אכן ורוד, כמו שקיוויתם? אם כן, אתם לא היחידים. תחום האסטרולוגיה מושך רבים בכל העולם. הוא כולל חישובים ובדיקות מיוחדות, העוזרות בקביעת העתיד לבוא, באבחון העבר ומידת השפעתו על ההווה ובהתייחסות אל המזלות השונים, ומאפייניו של כל אחד מהם.

  על ידי: מיכאל רומנסקיl רוחניות> אסטרולוגיהl 02/01/2014 lצפיות: 714

  שנת 2014 העומדת בפתחנו מאופיינת כשנה רוחנית במיוחד. היא מביאה את הרוחניות לכל תחומי החיים וגורמת לשינוי אדיר, אמנם התחלתי, בצורת החשיבה של כולנו. ההשפעה של שנת 2014 תבוא לידי ביטוי והתפתחות גם בשנים הבאות ותגיע לשיאה בשנת 2020. הפריצה הרוחנית של שנת 2014 תתבטא בכל התחומים: בתחום הטכנולוגי, בתחום המדע, בתחומי הרפואה , החינוך והכספים. המוסר שהוא אבן יסוד בתורה הרוחנית יהיה גורם מכריע בהתנהלות של שנת 2014 . זאת ועוד - במאמר עצמו.

  על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיהl 01/12/2013 lצפיות: 1,074

  כל מי שיצא לו לקרוא הורוסקופ כמה פעמים בחייו, או פנה לעוסקים באסטרולוגיה לייעוץ בנושאים מסוימים ודאי שמע את המושג נסיגה של כוכבים, או רטרו, ובמיוחד סביר להניח את המושג "נסיגת מרקורי", אם כן מה זה אומר בכלל, למה המושג הזה נפוץ כל כך ואילו השפעות יש לתופעה הזאת על חיינו?

  על ידי: myastroprol רוחניות> אסטרולוגיהl 10/10/2013 lצפיות: 174

  אנשים רבים מחפשים משמעות בחיים שלהם. מכיוון שכל אדם הוא שונה מחברו, כך גם כל אחד מחפש את המשמעות שלו בדרך שונה. ישנם אנשים אשר פונים אל הדתות השונות, אחרים אשר מחפשים משמעות באמצעות התקרבות והתכנסות אל תוך עצמם, וישנם גם אנשים רבים אשר פונים אל התחום של אסטרולוגיה.

  על ידי: Alex Borodachl רוחניות> אסטרולוגיהl 07/10/2013 lצפיות: 417

  כבני אדם אנחנו עושים סינונים רבים וקפדניים לפני כל בחירה שאנחנו עושים בחיים, בה אנחנו מנתחים את כל המידע שמוצג לפנינו ולפי זה בוחרים. בחירה בבן או בת זוג כשותף לחיים היא מהבחירות המשמעותיות והחשובות בחיינו, אם לא החשובה ביותר. וככזו, אנחנו רוצים שיהיה בידינו כמה שיותר מידע אפשרי שנוכל ללכת בבטחה לכיוון היעד ולאמץ בבטחון רב את ההחלטה שלנו.

  על ידי: myastroprol רוחניות> אסטרולוגיהl 03/10/2013 lצפיות: 190

  שנת תשע"ד העומדת בפתחינו וממתינה לאותות הזמן כדי להיכנס, טומנת בחובה הפתעות ומהפכים והולכת להיות אחת השנים המרתקות והמפתיעות. לפרטים הכנסו למאמר וקראו.

  על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיהl 18/09/2013 lצפיות: 423

  ממשלת נתניהו השנייה

  על ידי: צילה שיר אלl רוחניות> אסטרולוגיהl 10/04/2009 lצפיות: 262

  מזל דלי - תכונות ותחזית לשנת 2009

  על ידי: צילה שיר אלl רוחניות> אסטרולוגיהl 04/02/2009 lצפיות: 1,149

  מזל דלי והתאמתו - או שלא...לשאר המזלות בגלגל המזלות

  על ידי: צילה שיר אלl רוחניות> אסטרולוגיהl 04/02/2009 lצפיות: 12,584

  מזל גדי

  על ידי: צילה שיר אלl רוחניות> אסטרולוגיהl 29/12/2008 lצפיות: 5,273

  והפעם על מזל החודש .....מזל עקרב

  על ידי: צילה שיר אלl רוחניות> אסטרולוגיהl 26/10/2008 lצפיות: 5,324

  בימים אלה בהם חוגג מזל מאזניים את יום ההולדת. מומלץ לכם לקרוא ולדעת כיצד ואיך אתם מתאימים/ או שלא......לשאר המזלות. אלו מכם שנולדו במזלות האוויר והאש : דלי, תאומים, טלה, אריה וקשת - מוזמנים גם אתם לקרוא את הכתוב, ולהקיש מהנאמר, ביחס לעצמכם.

  על ידי: צילה שיר אלl רוחניות> אסטרולוגיהl 13/10/2008 lצפיות: 1,104 lתגובות: 1

  והשבוע נגיע מזל טוב למזל החודש מזל מאזניים תאריך המזל: בין ה-23.9 ל-23.10

  על ידי: צילה שיר אלl רוחניות> אסטרולוגיהl 13/10/2008 lצפיות: 7,514

  בימים אלה בהם חוגג מזל בתולה את יום ההולדת. מומלץ לקרוא ולדעת כיצד ואיך אתם מתאימים או שלא......לשאר המזלות. אלו מכם שגם נולדו במזלות האדמה והמים: גדי, שור, דגים, סרטן ועקרב - מוזמנים לקרוא את הכתוב, ולהקיש מהנאמר, ביחס לעצמכם.

  על ידי: צילה שיר אלl רוחניות> אסטרולוגיהl 13/09/2008 lצפיות: 2,571
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast