משחקי כדורגל להורדה

21/01/2010 • על ידי • 14,672 צפיות

גולשים רבים יעידו כמה הם מכורים למשחקי כדורגל כמו פיפא, פרו אבולושן, כדורגל רחוב ועוד. אין ספק שבשנים האחרונות משחקי כדורגל תפסו מקום של כבוד ברשימות המשחקים המובילים בישראל ובעולם. המשחק כדורגל עצמו זוכה להצלחה היסטרית בכל העולם. ישנם עשרות מיליוני אנשים שמעריצים קבוצות כדורגל, ואולי מכאן מגיע הביקוש והסיבה להצלחתם של משחקי כדורגל להורדה.

יוצרי המשחקים מודעים לביקוש שיש למשחקי כדורגל. במשחק פיפא לדוגמא, נוצר עוד לפני שנת 2000 כאשר הטכנולוגיה לא הייתה מפותחת כיום, וגם כאשר נוצרו משחקים ישנים של פיפא, שהיו עלובים למידי, הם הצליחו מאוד. כבר אז היה ניתן לראות את הביקוש שיש למשחקי כדורגל להורדה מכוון שכאשר המשחק פיפא יצא לחנויות הייתה היסטריה, וגולשים רבים רכשו את המשחק והורידו אותו באינטרנט.

כיום ישנה תחרות יותר רצינית לפיפא. נוצרו מאות משחקי כדורגל להורדה, וחלקם זוכים להצלחה גדולה והופכים להיות משחקים מובילים ברשת. משחקי כדורגל רבים פותחו גם לפליישטישיין, כאשר גם שם הביקוש למשחקים אלו גדול. ולכן נוצרו משחקים רבים של כדורגל לפליישטישיין ולקונסולות נוספות. מלבד כל המשחקים שנוצרו וניתנים להורדה למחשב, ניתן למצוא גם מלא אתרי משחקים ברשת אשר מציגים בתוכם משחקי פלאש של כדורגל.

הצלחתם של משחקי כדורגל להורדה לא איחרה לבוא גם לאתרי המשחקים ברשת. בכל אתר משחקים שמכבד את עצמו ניתן למצוא לא מעט משחקי כדורגל קטנים ומהנים שאין צורך בהורדה והתקנה שלהם, ופשוט אפשר לבוא לאתר ולשחק בהם און ליין. גם משחקים אלו זכו להצלחה גדולה, וגרמה לכך שאתרי משחקים רבים יצרו בתוכם קטגוריה שלמה של משחקי כדורגל.

אודות כותב המאמר

טל ביטון

קידום אתרים בגוגל.