בועות בצרורות 1

22/01/2010 • על ידי • 5,974 צפיות

בועות בצרורות 1 הוא המשחק הראשון בסדרת משחקי בועות בצרורות שכיום כוללת שני משחקים, וכמו שזה ניראה בעקבות ההצלחה הגדולה של המשחקים הללו בהמשך ניחשף לעוד משחקים בסדרת המשחקים הזו. כיום אין גולש אחד שחובב משחקי פלאש ונוהג לבקר באתרי משחקים ברשת שאינו מכיר את המשחק המצליח בועות בצרורות 1 אשר כבש במהרה את כל אתרי המשחקים השנים, וכיום נמצא בכל אתר משחקים בארץ או בעולם.

יש אשר יטענו שמשחק זה הוא משחק הפלאש הטוב ביותר שנוצר בשנים האחרונות מבין כל מאות משחקי הפלאש אשר נוצרו בתקופה זו. אין ספק שלמשחק זה יש מקום מכובד ברשימת המשחקים המובילים בעולם, מכוון שהמשחק בועות בצרורות 1 צבר מספר חשיפות מטורף שמונה כמאות מיליוני צפיות. אם התחלתם לשחק במשחק בועות בצרורות, סביר להניח שלא תפסיקו עד שסיימו את המשחק. במשחק זה יש אלמנטים ממכרים רבים שקשה להסביר, אבל שאנו מתמכרים למשהו מהנה, אז למי אכפת, אפשר פשוט לשחק.

אם אתם אוהבים משחקים שכאשר מתחילים אותם אי אפשר לעצור עד שמסיימים אותם, זה המשחק המושלם עבורכם. בועות בצרורות 1 הוא משחק פלאש שמחולק לשלבים, כמובן שבכל שלב רמת הקושי עולה, אך זה רק מוסיף עיניין ואתגר למשחק ומגביר את חווית המשחק יותר. ממשמעות השם של המשחק ניתן להבין שצריך לפוצץ בועות בעזרת צרורות. משימה פשוטה? לא ממש. כאשר תפוצצו את הבועות הגדולות הם יתפצלו לעוד כמה בועות קטנות שיקפצו לכם מצד למצד, ואתם תצטרכו לדעת לנוע בין הבועות מבלי שיפגעו בכם, תוך כדי ניסיונות לפוצץ אותם וכמה שיותר מהר. למה מהר? כי המשחק מתנהל על זמן, ואם לא תצליחו לפוצץ את הבועות בזמן תיפסלו.

נשמע לכם משחק מעניין? כי זה באמת כך, לא סתם משחק זה הפך להצלחה כה גדולה בכל העולם, ועם הצלחה זו לא איחרה לבוא גם גרסאות נוספות של המשחק. הרבה יוצרי משחקים ניסו לחקות את המשחק בועות בצרורות 1 ופיתחו משחקי פלאש נוספים אשר מבוססים על המשחק. כמובן שרובם נכשלו ולא הגיעו לפסיק מהצלחתו של המשחק המקורי, אך דבר זה אולי גרם להיווצרותם של עוד מלא משחקי פלאש מהנים שממלאים כיום את אתרי המשחקים בהם אנחנו מבלים את זממנו החופשי.

אודות כותב המאמר

טל ביטון

קידום אתרים בגוגל.