עולם משחקים חדש

04/02/2010 • על ידי • 1,121 צפיות

עולם חדש של משחקים באינטרנט נפתח ומציע המון מישחקים חדשים ומגניבים. אתר המשחקים מיקמק מציע עולם של מישחקים לילדים אשר תוכנן במיוחד עבור הגולשים הצעירים כך שהמשחקים השונים באתר ימצאו חן בעיניהם. באתר ניתן למצוא מגוון משחקים חדשים ומשחקים מוכרים ואהובים, בהם גם אוטר. עולם המשחקים החדש מאפשר לכל ילד ליצור לעצמו דמות וירטואלית אישית ואיתה לשחק מישחקים, לבצע משימות ולצבור מטבעות על מנת לזכות בפרסים.

עולם המשחקים החדש של מיקמק משלב בין סביבת משחקים משתנה לבין רשת חברתית המיועדת לגילאי 6-13. במהלך המשחקים באתר אפשר להכיר המון חברים חדשים ולהזמין אותם להצטרף למשחקים או להתמודד מולם במשחק. ילדים שמשחקים אוטר יוכלו להכיר עוד ילדים שנהנים גם הם לשחק אוטר ויוכלו להחליף איתם חוויות וגם לשמוע על טיפים למשחק. באתר מיקמק יכולים הגולשים לבחור את הסביבה בה ישחקו מתוך סביבות משחק שונות כמו כפר נופש, ג'ונגל, חוף הים וסביבות משחק נוספות.

חווית התוכן שמציע האתר תוכל לספק לילדים שעות ארוכות של הנאה. בעולם המשחקים של האתר יוכלו הילדים לשחק במשחקים שונים וגם להכיר ילדים אחרים בכל שעה. בנוסף אל המשחקים וההיכרות עם ילדים אחרים, האתר מוציא את חווית המשחקים גם אל העולם האמיתי. במסגרת אירועים, מסיבות והפתעות אחרות יוכלו הגולשים להיפגש עם החברים מהאתר ולהכיר את החברים שנהנים מאותם המשחקים.

אתר מיקמק הוא אתר מישחקים חדש וייחודי. האתר מציע לילדים בני 6-13 שילוב בין סביבת משחקים משתנה לבין רשת חברתית בעזרתה יוכלו להכיר גולשים אחרים שנהנים לשחק באותם המשחקים. בנוסף אל הפעילות בעולם הוירטואלי, יוצא האתר אל העולם האמיתי ומארגן אירועים, מסיבות והפתעות נוספות לקהל הגולשים.