עולם משחקים חדש

פורסם: 04/02/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 1,079 | Share

עולם חדש של משחקים באינטרנט נפתח ומציע המון מישחקים חדשים ומגניבים. אתר המשחקים מיקמק מציע עולם של מישחקים לילדים אשר תוכנן במיוחד עבור הגולשים הצעירים כך שהמשחקים השונים באתר ימצאו חן בעיניהם. באתר ניתן למצוא מגוון משחקים חדשים ומשחקים מוכרים ואהובים, בהם גם אוטר. עולם המשחקים החדש מאפשר לכל ילד ליצור לעצמו דמות וירטואלית אישית ואיתה לשחק מישחקים, לבצע משימות ולצבור מטבעות על מנת לזכות בפרסים.

עולם המשחקים החדש של מיקמק משלב בין סביבת משחקים משתנה לבין רשת חברתית המיועדת לגילאי 6-13. במהלך המשחקים באתר אפשר להכיר המון חברים חדשים ולהזמין אותם להצטרף למשחקים או להתמודד מולם במשחק. ילדים שמשחקים אוטר יוכלו להכיר עוד ילדים שנהנים גם הם לשחק אוטר ויוכלו להחליף איתם חוויות וגם לשמוע על טיפים למשחק. באתר מיקמק יכולים הגולשים לבחור את הסביבה בה ישחקו מתוך סביבות משחק שונות כמו כפר נופש, ג'ונגל, חוף הים וסביבות משחק נוספות.

חווית התוכן שמציע האתר תוכל לספק לילדים שעות ארוכות של הנאה. בעולם המשחקים של האתר יוכלו הילדים לשחק במשחקים שונים וגם להכיר ילדים אחרים בכל שעה. בנוסף אל המשחקים וההיכרות עם ילדים אחרים, האתר מוציא את חווית המשחקים גם אל העולם האמיתי. במסגרת אירועים, מסיבות והפתעות אחרות יוכלו הגולשים להיפגש עם החברים מהאתר ולהכיר את החברים שנהנים מאותם המשחקים.

אתר מיקמק הוא אתר מישחקים חדש וייחודי. האתר מציע לילדים בני 6-13 שילוב בין סביבת משחקים משתנה לבין רשת חברתית בעזרתה יוכלו להכיר גולשים אחרים שנהנים לשחק באותם המשחקים. בנוסף אל הפעילות בעולם הוירטואלי, יוצא האתר אל העולם האמיתי ומארגן אירועים, מסיבות והפתעות נוספות לקהל הגולשים.

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/62972/עולם-משחקים-חדש

  השאר תגובה למאמר זה

  באבלס הוא משחק מאוד מיוחד בעל המון אלמנטים שהופכים אותו לממכר, אתם מוזמנים לנסות ולשחק במשחק באבלס,המשחק באבלס יעביר לכם את הזמן בהנאה רבה.

  על ידי: אביבוסl אינטרנט> אתרי משחקיםl 17/02/2015 lצפיות: 17

  אין היום מישהו בעולם הזה שלא מכיר את המשחק פלאפי בירד, השאלה היא מה יוצר המשחק עשה כדי שהוא יצליח כל כך, האם הוא האמין שהמשחק הזה יצליח כל כך? האם הוא באמת חשב שאנשים יקנו פלאפונים עם המשחק בעשרות אלפי דולרים? הכל בגלל הפלאפי בירד? הכל בפנים.

  על ידי: אורן גרl אינטרנט> אתרי משחקיםl 20/04/2014 lצפיות: 95

  המשחקים הוירטואליים עברו תהליך אבולוציוני חכם, מעניין ומתקדם מאוד. תהליך זה הביא למהפכה של ממש בעידן הטכנולוגיה ותחום משחקי הרשת בפרט. ללא המשחקים הקלאסיים שכולנו מכירים כיום, מי יודע אם היו קיימים המשחקים הוירטואליים כיום. אם אתם רוצים לדעת עוד אודות אבולוציית משחקי הרשת, קראו את המאמר!

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 10/01/2014 lצפיות: 107

  משחקי יריות הם משחקים מיוחדים ושונים במיוחד - אם אתם אוהבים אקשן, אוהבים לראות את היריות, צבא, מלחמה וחיילים - קטגוריית משחקי היריות באתר Frix היא הקטגוריה המתאימה לכם.

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 04/01/2014 lצפיות: 198

  מבוגרים, כמו הילדים, יכולים לשחק במשחקים שונים ברשת, במחשב ובקונסולות - אין בדבר בושה כלל וכלל. משחקים וירטואליים משפרים את רמת החשיבה והן את רמת הביצוע והריכוז. מבוגרים - אתם יותר ממוזמנים להיכנס לעולם שלם של משחקים מהנים ברשת!

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 28/12/2013 lצפיות: 192

  מה כבר הכרנו לפני עידן הפוקימון? הכרנו סדרות כגון שאלתיאל קוואק, המומינים, טאזמניה, הפנתר הורוד, הלב ועוד מגוון סדרות אנימציה מוכרות וידועות. אך אי שם בתחילת שנות ה-2,000 הוציאה חברת נינטדו (יצרנית המשחק מריו המפורסם), את הסדרה שלפוקימון לישראל, כבר בתחילתו של עידן הפוקימון ניתן היה לזהות מאות אלפי מעריצי פוקימון , לאו דווקא מגילאים נמוכים.

  על ידי: PokemonBattlel אינטרנט> אתרי משחקיםl 22/12/2013 lצפיות: 688

  מאמר העוסק בסדרה פוקימון ובמשחקי הוידאו ומשחקי הדפדפן אשר נוצרו בעקבות הסדרה.

  על ידי: PokemonBattlel אינטרנט> אתרי משחקיםl 15/10/2013 lצפיות: 137

  מדהים להסתכל על ההתפתחות המרשימה בתחום משחקי המחשב לילדים שהחלה במכונות הענק שהיו מוצבות במרכזי הקניות. באותם ימים עליזים של שנות השבעים והשמונים, כדי לשחק במשחק מחשב היה צריך למעשה, למרבה האירוניה, לצאת מהבית. לאט לאט אותן מכונות ענק החלו להיעלם מהשטח ואת מקומן תפסו קונסולות ביתיות שונות כגון האטארי הישן והטוב או הסגה הבלתי נשכח. בשנות התשעים החלו לצוץ קונסולות מתקדמות יותר, אך כולן חלקו חיסרון משותף, כל משחק צריך היה לרכוש ולעתים אף בסכום כסף לא קטן.

  על ידי: אבירם כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 10/08/2013 lצפיות: 193

  אתר מישחקים חדש עלה לרשת האינטרנט ובו אפשר לשחק במשחקים חדשים ומגניבים. גולשים צעירים שמחפשים מישחקים חדשים, יוכלו למצוא באתר מיקמק עולם שלם של משחקים שתוכנן במיוחד עבור הגולשים הצעירים, כך שכל המשחקים באתר ימצאו חן בעיניהם. הגולשים באתר יוכלו למצוא מישחקים שהם מכירים ואוהבים וגם מישחקים חדשים ומלהיבים.

  על ידי: Mikmakl הודעות לעיתונות> אינטרנט ועיתונותl 25/02/2010 lצפיות: 1,388

  עולם חדש של משחקים נפתח ובו אפשר לשחק במשחקים חדשים ומגניבים. אתר מיקמק מציע סביבת מישחקים חדשה בה גולשים צעירים יכולים לשחק במשחקים שונים ולהכיר חברים חדשים. אתר משחקים זה מציע עולם חדש של משחקים ברשת אשר פותחו במיוחד עבור ילדים בגילאי 6-13. ניתן למצוא מגוון רחב של משחקים לילדים, חדשים ומוכרים. עולם המשחקים הייחודי מאפשר לכל גולש ליצור דמות וירטואלית שאיתה יוכל לשחק במשחקים, לבצע משימות ולצבור מטבעות עימם ניתן לזכות בפרסים.

  על ידי: Mikmakl אינטרנט> אתרי משחקיםl 06/12/2009 lצפיות: 4,445

  עולם חדש של מישחקים נפתח ברשת ובו אפשר לשחק משחקים חדשים ומגניבים. אתר המשחקים מיקמק מציע סביבת מישחקים חדשה בה אפשר לשחק משחקים וגם להכיר חברים חדשים. ניתן למצוא באתר מגוון רחב של מישחקים חדשים וגם משחקים מוכרים ואהובים. ברשת החברתית הקיימת באתר אפשר להכיר חברים חדשים ולשחק איתם במשחקים השונים. משחקי אונליין באתר מיקמק מתאימים במיוחד לגולשים בגילאי 6-13 ופותחו במיוחד עבורם.

  על ידי: Mikmakl אינטרנט> אתרי משחקיםl 19/11/2009 lצפיות: 47,548
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast