טיפים וטריקים להלבנת שיניים

פורסם: 08/02/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 1,216 | Share

אתה רוצה שיניים לבנות וחיוך מדהים, אבל אין לך תקציב להלבנת שיניים מקצועית?

חשבת פעם להלבין שיניים בבית? אם כן אז אני שמח לספר לך כי אתה בדרך הנכונה – להלבנת שיניים בבית יש יתרונות רבים. בשנים האחרונות התחום השתפר רבות וכיום הוא הרבה יותר אפקטיבי, כל אחד יכול היום לעשות הלבנת שיניים בביתו הפרטי ובלי תקציב גדול.

הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי קפה, יין אדום וסודה היא הלבנת שיניים ביתית. את הבוהק של השיניים ניתן לשפר בקלות באמצעות תכשירים בייתים להלבנת שיניים.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם עם הלבנת השיניים שלכם:

 • לצחצח שיניים כראוי: חובה לצחצח שיניים כראוי לפני שימוש במוצרי הלבנה. זה עוזר להפוך את פני השיניים לנקיות. זה גם מאפשר לתכשירי הג'ל להלבנה להשאר על השיניים. נקיון של השן לפני השימוש במוצרי הלבנה מאפשר להם להם להתחבר עם משטח השן ולתת לך את התוצאות המיוחלות.
 • עקוב אחר ההוראות: עקוב אחרי ההוראות שכתובות על האריזה של החומר להלבנת שיניים. שימוש מוגזם במוצרים האלה או להשאיר אותם על השיניים לתקופה ארוכה מדי יכול להעלות את רמת הרגישות ולא לספק את התוצאות הרצויות.
 • להימנע מחשיפת יתר: לעולם לא לחשוף את השיניים יותר מדי למוצר הלבנה, זה רק יהפוך את השיניים לרגישות. השן עלולה להגיב לגירוי יתרשל חומרי הלבנה באופן שונה לחלוטין, התוצאה במקרה הכי הגרוע ביותר של חשיפת יתר עלולה להיות שהנקודות הלבנות יהפכו להיות ברורות אפילו יותר. הדרך היחידה להיפטר מהנקודות הלבנות הללו היא עם לייזר להלבנת לשיניים – וזה מאוד יקר. מחשיפת יתר יש להימנע בכל מחיר.
 • לעשות מחקר על חומרי הלבנה לשיניים: חשוב לוודא כי המוצר הלבנה שתבחר מאושר לשימוש ע"י משרד הבריאות. תבדוק את כל האפשרויות, תשווה ביניהן ותבחר את זו שמתאימה לך הכי הרבה.

אלה עצות פשוטות שכדאי לזכור לפני השימוש באחד מהמוצרים להלבנת שיניים. באמצעות טיפים אלה אחד יכול לקבל את התוצאה הרצויה בתוך טווח זמן קצר ועל ידי הוצאת סכום קטן של כסף. עם זאת חשוב לשאול את הרופא לפני כל שינוי במשטר הטיפול.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/63138/טיפים-וטריקים-להלבנת-שיניים

  השאר תגובה למאמר זה

  הלבנת שיניים הינה פתרון פשוט, יעיל ובטוח להחזרת הלובן לחיוך שלנו. ניתן לעבור טיפול הלבנת שיניים ביתי וניתן גם לעשות הלבנת שיניים במרפאת שיניים ולהינות ממגון השיטות החדישות. קראו כאן על החידושים והעידכונים בתחום הלבנת השיניים.

  על ידי: עמיתl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 14/06/2011 lצפיות: 118

  לא תפגעו בבריאות השיניים. תהליך הלבנת השיניים אצל הרופא המומחה מקנה ערובה לכך שהטיפול ייעשה בצורה מקצועית ביותר למענכם ועבור בריאות השן.

  על ידי: דלית גולןl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 29/10/2012 lצפיות: 41

  הגיע הזמן לטפל בשיניים? מעוניינים לשמוע על טיפולי שיניים מתקדמים? מעוניינים לחסוך מכם לבלות במרפאת הטיפולים יותר מדי שעות?

  על ידי: ירוןl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 29/01/2013 lצפיות: 59

  כאשר אחת השיניים שלנו או מספר שיניים שלנו נעקרו או נראות לא טוב המראה האסתטי שלנו נפגע. אם אנחנו רוצים לשקם את המראה שלנו כדי לנו לעבור טיפולי שיניים ובכלל זה גם טיפולים של השתלות שיניים.

  על ידי: קוביl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 15/12/2014

  גשר שקוף בשביל יישור שיניים, מיועד ליישור שיניים סמוי מן העין. כלומר, הסביבה של המטופל לא מבחינה בגשר השקוף, וכך נחסכת מבוכה מהמטופל.

  על ידי: שלמה פריl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 06/10/2014 lצפיות: 13
  Tuvia Genuth

  אילו שיקולים צריך לקחת בחשבון כשבאים לבחור רופא שיניים לטיפולי שיניים חריגים? כיצד ניתן להעריך רמה של רופא שיניים? איפה ניתן לאסוף מידע על הרופא?

  על ידי: Tuvia Genuthl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 30/08/2014 lצפיות: 23
  גל אלפא

  במאמר הקרוב נסביר בקצרה מהוא טיפול הרמת סינוס ולמה הוא דרוש, ובנוסף נסביר כיצד לבחור ברופא מתאים לניתוח שכזה.

  על ידי: גל אלפאl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 11/08/2014 lצפיות: 19

  חוסר בשיניים הינה בעיה נפוצה, אשר מקורה בסיבות שונות כגון – פציעות בפה, מחלות חניכיים חריפות, טיפול שורש שנכשל וסיבות נוספות - כאשר המשותף להן הוא הצורך לטפל בבעיה כמה שיותר מהר ולדאוג לטיפול איכותי. אם בעבר, תחום הטיפולים בחוסר בשיניים היה דל והטיפולים שכבר הוצעו היו יקרים במיוחד מה שאילץ אנשים רבים להסתובב בלי שיניים ולסבול כתוצאה מכך מאיכות חיים ירודה – כיום המצב שונה לחלוטין.

  על ידי: אודי ביגl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 07/06/2014 lצפיות: 42

  רוב האנשים נולדו עם שיניים לבנות, נקיות ויפות, אך במרוצת השניים השיניים שלנו עוברות לא מעט שינויים. בדרך כלל הן מאבדות הן הלובן שלהן ויש הרבה אנשים שמרגישים מאוד לא בנוח לחייך כשהשיניים שלהם לא לבנות, כך שזה לא מפתיע שהיום ניתן ליהנות משיטות שונות של הלבנת שיניים.

  על ידי: אודי ביגl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 07/06/2014 lצפיות: 38

  אנשים רבים חיים שנים ארוכות מבלי שיהיו להם בכלל כאבי שיניים, אך ברגע שמתחילים הכאבים כמעט ואי אפשר להתמודד איתן. הכאבים יכולים להתחיל כתוצאה משינויים שונים בגוף או בגלל ששיניתם את המזון שלכם, ומעבר לכך, כאבי שיניים יכולים להתחיל פשוט עם הגיל.

  על ידי: אודי ביגl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 07/06/2014 lצפיות: 32

  היתרונות של גשר שקוף ליישור שיניים, הם שמדובר על שיטת יישור שיניים שהיא בלתי נראית לסביבה. כלומר, המטופל יכול לחייך כרגיל, מבלי שיבחינו שהוא עובר טיפול ליישור שיניים. גשר שקוף ליישור שיניים, הוא פופולרי אצל מתבגרים ומבוגרים, שעוברים טיפול של יישור שיניים. גשר שקוף בשביל יישור שיניים, מאפשר לעבור טיפול יישור שיניים, מבלי שהסביבה תהיה מודעת לכך.

  על ידי: שלמה פריl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 22/05/2014 lצפיות: 38

  לאחר ניסיונות לא מוצלחים לאבד את הכרס שלך החלטת לבסוף לבצע שאיבת שומן. זו בטח הרגשה טובה ואתה צופה הצלחה. אבל, חשוב מאד להדגיש שיש לפתח ציפיות ריאליות ולא אסטרונומיות. קיצור קיבה הינה הליך כירורגי אמיתי טצריך להתייחס אליו ככזה. הנה סקירה של מה לצפות – תחשוב על זה כמו להכיר את עצמך עם תווית small במקום extra large.

  על ידי: יניב פרידמןl בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 01/06/2010 lצפיות: 845

  סכיזופרניה הינה מחלת נפש קשה שמלווה בהלוצינציות, עיוותי חשיבה ודלוזיות ועיקרה איבוד קשר עם המציאות ששיאה היא פסיכוזה, שפירושה אובדן מתמיד של הקשר עם המציאות.

  על ידי: יניב פרידמןl בריאות ורפואה> בריאות הנפשl 01/06/2010 lצפיות: 5,088

  מה יש לעשות כשמשעמם? לראות איזה סרט, לקרוא ספר או למצוא איזו תוכנית בנשיונאל ג'יאוגרפיק? אבל כמה זמן אפשר להמשיך לעשות את זה, אם אתם רוצי

  על ידי: יניב פרידמןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 01/06/2010 lצפיות: 37,528

  ידעת שאפשר להכין פאדג' טעים במהירות ובקלות באמצעות המיקרוגל שלך? שימוש במיקרוגל שלך כדי להכין פאדג' יכול לתת לך תוצאות נהדרות. זה קל, פשוט, טעים ומהיר – מה שעושה את זה מושלם להפסקת 4:20.

  על ידי: יניב פרידמןl אוכל ומתכונים> מתכוני קינוחיםl 08/02/2010 lצפיות: 537
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast