טיפים וטריקים להלבנת שיניים

08/02/2010 • על ידי • 1,240 צפיות

אתה רוצה שיניים לבנות וחיוך מדהים, אבל אין לך תקציב להלבנת שיניים מקצועית?

חשבת פעם להלבין שיניים בבית? אם כן אז אני שמח לספר לך כי אתה בדרך הנכונה – להלבנת שיניים בבית יש יתרונות רבים. בשנים האחרונות התחום השתפר רבות וכיום הוא הרבה יותר אפקטיבי, כל אחד יכול היום לעשות הלבנת שיניים בביתו הפרטי ובלי תקציב גדול.

הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי קפה, יין אדום וסודה היא הלבנת שיניים ביתית. את הבוהק של השיניים ניתן לשפר בקלות באמצעות תכשירים בייתים להלבנת שיניים.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם עם הלבנת השיניים שלכם:

  • לצחצח שיניים כראוי: חובה לצחצח שיניים כראוי לפני שימוש במוצרי הלבנה. זה עוזר להפוך את פני השיניים לנקיות. זה גם מאפשר לתכשירי הג'ל להלבנה להשאר על השיניים. נקיון של השן לפני השימוש במוצרי הלבנה מאפשר להם להם להתחבר עם משטח השן ולתת לך את התוצאות המיוחלות.
  • עקוב אחר ההוראות: עקוב אחרי ההוראות שכתובות על האריזה של החומר להלבנת שיניים. שימוש מוגזם במוצרים האלה או להשאיר אותם על השיניים לתקופה ארוכה מדי יכול להעלות את רמת הרגישות ולא לספק את התוצאות הרצויות.
  • להימנע מחשיפת יתר: לעולם לא לחשוף את השיניים יותר מדי למוצר הלבנה, זה רק יהפוך את השיניים לרגישות. השן עלולה להגיב לגירוי יתרשל חומרי הלבנה באופן שונה לחלוטין, התוצאה במקרה הכי הגרוע ביותר של חשיפת יתר עלולה להיות שהנקודות הלבנות יהפכו להיות ברורות אפילו יותר. הדרך היחידה להיפטר מהנקודות הלבנות הללו היא עם לייזר להלבנת לשיניים – וזה מאוד יקר. מחשיפת יתר יש להימנע בכל מחיר.
  • לעשות מחקר על חומרי הלבנה לשיניים: חשוב לוודא כי המוצר הלבנה שתבחר מאושר לשימוש ע"י משרד הבריאות. תבדוק את כל האפשרויות, תשווה ביניהן ותבחר את זו שמתאימה לך הכי הרבה.

אלה עצות פשוטות שכדאי לזכור לפני השימוש באחד מהמוצרים להלבנת שיניים. באמצעות טיפים אלה אחד יכול לקבל את התוצאה הרצויה בתוך טווח זמן קצר ועל ידי הוצאת סכום קטן של כסף. עם זאת חשוב לשאול את הרופא לפני כל שינוי במשטר הטיפול.

אודות כותב המאמר

יניב פרידמן

יניב פרידמן הוא בעל המגזין פאדג'י המפרסם כתבות בנושאי אוכל, בריאות, פסיכולוגיה ועוד.