תחפושות לפורים

12/02/2010 • על ידי • 2,848 צפיות

פורים בפתח ואנחנו ההורים מחפשים רעיונות לתחפושות בעבר הרחוק הורינו היו תופרים לנו תחפושות לפורים.אוספים אביזרים מכל החברות והמשפחה וכבר מתכננים את תחפושת הפורים חודשיים מראש.

היום בעידן המודרני בעת הזו, כאשר רוב האמהות עסוקות בין הקריירה לבין המפשחה , שהלחץ באויר ואין את אותו מצב רוח להכין בעצמנו את התחפושת נכנסים לבאזר הקרוב או לחנות צעצועים קונים תחפושת ובזה נגמר העניין , תודו שזה ממש לא אותו דבר . אך אם בכל זאת יש בכם החשק להתאמץ קצת ולהנות מהכנות החג , לספק לידיכם את אותה תחושה שאנחנו בעבר הרחוק הרגשנו , את ההתרגשות מיצירתה של אמא.

הכנת תחפושת פורים הייתה פרי יצירתה, של אמא, יש לי כמה המלצות לכם האמהות החרוצות והיצירתיות . בקרו בכמה אתרים מעניינים וקחו רעיונות מאוד פשוטים להכנה , רעיונות שיפרו את החוש היצירתי שלכם , צרו תחפושת נפלאה לילדיכם , קשטו את הבגד בכל מיני אביזרים,יש גם מספר לא מבוטל של רעיונות כיצד לאפר את הפנים.

אגב זו יצירה מסוג אחר , אך בהחלט אני סבורה כי התעסקות בנושא תשמח אותכם ואלף מונים את ילדיכם ,ולמי לא מזיק קצת לצאת מהחדשות הקשות, ומהארועים הבלתי נעימים שמלווים אותנו החברה הישראלית בימים אלה . אז משנכנס אדר מרבים בשמחה.

קריאת מגילת אסתר חשובה מאד - להבנת חשיבות הנס שנעשה ביום זה, מגילת אסתר נקראת פעמיים, בערב חג הפורים וגם למחרת בבוקר.

חג שמח לכל בית ישראל....

אודות כותב המאמר

יהודה אדרי

כאן ניתן למצוא מאמרים בנושאי ענייני החיים, רוחניות, מתכונים ועניינים נוספים...

"סוף דבר הכל נשמע את האלקים ירא ואת מצוותיו שמור כי זה כל האדם" (קהלת).

יהודה אדרי - ד"אלק -  YEHUDAGGG@WALLA.COM

אשמח לקבל תגובות...