קופת חולים כללית

פורסם: 15/02/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 23,839 | Share

קופת חולים כללית היא קופה מהחלוצות של שירותי הבריאות בארץ.

קופת חולים כללית ידועה בחדשנות שלה, בחדשנות רופאיה, בתקשורת המתקדמת במתקנים שלה, בבדיקות המעבדה המצוינות, בשירות האישי ללקוח.

כמובן אפשר לקחת כל דבר בפרופורציה, וכל אחד ודעתו, יש כאלה שיטענו כי קופת חולים כללית היא באמת הקופה הטובה ביותר, אך אחרים יגידו שקופות אחרות טובות יותר.

קופת חולים כללית מציעה שירותי מאוד מגוונים, שירות לדוגמא שמציעה הקופה  הוא אתר האינטרנט שלה , שבעצם נותן את הקשר עם הלקוח.

באתר האינטרנט של קופת חולים כללית תוכלו למצוא מידע רחב מאוד על קופת חולים כללית, על הרופאים, מידע רפואי יעיל, מאמרים בנושאים שונים  , שיעורי בית למיניהם  כמו: תרגילי  כושר, מתכוני דיאטה , מאמרים על בריאות כללית ועוד.


שירות חדיש מבית קופת חולים כללית

קופת חולים נותנת שירות חדיש מאוד , ללקוחותיה במרכז הארץ, ובערים הגדולות בארץ , שירות מיוחד שמאפשר לבצע בדיקות מעבדה  בבית,

מה זאת אומרת בדיקות מעבדה בבית ?

קופת חולים כללית מאפשרת  לך, הלקוח, החולה, וכדומה, לבצע הזמנה  מהבית, אל המוקד הטלפונים של קופת חולים כללית ולהזמין בדיקת מעבדה היישר לבית.

דבר זה נגרם עקב אי הגעת אנשים לבדיקות דם, בדיקות מעבדה, ביקורים וכדומה, ומאפשר  להתקשר אל קופת חולים כללית, ולבקש שיגיעו אליך הביתה  לבצע לך בדיקות דם.

קופת חולים כללית מאפשר את השירות למבוטחים השונים, במסגרת  ביטוח קופת חולים כללית מושלם, ותוכל לאפשר לך לאחר ביצוע הבדיקה, להגיע אל קופת חולים כללית שאליה אתה שייך, ולקבל את התוצאות.

כמו כן את תוצאות הבדיקות המיוחדות , ובדיקות אחרות שאתם מבצעים , אפשר למצוא  באתר השירות האינטרנטי של קופת חולים כללית.

כמו כן קופת חולים כללית לא דורשת סכומים אסטרונומיים כמו שהיה מצופה  , על הבדיקות שמבוצעות , למרות שמדובר בהוצאת ציוד מחוץ למעבדה, הוצאת מבחנות, סיכון מסוים שלוקחים כשיוצאים עם ציוד מחוץ למעבדה, וכמובן הסעת האחות, המטפלת וכדומה.

את השירות ניתן לקבל בסכום נמוך של 40-45 שקלים בלבד, דבר החוסך לנו זמן קב, בשירותי הבריאות של קופת חולים כללית, וגם חוסך לנו זמן הגעה והמתנה בתחנה עצמה של קופת חולים כללית האזורית , הקרובה לבתינו

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/63763/קופת-חולים-כללית

  השאר תגובה למאמר זה

  מרבית שירותי הבריאות בישראל ניתנים במסגרת קופות החולים. קופת חולים בה כל אזרח ישראלי חבר בהתאם לחוק ביטוח בריאות חייבת לספק סל שירותים בסיסי הניתן להרחבה. מאמר זה סוקר את השירותים הניתנים על ידי קופות החולים

  על ידי: שירותי בריאות בישראלl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 10/05/2009 lצפיות: 31,993

  קופת חולים לאומית היא מבין 3 הקופות הגדולות במדינה, היא מספקת שירותי בריאות, מעבדה, כושר, תזונה נכונה, וכל הטיפולים אשר חולה נדרש.

  על ידי: איתיl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 15/02/2010 lצפיות: 34,902
  נבו - המאגר המשפטי

  תביעה לפיצויים בגין נזקי גוף, שעילתה רשלנות רפואית ובטענה להתרשלות רופאי הנתבעות, בכך שנמנעו מלקחת אנמנזה מכוונת מהתובעת, בטרם המליצו על נטילת גלולות למניעת הריון ומקום בו נמצא, בדיעבד, כי לתובעת נטייה לקרישות יתר ורקע משפחתי רלוונטי, ונטילתם גרמה לה לנזקים בשל תסחיפי ריאות שהתפתחו לאחריהם.

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 05/06/2008 lצפיות: 124
  נבו - המאגר המשפטי

  למערערת, מוסד ציבורי לעניין מס שבח, היו זכויות בנכס מקרקעין ששימש כמרפאה. מבנה המרפאה היה בנוי על 100 מ'ר ובנוסף היו זכויות לבניית 110 מ'ר נוספים. ב-11/03 נערך הסכם בין המערערת לקונה פרטי למכירת כל זכויותיה במקרקעין. במסגרת השומה העצמית ביקשה המערערת לקבל פטור מלא מתשלום מס שבח מכח ס' 61(ב)(1) לחוק מיסוי מקרקעין (שבח, מכירה ורכישה) התשכ'ג-1963 (להלן: החוק). המשיב קבע כי יש להעניק פטור מלא רק בגין מבנה המרפאה, ואילו לשבח בגין מכירת שאר הזכויות יש להעניק פטור חלקי בלבד. על כך נסב הערעור.

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> דיני מיסיםl 03/07/2008 lצפיות: 220

  רובה של הרפואה בישראל הינה רפואה ציבורית. הרפואה ציבורית בישראל ניתנת דרך שירותי הביטוח הלאומי ודרך ביטוחי הבריאות השונים המוצעים לרכישה עבור חברי קופות החולים השונות. לקופות החולים מספר ביטוחי בריאות המציעים תמורת תשלום חודשי, כיסוי של קופת החולים עבור מגוון של שירותים רפואיים.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 06/07/2011 lצפיות: 2,534

  מדינת ישראל עושה ככל שביכולתה לעזור לאזרחיה ומספקת סל בריאות אחיד באמצעות קופות החולים השונות בהתאם לחוק ביטוח בריאות ממלכתי, אך למרות הכוונה הטובה, עולה מבדיקה מהירה כי סל הבריאות מצומצם ביותר ואינו מכיל שירותים וכיסויים רפואיים הכרחיים. פתרון לכך נמצא בדמות שירותי רפואה נוספים המוצעים על ידי קופות החולים תמורת כמובן תוספת תשלום, שירותים אלו אינם בגדר חובה וההצטרפות נתונה לשיקול דעתם של עמיתי הקופה, אך אם מנתחים בשיקול כלכלי טהור, אין ספק כי מדובר בשירות חובה לכל.

  על ידי: זיו כהןl ביטוח> ביטוח בריאותl 15/07/2011 lצפיות: 2,758

  הבריאות היא הדבר החשוב ביותר בעבור כל אדם. כאשר אדם זקוק לטיפול רפואי הוא שואף לקבל את הטיפול על ידי הרופא הטוב ביותר, בבית החולים הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 23/01/2012 lצפיות: 154

  לאחר הצבא או לצורך השלמת מהלך עסקי, לזמן איכות עם המשפחה או לביקור משפחה שמתגוררת בחו''ל, שהייה בחו''ל היא לעיתים הכרח משפחתי או הכרח להסיר מעלינו את משקל השגרה הדורשנית, כך או כך עלינו לדאוג שהזמן שלנו במקום זר ואחר יהיה זמן שבו נהיה בטוחים מסכנה, וכפי שלא ניתן לצפות הפצעת מחלה פתאומית בארץ כך גם כשאנו במדינה זרה, ואם כבר הרעה נפלה עלינו חובה שנהיה מציודים ומוגנים בפוליסת ביטוח נסיעות מקיפה, שתצייד אותנו במירב ההגנות, שתבטיח לנו טיפול רפואי איכותי, בהשגחה רפואית, בטיפול מידי צוות רפואי

  על ידי: שאולl ביטוח> ביטוח - כלליl 17/01/2013 lצפיות: 117

  אם אתם סובלים מכאבים חד פעמיים או כאבים כרוניים בצוואר, בכתף, במרפק, בכף היד, בגב, בברך או ברגליים, תוכלו להשיג הקלה בכאב באמצעות אביזרים אורטופדיים. טיפול בבעיות אורטופדיות מתחלק לשני חלקים : טיפול בבעיה וטיפול בסימפטומים (בכאב).

  על ידי: שירי פלגl בריאות ורפואהl 07/02/2013 lצפיות: 186

  בעיית בריחת שתן מתוך דחף פתאומי עשויה להיגרם עקב דלקות במעי הגס או עקב התרופפות מגוון שרירים שונים בגוף לאור הליך הזקנה או בעקבות מחלות אחרות שמובילות לתופעה הבלתי נעימה. גם במקרים שכאלו ניתן למצוא תרגילים לחיזוק המערכת

  על ידי: שאולl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 29/03/2015

  נשים רבות עשויות לחוש שהן לבד במערכה, אך אם רק קצת בודקים את הנתונים מגלים שבעיית בריחת שתן הינה בעיה ששייכת ללא מעט אנשים מבוגרים, ואם מביטים על הנתונים היבשים נמצא שאחד מכל שלושה אנשים מבוגרים סובלים מבעיית בריחת שתן.

  על ידי: שאולl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 29/03/2015

  אם אתם עושים את צעדכם הראשונים בחיפוש אחר מוצרי ספיגה למבוגרים – חשוב שבשלב הראשון תכירו לעומק את כל האפשרויות המוצעות לכם.

  על ידי: שאולl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 29/03/2015

  כיום, ניתן להשיג מראה צעיר וחטוב במהירות באמצעותם של הניתוחים הפלסטיים. ניתן לתקן פגמים אסתטיים שונים, להצר היקפים ולטפל בסימני הזדקנות באמצעות ניתוח פלסטי.

  על ידי: שאולl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 26/03/2015

  החלום על עור מתוח, צעיר וגמיש בעל מראה רענן ובהיר הוא נחלתם של רבים. עד לא מזמן נהוג היה לתרגם את החלום הזה למציאות על ידי שיטות טיפול ניתוחיות שהיו כרוכות בסבל רב

  על ידי: שאולl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 26/03/2015

  יש פתרון למקרים של תגובה אלרגית לקרדית אבק הבית - בריאוטק רדית אבק הבית נחשבת לדיירת קבע בהרבה בתים וגורמת לדיירים להתגרד ולהתעטש ללא הפסקה. קרדית אבק הבית אמנם בלתי נראית לעין, אך אפשר להפטר ממנה בכמה צעדים יעילים של ניקיון. הדבר נשמע כמו סרט אימים אך מסתבר שהוא חלק מחיי היום יום שלנו. ידוע שקרדית אבק הבית רגישה לשינויי טמפרטורה קיצוניים

  על ידי: טל פולl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 22/03/2015
  רפי רזניק

  נוירוכירורג הוא רופא אשר המומחיות שלו היא בהתערבות כירורגית שמטרתן היא טיפול במחלות של מערכת העצבים המרכזית או מערכת העצבים ההיקפית

  על ידי: רפי רזניקl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 18/02/2015 lצפיות: 15
  רפי רזניק

  האורולוגיה הינו ענף רפואה המתמחה בילדים, נשים וגברים בכל הקשור לכליות ומערכת השתן.

  על ידי: רפי רזניקl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 18/01/2015 lצפיות: 11

  אחת המשימות העיקריות של מערכת דיוור היא שליחת ניוזלטרים ללקוחות הפוטנציאלים. ניוזלטר הוא מכתב שנשלח על ידי העסק לאנשים שברשימת התפוצה שלכם באמצעות מערכת דיוור אלקטרוני או בעזרת פרסומו באתר העסק או בבלוג הקשור לעסק שלכם וכדומה. לאחר המשלוח שואל את עצמו כל בעל עסק – אבל כמה אנשים פתחו את המייל הלכה למעשה? או במילים אחרות – מה היו אחוזי הצפייה בהודעת הניוזלטר ששלחתם? שאלת אחוזי הצפייה מכילה בתוכה את השאלה האמיתית והיא כיצד להגדיל את אחוזי הצפייה בהודעות שאתם שולחים ללקוחות שלכם?

  על ידי: איתיl אינטרנט> דיוור אלקטרוניl 06/08/2012 lצפיות: 47

  אמנם נביחות כלב הן אמצעי תקשורת טבעי, אך כשהן נמשכות כל היום (וכל הלילה) הן כבר פוגעות באורח החיים שלכם ושל סביבתכם הקרובה. חשוב לזהות ולאבחן את מקור הנביחות, על מנת להעניק את הטיפול האיכותי והמתאים ביותר לכלבכם היקר והנאמן.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 06/08/2012 lצפיות: 473

  משך חייו של כלב אינם מתארכים מעבר ל14-15 שנים. תלוי כמובן בסוג וגודל הכלב. ישנם כלבים אשר הפליגו מעל גילאים אלה. לרוב הכלבים הקטנים בעלי תוחלת חיים ארוכה יותר, בעוד הגדולים מגיעים לגילאי 10-12 שנים.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 26/03/2012 lצפיות: 85

  יש מי שמסיבות שונות לא הצליחו לסיים את בחינות הבגרות בבית הספר התיכון. לעולם לא מאוחר – ודאי לא אם אתם צעירים. מוצעות וזמינות עבורכם מסגרות ייעודיות להשלמת בגרויות. היתרון בלימוד לקראת השלמת בגרויות בקורסים שבהם מלמדים מורים בעלי ותק וניסיון בהכנת תלמידים לקראת בחינות בגרות הוא באפשרות להתכונן בתוך מערכת שכל כולה מוכוונת וממוקדת בהכנה יעילה ומיטבית לקראת הבחינות.

  על ידי: איתיl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 15/02/2012 lצפיות: 85

  בימים בהם השיח הציבורי אינו פוסח על משכם של שעות המסך ושעות המחשב הביקורת אינה מאחרת להגיע. משחקים ברשת יכולים אכן להיות עניין שנוי במחלוקת אך המחלוקת נוגעת יותר לגלישה עצמה שגוזלת זמן רב ואינה מתמקדת בתכנים שמייצרים יתרונות משמעותיים לחיים.

  על ידי: איתיl בידור ופנאי> בידור - כלליl 02/02/2012 lצפיות: 86

  ריצה ספרדית הינו כאמור לעיל, משחק המופיע ברשת האינטרנט ואשר למי מבינכם שרק מתחיל את לימודיו ברזי האינטרנט, מומלץ מאוד לשחק בו. מעבר לעובדה כי המשחק קל לתפעול ונעים למשתמש

  על ידי: איתיl בידור ופנאי> בידור - כלליl 12/09/2011 lצפיות: 2,090

  איכות הגרפיקה במשחק בן האש ובת המים - העיצוב הגרפי של המשחק בן האש ובת המים הוא מורכב ומלא באלמנטים גרפים מתוחכמים וצבעים שונים. המשחק בן האש ובת המים, נעים מאוד לצפייה, הצבעים כחול ואדום שולטים במראה הגרפי של המשחק אך בהחלט ניתן להרגיש בנוכחות של צבעים אחרים על המסך.

  על ידי: איתיl בידור ופנאי> בידור - כלליl 12/09/2011 lצפיות: 8,370

  היום אחד הדברים החשובים ביותר שמסתכל עליהם האזרח שרוצה לצאת לחו"ל הוא המחיר. אין ספק שהתחום של התיירות ושל חברות התעופה הוא גדול מאוד וישנו ביקוש גדול, לכן יש גם תחרות גדולה וכדאי מאוד לערוך השוואה של מחירי טיסות בין כל החברות על מנת לקבל מחירים הוגנים ואיכותיים.

  על ידי: איתיl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 16/02/2011 lצפיות: 270
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast