קופת חולים כללית

15/02/2010 • על ידי • 24,000 צפיות

קופת חולים כללית היא קופה מהחלוצות של שירותי הבריאות בארץ.

קופת חולים כללית ידועה בחדשנות שלה, בחדשנות רופאיה, בתקשורת המתקדמת במתקנים שלה, בבדיקות המעבדה המצוינות, בשירות האישי ללקוח.

כמובן אפשר לקחת כל דבר בפרופורציה, וכל אחד ודעתו, יש כאלה שיטענו כי קופת חולים כללית היא באמת הקופה הטובה ביותר, אך אחרים יגידו שקופות אחרות טובות יותר.

קופת חולים כללית מציעה שירותי מאוד מגוונים, שירות לדוגמא שמציעה הקופה  הוא אתר האינטרנט שלה , שבעצם נותן את הקשר עם הלקוח.

באתר האינטרנט של קופת חולים כללית תוכלו למצוא מידע רחב מאוד על קופת חולים כללית, על הרופאים, מידע רפואי יעיל, מאמרים בנושאים שונים  , שיעורי בית למיניהם  כמו: תרגילי  כושר, מתכוני דיאטה , מאמרים על בריאות כללית ועוד.


שירות חדיש מבית קופת חולים כללית

קופת חולים נותנת שירות חדיש מאוד , ללקוחותיה במרכז הארץ, ובערים הגדולות בארץ , שירות מיוחד שמאפשר לבצע בדיקות מעבדה  בבית,

מה זאת אומרת בדיקות מעבדה בבית ?

קופת חולים כללית מאפשרת  לך, הלקוח, החולה, וכדומה, לבצע הזמנה  מהבית, אל המוקד הטלפונים של קופת חולים כללית ולהזמין בדיקת מעבדה היישר לבית.

דבר זה נגרם עקב אי הגעת אנשים לבדיקות דם, בדיקות מעבדה, ביקורים וכדומה, ומאפשר  להתקשר אל קופת חולים כללית, ולבקש שיגיעו אליך הביתה  לבצע לך בדיקות דם.

קופת חולים כללית מאפשר את השירות למבוטחים השונים, במסגרת  ביטוח קופת חולים כללית מושלם, ותוכל לאפשר לך לאחר ביצוע הבדיקה, להגיע אל קופת חולים כללית שאליה אתה שייך, ולקבל את התוצאות.

כמו כן את תוצאות הבדיקות המיוחדות , ובדיקות אחרות שאתם מבצעים , אפשר למצוא  באתר השירות האינטרנטי של קופת חולים כללית.

כמו כן קופת חולים כללית לא דורשת סכומים אסטרונומיים כמו שהיה מצופה  , על הבדיקות שמבוצעות , למרות שמדובר בהוצאת ציוד מחוץ למעבדה, הוצאת מבחנות, סיכון מסוים שלוקחים כשיוצאים עם ציוד מחוץ למעבדה, וכמובן הסעת האחות, המטפלת וכדומה.

את השירות ניתן לקבל בסכום נמוך של 40-45 שקלים בלבד, דבר החוסך לנו זמן קב, בשירותי הבריאות של קופת חולים כללית, וגם חוסך לנו זמן הגעה והמתנה בתחנה עצמה של קופת חולים כללית האזורית , הקרובה לבתינו