בועות בצרורות

08/03/2010 • על ידי • 3,089 צפיות

בועות בצרורות הינו משחק אשר משתייך לקטגורית מיומנויות ואפשר לשחק בו ללא תשלום באינטרנט, מי שיצר את המשחק בועות בצרורות לראשונה זה אתר המשחקים המצליח בעולם אשר קוראים לו מיניקליפ. רוב אתרי המשחקים ברשת משייכים את האתר לקטגוריות מיומנויות בדרך כלל אך ישנם אתרים אשר מחליטים למקם את המשחק בקטגוריות אחרות.

בועות בצרורות הינו משחק מאוד מאתגר אשר כל מי שרוצה להגיע לרמות גבוהים במשחק חייב להיפסל מאות פעמים על מנת לצבור ניסיון ומיומנות במשחק. ניתן לשחק בבועות בצרורות עם שחקן אחד וניתן לשחק עם שני  שחקנים, על מנת שיהיה יותר סיכוי לנצח במשחק ולעבור את כל הרמות מומלץ לשחק עם שני שחקנים, הכוונה לשני שחקנים הוא שאתם צריכים עוד חבר שישחק אתכם במשחק, שחקן אחד צריך לשחק באמצעות המקלדת ושחקן שני צריך לשחק באמצעות ג'ויסטיק או כל מכשיר אחר שאפשר לשחק בבועות בצרורות באמצעותו.

כדי לעבור רמות ולנצח צריך לפוצץ בועות בעזרת כל מיני כוחות שמקבלים במשחק. כיום ישנם אנשים מעטים בארץ אשר הצליחו לסיים את המשחק, לבועות בצרורות יש המון שלבים, יש לו עשרות שלבים לא מאות, בשלבים הראשונים המשחק מאוד קל אך כשמגיעים לשלבים קצת יותר גבוהים זה נהייה מאוד קשה ולפעמים זה נראה אפילו בלתי אפשרי למרות שישנם אנשים אשר אומרים שהם סיימו את כל המשחק בועות בצרורות.

בתחילת המשחק בועות בצרורות מוכרחים לרשום את שמנו הפרטי על מנת שיהיה אפשר להתחיל לשחק. אך כמובן שלא חייב לכתוב את השם האמיתי אלא אפשר להמציא שם, השם הוא בשביל להיכנס לתחרות הנקודות של בועות בצרורות. מי שחושב שהוא יכול להגיע לשלבים מאוד גבוהים אז מומלץ לו לכתוב את שמו הפרטי האמיתי ואם בא לו אז גם את השם משפחה שלו למרות שאיני חושב שיש פרס למנצח.

אז לסיכום בועות בצרורות הוא משחק מרתק, מאוד כיף לשחק בו, גורם להתמכרות, מאתגר מאוד, יש לו הרבה שלבים, איכות ברמה גבוהה ואינו תופס מקום במחשב. אם זה מה שאתם מחפשים אז אין ספק שבועות בצרורות הוא המשחק עבורכם.

אודות כותב המאמר

תומר

כותב מאמרים מקצועי ובעל האתר פירוש שמות"