שנה אישית- למה על כל אחד ואחת היא משפיעה אחרת?

פורסם: 29/03/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 20,450 | Share

ובכן מהי שנה אישית? ובעצם למה מתכוון נומרולוג כשהוא אומר לכם שאתם בשנה אישית 1 או 2 או 7?
על פי הנומרולוגיה כל אחד ואחת צריכים להיות בעשיה של 36 שנים המחולקות ל 4 מחזורים של 9 שנים . יש נומרולוגים שיגדירו את השנים כ- 9 שנים ראשונות של חיפוש, 9 שנים של מציאה, 9 שנים של תקיעת יתד ו9 שנים של שיא.
יש נומרולוגים שיגדירו את זה כגיל הבשלות, גיל הבניה, גיל הבינה וגיל המימוש.
בכל אופן, מדובר על מחזוריות של 9 שנים כאשר לכל שנה יש תדר אנרגטי שלו המכוון אותנו על פי אותו עיתוי.

לדוגמא: אדם שנמצא בשנה 1 על פי רוב ינותב על ידי היקום להתחלות חדשות שיכולות להתבטא במעבר למקום חדש, בהתחלת פרויקט חדש, זוגיות חדשה ועוד.

אדם שנמצא בשנה 4 לדוגמא, יהיה בשנת משוב , בשנה זו יהיה יותר ביקורתי מהרגיל, זוהי שנה של גורל ולכן עליו לזרום. זו שנה טובה למעברי דירה.

איך מחשבים שנה אישית:

לוקחים את יום הלידה +חודש הלידה + שנה הקלנדרית

לדוגמא: יאיר נולד ב- 1.3.1963 , הוא רוצה לדעת באיזו שנה הוא נמצא: 1.3.2010

אני מחשבת כך:1+3+2+1 - הוא נמצא בשנה 7

שנה 7 - היא שנת משוב גם כן, לא טובה לחתימה על חוזים, זו שנת שבתון בו אדם צריך להיות במנוחה, ואני אישית ממליצה ללקוחותי לקחת קורס לנשמה בעיתוי זה.

ילידי יוני- דצמבר  נהוג להוסיף את השנה הקלנדרית העוקבת.

לדוגמא: שרה נולדה בתאריך:4.7.1979 - היא רוצה לדעת באיזו שנה אישית היא: 4/7/2010

אני מחשבת את זה כך:4+7+2+1+1 (כאילו אנו נמצאים בשנת 2011 )

שרה נמצאת בשנה: 6

שנה 6 היא לרוב שנה הרמונית, משפחתית, מחויבות משפחתית, הולדה, נישואין, פרק ב' ועוד.

שאלת השאלות שאני נשאלת היא: איך פלוני בשנה 6 ואלמוני בשנה 6 אבל על שניהם היא משפיעה אחרת?

אחד אכן נמצא במחזוריות של מחוייבות משפחתית והשני נמצא בשנה של חסימה ותקיעות.

התשובה שלי ניתנת  על פי שכלול שם הפרטי ושם המשפחה, מס' הגורל והעיתוי, ואם לאותו אדם יש בן או בת זוג אני לוקחת בחשבון גם נתון זה ואז בודקת את התדר המדוייק של אותה שנה אישית.

לדוגמא: אם אדם נמצא בשנה 4 ובשכלול קיבלתי את מס' 6 - סביר להניח שבשנה שהוא בונה את עצמו הוא יבנה משפחה ויעבור בית.

לכן חשוב לבדוק את כל הנתונים של האדם לפני שנותנים לו את ההכוונה, על מנת לנתב אותו באופן הכי מדוייק.
 

דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/67137/שנה-אישית-למה-על-כל-אחד-ואחת-היא-משפיעה-אחרת

  השאר תגובה למאמר זה

  תופעות מדיניות, חברתיות וכלכליות רבות מוסברות כיום תוך שימוש במונח "גלובליזציה" עד כי המושג הפך לביטוי שגור בכל מפגש סלוני של ערב יום שישי. מהי תופעת הגלובליזציה וכיצד היא מסבירה פעולות ומהלכים ברחבי העולם? המאמר הינו ראשון מבין שניים המנתחים את התופעה, יסודותיה, תוצאותיה והשלכותיה.

  על ידי: עזרא גולדמן,עורך דין וכלכלןl חברה וסביבהl 07/10/2007 lצפיות: 13,079

  קריירה היא המפתח לחיים טובים, מכל הבחינות, הן כלכלית, הן אינטלקטואלית ואפילו חיי המשפחה מושפעים ממנה באופן ישיר ועקיף. משום כך חשוב ביותר לבחור את דרכנו המקצועית באופן נבון ומתוך שיקולים הלוקחים בחשבון את כל ההשלכות העתידיות. יחד עם זאת, גם כאשר אנו כבר מצויים בתוך המסלול הקרייריסטי, אנו שוקלים את דרכנו מחד. זאת, לעיתים, גם אחרי שעברנו בו כברת דרך ארוכה אנו מרגישים רצון, או צורך בחשיבה-מחדש אם להשאר בנתיב הקיים, או לשנות כיוון ולעבור לקריירה אחרת.

  על ידי: אלינורl רוחניות> נומרולוגיהl 11/05/2014 lצפיות: 213
  ענבל לוי נומרולוגית

  ענבל לוי נומרולוגית קבלית ומורה לנומרולוגיה מסבירה כי השם שלנו לא ניתן לנו במקרה, משמעות השם היא חזקה מאד והיא משפיעה על תכונות האופי שלנו ע"פ הנומרולוגיה, דרך ההסתכלות על החיים. שאלות כמו- האם כדאי לי להיות עצמאי או שכיר, האם יש לך קושי למצוא בזוגיות יציבה ואוהבת? במה כדאי לי לעבוד כך שאצליח? האם השנה הזאת זה הזמן לעשות שינוי, ואם כן אז מהו השינוי?

  על ידי: ענבל לוי נומרולוגיתl רוחניות> נומרולוגיהl 20/03/2014 lצפיות: 579
  רן סולומון

  הייתי כמו שבוי בקסם האותיות והגלים בשדה המדהים, תורה מופלאה ועתיקת יומין, נפרשה אל מול עיני, קולו של החכם מהדהד באוזני, ואצבעותי מקלידות בטירוף את מה שאני שומע...

  על ידי: רן סולומוןl רוחניות> נומרולוגיהl 31/10/2013 lצפיות: 217
  ענבל לוי נומרולוגית

  בתוך תורת נומרולוגיה מסתתרים סודות רבים, יש אפשר לראות דברים שכנראה קרו בהעבר, הווה ואם האדם ילך נכון ויממש את הפוטנציאל אליו הוא נועד אז ניתן לנחש גם את העתיד. היום אני רוצה להסביר לכם איך מגלים את אחד הגילאים המשמעותיים בחיינו. גיל משמעותי הוא גיל שבו קורה מאורע משמעותי בחייכם, כגון: הכרת בן או בת זוג, חתונה, לידה, מעבר לעבודה חדשה, התחלת לימודים, מעבר דירה, גירושין וכו'. יש כמה מקומות בהם אני יודעת על גילאים משמעותיים ובמאמר זה אתן לכן גיל אחד משמעותי.

  על ידי: ענבל לוי נומרולוגיתl רוחניות> נומרולוגיהl 12/07/2013 lצפיות: 232
  ענבל לוי נומרולוגית

  ידעתם כי חודש לידתכם העברי צופן בתוכו מידע נסתר לגבי מי שאתם? אם תהיתם למה אתם אסרטיביים או לחילופין תלותיים או רגישים יתר על המידה, חודש לידתכם העברי שופך אור על כמה תכונות אופי שלכם. חזקות וחולשות ואפילו איזה צבע מחזק אתכם ומומלץ לכם ללבוש. הינה קצר וקולע על חלק מהתכונות הנסתרות שלכם הנגזרות מחודש לידתכם העברי ע"פ תורת נומרולוגיה קבלית. זכרו כי אלה רק חלק מהתכונות שלכם הנגזרות מחודש לידתכם העברי.

  על ידי: ענבל לוי נומרולוגיתl רוחניות> נומרולוגיהl 06/07/2013 lצפיות: 271
  מאייה מזרחי עצמוני

  'נומר' בלטינית = מספר, 'לוגיה' = תורה. כלומר, נומרולוגיה= תורת המספרים. תורת המספרים מאפשרת לנו לבחון את האדם על פי מפה אישית המבוססת על שמו ותאריך לידתו.

  על ידי: מאייה מזרחי עצמוניl רוחניות> נומרולוגיהl 29/04/2013 lצפיות: 127
  Barak Paztal

  מאמר זה עוסק במשמעות המספרים והאותיות בנומרולוגיה ולמי הם מתאימים. הוא נכתב על ידי הדר אלון נומרולוגית ומתקשרת עם נסיון רב

  על ידי: Barak Paztall רוחניות> נומרולוגיהl 08/01/2013 lצפיות: 215

  השנים האישיות בנומרולוגיה: הנומרולוגיה מחולקת למחזורים, לכול מחוזר 9 שנים אישיות. לכל שנה אישית יש אופי משלה. במאמר זה אפרט מהו האופי של כל שנה ושנה.

  על ידי: עידו הלפריןl רוחניות> נומרולוגיהl 29/09/2012 lצפיות: 2,453
  יפעת אורלב

  אין אושר גדול מלידת תינוק או תינוקת. הורים יעשו הכל כדי להעניק לתינוקם שם יפה, הרמוני, טוב, קליט ומתאים. יש כמובן לקחת בחשבון את יום הלידה, שמות ההורים ועוד משהו.... שם המשפחה, כן הוא רלבנטי בכל אופן לבדיקה הקבלית של השם והקארמה המשפחתית.

  על ידי: יפעת אורלבl רוחניות> נומרולוגיהl 10/04/2010 lצפיות: 506
  יפעת אורלב

  יש אלף ואחת גרסאות למה נכון ומה לא נכון בקביעת שם לתינוק. אין ספק שכולנו מבקשים לילדינו שם יפה, קליט, עכשווי, עם הצליל הנכון ולא פעם אנחנו אובדי עצות האם לקרוא לילד בשם כזה או בשם אחר.

  על ידי: יפעת אורלבl רוחניותl 09/02/2009 lצפיות: 3,856
  יפעת אורלב

  אין דבר מקסים וטהור יותר מהילדים, ביקור בגן הילדים של בני הקטן נתן לי להבין שהקטנטנים האלה מיום הוולדתם כבר מתנהגים בדיוק כפי שמשתקף ממספר גורלם ויום הלידה, מי הרגיש בגן ? מי השולט בגן? מי לא יושב רגע בשעת הריכוז? מי מתחנף לגננת ? תתפלאו המספרים מראים גם את זה ..

  על ידי: יפעת אורלבl רוחניות> נומרולוגיהl 29/11/2008 lצפיות: 216
  יפעת אורלב

  נומרולוגיה היא כלי נהדר לזיהוי פוטנציאל, תכונות, קשיים, איכויות, בעיות, יכולות וכו'. פעמים רבות אני נשאלת אם אני יכולה לחזות את העתיד. ואני עונה שרק הקדוש ברוך הוא יכול לנבא את העתיד ועל זה נאמר: " הכל צפוי והרשות נתונה" ומי המחליט: האדם.

  על ידי: יפעת אורלבl רוחניות> נומרולוגיהl 21/11/2008 lצפיות: 2,391
  יפעת אורלב

  כנומרולוגית ויועצת אישית ,אני מקבלת הרבה פניות ושאלות בתחומים רבים, אך השאלות הכי שכיחות הן דווקא בנושא ההתאמות הזוגיות/העסקיות.

  על ידי: יפעת אורלבl רוחניות> נומרולוגיהl 21/11/2008 lצפיות: 10,654
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast