הסרט הניצחי סנגם 2 סרט שכולו אהבה

08/04/2010 • על ידי • 8,207 צפיות

יצירת מופת של האדם המוכשר של הודו הוא היה שחקן תקופה ארוכה וכתב מחזות רבים בהודו הכשרון שלו בפשטות שבה הוא ביטא דברים רבים בחייו, הודו הגיעה להישגים עצומים בתחום הקולנוע, בזכות כשרונות לא מעטים שאחד מהם אולי הגדול ביותר בכל הזמנים.

ראג קאפור השקיע הרבה מחשבה רגש וכשרון בסרט הניצחי סנגם הוא גם כתב את התסריט שבכל קנה מידה הסיפור ממש מושלם הוא סיפור קלאסי של אהבה כמעט בלתי אפשרי אהבה של שני גברים לאותה בחורה, הבחורה שהיתה צריכה לחצות את ליבה לשניים, היא ידעה את מי היא אוהבת אבל אהוב ליבה היה נאמן לחברו והיה מוכן להקריב קורבן את אהבתו אליה, היא סירבה להיקשר אל חברו ובלית בריררה התחתנה עם חברו, כאן הנקודה החשובה, מאותו רגע החבר חשד באישתו וחייה נהפכו לגיהנום היא לא היתה מסוגלת לראות את בעלה מתייסר בחשדות בלתי מבוססים שרק סיבכו את הסיפור, אותו מיכתב אומלל שהוא מצא בכספת שלו עורר בו את החשד באשתו, הוא לא הבין שהוא נפל קורבל לצירוף מיקרים מאוד מוזר ומיותר אבל הוא לא מוצא מנוח ופונה לחבירו שיעזור לו בתסבוכת, חבירו שידע את פשר המיכתב מספר לו שהמיכתב שלו וזה היה מזמן, אשתו ממש טהורה כמו הגנגס, הנהר הקדוש לפי דת ההינדי.

בסופו של דבר החבר מתאבד ומשביע אותו לשמור אמונים לאשתו, זה סוף עצוב מאוד לעלילה שהיא ממש נובלה עולמית.

ראג קאפור משחק בסרט בצורה מיקצועית שקשה לתאר, הוא מגלם את הדמות של האוהב הגלוי שעשה הכל בכדי להשיג את אהובת ליבו,הוא לא ידע מנוח עד שהוא התחתן איתה.

הסרט רווי צילומים של סצינות שנזכרות חזק מאוד, זה סרט שאתה לא יכול להפסיד דקה אחת במהלך הסרט, הסחקנית ויה גנטימלה היא פשוט אומנית במלוא מובן המילה היא מתאימה מאוד לתפקיד היא פשוט חיה את התפקיד היא כשרון מלידה היא אחת השחקניות הענקיות בהודו.

השחקנית נכנסת עמוק לדמות של הנערה האוהבת ומשחקת בטיבעיות כזו שרק היא מסוגלת לשחק בצורה כזו.

ההודים הם ממש כישרוניים בכל הנוגע לסירטי אהבה הם מבטאים את האהבה בשלימות המירבית ואין אף אדם שיכול לעמוד בכשרון כזה

 

אודות כותב המאמר

gabi

אני רוצה לכתוב בנושאים בעלי אופי מתמטי או סטטיסטי והסתברות וכן חקר פונקציות. אני גם רוצה לכתוב בנושאים ספרותיים ומיסטיקה הנושאים המעניינים אותי רבים ומגוונים