מייפל סטורי להורדה

10/04/2010 • על ידי • 1,091 צפיות

מייפל סטורי הוא משחק הרשת המוביל והמצליח ביותר בעולם. משחק רשת אשר הומצא ופותח על ידי חברת המשחקים Wizet, ונמכר לאחר מכן לחברת משחקים אחרת בשם Nexon, שמחזיקה עד היום בזכויות על המשחק מייפל סטורי. ניתן למצוא ברשת לא מעט קישורים של מייפל סטורי להורדה בחינם מכוון שמשחק זה חינמי, אך ניתן לרכוש בתוכו מגוון רחב של אביזרים וחפצים שיאפשרו לדמות שלכם להילחם בצורה טובה יותר וגם להראות יפים יותר. אחת הצלחותיו הגדולות של המשחק מייפל סטורי היא העובדה שעד היום נרשמו למשחק זה מעל 100 מיליון שחקנים ברחבי העולם.

בעולם המייפל שנבנה למשחק, מטרתכם היא להגן עליו מפני מפלצות כאלה ואחרות ומפני הקוסם השחור, אשר מגלם את הדמות הרעה במשחק. במהלך המשחק תוכלו לצבור יותר כוח עם השחקנים שלכם, להרוויח כסף שיעזור לכם במהלך המשחק לשדרג את השחקן שלכם ולעלות איתו רמות. בכסף אשר תרוויחו במהלך המשחק מייפל סטורי תוכלו גם לסחור בחפצים עם שחקנים נוספים אשר ישחקו איתכם במהלך המשחק.

המשחק מייפל סטורי מחלק את הדמויות שבו לחמישה סוגים של לוחמים:

* לוחם - דמות אשר נלחמת בעזרת כלי נשק לטווח קצר, כמו: אלות, חרבות.
* קוסם - דמות אשר משתמשת בקסמים כדי לתקוף מפלצות מטווח רחוק.
* קשת - יורה חצים בעזרת קשת או רובה קשת מטווח רחוק לעבר מפלצות.
* גנב - לוחם אשר נלחם בעזרת כלי נשק לטווח קצר ורחוק.
* פיראט - דמות אשר מתאפיינת באגרופנים לטווח קצר ובאקדחים לטווח ארוך.

אם אתם אוהבים משחקי רשת מרובי משתתפים, אתם תאהבו את משחק הרשת של מייפל סטורי. כיום ניתן למצוא מייפל סטורי להורדה בכל אתר משחקים ברשת אשר מציג בתוכו אפשרות להורדת משחקים בחינם. ישנם גם גרסאות בפלאש של המשחק מייפל סטורי שגם הם מהנות ומאפשרות לכם להכיר את הרעיון של המשחק לפני שאתם נכנסים ומשחקים את הדבר האמיתי. אך זהירות – המשחק ממכר.

אודות כותב המאמר

טל ביטון

קידום אתרים בגוגל.