שירים להורדה

פורסם: 27/05/2010 | צפיות: 36,042 | Share

מהו שירות שירים להורדה ומה סובב אותו?
כל תעשיית האינטרנט סובבת בשנה האחרונה סביב ההורדות , אתרי הורדות , אתרי צפייה ישירה , אתרי שירים להורדה , כולם נפתחים בהמוניהם , האינטרנט מוצף במאמרים , קישורים , וכל ווארז אפשרי
אך מהו בעצם השירות הכ"כ כללי שנקרא שירים להורדה , שירים להורדה הינו שירות פשוט מאוד שלא דורש יותר מדי יידע או חיפוש במידה ומכירים את התחום כמו שצריך , את השירים להורדה ניתן למצוא
בחיפוש פשוט ביוטיוב , כיום ישנם אתרים המאפשרים הורדת שירים מיוטיוב והמווים חלק בלתי נפרד מתעשיית ההורדות , ההורדה הינה מהירה ופשוטה ובד"כ מלוות בהסבר טקסטי ותמונתי.
האתר המרכזי כיום הינו יוטיוב , ביוטיוב אנו צופים בקליפים של שירים , שומעים שירים ואפילו מדי פעם מעלים כאלו , מאגר השירים ביוטיוב הינו עצום ואפשר להגיד בלב שלם כי אין שם שיר שלא ניתן למצוא.
בעצם כל שעלינו לעשות הוא להכנס , להקשיב לשיר , לבחור מה שבא לנו באותו הרגע או את מה שרצינו להוריד לדיסק החדש לאוטו, לקחת את הקישור שלו של יוטיוב ובסה"כ להדביק את זה באתר המקשר והנותן את

הפשרות שירים להורדה.

האם שירות שירים להורדה עולה לנו כסף ?
שירות שירים להורדה ניתן לנו בחינם ואינו כרוך בתשלום מצידנו או בהתחייבות ברוב המקומות,במקומות שהאפשרות עולה כסף תמיד ניתן למצוא תחליף ואף פעם לא חייבים לשלם , לא עבור שירים מלאים
ולא עבור רינגטונים או הכנות פרטיות , קטעי סאונד וכו' , האינטרנט הינו מקום גדול וחלק גדול מאוד ממנו תפוס בקטעי סאונד , שירים ועוד' , ביניהם מספר פורמי תמיכה במוסיקה ומקורות המשיגים את כל מה שדרוש לנו.

איך אנחנו בעצם מרוויחים מזה ?
אנחנו מרוויחים זמן יקר של חיפוש מיותר,מרוויחים את השיר בכמה פורמטים איכותיים להורדה,וכמובן את השיר עצמו.
חשוב לציין כי שירים להורדה הינו תהליך פשוט מאוד ולא דורש יותר מדי זמן כפי שהרבה מאוד אנשים חושבים , גם למבוגרים שבנינו ולאלו שהם לא גאוני מחשבים , הכל אפשרי ואפילו דיי פשוט.

שירים להורדה , האם זה חוקי?
כל עולם האינטרנט העכשווי הכולל הורדות מכל סוג שהן אינו חוקי , מדינת ישראל מתנגדת בתוקף ואוסרת כל הורדה או שיתוף ברשת , האכיפה בארץ אינה כמו בחו"ל והינה יותר קלה בלשון המעטה
רוב האכיפה בארץ מתבצעת כנגד מריצי האתרים עצמם ע"י ארגונים כאלו ואחרים כגון אקום , אליס ועוד'.
הגולש המוריד אינו נפגע מהורדת הקובץ אלא אם כן הוריד קובץ פגום שפגע בו אישית או בדרך עקיפה , כמו כן בנושאים כאלו בד"כ יש טופס יצירת קשר של בעלי האתר שבו ניתן לדווח וכו' .

לסיכום:
שירים להורדה הינו שירות כדאי ומומלץ , אינו כרוך בסיכון הגולש המוריד אך למרות זאת אינו מעודד בצורה פומבית לא ע"י גורמים ממשלתיים ולא ע"י גומרים פרטיים אוכפים,שירים ניתן להשיג
בקלות יתר דרך מקורות שונים כגון הורדת שירים מיוטיוב , הורדת שירים דרך תוכנות מסויימות המאפשרות את זה , הורדה ישירה דרך גוגל ועוד'.
שירות שירים להורדה בשנים האחרונות נהיה קל למדי והכרחי מאוד ומתאים לכל הצרכים , הכנת דיסק חדש לאוטו , הכנת תקייה חדשה במחשב עם שירים , פלייליסט למסיבות ועוד'.
שירות שירים להורדה אינו כרוך בתשלום מצד המוריד ובהוצאה.שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/70591/שירים-להורדה

  השאר תגובה למאמר זה

  שירים טבעיים לחיים כאוויר לנשימה, כמים לצימאון, כתשוקה לכל מי שנברא בצלם. שירים אופפים אותנו בכל מקום, בכל זמן. הם סביבנו ובתוכנו. מרפרפים אל האוזן כפרפרים, מחלחלים אל עומק הנפש,שם הופכות מחילותיה לתיבות התהודה שלהם. שירים שמחים או עצובים, שנכתבו לזכר משהו אי מישהו, או סתם כך, לשעשע. שירי כאב, ערגה, געגוע, שירי מוות ושכול, שירים הם הכול.

  על ידי: שיריםl בידור ופנאי> בידור - כלליl 13/02/2011 lצפיות: 12,134

  שירים להורדה בשפע, חופשי-חופשי, ללא הגבלה, זמינים עבור כל חובבי המוזיקה. ללא צורך ברישיון או באישור, חינם אין כסף, ישירות מהאתר. הורדת שירים מיוטיוב אפשרית ללא קושי באמצעות הכנסת הקישור של השיר וקבלה און ליין של מוזיקה להורדה.

  על ידי: שיריםl בידור ופנאי> בידור - כלליl 29/05/2011 lצפיות: 20,995

  להוריד מוזיקה של אומן אהוב או לא? בכלל האם באמת זה יפגע בהכנסות שלו או שלה? למה להישאר ה"פראייר" האחרון שלא מוריד שירים חינם?

  על ידי: עודדl אומנות> מוסיקהl 05/08/2010 lצפיות: 615

  ידיעות טכנולוגיות (YIT) פיתחה עבור חברת גינדי החזקות אתר אינטרנט חדשני, באמצעותו יוכלו לקוחות ליהנות מחוויית קנייה כאילו הגיעו למוקד המכירות

  על ידי: בועז חשביהl אינטרנטl 07/01/2015

  תוכנת Advanced Web Ranking נמנית כיום עם כמה מתוכנות הקידום הוותיקות, המובילות והפופולאריות ביותר. באמצעות התוכנה ניתן לעבוד בצורה הרבה יותר יעילה עם כל הסוגים השונים של מנועי החיפוש הנפוצים. התוכנה מאפשרת לקדם אתרים מקומיים ובינלאומיים כאחד. תודות ליעילות הגבוהה של התוכנה, ניתן ליהנות ממידע חשוב במינימום זמן ולהביא את האתר אל ראש תוצאות החיפוש תוך כדי חשיפה אל מידע חשוב אודות המתחרים ומצבו הכללי של העסק.

  על ידי: serjol אינטרנטl 02/11/2014 lצפיות: 18

  להלן מידע מקיף ומקצועי לבחירה מוצלחת של חברה לעיצוב אתרים שביכולתה לעצב עבורכם אתר אינטרנט מושלם.

  על ידי: דורון גרינשפןl אינטרנטl 25/03/2014 lצפיות: 61

  דוגמא למאמר כללי על קידום ברשת, אבל מכיוון יותר אינפורמטיבי. המאמר מציג את הנושא מבחינה תאורטית ואז סוקר מס' אפשרויות כמו רשתות חברתיות ואימייל מרקטינג.

  על ידי: עוזי טנאיl אינטרנטl 29/12/2013 lצפיות: 65

  מאז הרפורמה בשוק התקשורת והאינטרנט, אנחנו הרבה יותר חופשיים לעבור מספקית אינטרנט אחת לאחרת ולהתעקש על המחיר, איכות הגלישה והשירות. אחד הפרמטרים שספקיות האינטרנט מדגישות במלחמת הפרסומות שלהם היא מהירות הגלישה, כשכל חברה מציעה טכנולוגיה חדשה שמבטיחה מהירות גלישה גבוהות, כלומר רוחב פס גדול במיוחד. איזו מהירות אתם צריכים? תלוי...

  על ידי: תומר קידרוןl אינטרנטl 25/07/2013 lצפיות: 97

  בישראל חיה קהילה מאוד גדולה של דוברי רוסית. הם מבצעים חיפושים ברשת בשפה הרוסית, משתמשים במנועי חיפוש רוסיים, רוכשים מוצרים ושירותים באתרים בשפה הרוסית ופועלים לשימור התרבות.

  על ידי: ניר אלוןl אינטרנטl 07/02/2013 lצפיות: 75

  האינטרנט הוא מדיית התקשורת הגדולה בעולם, שעוברת שינויים מהפכניים וכמעט יום יומיים. קצב התקדמות הטכנולוגיה מקשה עלינו לנבא אפילו צעד אחד קדימה שלא נדבר על שנים. אז איך בכל זאת עלול להראות האינטרנט של שנת 2020?

  על ידי: אבנר כהןl אינטרנטl 02/02/2013 lצפיות: 71
  כל תרגום, שירותי תרגום

  כאשר מרכיבים תוכנית מיתוג באינטרנט לעסק בוחרים באמצעים שונים על מנת להעניק לגולש, הוא קהל היעד, חווית קנייה ווירטואלית.

  על ידי: כל תרגום, שירותי תרגוםl אינטרנטl 20/11/2012 lצפיות: 44

  במאמר זה תוכלו לקבל קצת פרטים על אתר המספק ססמאות לאתרי הורדות

  על ידי: דניאלl אינטרנטl 11/03/2010 lצפיות: 4,743

  במאמר זה נבחן ונציג מהו אתר העלאת תמונות ? למי הוא מתאים ? מתי צריכים להשתמש באתר העלאת תמונות ? חסרונות ויתורנות ועוד' ...

  על ידי: דניאלl אינטרנטl 15/12/2009 lצפיות: 519

  אחסון בחינם - מהו ? , מה המשמעות של אחסון בחינם ? , מי צריך לבקש אחסון בחינם ? מה הקרטריונים של אחסון בחינם , ועוד ...

  על ידי: דניאלl אינטרנט> אחסון אתריםl 13/12/2009 lצפיות: 263

  במאמר זה תוכלו לדעת מה היא המשמעות האמיתית של "אחסון בחינם " , איך לבחור אחד , מי המובילים ? , מה המטרות , מתי צריך אחסון בחינם ועוד' .

  על ידי: דניאלl אינטרנט> אחסון אתריםl 23/11/2009 lצפיות: 453

  הכל על שרתים יעודיים , מה תפקידם , מי צריך שרת יעודי ? , מחירים של שרתים יעודים ? ועוד'

  על ידי: דניאלl אינטרנט> אחסון אתריםl 10/11/2009 lצפיות: 1,094
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast