טיפים עבור מילוי טופס ווינר

פורסם: 07/06/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 2,951 | Share

ווינר הוא בעצם תוספת של הגרלות לכל מי שאוהב את העניין. אם את טופס הטוטו אנו ממלאים אחת לשבוע על מנת לזכות בפרס, אז הווינר הוא טופס שאיתו אפשר לזכות בכל יום. באמצעות הטופס הזה ניתן להמר על כל משחק כדורגל או כדורסל בעולם.

איך אפשר לזכות עם ווינר?

הווינר מורכב משלושה טורים, שבהם ניתן למלא את התוצאות שאנו חושבים, ולכל סימון יש את יחס הזכייה שלו. כאשר אנו מהמרים על משחק מסוים, או מספר משחקים, אנו ממלאים את הטופס כראות עינינו ושולחים את הטופס על פי הסכום שאנו רוצים.

תוצאות הזכייה של ווינר הן בעצם סך כל אחוזי הזכייה שהצטברו בטופס עצמו, לאחר פרסום תוצאות המשחקים הרלוונטיים והכפלת התוצאות הללו בסכום שהושקע בטופס. ככל שההשקעה הכספית יותר גדולה, כך הזכייה תהיה גדולה בהתאם.

המשמעות של ווינר

שמו המלא של טופס הווינר הוא ווינר ותפקידו הוא לאגד את סך כל הזכיות של ממלא הטופס. השיטה הזו מציעה את הסיכויים לזכות בכל יום בסכום גדול של כסף. אמנם זהו לא הטוטו או הלוטו, אך בהשקעה הנכונה ובתוצאות התואמות, לזכייה תהיה משמעות גדולה.

יש מי שמעדיפים את ההשקעה הקטנה יותר שיש בכל יום בווינר ואם כבר צופים מדי יום בערוצי הספורט ומנחשים מראש את התוצאות, אז הדבר הכי נכון לעשות הוא פשוט לעשות זאת בטופס מסודר וגם לזכות. הפשטות של השיטה תתאים לכל מי שאוהב ספורט.

תוצאות ווינר אצלנו בבית

היום אנחנו כבר לא צריכים לצאת מהבית בשביל לדעת אם זכינו במשחק ווינר או לא. האינטרנט עושה את הכל עבורנו וכל מה שאנחנו צריכים זה מחשב וחיבור לאינטרנט. את הזכייה נצטרך לאסוף לבד, אבל השיטה בהחלט נוחה ויעילה.

על פי התפיסה המודרנית, ניתן כך לשלוט בכל משחק, בכל ליגה ובכל ענף ספורט. מי שרוצה לדעת מה קורה בכל משחק אבל לא יכול לשבת ולצפות בכולם, המחשב הוא הפיתרון הטוב ביותר בשבילו. בדרך הזו לא ניתן לפספס תוצאות ווינר וגם לא צריך לחכות לפרסום שלהן בכלי התקשורת.

אז הנה כמה טיפים עבור מילוי טופס ווינר

כאשר ממלאים ווינר צריך כמה טיפים כדי להגדיר את סיכויי הזכייה. בשביל זה אנחנו פה:

 • לפחות בהתחלה, ההמלצה היא להמר על סכומים נמוכים. לא צריך לשים את כל הביצים בסל אחד.
 • ידע הוא שם המשחק והמזל רק עוזר פה.
 • כדאי להתייעץ עם חברים שמכירים את השטח. מישהו צריך לדעת לנתח את המשחק, את הקבוצות ואת הטקטיקות. אל תתביישו להיעזר במי שמבין.
 • ניחוש זהיר הוא עדיין ניחוש ויש לקחת את הכל בעירבון מוגבל. תמיד יש הפתעות, במיוחד בספורט.

המלצות ווינר: לדעת מתי להקשיב ומתי לא

אם אתם ממלאים אחר המלצות ווינר של אנשים אחרים, חשוב שנהיה בטוחים שמדובר בעצות יעילות. בשביל לנחש בהסתמכות על המזל בלבד אפשר להשתמש בשיטות הגרלה אחרות, שזה המרכיב הדומיננטי בהן. אבל אם החלטתם להיעזר בהמלצות והעצות השונות, אתם צריכים להיות בטוחים, הרבה יותר מאשר כתחושת בטן.

למרות הכל, זה לא צריך להוריד לאף אחד את החשק, ספורט וניחושי תוצאות הם חלק מחייהם של רבים וכל עוד מבינים את הנקודה הזו, הפרופורציונאלית, אפשר למלא כמה טפסי ווינר שרוצים ולהרוויח בגדול.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/71248/טיפים-עבור-מילוי-טופס-ווינר

  השאר תגובה למאמר זה

  מועדון טוטוקראד הוא חלק מקבוצת "סמארט קלאב". הודות לשירות החכם של טוטוקארד משחק הטוטו הוותיק מקבל חיים חדשים, ואנחנו, המנויים, מקבלים נוחות, אטרקטיביות וסיכויים טובים בהרבה לזכות בפרס הגדול. מילוי טופס הטוטו לקראת כל סוף שבוע של כדורגל הפך כבר מזמן למסורת בקרב רבים בישראל.

  על ידי: מיטלl בידור ופנאי> משחקי מזלl 12/11/2009 lצפיות: 2,756

  מה טוב יותר מלשלב את האהבה הגדולה שלך עם הסיכוי להרוויח כמה שקלים? ניחוש תוצאות ווינר נותן לכם את הריגוש, המתח והכסף הגדול, כמו שכולנו אוהבים

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בידור ופנאי> משחקי מזלl 13/12/2010 lצפיות: 4,713

  לוטוקארד הוא מועדון בו חברים אנשים שמבינים שכדי להגשים את חלומם ולזכות בפרס הראשון בלוטו הם צריכים לעשות מעשה ולהצטרף אל הטובים ביותר בתחום. אין אחד מאיתנו שלא פנטז על זכייה של מיליונים בהגרלת הלוטו. אנחנו כבר יודעים לאן נטוס, למי נתרום, איזה רכב נקנה ואיך בדיוק תראה הווילה שלנו.

  על ידי: מיטלl בידור ופנאי> משחקי מזלl 10/11/2009 lצפיות: 552

  53,000,000 שקלים חדשים. לא הייתם רוצים שכזה סכום שפשוט יפול לכם לידיים? יודעים מה? לא צריך להיות חמדנים. לא חייבים דווקא 53 מיליון. מה אתם אומרים על עשרה מיליון? אפילו חמישה. או בואו נהיה ממש צנועים – מאה אלף שקלים מתנה. ככה סתם. כי ניחשתם מי ינצח במשחקי כדורגל השבוע, דבר שאתם גם ככה עושים מדי שבוע וצודקים בו.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בידור ופנאי> משחקי מזלl 04/08/2009 lצפיות: 4,076

  סמארט קלאב היא קבוצה אשר מטרתה היא בראש ובראשונה הגדלת סיכויי הזכיה של לקוחותיה בהגרלות שונות כמו לוטו, ווינר וטוטו. על מנת לבצע זאת באופן המוצלח ביותר מציעה קבוצת סמארט קלאב ללקוחותיה שירות חכם של מילוי טפסי לוטו באופן סדיר ועקבי.

  על ידי: מיטלl בידור ופנאי> משחקי מזלl 22/10/2009 lצפיות: 3,010

  מועדון טוטוקארד הוא מועדון אקסקלוסיבי אשר מיועד לכל מי מחפש נוחות, מקצועיות וסיכויי זכייה גבוהים. מועדון טוטוקארד שייך לקבוצת סמארט קלאב שהוקמה על ידי קבוצת שריג ב-1991. יש לציין שתחת השם סמארט קלאב מאוגדים מספר מועדוני לקוחות מובילים, ביניהם גם לוטוקארד.

  על ידי: מיטלl בידור ופנאי> משחקי מזלl 21/12/2009 lצפיות: 484

  בשורה התחתונה כל זה אומר שהטפסים הממולאים על ידי צוות המומחים של טוטוקארד הינם בעלי סיכויים גבוהים יותר במאות אחוזים לזכות בפרסים בהגרלות הטוטו. ואכן, השירות המקצועי והחכם שמעניק צוות המומחים של טוטוקארד מוכיח את עצמו שוב ושוב מדי שנה.

  על ידי: מיטלl בידור ופנאי> משחקי מזלl 02/11/2009 lצפיות: 222

  מלבד משחקי ווינר, ווינר ליין או טוטו ווינר, קיימת גם גרסה שנקראת טוטו 16. משחק טוטו 16 שונה בעיקר במספר המשחקים המוגדר על ידי המועצה להימורים בספורט, מה שמשפיע כמובן על צורת הטופס...

  על ידי: אלעד כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 02/04/2011 lצפיות: 3,307

  מידי שבוע מתפרסמות בכלי התקשורת השונים המלצות טוטו של עיתונאים ואנשי ספורט לגבי הניחוש הנכון ביותר. ההמלצות הן לא תמיד מדויקות ומסתמכות בדרך כלל על דעה או תחושה אישית

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בידור ופנאי> משחקי מזלl 07/06/2010 lצפיות: 1,590

  משתתפים בהימורים חוקיים בארץ? הנה מספר טיפים שאולי יגדילו את הסיכויים שלכם לזכות

  על ידי: tall בידור ופנאי> משחקי מזלl 03/11/2013 lצפיות: 581

  כאן תקבלו את המידע על האם יש באמת דבר כזה שנקרא הימורים בטוחים, באנקרים, מתנות ועוד בהמלצות הווינר - או שהכל מזימה שטנית של ראשי מועצת ההימורים כדי לתעתע בכם, לסנוור את עיניכם ולגרום לכם לתרום עוד קצת לפנסיה התופחת שלהם

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 481

  כאן תקבלו מידע על איך לברור את ההימורים בעלי הערך בווינר כלומר מהם ההימורים שבאמת שווה להמר עליהם ולא סתם לזרוק את הכסף על משחקים שלא יביאו לכם רווח כלל או רווח זניח בעוד עובדי מועצת ההימורים צוחקים עליכם בשיחות הברזייה שלהם

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 193

  כאן תקראו את כל מה שצריך על שיטות הימורי הווינר השונות כדי שתוכלו להמר בחוכמה, לדעת באיזו שיטה להתשמש עבור איזה משחק וגם איך לא להישאר עם המכנסיים ביד בעוד עובדי המועצה צוהלים בדרכם לבנק כדי להוציא את הכסף שתרמת להם ברוב טובך

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 1,478

  כל מה שמהמרי ווינר צריכים לדעת לפני שהם קוראים המלצות ווינר: עשרת הדיברות כדי שלא תישאר עם המכנסיים ביד ותרפד את כיסם של עובדי מועצת ההימורים בכסף מיותר שגם כך הם מקבלים אותו ללא קשר לכישוריהם אלא בשל מינויים פוליטים

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 211

  זכייה בלוטו היא מאז ומתמיד ערגה של כל אחד, ורבים מפנטזים על היום בו יזכו בפיס בגדול, יעזבו את העבודה ויפרשו אל החיים הטובים. אך בואו נודה בזה, כשבכל הגרלה ממלאים יחד איתנו עוד מיליוני אנשים טפסי הגרלה, הסיכוי לזכות הוא כל כך נמוך עד כדי בלתי אפשרי. אך זכייה במפעל הפיס לא בהכרח אומרת לזכות בגדול, ובאמצעות מנוי במועדון הלוטו של סמארט ווינרס, אתם יכולים ליהנות מהשקעה בטוחה במפעל הפיס ולצפות ברווחים קבועים שמצטברים לסכומים הולכים וגדלים.

  על ידי: עידוl בידור ופנאי> משחקי מזלl 08/05/2013 lצפיות: 71

  כולנו שמענו סיפורי זכייה שנגמרו בטרגדיות, על אנשים אשר ביזבזו את כספם ונותרו חסרי כל לאחר שהפגינו שאננות רבה מדיי, הימרו על כל כספם, או סתם היו צריכים להקדיש את חייהם להדיפת כל מי שרצה להנות קצת מהעושר הפתאומי שלהם.

  על ידי: johngreenerl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/04/2013 lצפיות: 195
  מוטי אסא

  מהו מנוי פיס ? מה נותן לנו מנוי כזה ?כנסו וקראו מהי תכנית המנויים ובמה אנו יכולים לזכות במידה וקיים ברשותנו מנוי מפעל הפיס. מנוי פיס יכול בהחלט לפתוח את הדלת למזל !

  על ידי: מוטי אסאl בידור ופנאי> משחקי מזלl 08/02/2013 lצפיות: 638

  קורס הנהלת חשבונות מקנה לכם את הכלים להיות המנגנון שמפקח על הכניסה והיציאה של כסף. לפיכך כל עסק זקוק למנהלי חשבונות על מנת שיפקחו על התזרים המזומנים של העסק.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 11/02/2013 lצפיות: 64

  המאמר סוקר מגוון שיטות של העלמת קמטים בפנים ללא צורך בניתוח. במאמר ניתן לקרוא על תכשירים שונים המסייעים במלחמה בקמטים.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 11/02/2013 lצפיות: 219

  חוגי בית הם מפגשים קבוצתיים שמתקיימים בבתים פרטיים במתכונת של אירוח ביתי. בכתבה תקציר על מיטב המרצים לחוגי הבית ועל היתרונות שלהם..

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 11/02/2013 lצפיות: 158

  שירותי סיעוד מספקים לקשישים את העזרה בביצוע מטלות שונות בהן הם מתקשים בחיי היומיום. לעתים מדובר גם על ניידות לשמה. מטפלים סיעודיים מסייעים לקשיש לשמור על איכות החיים למרות הקושי, תוך שמירה על כבודו.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 11/02/2013 lצפיות: 43

  כל מה שצריך לדעת על דודי שמש! מאמר מקצועי שיעשה לכם סדר בנוגע לדודי השמש, יתרונות השימוש, התקנה ועוד...

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> בית - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 119

  מכשיר הטלפון הנייד הוא עולם ומלואו בפני עצמו. הזיכרון של המכשיר מכיל מידע בעל ערך רגשי וערך כספי. על אף הרגישות הרבה של מכשירי הטלפון הניידים וריבוי הגנבות, משתמשים רבים לא טורחים לבצע גיבוי למידע שבזיכרון. אפליקציות שחזור הודעות sms עומדות לרשות בעלי הסמארטפונים. בעלי טלפונים אחרים יוכלו לפנות למעבדות שחזור מידע במטרה לשחזר פרטי הודעות, נתונים מספר הטלפונים או תמונות.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 653

  רומא היא יעד תיירות מאוד פופולארי. תיירים מכל רחבי העולם מגיעים לרומא בכל חודשי השנה. הישראלים מבקרים בבירת איטליה במתכונת של טיולים עצמאיים או טיולים מאורגנים. הדרכה בעברית ברומא מעניקה לטיול גם ממד תרבותי היסטורי. המדריך מלווה את הסיור באתרים בהסברים מפורטים וסיפורי היסטוריה בשפה העברית. המדריכים המקומיים מציעים הדרכה רק בשפה האנגלית או האיטלקית.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell נופש ותיירות> יעדים בעולםl 07/02/2013 lצפיות: 391

  מגוון סוככים של סוככי השרון מציעים פתרונות אידיאליים עבור צל ועבור הגנה מפני הגשם. אך כדי שתוכלו לבדוק בעצמכם עד כמה מדובר על איכות מוצר באופן ודאי, קיבצנו למענכם כמה וכמה נקודות התייחסות חשובות, שיוכלו לסייע לכם לבחור את הסוכך הטוב ביותר האמין והאיכותי ביותר, שיועיל לאורך זמן.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> בית - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 103
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast