טיפים עבור מילוי טופס ווינר

07/06/2010 • על ידי • 2,980 צפיות

ווינר הוא בעצם תוספת של הגרלות לכל מי שאוהב את העניין. אם את טופס הטוטו אנו ממלאים אחת לשבוע על מנת לזכות בפרס, אז הווינר הוא טופס שאיתו אפשר לזכות בכל יום. באמצעות הטופס הזה ניתן להמר על כל משחק כדורגל או כדורסל בעולם.

איך אפשר לזכות עם ווינר?

הווינר מורכב משלושה טורים, שבהם ניתן למלא את התוצאות שאנו חושבים, ולכל סימון יש את יחס הזכייה שלו. כאשר אנו מהמרים על משחק מסוים, או מספר משחקים, אנו ממלאים את הטופס כראות עינינו ושולחים את הטופס על פי הסכום שאנו רוצים.

תוצאות הזכייה של ווינר הן בעצם סך כל אחוזי הזכייה שהצטברו בטופס עצמו, לאחר פרסום תוצאות המשחקים הרלוונטיים והכפלת התוצאות הללו בסכום שהושקע בטופס. ככל שההשקעה הכספית יותר גדולה, כך הזכייה תהיה גדולה בהתאם.

המשמעות של ווינר

שמו המלא של טופס הווינר הוא ווינר ותפקידו הוא לאגד את סך כל הזכיות של ממלא הטופס. השיטה הזו מציעה את הסיכויים לזכות בכל יום בסכום גדול של כסף. אמנם זהו לא הטוטו או הלוטו, אך בהשקעה הנכונה ובתוצאות התואמות, לזכייה תהיה משמעות גדולה.

יש מי שמעדיפים את ההשקעה הקטנה יותר שיש בכל יום בווינר ואם כבר צופים מדי יום בערוצי הספורט ומנחשים מראש את התוצאות, אז הדבר הכי נכון לעשות הוא פשוט לעשות זאת בטופס מסודר וגם לזכות. הפשטות של השיטה תתאים לכל מי שאוהב ספורט.

תוצאות ווינר אצלנו בבית

היום אנחנו כבר לא צריכים לצאת מהבית בשביל לדעת אם זכינו במשחק ווינר או לא. האינטרנט עושה את הכל עבורנו וכל מה שאנחנו צריכים זה מחשב וחיבור לאינטרנט. את הזכייה נצטרך לאסוף לבד, אבל השיטה בהחלט נוחה ויעילה.

על פי התפיסה המודרנית, ניתן כך לשלוט בכל משחק, בכל ליגה ובכל ענף ספורט. מי שרוצה לדעת מה קורה בכל משחק אבל לא יכול לשבת ולצפות בכולם, המחשב הוא הפיתרון הטוב ביותר בשבילו. בדרך הזו לא ניתן לפספס תוצאות ווינר וגם לא צריך לחכות לפרסום שלהן בכלי התקשורת.

אז הנה כמה טיפים עבור מילוי טופס ווינר

כאשר ממלאים ווינר צריך כמה טיפים כדי להגדיר את סיכויי הזכייה. בשביל זה אנחנו פה:

  • לפחות בהתחלה, ההמלצה היא להמר על סכומים נמוכים. לא צריך לשים את כל הביצים בסל אחד.
  • ידע הוא שם המשחק והמזל רק עוזר פה.
  • כדאי להתייעץ עם חברים שמכירים את השטח. מישהו צריך לדעת לנתח את המשחק, את הקבוצות ואת הטקטיקות. אל תתביישו להיעזר במי שמבין.
  • ניחוש זהיר הוא עדיין ניחוש ויש לקחת את הכל בעירבון מוגבל. תמיד יש הפתעות, במיוחד בספורט.

המלצות ווינר: לדעת מתי להקשיב ומתי לא

אם אתם ממלאים אחר המלצות ווינר של אנשים אחרים, חשוב שנהיה בטוחים שמדובר בעצות יעילות. בשביל לנחש בהסתמכות על המזל בלבד אפשר להשתמש בשיטות הגרלה אחרות, שזה המרכיב הדומיננטי בהן. אבל אם החלטתם להיעזר בהמלצות והעצות השונות, אתם צריכים להיות בטוחים, הרבה יותר מאשר כתחושת בטן.

למרות הכל, זה לא צריך להוריד לאף אחד את החשק, ספורט וניחושי תוצאות הם חלק מחייהם של רבים וכל עוד מבינים את הנקודה הזו, הפרופורציונאלית, אפשר למלא כמה טפסי ווינר שרוצים ולהרוויח בגדול.

אודות כותב המאמר

קידום אתרים - SEO Israel

חברת אס.אי.או ישראל, מספקת שירותי קידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש ושירותי שיווק באינטרנט עבור אתרים בארץ ובחו"ל. החברה פעילה משנת 2004, ובין לקוחותיה חברות מובילות במשק וכן חברות קטנות ובינוניות.