יום הולדת - לבד או עם מפעיל

פורסם: 09/06/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 134 | Share

יום הולדת בפתח - לחגוג בבית או להזמין מפעיל?

 

מדי שנה כשמתקרב יום ההולדת של יורש או יורשת העצר, מתחילה ההתלבטות הגדולה. האם כדאי לחגוג בבית או להזמין מפעיל? כדאי שלא תקלו ראש בדילמה המאוד לא פשוטה הזו. סוג יום ההולדת של הילד, יכול לחרוץ גורלות בכל הנוגע למעמדו החברתי ...

 

יום הולדת - לחגוג בבית

 

 • יום הולדת מצומצם- אם החלטתם לחגוג בבית את יום ההולדת של הילד, לא תצטרכו להזמין את כל הכיתה, אם אתם לא ממש רוצים. תמיד תוכלו לתרץ את זה בכך שיש להם בית קטן. גם הילד לא יצטרך להזמין את כולם, אם הוא לא רוצה, ולהסתפק בהזמנת חבריו הקרובים, כי הוא החליט לחגוג בבית.
 • חיסכון כספי- לחגוג בבית זו גם החלטה כלכלית. מצד אחד, אם החלטתם לחגוג בבית, צריך לקשט אותו, לתלות שרשראות, לקנות כלים חד פעמיים, ולדאוג לפעילות במהלך יום ההולדת, אבל בדרך כלל זו הוצאה לא רבה מדי. מצד שני, כמות חומרי הניקיון ושעות הניקיון שתצטרכו להקדיש להחזרת הבית לקדמותו, אם אכן תחליטו לחגוג בבית, ייתכן שלא שווה את המאמץ.
 • שליטה בתכנים– אם החלטתם לחגוג בבית, אתם תוכלו להחליט על תכני יום ההולדת, מה הילדים יעשו, מתי הם יעשו את זה ולא תצטרכו להתפשר. מצד שני, אם אכן אתם עדיין דבקים בהחלטה לחגוג בבית, קחו בחשבון שצריך להשקיע בהכנת תכני יום ההולדת, ואם זה לא יצליח לכם, זה עלול להיות אפילו מביך...

יום הולדת - להזמין מפעיל

 

 • יום הולדת רב משתתפים- אם בסופו של דבר החלטתם להזמין מפעיל, אין ספק שאתם לוקחים בחשבון שמדובר באירוע גדול יותר. כך שבעצם להזמין מפעיל, משמעותו היא גם להזמין יותר ילדים. מצד אחד, ילדכם יוכל להרחיב את מעגל המוזמנים, מאשר בהחלטה לחגוג בבית. מצד שני, אם החלטתם להזמין מפעיל, לא בטוח שהוא יתאים לכל מעגלי ההיכרות של הילד, וכדאי לעשות קצת סינון.
 • יום הולדת בלי דאגות- אם החלטתם להזמין מפעיל, אז פרט לביצוע פעולת ההזמנה, התשלום והזמנת האוכל, אתם תוכלו להסיר כל דאגה אחרת מלבכם. אם החלטתם להזמין מפעיל הוא כבר ינחה אתכם בנוגע למיקום, לשעה, לקישוטים, לפרסים, לכל דבר שיום ההולדת של הילד עשוי לכלול. אמנם להזמין מפעיל זה עסק לא זול מבחינה כלכלית, אבל מצד שני אתם מעבירים אליו את האחריות להצלחת יום ההולדת.
 • שילוב החגיגה עם ילד נוסף- אם אכן תחליטו בסופו של דבר להזמין מפעיל, יכול מאוד להיות שתמצאו עוד זוג הורים אובדי עצות, שישמחו להצטרף אליכם. כך שבסופו של דבר גם אם אתם חושבים שההחלטה של להזמין מפעיל תהיה יקרה יותר באופן משמעותי, בעצם יוצא שאתם מרוויחים מכל הכיוונים. מה גם שלבטח החגיגה לא תהיה בבית, וכך הבית יישאר נקי ומסודר.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/71442/יום-הולדת-לבד-או-עם-מפעיל

  השאר תגובה למאמר זה

  מסיבת יום הולדת .. זה אירוע מאוד כייפי לילדים אך לא בהכרח למבוגרים .. יש הרבה הכנות .. יש הרבה לחצים וחששות.. "שכל הילדים יגיעו".."שיהנה ביום הולדת " .. "שכל האורחים יהנו ".. כולנו יודעים שהמאורע - מסיבת יום הולדת זהו אירוע מכונן בחייו של הילד.. איך שורדים אירוע שכזה ?

  על ידי: שרון קטןl משפחה וזוגיות> הורותl 21/03/2010 lצפיות: 985
  גמבה ימי הולדת לילדים

  תמיד בשלב זה או אחר של חיינו רבים מאיתנו חלמו להיות פיראטים. אל תתפלאו שגם ילדיכם יום אחד יחוש את תחושת הגעגועים לים ואוצרות אבודים ויכריז בקולי קולות שהוא רוצה ולו רק ליום אחד להיות קפטן של ספינת פיראטים. וכך ביום הולדתו הקרוב תחגגו לקפטן שלכם יום הולדת פיראטים אמיתית. בין אם תבחרו במפעיל יום הולדת מקצועי או תערכו את המסיבה בכוחות עצמכם הדבר הכי חשוב הוא שתהייה זו יום הולדת הכי פיראטית בעולם - אהוי!!!

  על ידי: גמבה ימי הולדת לילדיםl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 16/01/2011 lצפיות: 382

  ניתן להפעיל את הילדים בנים ובנות במשחקי תופסת, ריצה, קואורדינציה, זריקות ותפיסות וכן במשחקים שקטים יותר של שאילת שאלות ומענה ולכל המשחקים האלו פשוט לתת צביון של נושא מסוים- ימי הולדת יצירה.

  על ידי: ליב איילl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 26/09/2011 lצפיות: 206

  מאמר זה נותן טיפים להערכות לארגון יום הולדת ללא הפעלה חיצונית. כמה רעיונות יפים ופשוטים שהופכים את ההפעלה לכיפית, ספורטיבית וזולה מאוד (בהערכה גסה יום הולדת כזה בפארק כולל כל הכיבוד והאוכל תעלה כ-400-500שח בלבד)

  על ידי: גיל - קרקס בגילl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 01/03/2014 lצפיות: 55

  הינה עברה עוד שנה וכבר מרגישים את ההתרגשות באוויר לקראת חגיגת יום ההולדת לילד שלכם. כמו בכל שנה קיימת התלבטויות... מה לעשות השנה וכמה כסף להשקיע? זהו מדריך קצר שינחה אתכם איך להפיק מסיבת יום הולדת ולא לשכוח את הדברים החשובים בדרך!

  על ידי: יעלl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 18/08/2012 lצפיות: 2,208

  כיוון שהעוגה היא גם המלכדת את כל הילדים למקום אחד אחרי שהם התרוצצו להם במשך כל חגיגת המסיבה, רצוי ואף חובה להמשיך באותו כיון המחשבה ולדאוג שעוגת יום ההולדת תביא לפיות פעורים של אותם ילדים שרק ממתינים בקוצר רוח למשהו מתוק אז דאגו לעוגה הכי ראוותנית שיש

  על ידי: אורנית לויl אוכל ומתכונים> מתכוני קינוחיםl 27/07/2009 lצפיות: 27,166 lתגובות: 1
  רונן בר

  טיפים לאירגון מסיבת יום הולדת וימי הולדת לילדים

  על ידי: רונן ברl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 29/03/2009 lצפיות: 1,315

  המאמר נותן סקירה כללית על איזה טעויות לא כדאי לעשות כשמארגנים יום הולדת לילדים. צריך להיערך מראש עם הפרטים ועם המלצות על מפעיל טוב שיודע לאתגר ולסקרן את הילדים. יש היום המון סוגים של הפעלות לימי הולדת, כדאי להתייעץ גם עם בעל השמחה, מה הוא מעדיף.

  על ידי: לירון - מפעיל ימי הולדתl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 28/06/2012 lצפיות: 254

  במאמר זה אסקור את האפשרויות העומדות בפני הורים המחפשים לשכור מפעיל ליום ההולדת של ילדם. טיפים לגבי בחירה נכונה ועצות שימושיות להצלחת האירוע.

  על ידי: גיל - קרקס בגילl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 28/10/2013 lצפיות: 45

  היום, אין אירוע בר מצווה ללא מצגת לבר מצווה. אתם מוזמנים ללמוד כיצד לשדרג את האירוע שלכם ולהפיק מצגת מדהימה ומרגשת בעזרת מספר תובנות קטנות וחשובות. מצגת לבר מצווה היא לב האירוע, לכן חשוב להדהים את האורחים, להיום מקוריים לעניין ולהצחיק. בואו לקרוא כיצד...

  על ידי: רונן הרצוגl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 14/08/2014

  כשאתם מתכננים חתונה, חשוב מאד להבין שמלבד הצרכים שלכם, יש גם את צרכיהם של האורחים שלכם. אם אתם, בני הזוג, או אחד מכם - דוברי רוסית למשל, ויש לכם הרבה אורחים ממוצא זה – עליכם להתחשב בהם עד כמה שניתן. איך תעשו זאת? זה ממש לא חייב להיות סיפור גדול: כל שעליכם לעשות הוא למצוא די ג'יי דובר רוסית לחתונה. אין זה אומר כי כל החתונה תקבל אופי של שירים רוסיים (אלא אם תבחרו בכך, כמובן), אך משמעות הדבר היא כי אם בהחלט מבינים את רגשי החברים או המשפחה שלכם – ומה שחשוב להם, חשוב גם לכם.

  על ידי: evel בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 11/08/2014
  נטלי הרוש

  אילו אטרקציות עומדות לרשותכם? מה יכול להתאים לאירוע שלכם? ואיך בוחרים בצורה נכונה... כל מה שחשוב שתדעו רגע לפני האירוע שלכם, כנסו...

  על ידי: נטלי הרושl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 03/08/2014

  אמן הבלונים זיוי קיווי, בהשראת המצב, יצר פסל בלונים של מחבל חמאס עם תינוק קשור לגופו והתוצאה מרעידה. למרות שבלונים משדרים באופן טבעי שמחה - הנה פסל בלונים שלא תרצו לתת לילדים שלכם.

  על ידי: Zivi Kivil בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 31/07/2014

  עיצוב בלונים – אחת מהאפשרויות הטובות ביותר שניתן למצוא היא כמובן אפשרות של עיצוב בלונים. אפשרות זו יכולה לבוא לידי ביטוי במספר אופניים. ניתן לשכור שירותי בעל מקצוע העוסק בעיצוב בלונים וזה, ללא ספק, יצליח להעביר את הזמן ולהנעים את זמנם של ילד יום ההולדת ואורחיו

  על ידי: חי סl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 23/07/2014

  הזמנות לחתונה - האם כדאי להשקיע, מהם סוגי הנייר המתאימים להזמנות לחתונה? האם ניתן לקבל הזמנה לחתונה מיוחדת במחיר נמוך?

  על ידי: יהונתןl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 19/07/2014

  אנחנו קמים בבוקר, מצחצחים שיניים, שותים את הקפה שלנו בדיוק כמו שאנחנו אוהבים, מאחלים יום טוב לאהובים שלנו ויוצאים לעוד יום בעבודה. יש פקקים, כל בוקר. הרכבת עמוסה בדיוק בשעה שאתה עולה עליה. אבל אתה מגיע בזמן למשרד, מתיישב מול המחשב וכמות המיילים והמשימות גדולה כרגיל. כך מתחיל לו עוד יום עבודה שיגרתי.

  על ידי: אופקl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 14/07/2014

  הפקת אירוע עסקי לחברה - אחת לתקופה, מתקיים אירוע בהשתתפות העובדים ובני משפחותיהם שמסכם את התקופה הקודמת וצופה פני עתיד. יש גם מקומות עבודה בהם מזמינים לאירוע לא רק את העובדים של החברה אלא גם את לקוחות העסק הקיימים ולפעמים גם לקוחות פוטנציאליים שהתרשמותם יכולה להפוך אותם ללקוחות בפועל. בכל פעם האירוע מתקיים במקום אחר לפעמים באולם אירועים ולפעמים במקום בחוץ תחת כיפת השמיים כל אירוע מרגש ומפתיע, אירוע חברה יוקרתי, כזה שמתקיים באולם נהדר, המזון יוקרתי, התוכנית האמנותית ברמה וכמובן הריקודים על הרחבה

  על ידי: מורl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 04/07/2014

  טיולים בדרום לילדים משלב בתוכו נוף, שלווה, פינוקים ומתאים גם למשפחות טיולים בדרום עבור ילדים כוללים ביניהם אטרקציות כגון טיולי ג יפים, טיול גמלים ועוד

  על ידי: Load-SEO - חברה לקידום אתריםl נופש ותיירות> יעדים בארץl 13/01/2012 lצפיות: 92

  הנגב הינו אחד המקומות היפים ביותר בארץ ובשנים האחרונות התיירות בנגב מתפתחת ומציעה מגוון אטרקציות בדרום למשפחה

  על ידי: Load-SEO - חברה לקידום אתריםl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 13/01/2012 lצפיות: 205

  חוות בודדים בדרום מציעה לכם חווה מיוחדת במינה, שקט, שלווה, רוגע לסגור את הטלפון ופשוט להתנתק לזמן מה

  על ידי: Load-SEO - חברה לקידום אתריםl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 13/01/2012 lצפיות: 244

  טיולים בדרום למשפחות יכולים לשלב בתוכם אטרקציות, לינה בצימר, ביקור בחוות או פארקים לאומיים ועוד חשוב לתכנן את הטיול מראש ולהתאימו כמובן לגילאי הילדים

  על ידי: Load-SEO - חברה לקידום אתריםl נופש ותיירות> יעדים בארץl 13/01/2012 lצפיות: 127

  מלאכת עיצוב האתר אינה פעולה של מה בכך – קיימות טכניקות רבות לסידור התכנים בצורה נוחה כשהבולטות ביניהן הן טבלאות ושימוש בCSS. במאמר זה נסקור את ההבדלים בין הגישות, לרבות היתרונות והחסרונות של כל גישה.

  על ידי: Load-SEO - חברה לקידום אתריםl אינטרנט> קידום אתרים - SEOl 06/12/2011

  טיולים גאוגרפיים ניתן למצוא במגוון אזורים ומדינות בעולם, כאשר לכל יעד, מדינה ויבשת הייחוד שלו. טיול לאיסלנד, ייתן טעימה מנופים מרהיבים כיד הדמיון, טיול להודו, יגלה עולם רחוק של תרבות מזרח, רוחניות וטבע, ואפריקה - זה כבר סיפור אחר! אחד הדברים העיקריים שבהם טיול לטנזניה מיוחד מכל השאר, הוא באפשרות לראות ולחוות את חייהם של בעלי החיים בתוואי שטח פראי שאינו נגמר.

  על ידי: Load-SEO - חברה לקידום אתריםl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 28/11/2011 lצפיות: 145

  איסלנד מהווה את אחד מיעדי הטיול הייחודיים והמפתיעים ביותר. טיולים גאוגרפיים לאיסלנד מהווים בחירה רווחת בקרב מטיילים רבים, אשר מספקת את האופציה האופטימלית להנאה מייחודו של טיול לאיסלנד. יסלנד הינה מדינה עשירה בנופים וניגודים שונים. אפשר לומר שבמהלך טיול לאיסלנד ניתן לחוות חוויה גאוגרפית שלמה, אשר תתחיל בקרחונים ומקורות מים רבים, תמשיך להתפרצויות וולקניות וגייזרים לוהטים, ותסתיים במדבריות, ובחופים מרהיבים, וכל זאת בצורה שאין שנייה לה בעולם.

  על ידי: Load-SEO - חברה לקידום אתריםl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 21/11/2011 lצפיות: 237

  על איזו סוג בניה חלות תקנות חישוב שטחים, ומי צריך לקחת עליהן אחריות על פי החוק, תקנות חישוב שטחים יבואו לידי ביטוי בתחום הפרטי והן בניה בתחום המסחרי

  על ידי: Load-SEO - חברה לקידום אתריםl מחשבים וטכנולגיה> תוכנהl 19/10/2011 lצפיות: 155
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast