מחירון טיפולים בהעלמת ורידים - כמה עולה לך?

פורסם: 10/06/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 4,841 | Share

במידה וגם אתה זקוק לסדרת טיפולים בהעלמת ורידים חשוב שתדע על המחירים שמסתובבים בארץ על הטיפולים ועל הניתוח המדובר, כמובן שייתכן מאוד שאולי כדאי לך יותר לבצע את טיפולי העלמת הורידים במרכז רפואי הנמצא בחו"ל כמו לדוגמא במזרח אירופה שם הטיפולים הרפואיים הינם זולים יותר, אבל...

על בריאות לא מתפשרים וגם לא במחיר של מחיר סדרת הטיפולים בעלמת ורידים, כי הבריאות שלך היא מעל הכל!

המחירים לסדרת טיפולים בהעלמת ורידים בארץ

חשוב מאוד לדעת לפני שמגיעים לשלב המחירים לסדרת טיפולים בהעלמת ורידים היא שהמחיר על ידי המכון המטפל ועל ידי הצוות המקצועי במרפאה, ניתן אך ורק לאחר חוות דעת מקצועית שנעשית בעזרת בדיקת דופלקס.

המחירון כיום לטיפול בעלמת ורידים כללי בעזרת לייזר יכול לנוע בין מחירים של 3000 ש"ח ועד ל 7000 ש"ח במידה ומדובר ברופא פרטי בעל רזומה עשיר.

כמובן שהמחירון שתקבלו במרבית המקומות הינו על פי אזור בגוף ויכלול אך ורק את תהליך הניתוח עצמו כמו לדוגמא , העלמת ורידים ברגליים שמחירו נע פחות או יותר על סכום של 2500 ש"ח לטיפול בין 45 דק' או, העלמת ורידים בירכיים שאורך שעה פחות או יותר ועלותו כ 3500 ש"ח.

כמובן שהמחירים אותם אנחנו מציגים הינם על פי הערכות שוק ולאחר בירור בכל אתרי האינטרנט המספקים את המידע החם ביותר ברשת על העלמת ורידים וטיפולים בעלמת ורידים.

חשוב מאוד לבדוק כאשר הולכים לרופא המטפל עליו קיבלתם המלצה את נושא ה...

מחיר אותו לוקח הרופא לכלל הטיפולים הרפואיים ולא רק על הניתוח עצמו להעלמת ורידים, הניתוח עצמו הוא טוב ויופה אך יש צורך ממשי לקבל טיפול מקדים וכמו כן ביקורת רפואית שגם עליה מי שהוא צריך לשלם.

טיפולים בהעלמת ורידים הינו טיפול זול יחסית לשאר הטיפולים האסטטים שקיימים בארץ ובעולם, האסטטיקה והיופי של כל אחת ואחד חשובים לא פחות מכל דבר אחר בחיים ולכן, כל עוד המחיר זול וכל עוד אף אחד לא עושק אתכם בנושא המחירים של טיפולי העלמת ורידים , אנחנו ממליצים לעשות וכמה שיותר מהר, בצלחה!

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/71470/מחירון-טיפולים-בהעלמת-ורידים-כמה-עולה-לך

  השאר תגובה למאמר זה

  כמו כל ניתוח גם בניתוח העלמת ורידים ברגליים ישנה תקופת החלמה והתאוששות ממנה חייבים לחזור לפעילות שגרתית, וחשוב שגם את תביני את מהות הניתוח ואת כל התהליך שתעברי לאחר ניתוח העלמת ורידים ברגליים אצל רופא מומחה...

  על ידי: אילנית ט.l בריאות ורפואהl 13/07/2010 lצפיות: 270

  אז קמת בבוקר וגיליתי שעל הירך ברגל שלך מופיעים ורידים בולטים, מה עושים עכשיו...? איך מתמודדים עם התופעה...? בשביל זה ישנה את טכניקת העלמת ורידים בלייזר שדואגת לטפל לך בכל הורידים...

  על ידי: אילנית ט.l בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 02/06/2010 lצפיות: 112

  רובנו לא נולדים מושלמים, אם נוסיף על זה את פגעי הזמן אשר גם הם נותנים את אותותיהם על עורנו, פנינו וגופנו, נבין למה כל כך הרבה אנשים לא מרוצים ממה שהם רואים במראה. המזל הגדול הוא שכיום ניתן למצוא מגוון שיטות, טכניקות ופתרונות אשר ייעודם לתקן את הפגמים הללו ולאפשר לנו ליהנות ממראה צעיר ואטרקטיבי יותר וכחלק מכך, גם מתחושה טובה יותר עם עצמנו.... המשך/י קריאה

  על ידי: גילl בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 12/01/2015 lצפיות: 11

  בליטות קטנות של שומן יכולים לפגוע בדימוי העצמי של מטופלים. כשמדובר במשקעי שומן עקשניים, שאיבת שומן יכולה להיות פתרון טוב.

  על ידי: הילהl בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 15/11/2014 lצפיות: 15
  Natan Weizman Ophir

  המסת שומן cryolipolysis היא טכנולוגיית המסת שומן המבוססת על קירור והקפאת תאי שומן לטמפרטורה אשר גורמת למוות של תאי השומן ללא פגיעה ברקמות הסמוכות (בעור או בשריר).

  על ידי: Natan Weizman Ophirl בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 20/10/2014 lצפיות: 32
  ד"ר אהוד סופר

  טיפול חדשני לשיפור איכות ומראה העור. החזרת לחות לעומקו של העור יוצרת מראה עור בריא, קורן, גמיש ורך. הזרקת חומצה היאלורונית מחזירה לעור את הלחות שאבדה לו ובכך משפרת את מראה העור. מתאים לפנים, ידיים ומחשוף ולכל סוגי העור.

  על ידי: ד"ר אהוד סופרl בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 27/08/2014 lצפיות: 92

  הופעה של כתמים בעור איננה נעימה במיוחד ואף עשויה לפגוע בדימוי העצמי. אחת השיטות להעלים את הפגמים היא באמצעות מכשיר הלייזר.

  על ידי: evel בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 12/08/2014 lצפיות: 22
  Natan Weizman Ophir

  הטיפול החשוב ביותר במקרה של פטרת ציפורניים הינו הטיפול המונע. טיפול מונע הוא שמירה והקפדה על ניקיון כפות הרגליים. בראש ובראשונה יש לשמור על כף רגל יבשה מזיעה. בשביל זה יש לנעול נעליים עם פתחי אוורור, להחליף גרביים ולייבש אותן בתדירות גבוהה.

  על ידי: Natan Weizman Ophirl בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 31/07/2014 lצפיות: 28

  אחת השיטות השכיחות ביותר לטיפול בדליות ורידים היינה שימוש בטכנולוגית לייזר וגלי רדיו. התהליך מתבצע בהרדמה מקומית ולכן מורגש כלל. בתום הטיפול חוזר המטופל לפעילות רגילה שגרתית.

  על ידי: אלעד שניידרl בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 17/07/2014 lצפיות: 26

  שוק האנטי אייג'ינג בכלל טיפולי הבוטקס בפרט התפתח במיוחד בעשרים שנים האחרונות הן מבחינת השימוש בטכניקות מתקדמות והן מבחינת הדרישה בקרב ההמון להיראות צעיר יותר. המאמר עוסק בנתונים סטטיסטיים בנוגע לתופעה עוסק בגורמים לנסיקתה ומונה את הארצות העיקריות שבהן מתפתחת תרבות האנטיאייג'ינג

  על ידי: publictoletl בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 28/04/2014 lצפיות: 83

  כמו כל ניתוח גם בניתוח העלמת ורידים ברגליים ישנה תקופת החלמה והתאוששות ממנה חייבים לחזור לפעילות שגרתית, וחשוב שגם את תביני את מהות הניתוח ואת כל התהליך שתעברי לאחר ניתוח העלמת ורידים ברגליים אצל רופא מומחה...

  על ידי: אילנית ט.l בריאות ורפואהl 13/07/2010 lצפיות: 270

  אז קמת בבוקר וגיליתי שעל הירך ברגל שלך מופיעים ורידים בולטים, מה עושים עכשיו...? איך מתמודדים עם התופעה...? בשביל זה ישנה את טכניקת העלמת ורידים בלייזר שדואגת לטפל לך בכל הורידים...

  על ידי: אילנית ט.l בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 02/06/2010 lצפיות: 112

  הסרת שיער בלייזר בבית השחי היא השיטה הנפוצה ביותר להסיר שיער לאורך זמן בבית השחי. גלי את כל היתרונות והחסרונות בשיטת הסרת שיער בלייזר בבית השחי.

  על ידי: אילנית ט.l בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 13/10/2009 lצפיות: 532

  חשבת על הסרת שיער בפנים? מה כדאי, הסרת שיער בלייזר בפנים או אפילציה? קראי כאן כל מה שצריך לדעת על הסרת שיער בפנים.

  על ידי: אילנית ט.l בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 13/10/2009 lצפיות: 19,813 lתגובות: 1

  מעוניינת להסיר שיער לתמיד? רוצה שגופך ישאר חלק לצמיתות? בדקי הם השיטות הטובות ביותר לכך והאם הסרת שיער בלייזר היא הפתרון.

  על ידי: אילנית ט.l יופי וטיפוח> הסרת שיערl 08/10/2009 lצפיות: 353
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast