מחירון טיפולים בהעלמת ורידים - כמה עולה לך?

10/06/2010 • על ידי • 4,883 צפיות

במידה וגם אתה זקוק לסדרת טיפולים בהעלמת ורידים חשוב שתדע על המחירים שמסתובבים בארץ על הטיפולים ועל הניתוח המדובר, כמובן שייתכן מאוד שאולי כדאי לך יותר לבצע את טיפולי העלמת הורידים במרכז רפואי הנמצא בחו"ל כמו לדוגמא במזרח אירופה שם הטיפולים הרפואיים הינם זולים יותר, אבל...

על בריאות לא מתפשרים וגם לא במחיר של מחיר סדרת הטיפולים בעלמת ורידים, כי הבריאות שלך היא מעל הכל!

המחירים לסדרת טיפולים בהעלמת ורידים בארץ

חשוב מאוד לדעת לפני שמגיעים לשלב המחירים לסדרת טיפולים בהעלמת ורידים היא שהמחיר על ידי המכון המטפל ועל ידי הצוות המקצועי במרפאה, ניתן אך ורק לאחר חוות דעת מקצועית שנעשית בעזרת בדיקת דופלקס.

המחירון כיום לטיפול בעלמת ורידים כללי בעזרת לייזר יכול לנוע בין מחירים של 3000 ש"ח ועד ל 7000 ש"ח במידה ומדובר ברופא פרטי בעל רזומה עשיר.

כמובן שהמחירון שתקבלו במרבית המקומות הינו על פי אזור בגוף ויכלול אך ורק את תהליך הניתוח עצמו כמו לדוגמא , העלמת ורידים ברגליים שמחירו נע פחות או יותר על סכום של 2500 ש"ח לטיפול בין 45 דק' או, העלמת ורידים בירכיים שאורך שעה פחות או יותר ועלותו כ 3500 ש"ח.

כמובן שהמחירים אותם אנחנו מציגים הינם על פי הערכות שוק ולאחר בירור בכל אתרי האינטרנט המספקים את המידע החם ביותר ברשת על העלמת ורידים וטיפולים בעלמת ורידים.

חשוב מאוד לבדוק כאשר הולכים לרופא המטפל עליו קיבלתם המלצה את נושא ה...

מחיר אותו לוקח הרופא לכלל הטיפולים הרפואיים ולא רק על הניתוח עצמו להעלמת ורידים, הניתוח עצמו הוא טוב ויופה אך יש צורך ממשי לקבל טיפול מקדים וכמו כן ביקורת רפואית שגם עליה מי שהוא צריך לשלם.

טיפולים בהעלמת ורידים הינו טיפול זול יחסית לשאר הטיפולים האסטטים שקיימים בארץ ובעולם, האסטטיקה והיופי של כל אחת ואחד חשובים לא פחות מכל דבר אחר בחיים ולכן, כל עוד המחיר זול וכל עוד אף אחד לא עושק אתכם בנושא המחירים של טיפולי העלמת ורידים , אנחנו ממליצים לעשות וכמה שיותר מהר, בצלחה!

אודות כותב המאמר

אילנית ט.

לעוד מידע על העלמת ורידים בולטים היכנסי לאתר שלי

http://www.vrid.co.il