עיצוב קוסמטי – ריהוט במכוני קוסמטיקה

פורסם: 12/07/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 87 | Share

מי שמטופל בידי קוסמטיקאית באופן קבוע יודע כי הטיפול הוא אלמנט חשוב בשמירה על עור מטופח ובריא. הלכה למעשה ביקור בסלון קוסמטיקה הפך למשהו אינטגרלי מחיינו. כתוצאה מכך, אחת לתקופה מתעוררת השאלה באיזה אופן לבחור בקוסמטיקאית שתטפל בנו.

אפשרות אחת לבחור בקוסמטיקאית המתאימה היא להתרשם מהמקום בו מתבצעים הטיפולים. למשל, צריך לבחון האם  למטפלת יש את הציוד הדרוש על מנת לבצע את הטיפולים. מה למשל? הלכה למעשה זה אומר שלמטפלת יש חדר טיפול מקצועי ובתוכו מיטת טיפול, מראה מגדלת מנורה חזקה, ומכשירי טיפול ומוצרים קוסמטיים המוצגים לראווה ולא מוסתרים.

אחד הדברים החשובים שמטופל רואה כאשר הוא מבקר בסלון היופי הוא הריהוט במקום. הריהוט מושך תשומת לב ויוצר רושם על המטופלים לגבי הקליניקה ומקצועיותה של המטפלת. ניתן לומר, כי אחת המטרות של הקוסמטיקאית היא ליצור רושם כללי טוב על המטופל על מנת שהלקוחות ישמחו לקבל טיפול בסלון היופי לאורך זמן.

ריהוט פונקציונלי ומעוצב
הריהוט במכון יופי צריך להתאים, כמובן, למהות הטיפולים הניתנים בו. ההחלטה אילו טיפולים מוצעים בסלון משפיעה על אלמנטים שונים בבחירת הריהוט.

ראשית, לרהיטים בקליניקה יש תפקיד פונקציונלי. כלומר, על סלון הטיפולים להכיל את כל הריהוט לו נזקקים לצורך מתן הטיפולים ולעמוד בציפיות של המטופלים. כמו כן, הריהוט בסלון הטיפולים צריך לספק תחושת נוחות למטופל ולמטפלת. מסיבה זו, רצוי לבחור בריהוט  הניתן לכוונון - השולחנות, הכיסאות והמיטות – כדי שיתאימו הן למטופלים והן לקוסמטיקאית.

עיצוב הרהיטים המכון הטיפולים חשוב לא פחות, וכן בחירת הריהוט צריכה לנצל באופן מקסימלי את חלל הטיפול. ישנו ריהוט במספר גדלים ועיצובים מגוונים, וצריך להתחשב במרחב במכון בעת בחירת הרהיטים. מכון יופי מעוצב יוצר אווירה טובה. רצוי להקפיד כי הריהוט יתאים לצבעים שנבחרו למכון הטיפולים ורכיבים נוספים בחלל כגון התאורה. הרהיטים בסלון הטיפולים צריכים להיות אלגנטיים, מסוגננים ובצבע המעניק תחושת רגיעה.

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/73861/עיצוב-קוסמטי-–-ריהוט-במכוני-קוסמטיקה

  השאר תגובה למאמר זה

  עורך דין שי בייזר

  בתאריך ה-14 לדצמבר 2010 נכנסו לתוקפן תקנות חדשות אשר עניינן הוא ביטול עסקאות. התקנות קובעות את זכות הצרכן לבטל עסקה לרכישת מוצרים או שירותים ולקבל החזר כספי. חשוב להכיר ולדעת. במאמר זה להלן אסקור את נוסח התקנות החדשות.

  על ידי: עורך דין שי בייזרl חוק ומשפט> אזרחיl 07/12/2010 lצפיות: 19,548 lתגובות: 1
  קרן כהן, עו"ד ומגשרת

  קנית מוצר ואחרי יום התחרטת שרכשת אותו. האם אתה יכול להשיבו ולקבל את כספך חזרה? ביום ה- 14.12.2010 תיכנסנה לתוקף תקנות הגנת הצרכן (ביטול עיסקה), התשע"א – 2010, המאפשרות לקבל החזר כספי במזומן במקרה של ביטול עסקה המתייחס לרשימה של מוצרים ושירותים. תקנות אלו מתייחסות לזכות לביטול עסקה הנובעת משיקולי נוחות בלבד! חשוב לשים לב : התקנות אומנם, מאפשרות לנו הצרכנים להחזיר מוצרים ולקבל את כספנו חזרה, אך יחד עם זאת יש מספר תנאים אותם עלינו למלא על מנת לקבל את כספנו חזרה.

  על ידי: קרן כהן, עו"ד ומגשרתl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 01/12/2010 lצפיות: 3,515
  איציק להב

  הצופן הגנטי האנושי, הינו ללא ספק אחד מהנושאים החשובים ביותר הנחקרים על ידי מדענים בכל העולם. הבנתו של הצופן ובידוד מרכיביו השונים יביאו להבנה טובה יותר של התפתחות המין האנושי, יסייעו במניעתן של מחלות גנטיות ויביאו אף לאפשרות (הנראית עדיין דמיונית), לשיבוטו של המין האנושי ולפיתוחם של גזעים בריאים, חסונים ומוצלחים יותר בשרשרת האבולוציה האנושית.

  על ידי: איציק להבl פרסום ושיווק> מיתוגl 26/01/2008 lצפיות: 40,979
  רונית גור

  בשעה טובה ומוצלחת, נחתמו החוזים, נקבע המועד ואתם עוברים דירה. פרוייקט גדול, שאם נערכים אליו מראש אפשר לעבור אותו בקלות ובנועם יחסי. ככל שתיטיבו להתכונן, תגיעו לתאריך הקובע מוכנים, ארוזים ולא מותשים. לוגיסטיקה ותכנון מדויק ומוקפד הם קוד המפתח להצלחה.

  על ידי: רונית גורl בית וצרכנותl 04/03/2007 lצפיות: 31,729
  רונית גור

  כל מה שרציתם לדעת ואפילו לא ידעתם איך לשאול , על ההתארגנות למעבר דירה.

  על ידי: רונית גורl בית וצרכנותl 04/03/2007 lצפיות: 49,650
  בונקר

  חילקנו בשבילך את הדרך לשלבים. אבל לפני הכול הדבר הכי חשוב בקנית טבעת יהלום. לפני המחיר או הסוגים ,הוא הניצנוץ של היהלום חשוב לבחון את הניצנוץ מכוון שישנם יהלומים שמנצנצים פחות מסיבות שונות. חנויות תכשיטים רבות משווקות תכשיטים עם יהלומים שמנצנצים פחות בגלל העלות הזולה שלהם וכדי להתחרות בתחרות הגדולה של המחירים.

  על ידי: בונקרl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 21/04/2014
  levia leon

  האם גם הקונדיטורים המובילים בעולם יחלו לאמץ את מדפסות התלת המימד ? בתערוכת האלקטרוניקה שהתקיימה בוואגס השנה נחשפה מדפסת תלת מימדית להדפסת קישוטי עוגה!

  על ידי: levia leonl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 17/04/2014
  levia leon

  מכירים את מוזיאון השעווה ? בעידן הנוכחי הרלוונטיות של השקעות כספיות עצומות בבניית מודלים אנושיים משעווה הולכת ונעלמת. את מקומה של השעווה בבניית מודלים אנושיים תופסת טכנולוגיית הדפסת התלת מימד באמצעותה מוזיאונים מדפסים במגוון חומרים את המודלים האנושיים. מסתבר שזמן וכסף היא נוסחא שלא קיימת רק בחברות מסחריות מובהקות.

  על ידי: levia leonl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 16/04/2014

  תקציר : מידע אודות אנשי המקצוע שניתן לקבל מהם ייעוץ על סידורי פרחים. הסבר על החשיבות של הפרחים בתכנון האירוע וכן הסבר על החלק של הפרחים במסגרת הצילומים

  על ידי: לימודים וקורסיםl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 13/04/2014

  בריכות שחיה איכותיות, הן בריכות עמידות שישמשו אתכם למספר שנים. בריכות שחיה איכותיות צריכות להיות בטיחותיות, וגם עם מערכת סינון מים שמקטינה את תכיפות החלפות המים שבבריכה, על מנת לחסוך במים.

  על ידי: שלמה פריl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 03/04/2014

  כיום אין אדם שלא משתמש במדפסת בעבודה או בבית.למדפסת יש שימושים רבים והיא חיונית מאוד לכל אחד שרוצה איכות בעבודה שלו. ניתן למצוא הרבה סוגים של מדפסות גם גדולות וגם קטנות, אך החשוב מכל הוא שיהיו איכותיות, כך בעבודה שלהן תהיה מהירה, טובה ומקצועית ככל הניתן. רוב האנשים נהנים ממהירות הדפסה ומאיכות עבודה שכה חשובה להם. טונר למדפסת אוקי מתאימה לכל אחד ולכל סוג עבודה שתצטרכו לעשות.

  על ידי: קומג'טl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 02/04/2014

  על מנת לבצע הזמנה חכמה של משלוחי פרחים נחוץ: למצוא אתרים של חנויות פרחים שמפרטים את תכולת זרי הפרחים, לבצע השוואת מחירים ולבסוף להזמין משלוחי פרחים מספר ימים מראש ולא לחכות לדקה התשעים.

  על ידי: לילך1991l בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 25/03/2014
  רן סולומון

  כולם מדברים על מעמד הביניים שנשחק ועל מחירים לא שפויים של מוצרי צריכה שונים. המטרה של גרופיס להוביל למהפיכה צרכנית בישראל. כולנו ראינו את הכתבות בטלוויזיה על מחירי המוצרים בארץ, סתם לדוגמא בובת ברבי שעולה כאן בארץ כ 120 ש"ח ניתנת לרכישה כולל משלוח מחו"ל בכ 50 ש"ח, ואביא עוד דוגמאות בהמשך.

  על ידי: רן סולומוןl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 23/03/2014

  שיאצו היא מתודת טיפול העושה שימוש במגע. מתודת הטיפול משלבת לחיצות, מתיחות ותנועה. השיטה פועלת בהתאם לגישה הטיפולית ההוליסטית, והיא עובדת לאורך מסלולי האנרגיה ומאזנת את זרימתו של הדם.

  על ידי: ציוד לקוסמטיקאיות סלינס ספאl יופי וטיפוח> קוסמטיקהl 29/08/2010 lצפיות: 26

  בשעה טובה! החלטתם לפתוח את מכון טיפולי הספא אותו תמיד רציתם. לא יעבור זמן רב עד שתגלו כי קיימים כמה שלבים שיש לעבור עד להפיכת החלום למציאות.

  על ידי: ציוד לקוסמטיקאיות סלינס ספאl עסקים> עסקים - כלליl 02/08/2010 lצפיות: 172
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast