סרטים לצפייה ישירה

18/07/2010 • על ידי • 4,478 צפיות

סרטים לצפייה ישירה
סרטים לצפייה ישירה הם סרטים שלא מצריכים הורדה, אלה פשוט ניתן למצוא אותם ברשת ולצפות בהם באתר שהם נמצאים בו על ידי לחיצה פשוטה על מקש הפליי.
תופעת אתרים מסוג סרטים לצפייה ישירה נפוצה מאוד בישראל, המון אתרים שונים הם אתרי צפייה ישירה, זהו דבר ההופך מידי שנה ושנה לפופולרי ביותר, מה גם, שזה ניתן באופן חינמי לחלוטין.
כמו כן, כמו היתרונות שיש בכך ישנם מספר חסרונות.

יתרונות בצפייה ישירה
סרטים לצפייה ישירה, ניתנים באופן חינמי לחלוטין.
כמו כן, לא צריך לחפש יותר מידי את הסרט, קיימים המון אתרי סרטים לצפייה ישירה והמון סרטים בתוכם.
אתרי צפייה ישירה מחולקים לקטגוריות מסודרות אשר מהוות לכם יותר נוחיות בבחירת הסרט.
סרטים לצפייה ישירה חוסכים ממכם הורדות, וכך עומס על המחשב או הורדות וירוסים ובעיות שעשויות להיווצר למחשב עקב הורדת סרט בעייתי ולא תקין.

חסרונות בצפייה ישירה
סרטים לצפייה ישירה, ברוב האתרים האיכות הינה סבירה ולא הכי מספקת שיש.
מה שומר, שהאיכות לא כל כך טובה וזה מפריע להמון אנשים בעת הצפייה, כי ברור שיותר כיף ונעים לעין לצפות בסרט עם איכות מעולה, ובדרך כלל ניתן למצוא סרט עם איכות טובה רק שמורידים אותו למחשב.
תרגום - זה בעיה פחות קשה, מפני שרוב הסרטים לצפייה ישירה מתורגמים, אך ברור שיש גם סרטים שאינם מתורגמים ובהורדה אפשר למצוא אותם מתורגמים.
בנוסף, ישנם אתרים שמגבילים את דקות הצפייה שלהם באותו הסרט, ולעיתים לא ניתן לצפות באותו הסרט עד הסוף.
כמו כן, כפי שאמרנו - סרטים לצפייה ישירה נמצאים ברשת, מאוחסנים על שרת מסויים ולכן יכולים להיווצר תקיעות או איטיות מרובה של אותו השרת.

לסיכום ...
סרטים לצפייה ישירה יכול להיות פתרון מעולה לאנשים שלא מעוניינים להוריד סרטים ולהעמיס על מחשביהם, או שלא מעוניינים לחכות יותר מידי אלא ישר לצפות להנאתם.