לימוד אנגלית חינם במחשב

פורסם: 20/07/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 6,772 | Share


זה אמנם דורש מאמץ לא קטן, אך עם מעט השקעה גם אתם יכולים לדעת אנגלית כמו אמריקני או בריטי אמיתי.


מחקרים אחרונים מראים שכ-2 מיליארד מתוך כל האנשים בעולם דוברי אנגלית ברמה טובה. צריכים לשפר גם אתם את שליטתכם בשפה בעזרת לימוד אנגלית?

אנו זקוקים לשפה האנגלית כל הזמן בשביל לתקשר עם אנשים אחרים ברחבי העולם, בשביל נגישות טובה למידע ולהתנהלות בעולם העסקי. ואמנם, תחום העסקים כולו פועל בשפה האנגלית, וקיימת מגמה שלפיה כמה שהתפקיד יותר בכיר, כך נדרש יותר שימוש בשפה האנגלית.

למה צריך ללמוד את השפה? היתרונות בלימוד השפה רבים, וביניהם:

- ידיעת אנגלית משפרת את מידת הצלחתנו במסגרת הבית ספרית, בייחוד באוניברסיטה, אשר במסגרתה אנו מסתמכים על מאמרים ומחקרים שנכתבו באנגלית.

- להגדלת ההעסקה בישראל וברחבי העולם, עם תפקידים המתנהלים גם באנגלית. האנגלית משמשת לנו כשפה הבינ''ל המקובלת ביותר ברחבי העולם, בכנסים ופגישות עם אורחים מחו''ל, יצירת קשר עם חברות מארצות אחרות וכשאנו זוכים להשמה במדינה אחרת. במקרים כאלו, אלה שאינם דוברים את השפה נוטים להישאר מאחור.

- התמקצעות בשפה נוספת מהווה אימון למוח האדם ותרומה לשיפור פעולתו.

- העשרת עולמנו התרבותי עם סרטי קולנוע, יצירות ספרות ושירה, מגזינים וטקסטים אשר מתפרסמים קודם כל באנגלית. זה כך במיוחד ברשת האינטרנט שבה הרוב הגדול של עמודי האתרים כתובים כולם באנגלית.

אלו רק מעט מהיתרונות בלימוד אנגלית, ובנוסף ניתן לכלול את היכולת לטייל בחו''ל בנוחות ובבטחון ואפילו את הסיבה הפשוטה של שאיפותינו לשיפור עצמי.

אז אם אתם רוצים לשמוע על לימוד אנגלית, ניתן למצוא שלל תכניות ובתי ספר שיעזרו לכם לשפר את ידיעותיכם בשפה. לא משנה אם אתם מחפשים לימודי אנגלית למבוגרים ובין אם אתם מחפשים ללמוד לדבר אנגלית, מצאו את הקורס המתאים לכם והתחילו בעבודה. תתפלאו כמה מהר משתפרים!

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/74498/לימוד-אנגלית-חינם-במחשב

  השאר תגובה למאמר זה

  כאשר מדברים על לימוד שפה, חשוב מאוד להבין שמדובר בתהליך לא קצר. ללמוד אנגלית זה ממש לא דבר קל, וע"מ להגיע להישגים, חשוב להשקיע מאמץ. חוץ מהלימודים בקורס, מומלץ גם לחוש את התרבות, בעזרת האינטרנט, הספרים או הקולנוע. כך אוצר המילים ישתפר, השימוש בשפה יהיה נכון יותר ואתם תוכלו להנות מהלמידה.

  על ידי: avixaxl חינוך ולימודים> שפותl 19/09/2012 lצפיות: 988

  מחקרים עדכניים מראים שיותר מ-2 מיליארד מהאנשים בעולם הם בעלי בקיאות באנגלית במידה זו או אחרת. מעוניינים להצטרף לכל אלה ולשפר את שליטתכם באנגלית ע''י לימוד אנגלית?

  על ידי: שושיl חינוך ולימודים> שפותl 15/07/2010 lצפיות: 156
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  אנגלית משמשת במדינות רבות כשפה שנייה הנלמדת ולמעשה הפכה לשפה המודברת בעולם המערבי. לימוד אנגלית מאפשר לכם לשפר את אוצר המילים וללמוד לדבר באופן שוטף.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 22/07/2010 lצפיות: 115

  לימוד אנגלית חינם - כמה סיבות מדוע זה הכי משתלם כל אחד מאיתנו יודע כי לימוד אנגלית זה תהליך שדורש הרבה מאד התמדה וסבלנות, כל אלו לא מעודדים בנו הרבה מוטיבציה לרצות ללמוד אנגלית

  על ידי: פרופסור פזl חינוך ולימודים> שפותl 09/09/2014 lצפיות: 109

  שאלה שכיחה בקרב רבים מן הפונים אליי היא הבאה: מה עדיף ללמוד ערבית ספרותית או ערבית מדוברת? על השאלה הזאת אני משיבה בשאלה משלי: מה ההבדל בין ערבית ספרותית לערבית מדוברת? יודעים? על-כן, קודם שתחליטו איזו מן השפות ללמוד, ספרותית או מדוברת, ואולי בכלל תגלו ששתיהן טובות עבורכם, הנה כמה נקודות שיבהירו את ההבדלים, וכמו-כן עשויות לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בשבילכם.

  על ידי: רינת קורןl חינוך ולימודים> שפותl 20/08/2014 lצפיות: 91

  אם אתם תלמידים וסטודנטים, שנדרשים ללמוד ערבית, או שהנכם אנשים בוגרים שרוצים לרכוש שפה חדשה ושימושית, הנה שלושה טיפים שעשויים להקל את לימוד השפה הערבית בקרב דוברי עברית.

  על ידי: רינת קורןl חינוך ולימודים> שפותl 23/07/2014 lצפיות: 76

  נדמה כי אנחנו בצומת דרכים אם נרצה לשפר את האנגלית שלנו: האם לקחת קורס באחד המכונים או שקייטנת קיץ בחו"ל היא הפתרון? או בכלל לקחת שיעורים פרטיים? האם לקחת ספר או עיתון ולקרוא סתם כך, או לצפות בסרטים ובסדרות באנגלית (עם כתוביות, בלי כתוביות?)? המאמר הזה נועד בדיוק כדי לעשות לכם סדר.

  על ידי: דניאל ונהl חינוך ולימודים> שפותl 20/04/2014 lצפיות: 514
  אריק רוזני

  כשלומדים אנגלית, חייבים להתמיד וללמוד יום אחר יום - אפילו מאמץ קטן משתלם לטווח הארוך!המכנה המשותף המשותף של כל ה"נכשלים" באנגלית שאני מכיר - הם התחילו לפספס ימים.

  על ידי: אריק רוזניl חינוך ולימודים> שפותl 19/01/2014 lצפיות: 63
  אריק רוזני

  אם המטרה שלך היא "ללמוד אנגלית" - היא כוללנית מדי. בתוך "לימוד אנגלית" קיימים תת תחומים רבים - קריאה, כתיבה, דיבור, הבנת הנשמע וכו'. עליך להגדיר מה בדיוק אתה רוצה להשיג באופן הכי דחוף - ולבנות תכנית שתאפשר לך להשיג את המטרה שלך באנגלית. המאמר הזה יעזור לך לא להתבלבל בדרך.

  על ידי: אריק רוזניl חינוך ולימודים> שפותl 15/01/2014 lצפיות: 98
  אריק רוזני

  כשלומדים דקדוק של אנגלית, יש מספר חוקים שכדאי לזכור. בארץ קיימים הרבה ספרים טובים בנושא של דקדוק אנגלי.יחד עם זאת, קיימים שני סוגים של לימוד של דקדוק אנגלי.

  על ידי: אריק רוזניl חינוך ולימודים> שפותl 12/01/2014 lצפיות: 108
  אריק רוזני

  שלוש טעויות בלימוד אנגלית מדוברת במהלך העיסוק שלי כמאמן אישי שעוזר לאחרים להצליח באנגלית וכמורה פרטי לאנגלית, הבחנתי בשלוש טעיות נפוצות. חשוב לי באופן אישי שתצליח באנגלית, גם אם תהיה תלמיד שלי וגם אם לא - לכן חשוב לי לשתף אותך - זה יחסוך לך הרבה זמן וכסף בלימודי אנגלית.

  על ידי: אריק רוזניl חינוך ולימודים> שפותl 04/01/2014 lצפיות: 105

  באירוע גדול ומשמעותי זה את חייבת להיראות הכי יפה, ומה יכול להיות יותר יפה משמלה מבית מעצב, שמציעה לכל אישה להיראות ממש כמו נסיכה ליום אחד?

  על ידי: נחמה לוינשטייןl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 22/08/2010 lצפיות: 1,454

  מעוניינים לקנות רהיטים חדשים לבית? מאיזה חומר עדיך להרכיב אותם - סיבית, MDF או עץ מלא ומה יקר יותר?

  על ידי: נחמה לוינשטייןl בית וצרכנות> ריהוטl 22/08/2010 lצפיות: 153

  רבים מהמנותחים הפלסטיים מעידים שהסיבה העיקרית שבגללה בחרו לעבור טיפול היא כדי לשפר את הביטחון העצמי, כי להיראות טוב יותר משמעותו גם להרגיש טוב יותר.

  על ידי: נחמה לוינשטייןl בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 22/08/2010 lצפיות: 1,519

  מחפשת שמלת כלה מ ה מ מ ת? יום חשוב בחיינו, ואולי החשוב ביותר, הוא יום החתונה – יום אשר מוקדש לזוג האוהבים, שבאים לחגוג אהבתם ולהתחייב בפני הציבור לקשור את חייהם אלה באלה לעולמים, יהיה מה שיהיה.

  על ידי: נחמה לוינשטייןl עסקים> עסקים - כלליl 22/08/2010 lצפיות: 293

  לקנות ארון יכולה להפוך למסובכת מאוד – המבחר ענק, קיימים סגנונות רבים, המחירים כבר מזמן יצאו מכלל פרופורציה, קשה למצוא איכות ובנוסף לכך, אחרי הכל, לא יעזור כמה שפעמים תמדדו את החדר, אין אפשרות לדעת בוודאות שהארונות יתאימו למקום באופן מושלם.

  על ידי: נחמה לוינשטייןl בית וצרכנות> ריהוטl 22/08/2010 lצפיות: 872

  המראה החיצוני שלנו פותח לנו הרבה מאוד דלתות, לא רק בגלל איך שאנחנו נראים, אלא גם בגלל תחושת הביטחון שהדבר מקנה לנו. האם אתם מרגישים בנוח בעורכם?

  על ידי: נחמה לוינשטייןl בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 19/08/2010 lצפיות: 192

  אנחנו מוכנים לעשות מאמצים רבים ולסבול הרבה בשביל להיראות טוב, אפילו אם זה אומר לעבור תחת סכין המנתחים.

  על ידי: נחמה לוינשטייןl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 18/08/2010 lצפיות: 64

  חברות מוכרות יותר ומוכרות פחות, מותגים, בעלי עסקים הן קטנים והן גדולים, נותני ומספקי שירות כולם עושים שימוש בשילוט למטרות פרסום או לפחות בשילוט בחזית בית העסק. מי שלא עושה זאת נותר מאחור, מאבד קהל לקוחות ושמו עלול להיוותר עלום ולא מזוהה בקרב הציבור.

  על ידי: נחמה לוינשטייןl פרסום ושיווק> פרסום ושיווק - כלליl 18/08/2010 lצפיות: 48
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast