לימוד אנגלית חינם במחשב

20/07/2010 • על ידי • 6,818 צפיות


זה אמנם דורש מאמץ לא קטן, אך עם מעט השקעה גם אתם יכולים לדעת אנגלית כמו אמריקני או בריטי אמיתי.


מחקרים אחרונים מראים שכ-2 מיליארד מתוך כל האנשים בעולם דוברי אנגלית ברמה טובה. צריכים לשפר גם אתם את שליטתכם בשפה בעזרת לימוד אנגלית?

אנו זקוקים לשפה האנגלית כל הזמן בשביל לתקשר עם אנשים אחרים ברחבי העולם, בשביל נגישות טובה למידע ולהתנהלות בעולם העסקי. ואמנם, תחום העסקים כולו פועל בשפה האנגלית, וקיימת מגמה שלפיה כמה שהתפקיד יותר בכיר, כך נדרש יותר שימוש בשפה האנגלית.

למה צריך ללמוד את השפה? היתרונות בלימוד השפה רבים, וביניהם:

- ידיעת אנגלית משפרת את מידת הצלחתנו במסגרת הבית ספרית, בייחוד באוניברסיטה, אשר במסגרתה אנו מסתמכים על מאמרים ומחקרים שנכתבו באנגלית.

- להגדלת ההעסקה בישראל וברחבי העולם, עם תפקידים המתנהלים גם באנגלית. האנגלית משמשת לנו כשפה הבינ''ל המקובלת ביותר ברחבי העולם, בכנסים ופגישות עם אורחים מחו''ל, יצירת קשר עם חברות מארצות אחרות וכשאנו זוכים להשמה במדינה אחרת. במקרים כאלו, אלה שאינם דוברים את השפה נוטים להישאר מאחור.

- התמקצעות בשפה נוספת מהווה אימון למוח האדם ותרומה לשיפור פעולתו.

- העשרת עולמנו התרבותי עם סרטי קולנוע, יצירות ספרות ושירה, מגזינים וטקסטים אשר מתפרסמים קודם כל באנגלית. זה כך במיוחד ברשת האינטרנט שבה הרוב הגדול של עמודי האתרים כתובים כולם באנגלית.

אלו רק מעט מהיתרונות בלימוד אנגלית, ובנוסף ניתן לכלול את היכולת לטייל בחו''ל בנוחות ובבטחון ואפילו את הסיבה הפשוטה של שאיפותינו לשיפור עצמי.

אז אם אתם רוצים לשמוע על לימוד אנגלית, ניתן למצוא שלל תכניות ובתי ספר שיעזרו לכם לשפר את ידיעותיכם בשפה. לא משנה אם אתם מחפשים לימודי אנגלית למבוגרים ובין אם אתם מחפשים ללמוד לדבר אנגלית, מצאו את הקורס המתאים לכם והתחילו בעבודה. תתפלאו כמה מהר משתפרים!

אודות כותב המאמר

נחמה לוינשטיין

אם אתם מעוניינים בלימוד אנגלית, אולי תתעניינו גם באתר לימוד אנגלית במחשב או אנגלית למתחילים. קריאה נעימה!