ארונות פלסטיק

פורסם: 01/08/2010 | צפיות: 785 | Share

בשנים האחרונות הצורך באחסון רב הולך וגדל, ארונות פלסטיק הם פיתרון קל נוח וזמין לאחסן חפצים,במרפסת השירות ולעיתים אף בחדרים הנוספים בבית  ובגינה.ישנם ארונות מפלסטיק דמוי עץ או דמויי מתכת לשילוב בחדר המשמש כמשרד ביתי.

ישנם  ארונות שירות,מפלסטיק לבן המתאימים לחדרי שירות, או בצבעים שונים וססגוניים, כך שניתן להתאים את עיצובם לאופי המקום בו הם מוצבים. ארונות פלסטיק קיימים במידות רבות ומגוונות. ישנם ארונות פלסטיק בגובה של ארון סטנדרטי, בעלי שתי דלתות או יותר, ארונות אלה יכולים לשמש כארון שירות בחדר הכביסה או במזווה המטבח. ישנם ארונות פלסטיק נמוכים, גובהם הוא תשעים סנטימטרים והם משמשים בעיקר לאחסון חומרי ניקוי, כלי עבודה וכלי בית. החלוקה הפנימית שלהם ניתנת לשינוי כך שכל אחד יכול להתאים את הארון לצרכיו. ישנם ארונות פלסטיק המיועדים לאחסון נעליים, זהו מוצר שימושי ומבוקש מאוד שכן פתרון לאחסון קיים רק כשילוב מגירות נעליים בתוך ארון הבגדים וישנם כאלה שלא אוהבים להכניס את הנעליים המשומשות לתוך הארון, לכן ארון נעליים נפרד הוא פתרון מצוין עבורם.

קיימים ארונות בגדים מפלסטיק, ארונות אלה הם מינימליסטיים, עדינים למראה ומשתלבים נהדר בכל חדר. ארונות פלסטיק מקובלים מאוד כאשר מדובר בחדרי אמבטיה. ישנם ארונות פלסטיק עליונים, ישרים או פינתיים, עם מראה או עם דלתות פלסטיק דמויי זכוכית חלבית, הם נתלים בקלות, החלוקה הפנימית נוחה ומותאמת לצורכי פינת הרחצה, ישנם ארונות אמבטיה עם תאורה דקורטיבית ופונקציונאלית. ישנם ארונות פלסטיק לאמבטיה המיועדים לעמוד מתחת לכיור, גובהם מותאם לכך וכן החלוקה הפנימית. ארונות השירות המיועדים לחצר או למרפסת משמשים כמחסן לכל דבר, הם קיימים המידות רבות ומגוונות, ארונות של שתי דלתות לאחסון כלי עבודה וכלי גינה, ארונות גדולים יותר לאחסון מכסחת דשא, צינורות ודליים, ועד ארונות פלסטיק בגודל ענק, המשמשות כמחסן ביתי.

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/75570/ארונות-פלסטיק

  השאר תגובה למאמר זה

  חדר ארונות הינו שטח בדירה או בבית אשר מיועד לאחסון של בגדים, מצעים, מגבות וכו'. בעבר חדרי ארונות היו קיימים בבתים של אנשים אמידים בלבד. בימינו, אין זה נדיר למצוא חדרי ארונות בדירות חדשות הנבנות.עיצוב חדר ארונות הופך פופולרי יותר ויותר הודות ליתרונות שבו. ראשית, חדר ארונות מפנה מרחב גדול יותר לחדר השינה. שנית, באמצעותו קל יותר לשמור על הסדר והניקיון בחדר השינה. שלישית, מציאת פרטי לבוש הופכת נוחה ומהירה יותר, היות ולכל פריט יש מקום מתאים וקבוע. חשוב להבין כי חדר ארונות אף מעלה את ערך הדירה או הבית

  על ידי: הנגריה - רהיטים ועודl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 24/03/2013 lצפיות: 141

  כיום, בשנות ה - 2000, כמעט ולא ניתן למצוא בית בישראל ללא ארונות, ונדיר אפילו למצוא חדר בבית סטנדרטי שאין בו ארון... מירב קרן פורסם: 13. 04. 08 00:00

  על ידי: שופl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 11/04/2009 lצפיות: 155

  אודות עיצוב מטבח ורכישתו

  על ידי: מערכת ישרהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 23/10/2007 lצפיות: 17,657

  ניתן להשתמש במדפים לצורך סידור בגדים, ספרים, כלי מטבח, ובערך כל דבר העולה על רוחכם. אנשים רבים מעדיפים להצניע מדפים מסוימים, כמו למשל מדפי בגדים.

  על ידי: shiral בית וצרכנות> ריהוטl 22/04/2012 lצפיות: 225

  עסקים רבים ועוסקים רבים עובדים כיום מביתם בנוחיות רבה ואינם נזקקים כלל למשרד, אך כל מערכות השלטון, המערכות הציבוריות והמערכות המסחריות הגדולות (ופעמים רבות גם הקטנות) עדיין מתנהלות מתוך משרדים ומעסיקות עובדים במשרדים. כאז כן עתה, ריהוט משרדי הוא עמוד השדרה של המשרד

  על ידי: החלקה יפנית - נט-סטיילl בית וצרכנות> ריהוטl 14/12/2008 lצפיות: 219
  בלאגן

  סידור וארגון המחסן הביתי

  על ידי: בלאגןl בית וצרכנות> מעבר דירהl 04/08/2008 lצפיות: 9,100

  דלתות הזזה מיועדות לארונות מכל סוג שהוא. ניתן להתקין אותן בדלתות כניסה, דלתות פנים, בארונות מטבח, מקלחונים, ארונות בגדים וארונות אמבט. דלתות הזזה אינן תופסות נפח בחלל ובזה יתרונן הגדול.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 08/12/2009 lצפיות: 4,011

  מדריך חדרי אמבטיה

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנותl 22/12/2007 lצפיות: 6,440
  פורטל ריצוף ואמבט

  שולחנות פסיפס מהווים אופציה נוחה ואסתטית לריהוט הגינה, איכותם הדקורטיבית כמו גם האיכות הפונקציונאלית של שולחנות פסיפס, הופך את השולחנות לפופולאריים במיוחד עבור רבים. בעוד שבעבר הרחוק היו משתמשים בפסיפס בעיקר עבור מוסדות חשובים ומקדשים ובתור רצפה, כיום טרנד הפסיפס הולך ותופס תאוצה בשוק העיצוב הביתי.

  על ידי: פורטל ריצוף ואמבטl בית וצרכנות> שיפוציםl 17/12/2009 lצפיות: 217

  מלאכת ניקוי ספות תביא את התוצאות הטובות ביותר רק כאשר היא מתבצעת בצורה מקצועית ונכונה, יש להקפיד להילחם בכתמים תוך בחירת הכלים המתאימים וחומרי הניקוי התואמים. אם אנכם בטוחים כיצד להסיר את הכתם כדאי לפנות אל איש מקצוע.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl בית וצרכנות> ריהוטl 03/02/2015 lצפיות: 11

  מיטות נוער מעץ, מתאימות לחדרי נוער. מיטות הנוער יכולות להיות בסגנונות שונים כמו למשל: ספות נוער, מיטה וחצי, מיטות נוער מתכווננות חשמלית ועוד. חשוב לשתף את הנערה או הנער, בבחירת המיטה, כי לכל נערה ונער יש טעם אישי ייחודי.

  על ידי: שלמה פריl בית וצרכנות> ריהוטl 12/01/2015 lצפיות: 19

  בסיס מיטה עשוי עץ אורן מלא יביא עמו מראה מודרני, עמידות, שינה נוחה ועיצוב קלאסי המתאים כמעט לכל חדר שינה במראה צעיר או מבוגר יותר.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl בית וצרכנות> ריהוטl 30/12/2014 lצפיות: 15

  הדמיון חוצה גבולות גם כשמדובר בארונות. בעבר ארונות יוצרו כמוצר לאחסון בלבד ולכן לא הייתה השקעה בעיצוב מעבר לנדרש. מה שנדרש היה מידות וחומר גלם, כל השאר היה זניח, העיקר שהארון יהיה חזק ויוכל לשאת את המוצרים לשמו הוא נבנה.

  על ידי: mosheallon1970l בית וצרכנות> ריהוטl 29/12/2014 lצפיות: 12
  צאלה

  חשבתם שספריות קודש הן רק לבתי כנסת? כבר לא! בכל משפחה שמחזיקה ספרי קודש ספריית הספרי קודש היא חלק בלתי נפרד מהבית. היום בניגוד לפעם זה חלק בלתי נפרד מהבית שמקבל דגש עיצובי ולא משני. בהשקעה בספריית קודש איכותית אנו מביעים את האהבה שלנו למה שהן מכילות.

  על ידי: צאלהl בית וצרכנות> ריהוטl 28/12/2014 lצפיות: 17

  הגיע הזמן לעשות את הבלתי נמנע ולסדר את תכולת הארון שלכם לקראת בואו של החורף הישראלי. ובכן מה זה בדיוק אומר וכיצד תדעו לעשות זאת? רגע לפני המבול נערכים נכון

  על ידי: הילה פילוl בית וצרכנות> ריהוטl 19/11/2014 lצפיות: 13

  מיטות קומותיים הן מיטות שמיועדות הלנת מספר אנשים על אותו בסיס מיטה, בדרך כלל מדובר בזוג אנשים אשר אחד מהם ישן למטה והאחר למעלה. בין שני המזרנים מבדיל סולם בדרך כלל. השימוש במיטות קומותיים נעשה בדרך כלל במקומות בהם ישנו אופי מחנאי: מחנות קיץ לנוער, בסיסים צבאיים, ופעילויות שונות בעלות אופי דומה. משתמשים בהן גם במוסדות כליאה מטעם המדינה כמו בתי מעצר ובתי סוהר ברחבי הארץ. כן, ניתן לראותן בשימוש גם בבתי מגורים מרובי ילדים כאשר ישנו חדר ילדים משותף רווי בילדים וטף.

  על ידי: סימונסl בית וצרכנות> ריהוטl 12/11/2014 lצפיות: 24

  התמורות שמתרחשות בשנים האחרונות בתחומי דלתות הבית הן עצומות. דלתות מסוגים שונים , דלתות פנים וחוץ הם ענף משגשג ופורח , וניצניו הם דלתות מחומרים , עיצובים , וקלאסיקות חוזרות לאופנת עיצוב הבית...

  על ידי: אלמוג גרציאןl בית וצרכנות> ריהוטl 06/11/2014 lצפיות: 15

  ספות נוער קיימות בעשרות דגמים מדליקים בסגנון היי-טק, עם שילובים של מתכת ועץ, מבחר בדי ריפוד מדהימים בשלל צבעים צעירים. חידושים רבים בתחום ספות נוער, שילוב של עץ ומתכת , בדי ריפוד באיכות גבוהה וניתנים לרחיצה. הגודל בדרך כלל, מיטה וחצי, מתכווננת, מאפשרת הרמה והורדה של אזור הראש והרגליים בו זמנית. מזרונים המעניקים נוחות מרבית עם 5 אזורי נוחות: ראש, כתפיים, עמוד שדרה ואגן, רגליים וכפות רגליים.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 09/08/2010 lצפיות: 335

  בשנות האלפיים המחשב מצוי בכל בית, המחשב הינו כלי משמעותי מאוד בהתנהלות החיים המודרניים. השימוש בו מתאים לכל גיל, ישנו מי שמבצע קניות או תשלומים דרך המחשב, יש מי שהחליף את קריאת העיתון היומיומית בקריאת הידיעות במחשב, תרבות הפנאי גם כן פינתה את מקומה לשיטוט באינטרנט , במשחקים, בהתכתבות עם חברים או קרובים,

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 09/08/2010 lצפיות: 737

  לכל שולחן מנהלים יש להתאים פתרונות אחסון, עגלות אחסון מעוצבות הנותנות מענה מודרני לאחסון מרבי. על מתכנן המשרד לאתר את צרכיו המיוחדים של המנהל ולסייע לו לקבל פתרון מושלם למשרד בכל הנוגע לעיצוב ותכנון שולחנות מנהלים.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 08/08/2010 lצפיות: 126

  ישנם כסאות אוכל עשויים עבודת יד שיוצרו בהודו או סין, כסאות אלו יביאו עימם ניחוח מהמזרח לחדר ויצרו אווירה מסתורית. כסאות אוכל מרופדים עור הם כסאות אוכל יוקרתיים היוצרים אווירה אלגנטית, הם פרקטיים מבחינת ניקיון, לרוב משקלם קל יחסית והעושר הססגוני בהם הם מופיעים הופכים אותם לפופולאריים מאוד בקרב הקניינים.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 08/08/2010 lצפיות: 817

  פינות אוכל מזכוכית כוללות גם אפשרות להגדלת השולחן על ידי פטנטים ייחודיים ומעניינים. כאשר מעצבים פינות אוכל מזכוכית נעזרים לעיתים בעבודות גראפיות ואומנותיות מתחום אומנות הזכוכית.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 08/08/2010 lצפיות: 1,056

  רוב הויטרינות המודרניות בנויות גם הן מעץ, לרוב בגווניו הטבעיים בגימור מט המספק תחושת אותנטיות, דוגמה מעניינת לשילובים מודרניים היא ויטרינת עץ טבעית לחלוטין המשדרת חום הניצבת על רגלי נירוסטה המשדרות תחושה קרה ותעשייתית. הויטרינות המודרניות הן בעלות קווים ישרים, בעלות מראה פשוט אך מעוררות תחושה ביתית כאשר משלבים בתוכן או לצידן אביזרים משלימים כגון אגרטלים שונים,

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 08/08/2010 lצפיות: 711

  ישנם שולחנות סלון בהם משולבות מגרוניות קטנות, ישנם שולחנות בעלי מדף נוסף מתחת למשטח העליון, מדף זה משמש להנחת ספרי קפה, דברי נוי או קערת פירות. המגוון עצום, והאפשרויות רבות, לא חייבים להסתפק בשולחן סטנדרטי לסלון ביתכם.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 08/08/2010 lצפיות: 1,010

  כאשר פונים לעצב מזנון בהזמנה מיוחדת רצוי להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר שקיימים, גם אם משתמשים בחומר פשוט יחסית כמו אם.די.אפ. למשל, רצוי לדרוש את האיכותי ביותר שקיים.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 08/08/2010 lצפיות: 484
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast