ארונות פלסטיק

01/08/2010 • על ידי • 815 צפיות

בשנים האחרונות הצורך באחסון רב הולך וגדל, ארונות פלסטיק הם פיתרון קל נוח וזמין לאחסן חפצים,במרפסת השירות ולעיתים אף בחדרים הנוספים בבית  ובגינה.ישנם ארונות מפלסטיק דמוי עץ או דמויי מתכת לשילוב בחדר המשמש כמשרד ביתי.

ישנם  ארונות שירות,מפלסטיק לבן המתאימים לחדרי שירות, או בצבעים שונים וססגוניים, כך שניתן להתאים את עיצובם לאופי המקום בו הם מוצבים. ארונות פלסטיק קיימים במידות רבות ומגוונות. ישנם ארונות פלסטיק בגובה של ארון סטנדרטי, בעלי שתי דלתות או יותר, ארונות אלה יכולים לשמש כארון שירות בחדר הכביסה או במזווה המטבח. ישנם ארונות פלסטיק נמוכים, גובהם הוא תשעים סנטימטרים והם משמשים בעיקר לאחסון חומרי ניקוי, כלי עבודה וכלי בית. החלוקה הפנימית שלהם ניתנת לשינוי כך שכל אחד יכול להתאים את הארון לצרכיו. ישנם ארונות פלסטיק המיועדים לאחסון נעליים, זהו מוצר שימושי ומבוקש מאוד שכן פתרון לאחסון קיים רק כשילוב מגירות נעליים בתוך ארון הבגדים וישנם כאלה שלא אוהבים להכניס את הנעליים המשומשות לתוך הארון, לכן ארון נעליים נפרד הוא פתרון מצוין עבורם.

קיימים ארונות בגדים מפלסטיק, ארונות אלה הם מינימליסטיים, עדינים למראה ומשתלבים נהדר בכל חדר. ארונות פלסטיק מקובלים מאוד כאשר מדובר בחדרי אמבטיה. ישנם ארונות פלסטיק עליונים, ישרים או פינתיים, עם מראה או עם דלתות פלסטיק דמויי זכוכית חלבית, הם נתלים בקלות, החלוקה הפנימית נוחה ומותאמת לצורכי פינת הרחצה, ישנם ארונות אמבטיה עם תאורה דקורטיבית ופונקציונאלית. ישנם ארונות פלסטיק לאמבטיה המיועדים לעמוד מתחת לכיור, גובהם מותאם לכך וכן החלוקה הפנימית. ארונות השירות המיועדים לחצר או למרפסת משמשים כמחסן לכל דבר, הם קיימים המידות רבות ומגוונות, ארונות של שתי דלתות לאחסון כלי עבודה וכלי גינה, ארונות גדולים יותר לאחסון מכסחת דשא, צינורות ודליים, ועד ארונות פלסטיק בגודל ענק, המשמשות כמחסן ביתי.

אודות כותב המאמר

מערכת לוגו רהיט

לוגו רהיט פורטל רהיטים מטבחים -כאן תמצאו מותגי ריהוט מובילים