פינות אוכל עגולות

01/08/2010 • על ידי • 710 צפיות

פינות אוכל עגולות היו מאז ומתמיד פינות אוכל בעלות מראה מעוצב, אלה פינות אוכל נוחות ופונקציונאליות. פינות אוכל עגולות ניתן להגדיל, ניתן להפוך את השולחן העגול בו נמצאים תאי אחסון נסתרים לשולחן בעל צורה אובאלית המאפשר ישיבה של אנשים רבים.הגישה למרכז השולחן בו מוגשים כלי האוכל נוחה, אם רגלי השולחן מעט פנימיות, אינן מפריעות ליושבים סביבו.  כאשר מתכננים את פינת האוכל יש להתחשב באופי המשפחה הישראלית וסגנון האירוח שלה. כמובן יש ילהתחשב בגודל החלל. חדר זה, קרוב למטבח אך ממוקם במקום מרכזי, שילוב פינת אוכל עגולה בכזה חלל מרשים ביותר.
את יחידות ההגדלה של פינת האוכל העגולה מאחסנים בבסיסה מבלי לפגוע במראה השולחן.


רגלי השולחן זזות ממרכזו ובעת הגדלת השולחן נשלף זוג רגליים נוסף, ליציבות מרבית של השולחן. כל היושבים סביב השולחן פונים איש לרעהו, השיחה נעימה,  גודל פינות אוכל עגולות משתנה, שולחן עגול קטן יחסית יופיע במידות של קוטר מעגל שמונים סנטימטרים ובו יכולים לשבת שלושה אנשים, שולחן כזה, מתאים לשמש כשולחן מטבח, מעין דלפק אכילה. שולחן עגול בגודל מטר ועשרים סנטימטר יכול כבר לשמש כשולחן אוכל מרכזי, בו יכולים לשבת חמישה אנשים, וכאשר משתמשים בהגדלות השולחן, הוא יכול להכיל שמונה אנשים.

שולחנות ענקיים בקוטר של מטר וחצי או יותר, הם ממש שולחנות אירוח מפוארים המתאימים אך ורק לחללים גדולים. האירוח בשולחן שכזה חגיגי ומפואר. פינות אוכל עגולות בנויות לרוב מעץ מאסיבי, ניתן למצוא גם פינות אוכל עגולות מזכוכית, פינות אוכל אלה עדינות מראה ואלגנטיות, לרוב יופיעו בשילוב רגלי מתכת. ישנן פינות אוכל עגולות עם משטח עליון משיש, אבן או פסיפס, ורגלי עץ או ברזל, פינות אוכל אלה בעלות מראה אותנטי ונוסטלגי.

אודות כותב המאמר

מערכת לוגו רהיט

לוגו רהיט פורטל רהיטים מטבחים -כאן תמצאו מותגי ריהוט מובילים