קורס חשבי שכר - השוואת מחירים

פורסם: 08/08/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 235 | Share

קורס חשבי שכר

קורס חשבי שכר הינו קורס קצר שבסיימו תוכלו לעבוד במקצוע מכובד ומעניין. קורס חשבי שכר בנוי משני חלקים, חלק תיאורטי שבו לומדים הסטודנטים תיאוריות בנושא חישוב שכר והחלק המעשי בו מיישמים את האפליקציות השונות של התיאוריות שנלמדו.

קורס חשבי שכר – למי זה מתאים?

הקורס מתאים לכל מי שמתעניין בתחום החשבונאות, בתחום המיסים, בחוקי מס הכנסה, ביטוח לאומי, דיני עבודה ועוד. קורס חשבי שכר מתאים בעיקר למי שכבר עובד בתחום החשבונאות ומעוניין להתמקצע בתחום אחד עיקרי ומעניין.

קורס חשבי שכר – מה לומדים

קורס חשבי שכר מתחיל במבוא, שם לומדים הסטודנטים את הבסיס בכל הקשור לעבודתו של חשב השכר, תיאוריות, הוגים חשובים של התחום, דילמות יומיומיות משוק העבודה, פיתוח ראייה מעמיקה ומקיפה בתחום השכר. נושאים נוספים שלומדים הסטודנטים הם מס הכנסה, ביטוח לאומי, זכויות סוציאליות של העובדים, דיני עבודה, תלוש שכר ועוד.

תנאי קבלה אל קורס חשבי שכר

תנאי הקבלה אל קורס חשבי שכר הם תעודת בגרות מלאה וראיון אישי עם מוסד הלימודים.

משך קורס חשבי שכר

משך קורס חשבי שכר בסיסי הינו כחודשיים, ניתן להירשם אל לימודי ערב שהם מעט ארוכים יותר אך משתלבים עם העבודה או ללמוד בקורסי בוקר שהם קורסים אינטנסיביים יותר.

קורס חשבי שכר – מה עושים בסיום הקורס?

המסיימים קורס חשבי שכר שעברו את כל המבחנים בהצלחה יקבלו תעודת הסמכה של חשבי שכר, בעזרת תעודה זו יוכלו להתקבל לעבודה בחברות רבות או בחברה בה הם עובדים כחשבי שכר.

קורס חשבי שכר מלמד אומנם את כל מה שצריכים חשבי שכר לדעת, אך יש צורך בלימודים נוספים בתפקיד עצמו, צבירת ניסיון עד שמתפקדים כחשבי שכר לכל דבר. כל מקום עבודה הוא מעט שונה, אך חוקי השכר הם ברורים וקבועים ולכן יש צורך גם בלימודי קורס חשבי שכר וגם בצבירת ניסיון.

למה ללמוד קורס חשבי שכר?

בסיום קורס חשבי שכר תוכלו לעבוד במקצוע יוקרתי ומעניין. עבודתו של חשב שכר אף פעם לא משעממת, תמיד מתרחשים עדכונים ושינויי חוקים, חוקים חדשים ועוד כל אלו הופכים את המקצוע למעניין ומאתגר.

מסיימי קורס חשבי שכר מוצאים עבודה בקלות מפני שיש ביקוש רב במקומות העבודה לחשבי שכר מקצועיים, מיומנים ומדויקים.

אז אם אתה רואה עצמך בעבודה דינאמית, מעניינת, הדורשת דיוק מחשבה ולימודים קצרים, הירשם אל קורס חשבי שכר.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/76054/קורס-חשבי-שכר-השוואת-מחירים

  השאר תגובה למאמר זה

  קורס חשבי שכר הינו קורס המקנה למסיימיו ידע ויכולת מקצועית בנושא מרכזי וחשוב באירגונים כלכליים ועסקיים. מקצוע חשב השכר מחייב ידע רב והתמצאות רחבה במיגוון נושאים רב ובעיקר בחוקים השונים הקשורים לעקרונות ולחוקים באשר לתשלומי שכר העובדים

  על ידי: רועיl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 23/01/2011 lצפיות: 114
  מרטין בוקסדורף

  קורס חשבי שכר הוא הפיתרון האולטימטיבי עבור המתלבטים ומחפשי המקצוע שמעוניינים לצאת אל שוק העבודה כאשר בחזקתם תחום עיסוק בעל ביקוש וכזה שיאפשר להם לתפס במהירות רבה בסולם הדרגות של חטיבות הכספים והכלכלה של החברות המובילות במשק. אז למי בעצם מיועד הקורס?

  על ידי: מרטין בוקסדורףl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 21/11/2013 lצפיות: 52
  מרטין בוקסדורף

  כאשר יושבים וחושבים עם עצמכם מה רוצים ללמוד, יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון. אנחנו ננסה להביא במאמר הזה כמה קריטריונים שהם לדעתינו נכונים וחשובים. כל מה שאנחנו מציעים כאן הם תובנות שניתן לקחת ולהשתמש כדי לבחור את המקצוע הנכון ביותר.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl חשבונאות ומס> חשבונאות ומס - כלליl 14/10/2013 lצפיות: 66
  מרטין בוקסדורף

  מה קורה ברגעים של מיתון? מה הדבר הראשון שעושים בעלי עסקים? אם אמרתם שהם מפטרים את העובדים עם המשכורות הגדולות ביותר, ביחס לתרומה שלהם. הרי צריכים לצמצם. נכון שאיש המכירות המצטיין לא יפוטר, אבל כל שאר חבריו הלא מצטיינים- בהחלט נמצאים בסכנה.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl חשבונאות ומס> מיסוי ישראליl 18/02/2014 lצפיות: 39
  מרטין בוקסדורף

  זה יכול להיות הקיץ שמתקרב, אחת מתקופות החגים בשנה, הוצאה לא מתוכננת כזו או אחרת או החלטה אמיצה לסגור את המינוס בחשבון הבנק אחת לתמיד.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl חשבונאות ומס> ביקורתl 14/12/2013 lצפיות: 122
  מרטין בוקסדורף

  אם יש לכם נטייה טבעית לעולמות המספרים והמתמטיקה ואם אתם מחפשים בימים אלה קורס מקצועי שיפתח לכם פתח לקריירה עתידית – שווה לכם לשקול להצטרף ללימודים בקורס חשבי שכר. הרבה מאוד מכללות מעבירות קורס חשבי שכר בישראל, כאשר ביניהן ניתן למצוא את המכללה הותיקה ביותר בשוק הישראלי, שהיא המכללה למיסים וחשבונאות.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl פיננסים וכספים> השקעותl 16/11/2013 lצפיות: 55
  מרטין בוקסדורף

  לא סוד גדול שמדינת ישראל נמצאת במשבר רציני מבחינה כלכלית. אין טעם להתחיל לדבר בכלל על הבעיות הגדולות, אך כולם מבינים שהמשק נמצא בקיצוצים רציניים, כך שכל מי שנמצא כרגע במקום עבודה, כנראה חושש במידה כזו או אחרת לגורלו התעסוקתי.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl פיננסים וכספים> הלוואותl 16/11/2013 lצפיות: 55
  מרטין בוקסדורף

  לפני קצת יותר מחודש התחלתי לברר לגבי לימודים שיאפשרו לי להתמקצע במקצוע אחד מסויים וכזה שיותיר לי אפשרות של השתלבות במשק העבודה עם יתרון משמעותי מבין אלו שנמצאים באותה נקודת פתיחה כמו שלי- בעלי תואר ראשון בכלכלה עם התמחות במנהל עסקים או מימון.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 27/11/2013 lצפיות: 61

  אנשים רבים מעוניינים ללמוד מקצוע מתחום המסים והחשבונאות ואחד מהמקצועות הקיימים בתחומים אלה הוא חשב שכר. המעוניינים לרכוש מקצוע יוקרתי זה, יכולים להשתלב בלימודים במסגרת קורס חשבי שכר. במסגרת עבודתם מיישמים חשבי שכר עקרונות מס הכנסה, ביטוח לאומי, דיני עבודה וחוקים אחרים על מנת לחשב את השכר באופן מדויק ומהימן. קורס חשב שכר מיועד להקנות ללומדים בו ידע מעודכן ומקיף בהיבטים השונים הנוגעים לחישוב השכר.

  על ידי: מכללת מישלבl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 18/01/2010 lצפיות: 107

  קורס צילום בתל אביב, מאפשר לשפר מיומנויות בתחום הצילום. קורס הצילום, מלמד אתכם, נושאים חדשים בתחום הצילום. קורס של צילום, יכול להיות למשל, קורס צילום למתחילים, או קורס צילום למתקדמים.

  על ידי: שלמה פריl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 15/01/2015

  טכניקת תטא הילינג היא הזדמנות לבחון דפוסי מחשבה והתנהגות המלווים אותנו במשך שנים רבות, הקורס הוא הזדמנות לשנות, להשתנות, להתפתח, להעניק לאחרים וגם לעצמנו.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 23/12/2014

  עזרה ראשונה כולם יעידו תמיד טוב לדעת ולא להשתמש אולם לא אחת נקראים בדרכנו מקרים שאם היה בידינו ידע אפילו בסיסי שקיבלנו בעקבות קורס עזרה ראשונה היינו יכולים לשנות את הסיטואציה שאליה נקלענו. מעבר לכך, לא מספיק לעבור קורס עזרה ראשונה, יש צורך אחת לתקופה לעבור רענון על מנת לתרגל ולרכוש את המיומנות הנדרשות. מומלץ להרחיב את הידע על ידי קורס עזרה ראשונה 8, כלומר קורס עזרה ראשונה מורחב.

  על ידי: יחיl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 16/11/2014 lצפיות: 11

  תכנות בקרים לצורכי התעשייה והמשק הישראלי הוא תחום שמתפתח וצובר הכרה הולכת וגוברת במישור התעשייתי, הארגוני ואף הפרטי. קורס בקרים מתוכנתים הינו קורס קצר אשר נועד להעניק הסמכה איכותית לבוגריו שתעזור להם להשתלב באופן מקצועי ואיכותי בשוק העבודה.

  על ידי: זאב פלדl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 30/07/2014 lצפיות: 30
  שמחה לוין

  " אדם חי בעולם שאותו הוא עושה לעצמו מן הפחדים שבהם הוא מפחיד את עצמו מן האהבה שאותה הוא אוהב לעצמו ומן השנאה שאותה הוא שונא לעצמו..... (נתן זך )

  על ידי: שמחה לויןl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 17/07/2014 lצפיות: 34

  לימודי חשבונאות הם לימודים נפוצים ופופולאריים ביותר במכללות ומוסדות לימוד שונים אשר מציעים במסגרתם את מסלול להכשרות מקצועיות. קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 הוא מסלול איכותי ורציני אשר נותן כלים להצלחה והשתלבות נאותה בשוק העבודה עם אפשרויות התקדמות רבות במישור הלימודי והתעסוקתי.

  על ידי: זאב פלדl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 03/07/2014 lצפיות: 19

  בשנים האחרונות האינטרנט הפך לפלטפורמת הפרסום המובילה והאפקטיבית ביותר. כיום כל עסק יודע שעל מנת להיות קיים עליו להופיע מעל דפי האינטרנט, אך גם זה אינו מספיק כיוון שהתחרות בכול תחום היא קשה ועל מנת להתעלות על המתחרים, יש צורך ביד מנחה אשר מכירה את חוקי המשחק.

  על ידי: דביר בן דבl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 22/06/2014 lצפיות: 13

  תמיד חלמתם להפוך למעצבים? רוצים להפוך אהבה למקצוע אך לא יודעים מהיכן להתחיל? במידה וגם לכם יש כשרון בנושא העיצוב ואתם רוצים להפוך את התחום לדרך חיים, פנו אלינו ונספק לכם את היעוץ המתאים ואת ההכוונה שלה אתם זקוקים בנושא.

  על ידי: דביר בן דבl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 09/06/2014 lצפיות: 22
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על ניקיון מדרגות כחלק מטיפוח הבניין והדירה, כיצד נבחר שירות ניקיון למדרגות ומה זה כולל.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בית וצרכנות> בית - כלליl 26/12/2012 lצפיות: 124
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  כל מי שמגיע לחתונה יודע שהוא צריך לתת צ'ק, כל מי שעורך חתונה יודע שהוא צריך להביא בתמורה לאותו הצ'ק ערב ייחודי ומהנה שיכלול אוכל טוב, ריקודים ומתנה קטנה ואישית. אנשים רבים מסתבכים עם מתנות לאירועים אך יש מתנה אחת שתמיד קולעת בול והיא מגנטים לחתונה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> חתונהl 23/10/2012 lצפיות: 48
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על תפקידה של הסקסולוגית, מתי מזמינים אותה ומה הקשר בינה למסיבת רווקות?

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> מיניותl 02/09/2012 lצפיות: 124
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  המלצה לאתר מצוין שיכול לגרום לכל מה שקשור במציאת שירותים ועסקים לפשוט וקל, הכירו את אתר יס פליז !

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l אינטרנטl 08/07/2012 lצפיות: 259
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  עיצוב בלונים היא דרך מצוינת לקישוט כל אירוע. זו היא דרך צנועה, מרהיבה, עלותה סבירה ויש משהו באסוציאציות הילדות בבלונים שמעלה חיוך על לב כל אחד.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 05/04/2012 lצפיות: 137
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  פתיחת חברה היא עסק לא פשוט שמצריך הכנה ועבודה רבה לפני הפתיחה. לפעמים ההתחלה היא אכן מעוסק פטור כשמטפסים לאט לאט עד לחברה בע"מ למשל. ולפעמים ישנו הצורך לקפוץ למים ולהקים מיד חברה בע"מ, כל זאת ועוד משתנה בעקבות היקף העסק, החזון העסקי והאילוצים השונים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l חוק ומשפט> דיני חברותl 03/04/2012 lצפיות: 99
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  לא נעים להודות, אבל האוכל משחק תפקיד חזק מאוד בעולם האירועים, עד כדי שכך שאוכל שאינו מוצלח, עשוי להשפיע על תחושת האורחים והמשתתפים, ולגרום להם לאכזבה מהאירוע כולו. חשיבותו של אוכל טוב כה חשובה, עד כי בחרנו להקדיש מאמר שלם העוסק בנושא זה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאיl 03/04/2012 lצפיות: 131
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  הפקת אירועים אינה משימה פשוטה ומערבת בתוכה מאות גורמים טכניים כגון תאורה, סאונד וחשמל לצד גורמים אומנותיים כמו סגנון המוסיקה, הפעלות ומופעים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 02/04/2012 lצפיות: 59
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast