קורס חשבי שכר - השוואת מחירים

פורסם: 08/08/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 239 | Share

קורס חשבי שכר

קורס חשבי שכר הינו קורס קצר שבסיימו תוכלו לעבוד במקצוע מכובד ומעניין. קורס חשבי שכר בנוי משני חלקים, חלק תיאורטי שבו לומדים הסטודנטים תיאוריות בנושא חישוב שכר והחלק המעשי בו מיישמים את האפליקציות השונות של התיאוריות שנלמדו.

קורס חשבי שכר – למי זה מתאים?

הקורס מתאים לכל מי שמתעניין בתחום החשבונאות, בתחום המיסים, בחוקי מס הכנסה, ביטוח לאומי, דיני עבודה ועוד. קורס חשבי שכר מתאים בעיקר למי שכבר עובד בתחום החשבונאות ומעוניין להתמקצע בתחום אחד עיקרי ומעניין.

קורס חשבי שכר – מה לומדים

קורס חשבי שכר מתחיל במבוא, שם לומדים הסטודנטים את הבסיס בכל הקשור לעבודתו של חשב השכר, תיאוריות, הוגים חשובים של התחום, דילמות יומיומיות משוק העבודה, פיתוח ראייה מעמיקה ומקיפה בתחום השכר. נושאים נוספים שלומדים הסטודנטים הם מס הכנסה, ביטוח לאומי, זכויות סוציאליות של העובדים, דיני עבודה, תלוש שכר ועוד.

תנאי קבלה אל קורס חשבי שכר

תנאי הקבלה אל קורס חשבי שכר הם תעודת בגרות מלאה וראיון אישי עם מוסד הלימודים.

משך קורס חשבי שכר

משך קורס חשבי שכר בסיסי הינו כחודשיים, ניתן להירשם אל לימודי ערב שהם מעט ארוכים יותר אך משתלבים עם העבודה או ללמוד בקורסי בוקר שהם קורסים אינטנסיביים יותר.

קורס חשבי שכר – מה עושים בסיום הקורס?

המסיימים קורס חשבי שכר שעברו את כל המבחנים בהצלחה יקבלו תעודת הסמכה של חשבי שכר, בעזרת תעודה זו יוכלו להתקבל לעבודה בחברות רבות או בחברה בה הם עובדים כחשבי שכר.

קורס חשבי שכר מלמד אומנם את כל מה שצריכים חשבי שכר לדעת, אך יש צורך בלימודים נוספים בתפקיד עצמו, צבירת ניסיון עד שמתפקדים כחשבי שכר לכל דבר. כל מקום עבודה הוא מעט שונה, אך חוקי השכר הם ברורים וקבועים ולכן יש צורך גם בלימודי קורס חשבי שכר וגם בצבירת ניסיון.

למה ללמוד קורס חשבי שכר?

בסיום קורס חשבי שכר תוכלו לעבוד במקצוע יוקרתי ומעניין. עבודתו של חשב שכר אף פעם לא משעממת, תמיד מתרחשים עדכונים ושינויי חוקים, חוקים חדשים ועוד כל אלו הופכים את המקצוע למעניין ומאתגר.

מסיימי קורס חשבי שכר מוצאים עבודה בקלות מפני שיש ביקוש רב במקומות העבודה לחשבי שכר מקצועיים, מיומנים ומדויקים.

אז אם אתה רואה עצמך בעבודה דינאמית, מעניינת, הדורשת דיוק מחשבה ולימודים קצרים, הירשם אל קורס חשבי שכר.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/76054/קורס-חשבי-שכר-השוואת-מחירים

  השאר תגובה למאמר זה

  קורס חשבי שכר הינו קורס המקנה למסיימיו ידע ויכולת מקצועית בנושא מרכזי וחשוב באירגונים כלכליים ועסקיים. מקצוע חשב השכר מחייב ידע רב והתמצאות רחבה במיגוון נושאים רב ובעיקר בחוקים השונים הקשורים לעקרונות ולחוקים באשר לתשלומי שכר העובדים

  על ידי: רועיl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 23/01/2011 lצפיות: 119
  מרטין בוקסדורף

  קורס חשבי שכר הוא הפיתרון האולטימטיבי עבור המתלבטים ומחפשי המקצוע שמעוניינים לצאת אל שוק העבודה כאשר בחזקתם תחום עיסוק בעל ביקוש וכזה שיאפשר להם לתפס במהירות רבה בסולם הדרגות של חטיבות הכספים והכלכלה של החברות המובילות במשק. אז למי בעצם מיועד הקורס?

  על ידי: מרטין בוקסדורףl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 21/11/2013 lצפיות: 59
  מרטין בוקסדורף

  כאשר יושבים וחושבים עם עצמכם מה רוצים ללמוד, יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון. אנחנו ננסה להביא במאמר הזה כמה קריטריונים שהם לדעתינו נכונים וחשובים. כל מה שאנחנו מציעים כאן הם תובנות שניתן לקחת ולהשתמש כדי לבחור את המקצוע הנכון ביותר.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl חשבונאות ומס> חשבונאות ומס - כלליl 14/10/2013 lצפיות: 71
  מרטין בוקסדורף

  מה קורה ברגעים של מיתון? מה הדבר הראשון שעושים בעלי עסקים? אם אמרתם שהם מפטרים את העובדים עם המשכורות הגדולות ביותר, ביחס לתרומה שלהם. הרי צריכים לצמצם. נכון שאיש המכירות המצטיין לא יפוטר, אבל כל שאר חבריו הלא מצטיינים- בהחלט נמצאים בסכנה.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl חשבונאות ומס> מיסוי ישראליl 18/02/2014 lצפיות: 45
  מרטין בוקסדורף

  זה יכול להיות הקיץ שמתקרב, אחת מתקופות החגים בשנה, הוצאה לא מתוכננת כזו או אחרת או החלטה אמיצה לסגור את המינוס בחשבון הבנק אחת לתמיד.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl חשבונאות ומס> ביקורתl 14/12/2013 lצפיות: 127
  מרטין בוקסדורף

  אם יש לכם נטייה טבעית לעולמות המספרים והמתמטיקה ואם אתם מחפשים בימים אלה קורס מקצועי שיפתח לכם פתח לקריירה עתידית – שווה לכם לשקול להצטרף ללימודים בקורס חשבי שכר. הרבה מאוד מכללות מעבירות קורס חשבי שכר בישראל, כאשר ביניהן ניתן למצוא את המכללה הותיקה ביותר בשוק הישראלי, שהיא המכללה למיסים וחשבונאות.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl פיננסים וכספים> השקעותl 16/11/2013 lצפיות: 60
  מרטין בוקסדורף

  לא סוד גדול שמדינת ישראל נמצאת במשבר רציני מבחינה כלכלית. אין טעם להתחיל לדבר בכלל על הבעיות הגדולות, אך כולם מבינים שהמשק נמצא בקיצוצים רציניים, כך שכל מי שנמצא כרגע במקום עבודה, כנראה חושש במידה כזו או אחרת לגורלו התעסוקתי.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl פיננסים וכספים> הלוואותl 16/11/2013 lצפיות: 62
  מרטין בוקסדורף

  לפני קצת יותר מחודש התחלתי לברר לגבי לימודים שיאפשרו לי להתמקצע במקצוע אחד מסויים וכזה שיותיר לי אפשרות של השתלבות במשק העבודה עם יתרון משמעותי מבין אלו שנמצאים באותה נקודת פתיחה כמו שלי- בעלי תואר ראשון בכלכלה עם התמחות במנהל עסקים או מימון.

  על ידי: מרטין בוקסדורףl פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 27/11/2013 lצפיות: 68

  אנשים רבים מעוניינים ללמוד מקצוע מתחום המסים והחשבונאות ואחד מהמקצועות הקיימים בתחומים אלה הוא חשב שכר. המעוניינים לרכוש מקצוע יוקרתי זה, יכולים להשתלב בלימודים במסגרת קורס חשבי שכר. במסגרת עבודתם מיישמים חשבי שכר עקרונות מס הכנסה, ביטוח לאומי, דיני עבודה וחוקים אחרים על מנת לחשב את השכר באופן מדויק ומהימן. קורס חשב שכר מיועד להקנות ללומדים בו ידע מעודכן ומקיף בהיבטים השונים הנוגעים לחישוב השכר.

  על ידי: מכללת מישלבl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 18/01/2010 lצפיות: 110

  במאמר זה נפרט על חשיבות ההתאמה לתחום העיצוב הגרפי טרם הבחירה להכנס לתחום כמקצוע וללמוד בקורס. קורס גרפיקה במכללת נשיא טכנולוגיות מכשיר את הלומדים לעבודה באמצעות הדרכה אישית ומעשית בקבוצות קטנות. קבוצה קטנה - הצלחה גדולה ! המכללה מסייעת לבוגרי הקורס בהשמה לעבודה.

  על ידי: מכללת נשיאl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 24/03/2015

  במאמר זה נסקור את המענה הקיים ליזמים בתחום המתפתח בקצב מואץ של הרובוטיקה. קורס רובוטיקה במכללת נשיא טכנולוגיות מכשיר את הלומדים לעבודה באמצעות הדרכה אישית ומעשית בקבוצות קטנות. קבוצה קטנה - הצלחה גדולה ! המכללה מסייעת לבוגרי הקורס בהשמה לעבודה.

  על ידי: מכללת נשיאl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 24/03/2015

  במאמר זה נסקור את נושאים חדשים ועדכניים בתחום ה-QA כמו מתודות חדשות ובדיקות אפליקציות לסמארטפונים ואת אפשרויות הלימודים בתחום. קורס QA במכללת נשיא טכנולוגיות מכשיר את הלומדים לעבודה באמצעות הדרכה אישית ומעשית בקבוצות קטנות. קבוצה קטנה - הצלחה גדולה ! המכללה מסייעת לבוגרי הקורס בהשמה לעבודה.

  על ידי: מכללת נשיאl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 24/03/2015

  המאמר מציע מידע שימושי למועמדים לקראת הרשמה אל קורס סופרי סתם למתחילים. כאן תוכלו ללמוד יותר על הענף ולקבל החלטה האם הוא מתאים לאורח החיים שלכם ולתחומי העניין שלכם.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 11/03/2015

  מלבד קורסים כמו חשמלאי מוסמך וחשמלאי מעשי מגמת החשמל במסגרת לימודי התעודה מציעה עוד אפשרויות השתלבות בלימודים איכותיים ומתקדמים ביותר כמו קורס חשמלאי ראשי וחשמלאי מתח גבוה. מסלולי לימוד אלו מאפשרים להעמיק את הידע ולקבל הכשרה איכותית, מוערכת ומתגמלת בשוק העבודה.

  על ידי: זאב פלדl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 04/02/2015

  לימודי חשמלאי מעשי הינם לימודים התחלתיים לאלו שרוצים לרכוש ידע שיאפשר להם להתעסק בתחום החשמל. רישיונו של החשמלאי המעשי מתיר לו לעבוד במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר והוא יכול לתת שירות לפתרון תקלות ובעיות הנוצרות במשקי בית שונים

  על ידי: זאב פלדl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 02/02/2015

  תחום ההכשרות המקצועיות ולימודי התעודה מציע מסלולים איכותיים מאוד עבור אלו שמוכנים להשקיע ולקחת ברצינות את האחריות ללימודים, עבודה, קידום ועיסוק בתחומים השונים. שילוב של מקצועות הקשורים זה בזה יכול להביא את הבוגר בעל הניסיון לכדי קריירה איכותית ומוערכת הכוללת שכר גבוה ותנאי עבודה מצוינים

  על ידי: זאב פלדl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 02/02/2015

  אז איפה כדאי ללמוד הנהלת חשבונות? מהם המסלולים האטרקטיביים ומה בעצם כולל מסלול הלימודים? במאמר הבא נסרוק את התחום המבוקש וננסה לענות על השאלות הרבות אצל המתעניינות והמתעניינים בתחום.

  על ידי: זאב פלדl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 02/02/2015
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על ניקיון מדרגות כחלק מטיפוח הבניין והדירה, כיצד נבחר שירות ניקיון למדרגות ומה זה כולל.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בית וצרכנות> בית - כלליl 26/12/2012 lצפיות: 135
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  כל מי שמגיע לחתונה יודע שהוא צריך לתת צ'ק, כל מי שעורך חתונה יודע שהוא צריך להביא בתמורה לאותו הצ'ק ערב ייחודי ומהנה שיכלול אוכל טוב, ריקודים ומתנה קטנה ואישית. אנשים רבים מסתבכים עם מתנות לאירועים אך יש מתנה אחת שתמיד קולעת בול והיא מגנטים לחתונה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> חתונהl 23/10/2012 lצפיות: 50
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על תפקידה של הסקסולוגית, מתי מזמינים אותה ומה הקשר בינה למסיבת רווקות?

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> מיניותl 02/09/2012 lצפיות: 132
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  עיצוב בלונים היא דרך מצוינת לקישוט כל אירוע. זו היא דרך צנועה, מרהיבה, עלותה סבירה ויש משהו באסוציאציות הילדות בבלונים שמעלה חיוך על לב כל אחד.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 05/04/2012 lצפיות: 144
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  פתיחת חברה היא עסק לא פשוט שמצריך הכנה ועבודה רבה לפני הפתיחה. לפעמים ההתחלה היא אכן מעוסק פטור כשמטפסים לאט לאט עד לחברה בע"מ למשל. ולפעמים ישנו הצורך לקפוץ למים ולהקים מיד חברה בע"מ, כל זאת ועוד משתנה בעקבות היקף העסק, החזון העסקי והאילוצים השונים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l חוק ומשפט> דיני חברותl 03/04/2012 lצפיות: 104
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  לא נעים להודות, אבל האוכל משחק תפקיד חזק מאוד בעולם האירועים, עד כדי שכך שאוכל שאינו מוצלח, עשוי להשפיע על תחושת האורחים והמשתתפים, ולגרום להם לאכזבה מהאירוע כולו. חשיבותו של אוכל טוב כה חשובה, עד כי בחרנו להקדיש מאמר שלם העוסק בנושא זה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאיl 03/04/2012 lצפיות: 133
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  הפקת אירועים אינה משימה פשוטה ומערבת בתוכה מאות גורמים טכניים כגון תאורה, סאונד וחשמל לצד גורמים אומנותיים כמו סגנון המוסיקה, הפעלות ומופעים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 02/04/2012 lצפיות: 62
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  במקומות רבים כיום, אתם קוראים על היתרונות של תוכנית שותפים, ורואים עד כמה מדובר בתוכנית שאנשים רבים מפיקים ממנה הכנסות רבות בכיוונים שונים. אפשר להגיד, כי הבסיס של תוכנית שותפים הוא הבסיס של עולם הפרסום בכללותו - העיקרון שכולם מרוויחים מהתהליך של הפרסום. הפלטפורמה עצמה שמפרסמת, מקבלת רווחים מהמפרסמים עצמם, והמפרסמים מקבלים בסופו של דבר רווח בטווח הארוך - כי בזכות הפרסומות הם נחשפים לקהל יעד חדש. אבל איך למעשה, התוכניות הללו מקבלות ביטוי באינטרנט?

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l אינטרנט> תוכניות שותפיםl 07/03/2012 lצפיות: 118
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast