פתיחת שער חשמלי באמצעות טלפון

פורסם: 12/08/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 551 | Share

טלפון סלולרי לפתיחת שער חשמלי

עד היום אמצעי הפתיחה הנפוץ לפתיחת שער חשמלי היה שלט רחוק . כיום הטלפון הסלולרי הפרטי וכן הטלפון הקווי בבית מאפשרים לפתוח את השער החשמלי ללא עלות שיחה! ואיך זה עובד? בפיקוד החשמלי של השער מותקנת מערכת אלקטרונית עם כרטיס SIM בעל מספר סלולארי,
כל חיוג מטלפון בעל מספר מזוהה מכניס פקודה למערכת לבצע פתיחה של השער  ובכך הטלפון הסלולארי הופך להיות השלט של השער הנמצא בשימושכם                                    
החיוג אל השער יכול להתבצע מכול מקום בארץ מבלי להיות בסמוך לשער .                                
תפעול המערכת פשוט וניתן לערוך את רשימת הטלפונים המורשים באמצעות הודעת SMS מרחוק. פעולה זו יכולה להיות מנוהלת ע"י ועד הבניין או גורם מנהל אחר.                                             
במערכות מתקדמות ניתן לבצע ניהול ממשי של מנויים ובכלל זה לקבל דוחות מפורטים על המועדים שבהם התבצעו כניסות. חשוב לזכור שרק מי שברשותו טלפון עם מספר מזוהה שהוכנס ומעודכן במערכת מאפשר את פתיחת השער . במקומות שאין קליטה סלולרית כגון חניונים תת קרקעיים או אזורים מסוימים בארץ לא תתאפשר הפעלת המערכת שערים

שיטות הפעלת שערים מגוונות וכוללות הפעלה באמצעות שלט רחוק, קורא כרטיסים מגנטיים,
לחצני שומר, קוראי מטבעות וכיו"ב.

כיום הכל מאוד פשוט, על ידי תכנות בסיסי הרכב עומד מול שער ועל ידי הגדרה מראש של מערכת הנתונים השער נפתח באופן אוטומטי

ישנם מספר סוגים של מערכות, האחד על ידי הקשת קוד בסלולאר ובאמצעות פעולה זו לפתוח את השער הדבר מצויין עבור ועדי בתים, כך שבמקום להסתובב עם שלט ושכפול שלטים שעובדים על ידי קוד בסלולאר ניתן לפתוח את המחסום

לעומת זאת יש את האפשרות להגדיר דרך המחשב הראשי מספר לוחיות זיהוי של רכבים ועל ידי כך כאשר הרכב מגיע הוא ניצפה על ידי מצלמה אשר מוודאת שהמספר רכב מוגדר במחשב , במידה וכן המחסום יפתח אוטומטית

קריאה נעימה

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/76507/פתיחת-שער-חשמלי-באמצעות-טלפון

  השאר תגובה למאמר זה

  לאחרונה קיימת מגמה ברורה של דיירים שבוחרים להגן על ביתם, רכושם וחנייתם באמצעות הגבלת הכניסה. יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין מחסום חשמלי או שער חשמלי בכניסה לחניה. מחסום חשמלי מעניק הגנה והגבלה על הכניסה לחניה בעוד ששער חשמלי לחניה מעניק הגנה רחבה יותר. ביניהם קיימות עוד אפשרויות עליהם אפרט.

  על ידי: סיגליתl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 25/12/2011 lצפיות: 162

  המאמר הבא יציג בפניכם את כל המידע הרלוונטי על שלטים לשערים חשמליים, וכן יציג בפניכם את סוגי השלטים החשמליים הקיימים כיום בשוק ויסייע לכם לבחור את השלט המתאים לכם.

  על ידי: אלון שערים חשמלייםl בית וצרכנות> בית - כלליl 17/02/2011 lצפיות: 271

  מזה בדיוק שער כנפיים? שער כנפיים היינו שער שנפתח כלפי פנים או כלפי חוץ. שער כנף יכול להיות עם פאנל אחד או שתיים (דו-כנף). בשער דו-כנף שני החלקים יכולים להיפתח ולהסגר. שערי דו-כנף בדרך כלל נמצאים בנכסים יותר גדולים שהכניסה גדולה מדי לכנף בודד. על מנת שיהיה יותר נוח ויעיל השער מחולק באמצע. שערי דו כנף וכנפיים מיוצרים מחומרים שונים. שערי כנף מעיבוד ברזל זה הכי פופולאריים. שערי כנף יכולים להיות עשויים גם מאלומיניום או פלדה. יש כאלה שמעדיפים שערי כנף מעץ. עץ, הוא אידיאלי לאנשים שלא רוצים שיראו מבחוץ

  על ידי: אלון שערים חשמלייםl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 10/12/2006 lצפיות: 14,310

  מצלמות אבטחה מתקדמות, מאפשרות לך לאבטח מקום מסוים, גם כאשר אתה לא נמצא בו. מצלמות האבטחה, מסוגלות להקליט את כל מה שהן מצלמות, כך שאפשר לדעת מה התרחש במקום מסוים, בכל דקה שחלפה. חשוב שההתקנה של מצלמת אבטחה, תתבצע באופן מקצועי, בשביל שהמצלמה תפעל בצורה טובה.

  על ידי: שלמה פריl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 13/04/2015

  מצלמות אבטחה לבית, מאפשרות לכם לקבל שקט נפשי. מצלמות אבטחה לבית, יכולות להיות מחוברות לאינטרנט, כך שאתם יכולים לצפות במה שהן מצלמות, גם אם אתם נמצאים הרחק מהבית.

  על ידי: שלמה פריl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 11/02/2015 lצפיות: 15
  נדב מנור

  מנעול חשמלי אפשר לדמות את המנעול החשמלי לשומר בשער אשר בעת פקודה ייפתח את הדלת ויאפשר לנו להיכנס. את הפקודה ייקבל המנעול החשמלי מיחידת הבקרה המחוברת אליו (קודן, אינטרקום, כפתור פתיחה ועוד). המנעול החשמלי למעשה חוסם את הלשונית (זו שאנחנו מזיזים בעזרת הידית) הנכנסת לתוך המשקוף ומונע ממנה מלזוז. בהפעלתו, מאפשר המנעול החשמלי ללשונית לזוז ולדלת להיפתח. למנעול החשמלי יש יחידת מתכת נפרדת, מעין לשון רחבה כזו, המחוברת למנעול באמצעות 2 ברגים. לשון זו היא החוסמת ומשחררת את הלשונית של הדלת.

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 18/01/2015 lצפיות: 12
  נדב מנור

  מערכת אינטרקום או קודן לדלת כניסה – במה לבחור ? אנשים רבים אשר מעוניינים ליצור בקרת כניסה הולמת לביתם, אינם יודעים כיצד לגשת לנושא או איזה מערכת להתקין בשער או בדלת הכניסה לביתם – קודן או אינטרקום. לכן, ראשית כאשר אנו מעוניינים להתקין איזו שהיא מערכת של קודן או אינטרקום, עלינו לברר את צרכינו ומשם לגשת לבחירת מערכת בקרת הכניסה.

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 09/01/2015 lצפיות: 14

  אין היום כמעט בית בו מטפלת חדשה סועדת קשיש, או גן ילדים שאין בו מצלמות אבטחה. הן מקנות ביטחון, מסירות דאגה והכי חשוב- הן מתעדות כל רגע בזמן אמת !

  על ידי: נס מצלמות אבטחהl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 15/12/2014 lצפיות: 14

  זה באמת נראה קצת מדע בדיוני. בן אדם נכנס לחנות- מצולם ! בן אדם נכנס לבניין רב קומות- מצולם. ילדה בגן הילדים- מצולמת. מטפלת שסועדת קשיש- מצולמת ! אבל יש לזה סיבה והיא סיבה מאוד טובה.

  על ידי: נס מצלמות אבטחהl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 15/12/2014 lצפיות: 13
  נדב מנור

  תכנות קודן לדלת פעולת תכנות הקודן המותקן על הכניסה לחצרנו או בדלת הכניסה לביתנו, חשובה מאוד והיא כוללת בתוכה כמה אפשרויות תכנות: 1. תכנות סיסמת טכנאי 2. תכנות קוד כניסה או מספר קודים 3. מחיקת קודים 4. הוספת או מחיקת כרטיסי קירבה. 5. זמן פתיחת או ניתוק המנעול המחובר לקודן 6. חזרה להגדרות יצרן. כל קודן וצורת התכנות שלו בעקרון, התכנות ברב הקודנים דומה. אך לצערנו אין אחידות וכל יצרן קודנים מגדיר את צורת התכנות הנראית לו כקלה ביותר למשתמש או בכפוף ליכולות הקודן ועלויות הייצור. פעולת תכנות הקודן היא

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 11/12/2014 lצפיות: 26

  כאשר מדובר באבטחה לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר גם אם המחיר יכול להיות קצת יקר. הרי כולנו רוצים להיות רגועים שהילדים, הבית או העסק מוגנים כשאנחנו לא בסביבה.

  על ידי: נס מצלמות אבטחהl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 18/11/2014 lצפיות: 17

  בכדי לאזן את סוכר הדם ולשנות את אורח החיים בעיקר של חולי סוכרת, יש צורך בצוות רב מקצועי לסוכרת, דיאטנית, מומחה לפעילות גופנית ומערכת תמיכה זמינה.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl בריאות ורפואה> דיאטה ותזונהl 12/10/2010 lצפיות: 160

  אנו מבקרים את החלטתו של ד"ר קלינג בפסק דין לפיה די בתקופה של חיים משותפים משך שלושה חודשים כדי להעניק הכרה זו, ואנו שבים ומציעים כי תיקבע תקופת מינימום של שלוש שנים של חיים משותפים במאפייני דיני משפחה, כדי שבני הזוג יזכו להכרה זו

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני משפחהl 12/10/2010 lצפיות: 2,043

  נקדים ונאמר, כי בכל מקום בו נתייחס בספרנו למאהבת, פילגש או ידועה בציבור נכונים הדברים גם ביחס לגבר, מאהב או ידוע בציבור (למונח "פילגש" לא מצאנו מקבילה בלשון זכר). מטעמי נוחות ומשיקולים הנוגעים להתפתחות ההיסטורית של מושגים אלה, ננקוט ברוב המקרים בלשון "נקבה", ונדבר על האשה בת הזוג, כאשר הדברים הם נכונים גם בהיפוך המינים המשתתפים במשוואה הזוגית.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני משפחהl 12/10/2010 lצפיות: 463

  ההבחנה בין פילגש או מאהבת לבין ידועה בציבור היא חשובה ביותר מבחינה משפטית. "פילגש" הוא מושג חברתי, שאינו מקנה בדרך כלל זכויות משפטיות וחיובים משפטיים כלפי בן הזוג. לעומת זאת, "ידועה בציבור" הינו מוסד משפטי מכובד שזכה להכרה ביותר מ40- חוקים בישראל אשר מעניקים לו זכויות משפטיות חשובות ביותר בתחומי הרכוש והממון.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני גירושיןl 12/10/2010 lצפיות: 2,392

  מטרת המאמר להכיר את ה"מרפסת הישראלית" , לבדוק את התפתחותה , תכנונה ועיצובה ביחס לרצף ההיסטורי וליצור מילון מאפיינים אישי. מחקר היסטורי המנתח נושא מסוים ביחס לתקופה מסוימת תוך שיטת השוואה (שווה ושונה) של סוגים וגישות אדריכליות שונות . המאמר מתמקד במרפסות בעיר תל-אביב וסביבותיה המשקפות את המרפסת הישראלית העירונית הטיפוסית לאורך השנים.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 03/10/2010 lצפיות: 612

  עד לפני כ-4 שנים בלבד חדרי אירוח, אותם "דירות" דיסקרטיות היו מתקשרות ישר עם בגידות אוו תחום הליווי ונכון אותם חדרי אירוח שהיו ממוקמים בעיקר ביתר דיסקרטיות על המידה שימשו בעיקר בוגדים מהסוג "הקשה" יותר אם זה רומנים או פשוט השכרת שירותי לווי שהיו מתבצעות בדירות דיסקרטיות.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 21/09/2010 lצפיות: 58

  האם תיתכן הכרה ב"ידועים בציבור" כשאחד מהם או שניהם נשואים לאחרים? שאלות נפוצות בנושא ידועה בציבור התשובה לכך היא חיובית. ניתן לקבל הכרזה שמאן דהוא "ידוע בציבור" גם כאשר אחד הצדדים או שניהם נשואים לאחר. השאלה היא כמובן שאלה שבעובדה הדורשת הוכחה. ואולם, חוקים מסויימים מגבילים במפורש את זכויות ה"ידוע בציבור" לעומת בן הזוג החוקי, והם מעדיפים במקרה של התנגשות את בן הזוג החוקי. כך, למשל, סעיף 55 לחוק הירושה מאפשר ל"ידוע בציבור" לרשת בתנאי מפורש שהן המורי

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני גירושיןl 21/09/2010 lצפיות: 455

  רהיטים לגינה התפתחו להיות אחד הטרנדים הנפוצים שיש כיום בקרב תחום הריהוט. קצב התתפתחות הנדל"ן והבנייה בישראל הביאו לייצרת כמות גדולה יותר של בתים פרטיים ודירות גן.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl בית וצרכנות> ריהוטl 16/09/2010 lצפיות: 39
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast