פתיחת שער חשמלי באמצעות טלפון

פורסם: 12/08/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 477 | Share

טלפון סלולרי לפתיחת שער חשמלי

עד היום אמצעי הפתיחה הנפוץ לפתיחת שער חשמלי היה שלט רחוק . כיום הטלפון הסלולרי הפרטי וכן הטלפון הקווי בבית מאפשרים לפתוח את השער החשמלי ללא עלות שיחה! ואיך זה עובד? בפיקוד החשמלי של השער מותקנת מערכת אלקטרונית עם כרטיס SIM בעל מספר סלולארי,
כל חיוג מטלפון בעל מספר מזוהה מכניס פקודה למערכת לבצע פתיחה של השער  ובכך הטלפון הסלולארי הופך להיות השלט של השער הנמצא בשימושכם                                    
החיוג אל השער יכול להתבצע מכול מקום בארץ מבלי להיות בסמוך לשער .                                
תפעול המערכת פשוט וניתן לערוך את רשימת הטלפונים המורשים באמצעות הודעת SMS מרחוק. פעולה זו יכולה להיות מנוהלת ע"י ועד הבניין או גורם מנהל אחר.                                             
במערכות מתקדמות ניתן לבצע ניהול ממשי של מנויים ובכלל זה לקבל דוחות מפורטים על המועדים שבהם התבצעו כניסות. חשוב לזכור שרק מי שברשותו טלפון עם מספר מזוהה שהוכנס ומעודכן במערכת מאפשר את פתיחת השער . במקומות שאין קליטה סלולרית כגון חניונים תת קרקעיים או אזורים מסוימים בארץ לא תתאפשר הפעלת המערכת שערים

שיטות הפעלת שערים מגוונות וכוללות הפעלה באמצעות שלט רחוק, קורא כרטיסים מגנטיים,
לחצני שומר, קוראי מטבעות וכיו"ב.

כיום הכל מאוד פשוט, על ידי תכנות בסיסי הרכב עומד מול שער ועל ידי הגדרה מראש של מערכת הנתונים השער נפתח באופן אוטומטי

ישנם מספר סוגים של מערכות, האחד על ידי הקשת קוד בסלולאר ובאמצעות פעולה זו לפתוח את השער הדבר מצויין עבור ועדי בתים, כך שבמקום להסתובב עם שלט ושכפול שלטים שעובדים על ידי קוד בסלולאר ניתן לפתוח את המחסום

לעומת זאת יש את האפשרות להגדיר דרך המחשב הראשי מספר לוחיות זיהוי של רכבים ועל ידי כך כאשר הרכב מגיע הוא ניצפה על ידי מצלמה אשר מוודאת שהמספר רכב מוגדר במחשב , במידה וכן המחסום יפתח אוטומטית

קריאה נעימה

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/76507/פתיחת-שער-חשמלי-באמצעות-טלפון

  השאר תגובה למאמר זה

  לאחרונה קיימת מגמה ברורה של דיירים שבוחרים להגן על ביתם, רכושם וחנייתם באמצעות הגבלת הכניסה. יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין מחסום חשמלי או שער חשמלי בכניסה לחניה. מחסום חשמלי מעניק הגנה והגבלה על הכניסה לחניה בעוד ששער חשמלי לחניה מעניק הגנה רחבה יותר. ביניהם קיימות עוד אפשרויות עליהם אפרט.

  על ידי: סיגליתl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 25/12/2011 lצפיות: 124

  המאמר הבא יציג בפניכם את כל המידע הרלוונטי על שלטים לשערים חשמליים, וכן יציג בפניכם את סוגי השלטים החשמליים הקיימים כיום בשוק ויסייע לכם לבחור את השלט המתאים לכם.

  על ידי: אלון שערים חשמלייםl בית וצרכנות> בית - כלליl 17/02/2011 lצפיות: 241

  מזה בדיוק שער כנפיים? שער כנפיים היינו שער שנפתח כלפי פנים או כלפי חוץ. שער כנף יכול להיות עם פאנל אחד או שתיים (דו-כנף). בשער דו-כנף שני החלקים יכולים להיפתח ולהסגר. שערי דו-כנף בדרך כלל נמצאים בנכסים יותר גדולים שהכניסה גדולה מדי לכנף בודד. על מנת שיהיה יותר נוח ויעיל השער מחולק באמצע. שערי דו כנף וכנפיים מיוצרים מחומרים שונים. שערי כנף מעיבוד ברזל זה הכי פופולאריים. שערי כנף יכולים להיות עשויים גם מאלומיניום או פלדה. יש כאלה שמעדיפים שערי כנף מעץ. עץ, הוא אידיאלי לאנשים שלא רוצים שיראו מבחוץ

  על ידי: אלון שערים חשמלייםl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 10/12/2006 lצפיות: 14,286
  נדב מנור

  שלום רב לכם. הצילינדר בביתך או במשרדך זקוק להחלפה. את/ה רוצה לבצע זאת לבד, אך מפחד/ת להסתבך. אל דאגה. אני אפרט בפניך את הדרך הנכונה להחלפת הצילינדר בדלת הרב בריחית שברשותך.

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 24/08/2014

  דרום הארץ אומנם חש בימים אלו מאוים לא בגלל רמת הפשיעה באזור אלא בגלל המצב הביטחוני, אבל אין זה אומר שמנעולן בדרום אינו בעל מקצוע מבוקש ונחוץ. אדרבא, מדובר באיש שעבודתו נחוצה כל עת ועבור כל אחד.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 22/07/2014

  אם יש תקלה טכנית בדלת שלכם, למשל ציר משוחרר, או אם הדלת ניזוקה מהבחינה האסתטית, שירות תיקון דלתות בדרום יעניק לכם את העבודה הנדרשת כדי שהדלת תחזור למצבה האופטימלי.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 22/07/2014
  נטלי הרוש

  שמדברים על מקצוע רגיש כמו מנעולן, חשוב לוודא את מי אתם בוחרים להכניס לבית או המשרד שלכם. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור מנעולן אמין! כנסו...

  על ידי: נטלי הרושl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 03/07/2014

  על מנת להתמודד עם גל האלימות והפשע שסורר בערים רבות בארצנו יש דבר נוסף שיכול לתת לכם ביטחון כאשר המשטרה עוסקת בעשרות מקרים ולעיתים נותנת פחות התייחסות למקרה הפרטי שלכם.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 22/06/2014

  איך נאבזר את המקלט מה לברר בנוגע לאוורור של המקלט וכיצד נאטום אותו. מדינת ישראל הינה מהמדינות היחידות בעולם שנימצאת בכוננות תמידית של מלחמה או מתקפת טילים נקודתית בכל רגע נתון. על כן פזורים ברחבי המדינה אלפי מקלטים ציבוריים לצד מאות אלפי מקלטים במבני מגורים ועבודה. ריכזנו מעט טיפים בנושא זה עבורכם.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 18/06/2014 lצפיות: 37

  הסיטואציה הבאה היא משהו שכולנו עברנו בשלב זה או אחר של החיים: אנחנו מגיעים הביתה אחרי יום עבודה ארוך, או מסידורים מעייפים, עמוסים בשקיות ובשקיות מתחת לעיניים ואז אנחנו מגלים שהמפתח איננו ושאנחנו תקועים מחוץ לדלת.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 17/06/2014

  מערכת של אזעקה לבית, מאפשרת לכם להתגונן מפני פריצות, של גנבי רכוש. האזעקה לבית, יכולה לכלול מצלמות אבטחה, שמקושרות למוקד של חברת אבטחה. האזעקה לבית, יכולה לכלול מערכת לגילוי וכיבוי אש, שגם כן מקושרת למוקד של חברת אבטחה. בעזרת מוקד אבטחה שפעיל בכל ימי השבוע, ובכל השעות, תמיד בשעת פריצה לבית, יש תגובה של המוקד שיכול לשלוח סיירים של חברת האבטחה לבית, וגם להודיע למשטרה.

  על ידי: שלמה פריl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 16/06/2014 lצפיות: 15

  בכדי לאזן את סוכר הדם ולשנות את אורח החיים בעיקר של חולי סוכרת, יש צורך בצוות רב מקצועי לסוכרת, דיאטנית, מומחה לפעילות גופנית ומערכת תמיכה זמינה.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl בריאות ורפואה> דיאטה ותזונהl 12/10/2010 lצפיות: 124

  אנו מבקרים את החלטתו של ד"ר קלינג בפסק דין לפיה די בתקופה של חיים משותפים משך שלושה חודשים כדי להעניק הכרה זו, ואנו שבים ומציעים כי תיקבע תקופת מינימום של שלוש שנים של חיים משותפים במאפייני דיני משפחה, כדי שבני הזוג יזכו להכרה זו

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני משפחהl 12/10/2010 lצפיות: 2,017

  נקדים ונאמר, כי בכל מקום בו נתייחס בספרנו למאהבת, פילגש או ידועה בציבור נכונים הדברים גם ביחס לגבר, מאהב או ידוע בציבור (למונח "פילגש" לא מצאנו מקבילה בלשון זכר). מטעמי נוחות ומשיקולים הנוגעים להתפתחות ההיסטורית של מושגים אלה, ננקוט ברוב המקרים בלשון "נקבה", ונדבר על האשה בת הזוג, כאשר הדברים הם נכונים גם בהיפוך המינים המשתתפים במשוואה הזוגית.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני משפחהl 12/10/2010 lצפיות: 395

  ההבחנה בין פילגש או מאהבת לבין ידועה בציבור היא חשובה ביותר מבחינה משפטית. "פילגש" הוא מושג חברתי, שאינו מקנה בדרך כלל זכויות משפטיות וחיובים משפטיים כלפי בן הזוג. לעומת זאת, "ידועה בציבור" הינו מוסד משפטי מכובד שזכה להכרה ביותר מ40- חוקים בישראל אשר מעניקים לו זכויות משפטיות חשובות ביותר בתחומי הרכוש והממון.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני גירושיןl 12/10/2010 lצפיות: 2,325

  מטרת המאמר להכיר את ה"מרפסת הישראלית" , לבדוק את התפתחותה , תכנונה ועיצובה ביחס לרצף ההיסטורי וליצור מילון מאפיינים אישי. מחקר היסטורי המנתח נושא מסוים ביחס לתקופה מסוימת תוך שיטת השוואה (שווה ושונה) של סוגים וגישות אדריכליות שונות . המאמר מתמקד במרפסות בעיר תל-אביב וסביבותיה המשקפות את המרפסת הישראלית העירונית הטיפוסית לאורך השנים.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 03/10/2010 lצפיות: 573

  עד לפני כ-4 שנים בלבד חדרי אירוח, אותם "דירות" דיסקרטיות היו מתקשרות ישר עם בגידות אוו תחום הליווי ונכון אותם חדרי אירוח שהיו ממוקמים בעיקר ביתר דיסקרטיות על המידה שימשו בעיקר בוגדים מהסוג "הקשה" יותר אם זה רומנים או פשוט השכרת שירותי לווי שהיו מתבצעות בדירות דיסקרטיות.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 21/09/2010 lצפיות: 43

  האם תיתכן הכרה ב"ידועים בציבור" כשאחד מהם או שניהם נשואים לאחרים? שאלות נפוצות בנושא ידועה בציבור התשובה לכך היא חיובית. ניתן לקבל הכרזה שמאן דהוא "ידוע בציבור" גם כאשר אחד הצדדים או שניהם נשואים לאחר. השאלה היא כמובן שאלה שבעובדה הדורשת הוכחה. ואולם, חוקים מסויימים מגבילים במפורש את זכויות ה"ידוע בציבור" לעומת בן הזוג החוקי, והם מעדיפים במקרה של התנגשות את בן הזוג החוקי. כך, למשל, סעיף 55 לחוק הירושה מאפשר ל"ידוע בציבור" לרשת בתנאי מפורש שהן המורי

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני גירושיןl 21/09/2010 lצפיות: 352

  רהיטים לגינה התפתחו להיות אחד הטרנדים הנפוצים שיש כיום בקרב תחום הריהוט. קצב התתפתחות הנדל"ן והבנייה בישראל הביאו לייצרת כמות גדולה יותר של בתים פרטיים ודירות גן.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl בית וצרכנות> ריהוטl 16/09/2010 lצפיות: 22
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast