פתיחת שער חשמלי באמצעות טלפון

פורסם: 12/08/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 511 | Share

טלפון סלולרי לפתיחת שער חשמלי

עד היום אמצעי הפתיחה הנפוץ לפתיחת שער חשמלי היה שלט רחוק . כיום הטלפון הסלולרי הפרטי וכן הטלפון הקווי בבית מאפשרים לפתוח את השער החשמלי ללא עלות שיחה! ואיך זה עובד? בפיקוד החשמלי של השער מותקנת מערכת אלקטרונית עם כרטיס SIM בעל מספר סלולארי,
כל חיוג מטלפון בעל מספר מזוהה מכניס פקודה למערכת לבצע פתיחה של השער  ובכך הטלפון הסלולארי הופך להיות השלט של השער הנמצא בשימושכם                                    
החיוג אל השער יכול להתבצע מכול מקום בארץ מבלי להיות בסמוך לשער .                                
תפעול המערכת פשוט וניתן לערוך את רשימת הטלפונים המורשים באמצעות הודעת SMS מרחוק. פעולה זו יכולה להיות מנוהלת ע"י ועד הבניין או גורם מנהל אחר.                                             
במערכות מתקדמות ניתן לבצע ניהול ממשי של מנויים ובכלל זה לקבל דוחות מפורטים על המועדים שבהם התבצעו כניסות. חשוב לזכור שרק מי שברשותו טלפון עם מספר מזוהה שהוכנס ומעודכן במערכת מאפשר את פתיחת השער . במקומות שאין קליטה סלולרית כגון חניונים תת קרקעיים או אזורים מסוימים בארץ לא תתאפשר הפעלת המערכת שערים

שיטות הפעלת שערים מגוונות וכוללות הפעלה באמצעות שלט רחוק, קורא כרטיסים מגנטיים,
לחצני שומר, קוראי מטבעות וכיו"ב.

כיום הכל מאוד פשוט, על ידי תכנות בסיסי הרכב עומד מול שער ועל ידי הגדרה מראש של מערכת הנתונים השער נפתח באופן אוטומטי

ישנם מספר סוגים של מערכות, האחד על ידי הקשת קוד בסלולאר ובאמצעות פעולה זו לפתוח את השער הדבר מצויין עבור ועדי בתים, כך שבמקום להסתובב עם שלט ושכפול שלטים שעובדים על ידי קוד בסלולאר ניתן לפתוח את המחסום

לעומת זאת יש את האפשרות להגדיר דרך המחשב הראשי מספר לוחיות זיהוי של רכבים ועל ידי כך כאשר הרכב מגיע הוא ניצפה על ידי מצלמה אשר מוודאת שהמספר רכב מוגדר במחשב , במידה וכן המחסום יפתח אוטומטית

קריאה נעימה

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/76507/פתיחת-שער-חשמלי-באמצעות-טלפון

  השאר תגובה למאמר זה

  לאחרונה קיימת מגמה ברורה של דיירים שבוחרים להגן על ביתם, רכושם וחנייתם באמצעות הגבלת הכניסה. יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין מחסום חשמלי או שער חשמלי בכניסה לחניה. מחסום חשמלי מעניק הגנה והגבלה על הכניסה לחניה בעוד ששער חשמלי לחניה מעניק הגנה רחבה יותר. ביניהם קיימות עוד אפשרויות עליהם אפרט.

  על ידי: סיגליתl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 25/12/2011 lצפיות: 140

  המאמר הבא יציג בפניכם את כל המידע הרלוונטי על שלטים לשערים חשמליים, וכן יציג בפניכם את סוגי השלטים החשמליים הקיימים כיום בשוק ויסייע לכם לבחור את השלט המתאים לכם.

  על ידי: אלון שערים חשמלייםl בית וצרכנות> בית - כלליl 17/02/2011 lצפיות: 253

  מזה בדיוק שער כנפיים? שער כנפיים היינו שער שנפתח כלפי פנים או כלפי חוץ. שער כנף יכול להיות עם פאנל אחד או שתיים (דו-כנף). בשער דו-כנף שני החלקים יכולים להיפתח ולהסגר. שערי דו-כנף בדרך כלל נמצאים בנכסים יותר גדולים שהכניסה גדולה מדי לכנף בודד. על מנת שיהיה יותר נוח ויעיל השער מחולק באמצע. שערי דו כנף וכנפיים מיוצרים מחומרים שונים. שערי כנף מעיבוד ברזל זה הכי פופולאריים. שערי כנף יכולים להיות עשויים גם מאלומיניום או פלדה. יש כאלה שמעדיפים שערי כנף מעץ. עץ, הוא אידיאלי לאנשים שלא רוצים שיראו מבחוץ

  על ידי: אלון שערים חשמלייםl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 10/12/2006 lצפיות: 14,296

  כאשר מדובר באבטחה לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר גם אם המחיר יכול להיות קצת יקר. הרי כולנו רוצים להיות רגועים שהילדים, הבית או העסק מוגנים כשאנחנו לא בסביבה.

  על ידי: נס מצלמות אבטחהl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 18/11/2014

  בעידן בו שקיפות היא מילת מפתח וכבר אין שום סודות. התקשורת ישירה וחושפת, רשת האינטרנט מציפה מידע והאדם הורגל לכך שהכול פתוח, נגיש וחשוף, לא נשאר כמעט תחום שאינו מעביר מידע ובזמן אמת- ובוודאי שימוש במצלמות אבטחה בכל חנות, בית פרטי,עסק או מקום עבודה.

  על ידי: נס מצלמות אבטחהl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 06/11/2014
  נדב מנור

  הסבר קצר אודות מנעול כספת טרם התקנתו בדלת מנעול כספת מותקן בחלקה האמצעי עליון של הדלת. למנעול ג'ואל הוא 3 בריחים עבים הנכנסים אל המשקוף ומקשים מאוד על הגנב המעוניין לפרוץ את הדלת באמצעות לום. למנעול כספת שיטת נעילה שונה מזו של המנעול הקיים בדלת. מנעול זה הוסב מכספות לשיומש בדלתות. מה שהופך אותו לקשה יותר לפריצה בקידוח או "דגדוג"...

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 27/10/2014
  נדב מנור

  החלפת צילינדר ברצוני להתנצל מראש. אמר זה מיועד לגברים ונשים גם יחד, אך נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בקריאה. נכנסת לבית חדש, הצילינדר אינו מסתובב חלק כמו שהיה בעבר, או שהחלטת לשדרג את המיגון בביתך לאיכותי יותר והחלטת להחליף צילינדר לדלת ביתך. התחלת לשוטט באינטרנט ולנסות להבין אילו צילינדרים עומדים לבחירתך ואתה מבולבל. ישנו מגוון כל כך רחב של צילינדרים בשוק.

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 13/10/2014
  נדב מנור

  קרית אונו היא עיר איכותית עד מאוד. תושביה נמצאים במקומות הגבוהים במדד הסוציו אקונומי. הבנייה בקרית אונו מגוונת, בנייה פרטית באזורים רבים, בתים בני שלוש קומות ובנייה חדשה לרב. מיקומה הגאוגרפי מצויין ומקנה ליוצאים ממנה אפשרויות רבות ליציאה מהעיר. כל אלה הם נתונים המושכים פורצים וגנבים רבים אל העיר. אלה חומדים את הרכוש הנמצא בבתי התושבים. הבנייה הפרטית הרבה, אפשרויות המילוט הנוחות והרבות. אלה הנתונים שמחפשים הפורצים. האם נברח מהעיר כי היא קוראת לגנב? האם ניתן לגנבים לנצח במלחמה? לא ולא!!!

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 30/09/2014

  כיום כולם מכירים כבר את הג'אנר החדש - מצלמות נסתרות, בזמן שיש כלכך הרבה גניבות והשחטות רכוש בארץ הקטנה שלנו חשוב מאוד לשמור על יקירכם עם מצלמות נסתרות, מצלמות האבטחה הנסתרות נותנים לנו פור על הגנבים כי הם יסתירו את עצמם מהמצלמות הגלויות אך מה עם הנסתרות ???

  על ידי: all-imsl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 29/09/2014
  נדב מנור

  אם יש מוצר שעליו ניתן לסמוך בכל מכלול הנעילה של הדלת ושל משתמשיה – הלוא זהו מחזיר דלת. פעולתו המובנת מאליה לעיתים של מחזיר הדלת, היא בעצם הפעולה הבסיסית ביותר בכל מערך נעילת הדלת – המחזיר סוגר את הדלת הצורה אוטומטית ומעניק לה את הנעילה הראשונית. ללא קשר לזכרוננו, ללחץ בו אנו נמצאים במהלך היום, לאנשים הנכנסים למקום והם חסרי תרבות, המחזיר תמיד יסגור את הדלת...

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 19/09/2014
  נדב מנור

  מנעול כספת המותקן בדלת הכניסה, זכה להכרה רבה בתרומתו לשמירה על דלת הכניסה שלנו מפני פריצה. מנעול כספת מומלץ על ידי משטרת ישראל ככלי חשוב למניעת פריצה לבית. חברות הביטוח השונות מחייבות כיום מבוטחים רבים בהתקנת מנעול כספת בדלת הכניסה. מהו מנעול כספת? ובמה הוא תורם לבטחוננו? מנעול כספת כשמו כן הוא, קיים היום בכספות רבות כמנעול הנועל את הכספת ומגן עליה מפני פריצה. מנעול זה הוסב לדלתות כניסה ומאז שמו הולך לפניו.

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 10/09/2014 lצפיות: 14

  בכדי לאזן את סוכר הדם ולשנות את אורח החיים בעיקר של חולי סוכרת, יש צורך בצוות רב מקצועי לסוכרת, דיאטנית, מומחה לפעילות גופנית ומערכת תמיכה זמינה.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl בריאות ורפואה> דיאטה ותזונהl 12/10/2010 lצפיות: 134

  אנו מבקרים את החלטתו של ד"ר קלינג בפסק דין לפיה די בתקופה של חיים משותפים משך שלושה חודשים כדי להעניק הכרה זו, ואנו שבים ומציעים כי תיקבע תקופת מינימום של שלוש שנים של חיים משותפים במאפייני דיני משפחה, כדי שבני הזוג יזכו להכרה זו

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני משפחהl 12/10/2010 lצפיות: 2,026

  נקדים ונאמר, כי בכל מקום בו נתייחס בספרנו למאהבת, פילגש או ידועה בציבור נכונים הדברים גם ביחס לגבר, מאהב או ידוע בציבור (למונח "פילגש" לא מצאנו מקבילה בלשון זכר). מטעמי נוחות ומשיקולים הנוגעים להתפתחות ההיסטורית של מושגים אלה, ננקוט ברוב המקרים בלשון "נקבה", ונדבר על האשה בת הזוג, כאשר הדברים הם נכונים גם בהיפוך המינים המשתתפים במשוואה הזוגית.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני משפחהl 12/10/2010 lצפיות: 424

  ההבחנה בין פילגש או מאהבת לבין ידועה בציבור היא חשובה ביותר מבחינה משפטית. "פילגש" הוא מושג חברתי, שאינו מקנה בדרך כלל זכויות משפטיות וחיובים משפטיים כלפי בן הזוג. לעומת זאת, "ידועה בציבור" הינו מוסד משפטי מכובד שזכה להכרה ביותר מ40- חוקים בישראל אשר מעניקים לו זכויות משפטיות חשובות ביותר בתחומי הרכוש והממון.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני גירושיןl 12/10/2010 lצפיות: 2,355

  מטרת המאמר להכיר את ה"מרפסת הישראלית" , לבדוק את התפתחותה , תכנונה ועיצובה ביחס לרצף ההיסטורי וליצור מילון מאפיינים אישי. מחקר היסטורי המנתח נושא מסוים ביחס לתקופה מסוימת תוך שיטת השוואה (שווה ושונה) של סוגים וגישות אדריכליות שונות . המאמר מתמקד במרפסות בעיר תל-אביב וסביבותיה המשקפות את המרפסת הישראלית העירונית הטיפוסית לאורך השנים.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 03/10/2010 lצפיות: 591

  עד לפני כ-4 שנים בלבד חדרי אירוח, אותם "דירות" דיסקרטיות היו מתקשרות ישר עם בגידות אוו תחום הליווי ונכון אותם חדרי אירוח שהיו ממוקמים בעיקר ביתר דיסקרטיות על המידה שימשו בעיקר בוגדים מהסוג "הקשה" יותר אם זה רומנים או פשוט השכרת שירותי לווי שהיו מתבצעות בדירות דיסקרטיות.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 21/09/2010 lצפיות: 50

  האם תיתכן הכרה ב"ידועים בציבור" כשאחד מהם או שניהם נשואים לאחרים? שאלות נפוצות בנושא ידועה בציבור התשובה לכך היא חיובית. ניתן לקבל הכרזה שמאן דהוא "ידוע בציבור" גם כאשר אחד הצדדים או שניהם נשואים לאחר. השאלה היא כמובן שאלה שבעובדה הדורשת הוכחה. ואולם, חוקים מסויימים מגבילים במפורש את זכויות ה"ידוע בציבור" לעומת בן הזוג החוקי, והם מעדיפים במקרה של התנגשות את בן הזוג החוקי. כך, למשל, סעיף 55 לחוק הירושה מאפשר ל"ידוע בציבור" לרשת בתנאי מפורש שהן המורי

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl חוק ומשפט> דיני גירושיןl 21/09/2010 lצפיות: 384

  רהיטים לגינה התפתחו להיות אחד הטרנדים הנפוצים שיש כיום בקרב תחום הריהוט. קצב התתפתחות הנדל"ן והבנייה בישראל הביאו לייצרת כמות גדולה יותר של בתים פרטיים ודירות גן.

  על ידי: ורדית אם סי פבלישl בית וצרכנות> ריהוטl 16/09/2010 lצפיות: 27
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast