שגרירות ארה"ב – המקום להנפקת הויזה שלך

פורסם: 16/08/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 338 | Share

רבים הם המבקשים לנסוע לארה"ב, לשם כך יש לפנות ל – שגרירות ארה"ב על מנת להנפיק ויזה לארה"ב. הכניסה לארה"ב, בין אם מטרת הנסיעה שלך היא טיול, לימודים או עבודה, מותנת בהשגת ויזה לארצות הברית, זאת תוכל לעשות בביקורך בתל אביב, מקום בו נמצאת שגרירות ארה"ב.

ויזה לארצות הברית – איך מקבלים אותה?

למעשה ניתן להוציא ויזה לארצות הברית בשתי דרכים: האחת בעזרת חברות ייעודיות  שתעזורנה לך מול שגרירות ארה"ב. חברות אלה מתמחות בתהליך הגשת הבקשה כהלכתו, הן יודעות איך למלא את הטפסים כראוי ובכך יחסכו לכם כאב ראש. הדרך השניה היא לגשת לאתר האינטרנט של שגרירות ארה"ב ולמלא את הטופס המתאים בשפה האנגלית כמובן. חשוב לדייק במילוי פרטי הטופס לשם קבלת ויזה לארצות הברית. היו ערוכים לכך שעליכם לצרף תמונת פספורט שלכם לבקשה. לאחר מילוי הטופס, יש להדפיס את האישור על הגשת טופס הבקשה לקבלת ויזה לארצות הברית. כמו כן עליכם לגשת לאחד מסניפי הדואר המטפלים בכך, (מומלץ לבדוק עם שגרירות ארה"ב באיזה סניף) ולשלם את האגרה המתאימה.

ויזה לארצות הברית – ראיון בשגרירות

בסיום השלבים הראשונים, תקבלו זימון לראיון במשרדי שגרירות ארה"ב, מטרת הראיון היא לוודא שמטרת הנסיעה שלכם אכן תואמת לויזה אותה ביקשתם, כלומר אם ביקשתם ויזה לארצות הברית למטרת טיול, יוודאו בראיון, שאין בכוונתכם לעבוד באופן שאינו חוקי.

 ישנם מספר דברים שחשוב לדעת כשנוסעים לראיון במשרדי שגרירות ארה"ב. כשתגיעו לפתח שגרירות ארה"ב, הציגו את הזימון שקבלתם כמו כן תתבקשו לעבור מספר בדיקות בטחוניות כחלק מהליך קבלת ויזה לארצות הברית, לאחר מכן תמתינו לתורכם בדלפק הקונסול לשם הראיון , שימשך מספר דקות בודדות, בהן עליכם להציג לקונסול את המסמכים שהכנתם והוכחת תשלום האגרה, לענות תשובות עניניות קצרות ואמיתיות, כל זאת יקדם אתכם לעבר קבלת ויזה לארצות הברית. בוודאי תתרשמו מהסדר והניקיון בביניין שגרירות ארה"ב כמו כן כמובן תוכלו לשמוע את השפה האנגלית מדוברת מסביבכם, כל זאת יכניס אתכם לאווירה שלשמה אתם מבקשים ויזה לארצות הברית.

לסכום: בטרם תגשו לבקשת ויזה לארצות הברית, מומלץ כי תוודאו שיש לכם דרכון בתוקף. לפני שתוזמנו לראיון במשרדי שגרירות ארה"ב וודאו כי דאגתם למלא את הטפסים המתאימים בים אם לבדכם או בסיוע חברה. ביום הראיון הגיעו מעט לפני הזמן למשרדי שגרירות ארה"ב, כמובן שמוטב להגיע לבושים כיאות. בדקו שיש בידכם את כל המסמכים הנדרשים בטרם יציאתכם לדרך. מומלץ שתהיה לכם תמונה נוספת למקרה הצורך.              היו ערוכים לענות על השאלות הנוגעות לבקשתכם לקבלת אישור ויזה לארצות הברית. ולבסוף אנו מאחלים לכם בהצלחה.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/76819/שגרירות-ארהquotב-–-המקום-להנפקת-הויזה-שלך

  השאר תגובה למאמר זה

  עו"ד מיכאל חוואי

  מרבית זכויות האזרחים ניתנים גם לתושבי הקבע. יחד עם זאת, מעמד תושבות הקבע שונה באופן מהותי ממעמד האזרחות. במאמר זה נסביר את הנפקויות המהותיים הקיימים בין מעמד של אזרח לבין מעמד של תושב קבע.

  על ידי: עו"ד מיכאל חוואיl חוק ומשפט> הגירהl 08/01/2015 lצפיות: 20
  עו"ד מיכאל חוואי

  במקרים מסוימים רשאי משרד הפנים לשלול אזרחות ישראלית מידי האדם המחזיק בה, כך לדוגמא כאשר התברר כי האזרחות נתקבלה על סמך מידע כוזב, על כך ועוד נרחיב במאמר זה

  על ידי: עו"ד מיכאל חוואיl חוק ומשפט> הגירהl 08/01/2015
  אליסון&מוזס - עורכי דין

  על השינויים אשר חלו לאחר כניסתו לתוקף של תיקון מס' 22 לחוק הכניסה לישראל ולאחר כינון בית הדין לעררים

  על ידי: אליסון&מוזס - עורכי דיןl חוק ומשפט> הגירהl 04/08/2014 lצפיות: 31
  אליסון&מוזס - עורכי דין

  על הקשר ההדוק בין תביעת אבהות, בדיקת רקמות וההשלכה הנודעת לעניין רישום במרשם האוכלוסין במשרד הפנים

  על ידי: אליסון&מוזס - עורכי דיןl חוק ומשפט> הגירהl 31/07/2014 lצפיות: 52
  אליסון&מוזס - עורכי דין

  אזרח זר (תייר) ששוהה בישראל מכוח אשרת ביקור מסוג ב/2 יכול, בתנאים מסוימים, להאריך את שהייתו בישראל לתקופה נוספת.

  על ידי: אליסון&מוזס - עורכי דיןl חוק ומשפט> הגירהl 30/07/2014 lצפיות: 62
  אליסון&מוזס - עורכי דין

  כל מי שחפץ לערור על החלטה שניתנה בעניינו על ידי איזה מהלשכות המקומיות או גורמי מטה ברשות האוכלוסין וההגירה במשרד הפנים (להלן: "הרשות") יכול להגיש ערר באופן שיפורט להלן (אלא אם כן נקבע אחרת בנוהל הרלוונטי לעניינו).

  על ידי: אליסון&מוזס - עורכי דיןl חוק ומשפט> הגירהl 30/07/2014 lצפיות: 45
  אליסון&מוזס - עורכי דין

  כינון בית הדין לעררים נועד כדי שזה יהווה טריבונל נפרד ומקצועי שיחליף בעניינים הנתונים בסמכותו הן את בית המשפט לעניינים מנהליים והן את וועדות ההשגה, וירכז את המומחיות המקצועית והמשפטית בנושאי זרים והגירה לישראל בידי ערכאה שיפוטית אחת המתמחה בהם, תוך ייעול ופישוט ההליכים.

  על ידי: אליסון&מוזס - עורכי דיןl חוק ומשפט> הגירהl 07/07/2014 lצפיות: 86
  עו"ד מיכאל חוואי

  בהתאם לאישור הכנסת, החל מיום 1.5.14, לא ניתן יהיה להגיש השגות לוועדת ההשגה לזרים, ובית הדין לעררים יהווה גורם חלופי ל'ועדת השגה לזרים', הפניה לבית הדין לעררים מהווה שלב הכרחי של מיצוי ההליכים המינהלים

  על ידי: עו"ד מיכאל חוואיl חוק ומשפט> הגירהl 17/05/2014 lצפיות: 88

  בטוחתני כי כמעט ואין אדם ברחבי העולם שלא שמע על פייסבוק – הרשת החברתית הגדולה ביותר שקיימת היום. מהר מאוד מומחים בתחום השווק והפרסום הבינו שהיום שיווק בפייסבוק הוא הפתרון לבעלי עסקים. פרסום בפייסבוק מקנה לך חשיפה מקסימלית. מהר מאוד הבינו מומחים בתחום שזאת הבמה האידאלית בפעם הראשונה בהיסטוריה.

  על ידי: ask45l פרסום ושיווק> פרסום ושיווק - כלליl 16/08/2010 lצפיות: 198

  במאמר זה נעסוק בשתי שיטות טיפול: האחת היא אירידיולוגיה והשניה היא קוסמטיקה טבעית, שתיהן שיטות נטורופתיה. בטרם נרחיב את הדיבור על השיטות הנ"ל, הבה נכתוב מספר מילים על נטורופתיה

  על ידי: ask45l בריאות ורפואה> רפואה משלימהl 16/08/2010 lצפיות: 81

  האם חשבתם פעם מה דרוש כדי להיות מרצים? ולא כאלה סתם שאת החומר "יורקים" והקהל אל מול עיניהם, משתעמם ונרדם, אלא מרצים כריזמטיים, שיכולים להעביר את החומר המשעמם ביותר באופן מעניין ביותר. מרצים שאת הקהל ישאיר מרותק ומסופק.

  על ידי: ask45l כתיבה יצירתית> כתיבה יצירתית - כלליl 16/08/2010 lצפיות: 50

  בעשור האחרון תחום הדברת יונים הפך להיות לאחד מהתחומים המרכזיים בתחום ההדברה, שיטות שונות פותחו וביניהן גם הדברת יונים באמצעות רשת יונים. אומנם יונים הן חלק מעולם החי ואולי הדברת יונים נשמע כדבר אכזרי, יחד עם זאת, האדם בסגנון חייו המודרני יצר תנאים מעולים להתרבות מהירה של מזיקים כמו יונים.

  על ידי: ask45l בית וצרכנות> הדברת מזיקיםl 16/08/2010 lצפיות: 85
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast