שגרירות ארה"ב – המקום להנפקת הויזה שלך

16/08/2010 • על ידי • 346 צפיות

רבים הם המבקשים לנסוע לארה"ב, לשם כך יש לפנות ל – שגרירות ארה"ב על מנת להנפיק ויזה לארה"ב. הכניסה לארה"ב, בין אם מטרת הנסיעה שלך היא טיול, לימודים או עבודה, מותנת בהשגת ויזה לארצות הברית, זאת תוכל לעשות בביקורך בתל אביב, מקום בו נמצאת שגרירות ארה"ב.

ויזה לארצות הברית – איך מקבלים אותה?

למעשה ניתן להוציא ויזה לארצות הברית בשתי דרכים: האחת בעזרת חברות ייעודיות  שתעזורנה לך מול שגרירות ארה"ב. חברות אלה מתמחות בתהליך הגשת הבקשה כהלכתו, הן יודעות איך למלא את הטפסים כראוי ובכך יחסכו לכם כאב ראש. הדרך השניה היא לגשת לאתר האינטרנט של שגרירות ארה"ב ולמלא את הטופס המתאים בשפה האנגלית כמובן. חשוב לדייק במילוי פרטי הטופס לשם קבלת ויזה לארצות הברית. היו ערוכים לכך שעליכם לצרף תמונת פספורט שלכם לבקשה. לאחר מילוי הטופס, יש להדפיס את האישור על הגשת טופס הבקשה לקבלת ויזה לארצות הברית. כמו כן עליכם לגשת לאחד מסניפי הדואר המטפלים בכך, (מומלץ לבדוק עם שגרירות ארה"ב באיזה סניף) ולשלם את האגרה המתאימה.

ויזה לארצות הברית – ראיון בשגרירות

בסיום השלבים הראשונים, תקבלו זימון לראיון במשרדי שגרירות ארה"ב, מטרת הראיון היא לוודא שמטרת הנסיעה שלכם אכן תואמת לויזה אותה ביקשתם, כלומר אם ביקשתם ויזה לארצות הברית למטרת טיול, יוודאו בראיון, שאין בכוונתכם לעבוד באופן שאינו חוקי.

 ישנם מספר דברים שחשוב לדעת כשנוסעים לראיון במשרדי שגרירות ארה"ב. כשתגיעו לפתח שגרירות ארה"ב, הציגו את הזימון שקבלתם כמו כן תתבקשו לעבור מספר בדיקות בטחוניות כחלק מהליך קבלת ויזה לארצות הברית, לאחר מכן תמתינו לתורכם בדלפק הקונסול לשם הראיון , שימשך מספר דקות בודדות, בהן עליכם להציג לקונסול את המסמכים שהכנתם והוכחת תשלום האגרה, לענות תשובות עניניות קצרות ואמיתיות, כל זאת יקדם אתכם לעבר קבלת ויזה לארצות הברית. בוודאי תתרשמו מהסדר והניקיון בביניין שגרירות ארה"ב כמו כן כמובן תוכלו לשמוע את השפה האנגלית מדוברת מסביבכם, כל זאת יכניס אתכם לאווירה שלשמה אתם מבקשים ויזה לארצות הברית.

לסכום: בטרם תגשו לבקשת ויזה לארצות הברית, מומלץ כי תוודאו שיש לכם דרכון בתוקף. לפני שתוזמנו לראיון במשרדי שגרירות ארה"ב וודאו כי דאגתם למלא את הטפסים המתאימים בים אם לבדכם או בסיוע חברה. ביום הראיון הגיעו מעט לפני הזמן למשרדי שגרירות ארה"ב, כמובן שמוטב להגיע לבושים כיאות. בדקו שיש בידכם את כל המסמכים הנדרשים בטרם יציאתכם לדרך. מומלץ שתהיה לכם תמונה נוספת למקרה הצורך.              היו ערוכים לענות על השאלות הנוגעות לבקשתכם לקבלת אישור ויזה לארצות הברית. ולבסוף אנו מאחלים לכם בהצלחה.

אודות כותב המאמר

ask45

המאמר הופץ ע"י ask4 קידום אתרים בגוגל

אתרים ממולצים: קייטרינג