שלישית פרוזק נגד שלישית מה קשור

19/08/2010 • על ידי • 2,044 צפיות

תעשיית הבידור בישראל זכתה לצפות בשתי שלישית של קומיקאים מוכשרים ומצליחים במיוחד. אחת מהם היא שלישית פרוזק כמובן, שמורכבת משלושת הקומיקאים: יובל סמו, שלומי קוריאט ואופיר לובל. ומצד שני שלישיית מה קשור שמורכבת מקומיקאים לא פחות מוכשרים, והם כמובן ציון ברוך, שלום מיכאלשווילי ואסי ישראלוף. הרבה אנשים לא יודעים אך שלישיית מה קשור היו בהצלחה חמישייה. כאשר שחר חסון ועמוס תמם לקחו חלק בהרכב המצליח הזה שנקרא מה קשור.

היסטוריה - שלישית מה קשור

שלישיית מה קשור התחילו את דרכם בפינות בידור בתוכניות טלוויזיה. אם זה של אדיר מילר, דודו טופז, שידורי המהפכה ועוד. בנוסף לאותם פינות בידור בתוכניות טלוויזיה הריצו שלישיית מה קשור מופע סטנד אפ ברחבי הארץ. עם השנים גדלה הצלחתם של שלישית מה קשור ובהמשך הם כיכבו בתוכנית טלוויזיה שלמה משלהם. לתוכנית זאת קראו "הישראלים" והמערכונים המצחיקים שלהם ממשיכים לכבוש אנשים רבים עד היום, כאשר התוכנית הסתיימה לפני מספר שנים. בנוסף לסטנד אפ הוציאו מה קשור שיר בשם "תנו לו צ'אנס" אשר זכה להצלחה מטורפת במצעד הפזמונים, ושבר שיא הורדת לסלולארי.

היסטוריה - שלישית פרוזק

להרכב הבידור של שלישית פרוזק יש נכס צאן ברזל והוא המופע הכל כך מצחיק שלהם. אנשים רבים יעידו על כך שהמופע של שלישית פרוזק הוא מופע הסטנד אפ המצחיק ביותר שהיה בארץ. מופע אשר רץ בכל רחבי הארץ והוצג מעל 800 פעמים ברחבי הארץ. אומנם שלישית פרוזק התפרקו, אך עד היום מופיעים הרכב שלישית פרוזק עם מופע זה מול חיילים בארץ. הרכב הבידור אומנם התפרק, אך כל אחד מאותם קומיקאים הלך לדרך מצליחה חדשה. יובל סמו מככב עד היום בתוכנית ארץ נהדרת, וגם כיכב בסרט "זוהי סדום" שבה משתתפים כמובן כל כוכבי ארץ נהדרת. שלומי קוריאט פנה לקריירת משחק, וגילם דמות פופולארית בסדרה "הבורר" שהופקה על ידי הוט. ואילו אופיר לובל פנה לקריירת שירה.

אודות כותב המאמר

טל ביטון

קטעי סטנד אפ חינם.