שלישית פרוזק נגד שלישית מה קשור

פורסם: 19/08/2010 | צפיות: 2,031 | Share

תעשיית הבידור בישראל זכתה לצפות בשתי שלישית של קומיקאים מוכשרים ומצליחים במיוחד. אחת מהם היא שלישית פרוזק כמובן, שמורכבת משלושת הקומיקאים: יובל סמו, שלומי קוריאט ואופיר לובל. ומצד שני שלישיית מה קשור שמורכבת מקומיקאים לא פחות מוכשרים, והם כמובן ציון ברוך, שלום מיכאלשווילי ואסי ישראלוף. הרבה אנשים לא יודעים אך שלישיית מה קשור היו בהצלחה חמישייה. כאשר שחר חסון ועמוס תמם לקחו חלק בהרכב המצליח הזה שנקרא מה קשור.

היסטוריה - שלישית מה קשור

שלישיית מה קשור התחילו את דרכם בפינות בידור בתוכניות טלוויזיה. אם זה של אדיר מילר, דודו טופז, שידורי המהפכה ועוד. בנוסף לאותם פינות בידור בתוכניות טלוויזיה הריצו שלישיית מה קשור מופע סטנד אפ ברחבי הארץ. עם השנים גדלה הצלחתם של שלישית מה קשור ובהמשך הם כיכבו בתוכנית טלוויזיה שלמה משלהם. לתוכנית זאת קראו "הישראלים" והמערכונים המצחיקים שלהם ממשיכים לכבוש אנשים רבים עד היום, כאשר התוכנית הסתיימה לפני מספר שנים. בנוסף לסטנד אפ הוציאו מה קשור שיר בשם "תנו לו צ'אנס" אשר זכה להצלחה מטורפת במצעד הפזמונים, ושבר שיא הורדת לסלולארי.

היסטוריה - שלישית פרוזק

להרכב הבידור של שלישית פרוזק יש נכס צאן ברזל והוא המופע הכל כך מצחיק שלהם. אנשים רבים יעידו על כך שהמופע של שלישית פרוזק הוא מופע הסטנד אפ המצחיק ביותר שהיה בארץ. מופע אשר רץ בכל רחבי הארץ והוצג מעל 800 פעמים ברחבי הארץ. אומנם שלישית פרוזק התפרקו, אך עד היום מופיעים הרכב שלישית פרוזק עם מופע זה מול חיילים בארץ. הרכב הבידור אומנם התפרק, אך כל אחד מאותם קומיקאים הלך לדרך מצליחה חדשה. יובל סמו מככב עד היום בתוכנית ארץ נהדרת, וגם כיכב בסרט "זוהי סדום" שבה משתתפים כמובן כל כוכבי ארץ נהדרת. שלומי קוריאט פנה לקריירת משחק, וגילם דמות פופולארית בסדרה "הבורר" שהופקה על ידי הוט. ואילו אופיר לובל פנה לקריירת שירה.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/77148/שלישית-פרוזק-נגד-שלישית-מה-קשור

  השאר תגובה למאמר זה

  עצמו את העיניים ודמיינו לעצמכם במה ענקית, אורות צבעוניים במלוא עוצמתם, מוסיקה שאתם אוהבים באיכות שמע בלתי רגילה... וכל זה, בטלוויזיה שלכם מבלי לצאת מהבית. שירות ה – VOD מביא לכם ישירות עד הבית את ההופעות הטובות ביותר ואת הסטנדאפיסטים המצחיקים ביותר. אתם מוזמנים ליהנות ממבחר האפשרויות הבלתי רגיל של שירות ה – VOD, המוצע לכם במסגרתה של טכנולוגית צפייה מתקדמת במיוחד, טכנולוגית ה – HD, המציעה לכם איכות ברמה שלא הכרתם.

  על ידי: Compubearl בידור ופנאי> טלויזיהl 28/07/2011 lצפיות: 2,526
  ד"ר גיל גיל וינבאום (nd-ca)

  אומדנים מדויקים מצביעים על כך שכ- 35% מכלל הנשים סובלות מתסמינים בינוניים עד קשים, המפריעים לחיי החברה שלהן, לעבודתן ולחיי המשפחה, ועשויים לגרום לאישה לפנות לטיפול. 5-10% מכלל הנשים יחוו תסמינים משתקים שגורמים הפרעות קשות לכל היבטי החיים

  על ידי: ד"ר גיל גיל וינבאום (nd-ca)l בריאות ורפואה> רפואה משלימהl 22/04/2008 lצפיות: 10,840

  חוויה אישית של רוכב כלי דו גלגלי בארצנו - כאשר המהירות גוברת השכל מתקצר - והזהירות נעלמת.

  על ידי: ארווין קלייןl בידור ופנאי> הומור וסטנד-אפl 17/03/2015

  כשהאור כבא – כל הנשים יפות! בחושך אתה מתחייב לאישה על דברים שלא היית מעז לחתום עליהם באור מלא! לבסוף השעון הקלאסי סולק מהבמה בבושת פנים: כל הזמן הוא היה דופק – ובסוף עוד עמד לו! כל הלילה דפקתי – אבל בסוף פתחו לי את הדלת. (השפן הקטן) השאלה היא לא אם יש חיים אחרי המוות – אלא אם יש חיים לפני... בסוף יהיה טוב – ואם עדיין לא טוב – זה לא הסוף! כל הנשים יפות רזות – גם אם עכשיו הן נראות שמנות!

  על ידי: ארווין קלייןl בידור ופנאי> הומור וסטנד-אפl 20/01/2015 lצפיות: 21

  יכולת הריכוז שלנו נמשכת דקות ספורות בלבד (עשר דקות בדרך כלל) ואחר כך אנחנו מאבדים אותה. מה שמזכיר לי את הפתגם: "האיש שמולך, שנדמה שמקשיב לך בהתעניינות, חושב, למעשה, על משהו אחר לגמרי"... האדם שנראה לכם כקשוב לדבריכם, בדרך כלל מהרהר במשהו שונה לגמרי. זה מזכיר לי פיליטון של אפרים קישון, על עיתונאי שמראיין פוליטיקאי זקן, שמפליג באמירות בנאליות של פוליטיקאים. הוא מלהג על תורות אידיאולוגיות שחוקות, שעברת זמנם, והעיתונאי המשועמם מתרכז באוזניו הגדולות והמתנופפות של האיש. לאט לאט הוא מדמה אותו לדמבו הפי

  על ידי: ארווין קלייןl בידור ופנאי> הומור וסטנד-אפl 19/01/2015

  היחסים המתוחים בין אובמה לנתניהו הופכים להיות די חולניים - זה כבר חורג מפוליטיקל-קורקט...

  על ידי: ארווין קלייןl בידור ופנאי> הומור וסטנד-אפl 31/10/2014 lצפיות: 13
  מרדכי שרם

  תחום הגרפולוגיה לא היה כול כך מרתק כמו שהוא היום. לא עוד הרצאה פרונטלית יבשה ומשעממת, אלה סדנא בידורית בה המשתתפים חווית חוויה פעילה, משתתפים ויוצרים ומקבלים טיפים משמעותיים לחיים.

  על ידי: מרדכי שרםl בידור ופנאי> הומור וסטנד-אפl 24/08/2014

  נוכח ריבויים של עורכי הדין בארצנו, ונוכח המודעות ההולכת וגוברת לכוחה של המילה ויחד עם האינטרנט שהופך את אפשרויות הפצת כתבי יד לבלתי מוגבלות והן נוכח אפשרויות עתידיות של המצאות ושינויים בדרכי הפצת טקסטים ומאמרים - מוצע בזה נוסח מורחב לשימושם של הנוגעים בדבר שיודפס בכל אתר מאמרים שהוא.

  על ידי: ארווין קלייןl בידור ופנאי> הומור וסטנד-אפl 28/06/2014 lצפיות: 19

  עכשיו כשבחינות הבגרות הופכות להיות מכריעות לקבלה לאוניברסיטה, מן הראוי שהמורים ישימו לב לכמה תשובות שפירושם מחייב להכשיל את התלמיד!

  על ידי: ארווין קלייןl בידור ופנאי> הומור וסטנד-אפl 11/01/2014 lצפיות: 151

  בדיחות הן דבר נהדר - ניתן לקבל מהן השראה רבה וחוכמת-חיים גדולה ומרובה. עם-זאת, יש לדעת כיצד להשתמש בהן נכונה, כדי לא להעליב חלילה גזע או עדה מסוימת. בדיחות מיועדות להצחיק ולעודד אנשים ממצבים קשים או עצובים. מקווים כי גרמנו לכם לחייך, צוות אתר Yomer.

  על ידי: Vordal בידור ופנאי> הומור וסטנד-אפl 09/01/2014 lצפיות: 543
  טל ביטון

  בכל תהליך של מעבר דירה לכתובת חדשה יש בירוקרטיה. הבירוקרטיה הזו כוללת בעיקר את הצורך לעדכן חברות ביטוח, סלולר, מחשבים, אינטרנט, טלוויזיה, בנקים וגם את משרד הפנים בכתובת החדשה שלכם, כדי שתוכלו לקבל את כל המסמכים, החשבונות ודברי הדואר למקום הנכון, בזמן הנכון.

  על ידי: טל ביטוןl בית וצרכנות> מעבר דירהl 22/12/2014 lצפיות: 54
  טל ביטון

  תל אביב היא ללא ספק עיר התרבות והמופעים הגדולה בישראל. העיר בלי הפסקה מציעה בכל ערב מבחר ענק של מופעי מוזיקה, הצגות תיאטרון, מופעי סטנד אפ, תיאטרון פרינג' ועוד ועוד. גם המבחר של מקומות שונים שמציעים תוכניות מופעים בכל חודש הוא עצום, אבל הנה כמה מהבולטים שבהם.

  על ידי: טל ביטוןl בידור ופנאי> בידור - כלליl 23/05/2014 lצפיות: 302
  טל ביטון

  נושא העיצוב הוא בעל חשיבות רבה בכל מבנה. בין אם אנו מדברים על דירה בגודל סביר ובין אם אנו מדברים על בית קרקע גדול, הרי שללא עיצוב יכול כל מבנה לסבול ממראה לא נעים ואף מפינות וחללים שלא מנוצלים כראוי.

  על ידי: טל ביטוןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 24/05/2013 lצפיות: 20
  טל ביטון

  מספר המיילים שאנחנו מקבלים מדי יום ומציעים לנו לקנות קופון לארוחת בוקר זוגית, חופשה משפחתית במחיר מבצע, בגדי תינוקות, צעצועים, ביגוד והנעלה, מכשירי חשמל ועוד אינספור סוגים של מוצרים יכולים לבלבל אותנו מאד.

  על ידי: טל ביטוןl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 21/04/2013 lצפיות: 80
  טל ביטון

  חברות אינטרנטיות רבות מציעות כיום מערכות קלות ונגישות שבאמצעותן ניתן להוציא חשבוניות קבילות דרך האינטרנט ולשלוח אותן בקלות ללקוחות שלכם דרך המייל, להדפיס ולשלוח בדואר או ליצור העתקים עבור המעקב שלכם.

  על ידי: טל ביטוןl חשבונאות ומס> חשבונאות ומס - כלליl 21/04/2013 lצפיות: 52
  טל ביטון

  אם אתם רוצים לצאת לחופשה רומנטית עם בן או בת הזוג תוכלו למצוא אינספור צימרים לזוגות בכל הארץ, אבל איזה איזורים מבטיחים לכם חופשה רומנטית במיוחד?

  על ידי: טל ביטוןl נופש ותיירות> צימריםl 10/04/2013 lצפיות: 55
  טל ביטון

  קשישים רבים מגיעים לשלב בו הם מתחילים לשקול מעבר למתחם דיור מוגן כזה או אחר ומתלבטים מאד האם זוהי המסגרת הכי נכונה עבורם. אין ספק שמדובר בהחלטה משמעותית מאד שצריכה להיעשות רק אחרי ששוקלים את כל הגורמים ובטוחים לגמרי שזהו הדבר הנכון ביותר לעשות.

  על ידי: טל ביטוןl משפחה וזוגיות> גיל הזהבl 10/04/2013 lצפיות: 55
  טל ביטון

  מתלבט האם אתה זקוק למערכת דיוור אלקטרוני? תוהה מה היתרונות של מערכת כזו על פני שימוש באפשרויות חינמיות של הפצת דואר אלקטרוני? שוקל האם כדאי לך להיכנס לזה ואם גם אתה, כבעל עסק קטן, תחזיר את ההשקעה?

  על ידי: טל ביטוןl אינטרנט> דיוור אלקטרוניl 31/01/2013 lצפיות: 34
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast