השכרת יאכטות

24/08/2010 • על ידי • 190 צפיות

שמים כחולים, שמש מלטפת, נופים מדהימים, קוקטייל ביד ימין, ספר ביד שמאל, שום דאגה באופק, לפחות לא בשבוע הקרוב. והכל בזכות המצאה גאונית, של השכרת יאכטות. יאכטות להשכרה זה מושג חדש יחסית, רק לפני מספר שנים זה נכנס חזק לארץ, וכדי להגשים חלום מתוק וישן לא צריך טייקון בעל חברה או בנק. גם אדם רגיל, המרוויח משכורת נאה  יכול להרשות לעצמו, שייט ביאכטה עם כל הפינוקים הנלווים. מספיק להיכנס לסוכנות להשכרת יאכטות, והנה,לפחות חלום אחד יוצא לדרך. חברות העוסקות בהשכרת יאכטות מציעות דילים מגוונים למעוניינים, כמו למשל; השכרת יאכטות להפלגה רומנטית,

ימי הולדת על יאכטה, הצעת נישואין על הים, השכרת יאכטות למסיבת רווקים, השכרת יאכטות למסיבת רווקות, אירועי גיבוש על יאכטה, הפלגות לדייג, השכרת יאכטות לאפטר פרטי.

השכרת יאכטות בארץ

השכרת יאכטות בארץ פירושה הפלגות שמתבצעות על ידי היאכטות בתחומי המים הטריטוריאליים שלנו, כשמודבר בשייט אל אחת המרינות המוכרות בארץ, מסע דייג ואכילה באחת המסעדות שלשפת המרינות, היכן שעוגנת היאכטה. אירועים נוספים שהחברות להשכרת יאכטות מספקות, הינם אירועים שקשורים לחגיגות של עד כ-50 משתתפים, בדרך כלל. מי שרוצה יכול לחגוג על היאכטות השכורות אירועים כמו בר מצווה, ימי כייף או הפלגה רומנטית.

השכרת יאכטות בחו"ל

השכרת יאכטות בחו"ל מאפשרת מגוון רב של פעילויות שמעבר לשייט במים הטריטוריאליים שלנו. החברות להשכרת יאכטות, מארגנות טיולי שייט ברחבי העולם ביאכטות מפוארות, אשר מאובזרות בכל הציוד הנדרש לשהייה של שבוע לפחות על היאכטה ואף יותר משבוע. בין הפינוקים שהיאכטות מעניקות ניתן למצוא, שני סיפונים, כשאחד מהם מוצל, מצויד בשולחן גדול להגשת אוכל ומשקאות, ובו גם בר ופלטפורמה לירידה למים עם מקלחת. הסיפון השני גדול יותר ועליון, ושיש בו רחבת ריקודים, מיטות שיזוף והרבה מקומות ישיבה. קיימת גם מערכת הגברה מטבח ובר. בחרטום נמצאים DVD . בבטן היאכטה, נמצא LCD גדול, היכן שממוקמים שני סלונים ממוזגים עם ספות עור מסקי, וזאקוזי גדול.

וגם סאונה יש בסיפון הגדול. מבני היאכטות מאד דומים אחד לשני, ואת התיאור שראינו קודם לכן של יאכטה מוצעת, נראה ביאכטות נוספות. וכל מה שתואר כאן רק מגביר את הרצון לפנות לעצמנו כמה ימי חופש בעבודה, ולהוציא חלק מהכספים שחסכנו בחודשים האחרונים על פינוק בלתי נשכח. וזאת, רק כדי לחוות מסע חלומי של כמעט פעם בחיים, להפליג ביאכטה מפוארת ולכמה ימים לפחות, להרגיש כמו שועי העולם, עשירים, מפונקים בלי דאגות של פרנסה. אנחנו לא מוכנים לחלוק איתם את הדאגות הנצחיות איך לא לאבד את הכסף שבעמל רב הצליחו לאגור וכיצד הכפילו את  ערכו במשך עשרות שנים, אבל בהחלט אנחנו רוצים לטעום את טעם ההצלחה. לפחות לכמה ימים לפחות. שיהיה להם לבריאות, אבל גם אנחנו רוצים ליהנות ממנעמי העושר. וגם לחוש קצת אושר.

אודות כותב המאמר

דורון גרינשפן - Yes, Please!

המאמר באדיבות אתר כמה עולה, אתר השוואת מחירים בנושא בעלי מקצוע, השכרת רכב ועוד...