ציוד לסוסים-אוכפים

06/09/2010 • על ידי • 3,198 צפיות

ציוד לרכיבה על סוסים

היום ניתן לרכוש  ציוד לרכיבה על סוסים כמו כל מוצר אחר שתעלו על דעתכם דרך אתרי האינטרנט אך אין כמו להגיע למקום ולהתרשם מהמוצרים. אין טוב ממראה עיניים. כשמגיעים לקנות ציוד לסוסים ובמיוחד אוכפים חשוב לבדוק שהם מתאימים לכם ולסוס שלכם. האוכף חייב להיות נוח ומותאם לגוף שלכם. אוכפים הם מוצר חשוב לשמירה על הגב שלכם ולחויות הרכיבה.

רשימת האוכפים האיכותיים ביותר לרכיבה:

אוכפים של חברת Textan

טקסטאן הינה אחת החברות המוכרות והצליחות בארצות הברית בייצור של ציוד לסוסים. התחילית של שמה של החברה מתייחס לטקסס הלא היא בירת הדרום האמריקאי ובירת הרוכבים.אוכפי טקסטאן נחשבים איכותיים מאוד. לחברת  textan יש מגוון רחב של אוכפים שנוחים מאוד לרכיבה ולעבודה קלה. האוכף הינו עמיד למזג אויר וחייו ארוכים.  האוכף מעוצב בצורה משולמת ומכוסה בעור. האוכף מותאם עבור הרוכב ועבור הסוס.

 אוכפים של חברת Teskey's

לחברה זו קו מוצרים רחב של אוכפים. החברה מתמחה בייצור של אוכפים המותאמים אישית לרוכב.

החברה מייצרת אוכפים יוקרתיים שמחירים מאמיר לאלפי דולרים. מי שאוהב ומכיר את החברה הנ"ל, לא צריך להסתפק רק באוכפים שלה אלא יכול גם לרכוש  מוצרים נלווים לאוכפים ואביזרי רכיבה שונים כגון פוני פד, ארכובות, דורבנות ומתגים.

 האוכפים של חברת Bob

האוכפים של חברת בוב הם אוכפים בהתאמה אישית לרוכב.  האוכפים עשויים מחומרים איכותיים מאוד. קו המוצרים שלהם מתאפיין באוכפים איכותיים שהם מחזיקים מעמד שנים. רכישה של אוכף מסוג זה מבטיחה לך אוכף לשנים רבות וטובות. החברה משתמשים בעץ אלון, החברה משתמש בעור כבשים אמיתי . העור הוא חלק, נקי, גמיש וקשיח. האוכפים נעשים בעבודת יד ולכן הגימור שלהם ברמה הגבוהה ביותר.

 האוכפים של  חברת Fabtron

חברה נוספת שהינה מאחת החברות הגדולות לציוד רכיבה. החברה מתאפיינת בספקטרום רחב של אוכפים. קו המוצרים של החברה רחב ומגוון.  החברה מייצרת אוכפים מיוחדים לסוס ערבי, אוכפי עץ גמישים, אוכפים עם משענת גבוהה, אוכף מסוגים שונים של עצים שונים,  אוכף אינדורנס לרכיבה מאומצת וממושכת ועוד.