פרסום חינם – מתאים לכולם

20/09/2010 • על ידי • 717 צפיות

רשת האינטרנט מציעה פרסום חינם עבור בעלי אתרים במגוון דרכים, ביניהן, פרסום חינם באתרי מאמרים, הוספת אתר לאינדקסים, פרסום חינם בפורומים וקהילות, קידום אתרים במנועי חיפוש ועוד. פרסום חינם עוזר למעשה לבעל האתר להיחשף למגוון רחב יותר של אוכלוסיות ואנשים, וכפועל יוצא מכך, להרחיב את מעגל הלקוחות שלו. ניתן למצוא באינטרנט שלל דרכי פרסום, חלקן פרסום בתשלום וחלקן פרסום חינם. האם פרסום חינם מיועד רק לבעלי עסקים קטנים אשר אין להם מספיק תקציב לפרסום בתשלום? האם פרסום חינם הוא סוג של אופציה או ברירת מחדל עבור בעלי עסקים שאין להם תקציב לפרסם בתשלום? לא בהכרח.

פרסום חינם – יעיל גם עבור חברות גדולות

פרסום חינם אינו ברירת מחדל, והעובדה שהוא למעשה ללא תשלום, לא מעידה על כך שהוא פחות יעיל מפרסום שעולה כסף, או שהוא מיועד לחסרי אמצעים. פרסום חינם הוא דרך קיימת וזמינה לפרסם את האתר שלכם באינטרנט, וגם חברות גדולות בעלות תקציב גדול אשר מפרסמות בתשלום בכל מיני דרכים, משתמשות בדרכי פרסום חינם באינטרנט – למה?

  • זה יעיל – פרסום חינם באינטרנט נמצא יעיל ביותר למטרות קידום אתר וחשיפתו לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. אלו למעשה אינטרסים של כל בעל אתר, ללא קשר לגודל החברה שלו או לתקציבו.
  • זה בחינם – פרסום חינם כשמו כן הוא – בחינם. זוהי דרך יעילה לפרסום אתרים באינטרנט ללא תשלום. אז למה לא לנצל את זה?
  • זה פשוט – פרסום חינם באינטרנט אינו דבר מסובך, וכל אחד יכול לעשות זאת. ניתן לבצע פרסום חינם באינטרנט גם ללא עזרת חברות שיווק או בניית אתרים. כל שעליכם לעשות הוא לכתוב תוכן מקצועי ומאמרים בעלי ערך מוסף, ולפרסם את אתרכם בצורה הנכונה.
  • זה לתקופות ארוכות – חשבו על זה – פרסום בתשלום לרוב מוגבל עבור התקופה בגינה שילמתם, ולאחר תום התקופה הוא ייפסק. לעומת זאת, באמצעות פרסום חינם באינטרנט, אתרכם יישאר רשום באתרי המאמרים ובאינדקסים השונים לתקופות ארוכות, ללא הגבלת זמן.

אם כן, פרסום חינם הוא למעשה מתנה ששווה לקחת, הן עבור עסקים גדולים והן עבור עסקים קטנים.

 

אודות כותב המאמר

ביזזז - אינדקס עסקים מוביל

המאמר פורסם בחסות ביזזז - אינדקס בעלי מקצוע , המאפשר פרסום חינם לעסקים