משפטים לפייסבוק בכל סטטוס

פורסם: 05/10/2010 | צפיות: 16,625 | Share

משפטים לפייסבוק, מה זה בעצם?

כיום, לכל אדם בעולם יש פרופיל בפייסבוק. רוב המשתמשים נוהגים פשוט להכנס לחדשות, להסתכל על סטטוסים של אנשים ולהגיב עליהם או לחילופין לעשות עליהם לייק. אך מה יגרום לסטטוס שלכם להיות בעל תגובות רבות יותר משל אדם אחר?, יותר מושך?, בעל יותר לייקים? התשובה היא פשוטה על ידי שיווק עצמי עם משפטים לפייסבוק נכונים. במאמר הבא אסביר מה כוונתי.

קחו לדוגמא את הסטטוס הבא "משעמם לי", אני דיי בטוח שסטטוס זה ישאר מוזנח, ללא כל תגובה או לייק, אך אם נשנה אותו מעט ורשום במקום זה "משעמם לי, למישהו יש הצעה מפתה?" יגרור אחריו מגוון רק של תגובות. כאשר כותבים משפטים לפייסבוק בחיפוש אחר לייקים ותגובות תמיד צריך לזכור ולשמור על אופן פניה נכון אל הקוראים שלו, לשאול שאלות, ולא להציב עובדות.

בעידן של היום קיימים עשרות אלפי דפי מעריצים בפייסבוק, אפילו של דברים ללא כל משמעות, הבעלים של קבוצות אלו מחפשים משפטים לפייסבוק מעניינים שיגרמו לקבוצה שלהם להיות טובה מהאחרות ע"י מיתוג עצמי. עם זאת, בעלי קבוצות אלו לא תמיד יודעים איך להשתמש בצורה נכונה בכלי הנקרא סטטוס כדי לקדם את הקבוצה שלהם בניצחון על פני קבוצות אחרות.

בנית סטטוס צריכה לפעול ולשמור על הכללים הבאים, שימוש בשאלה, כדי שאנשים יגיבו עליה ופתח דיון שלם סביב הסטטוס כתבתם, אם אתם סתם תכתבו עובדה מסוימת אתם מאבדים המון מהאפקטיביות של הסטטוס. שימוש בהומור, משפטים לפייסבוק כדאי שיהיו הומוריסטיים על מנת לקבל עליהם לייקים, או תגובות. פרסום לינק לסרטון מצחיק שראיתם באינטרנט ביוטיוב עם סטטוס יפה גם כן יגררו אחריו תגובות רבות.

לסיכום, כל מי שחשב שמשפטים לפייסבוק הם סתם משפטים חסרי משמעות ולא הבין כיצד הוא יכול לקבל המון לייקים ותגובות, אני מאמין שאחרי ראית מאמר זה יתחיל להבין כיצד עושים זאת בצורה נכונה ומהם הכללים כדי לעשות זאת.

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/80842/משפטים-לפייסבוק-בכל-סטטוס

  השאר תגובה למאמר זה

  Nikolas Gershkovich

  טיפים ועצות לניצול עידן האפליקציות כדי להקל על חיי הדייטים. לפני 30 שנה סצנת הדייטים היית שונה לחלוטין מהיום, לא היו פלאפונים ואפליקציות, בליינד דייטים חגגו, היום המצב שונה לחלוטין עוד לפני שבכלל נפגשתם אתם יכולים לדעת כמעט הכל אחד על השניה דרך פייסבוק וגוגל. יש הרבה אפליקציות כמו Tinder, Hot or not, Fiix, Okcupid שבעזרתן אפשר לצאת לדייטים.

  על ידי: Nikolas Gershkovichl אינטרנט> רשתות חברתיותl 17/02/2015 lצפיות: 30

  למה שלא נסתכל על החיים מנקודה של השפעה ורלבנטיות ולא רק כמירוץ של כאן ועכשיו?

  על ידי: יגל עמר לגיסמוl אינטרנט> רשתות חברתיותl 27/01/2015 lצפיות: 12

  המילה החמה ביותר היום בעולם השיווק היא שיווק ברשתות חברתיות. שיווק ברשתות אלו הוא זמין היום לכל בעל עסק ואין זה משנה אם הוא מוכר שירות, מוצר או אפילו רעיון. ישנן רשתות חברתיות שונות ודרכים שונות להשתמש בהן ועל כל עסק שרוצה להתפתח בעולם האינטרנט ובעולם העסקי לבצע אסטרטגיה של שיווק.

  על ידי: amirdadon90l אינטרנט> רשתות חברתיותl 29/09/2014 lצפיות: 27

  הטכנולוגיה חדרה מזמן לכל רובד של חיינו, כולל שכול והנצחה, כשאנשים מחפשים פלטפורמה פרטית או ציבורית - דפי הנצחה, קבוצות תמיכה, פורומים סגורים ורשתות חברתיות - לבטא את הכאב ולחלוק זכרונות. כ-37 מיליון אנשים נפטרים כל שנה ומשאירים מאחור כ-250 מיליון בני משפחה וחברים שמתאבלים, מנסים למצוא דרך למלא את החלל העצום שנוצר ולהנציח את זכרם של יקיריהם.

  על ידי: אינפיבונדl אינטרנט> רשתות חברתיותl 11/08/2014 lצפיות: 25
  עידו ניסנצוויג

  רוצים לערוך הגרלה שתיצור באזז ותגדיל את כמות הקהל שלכם? חשבתם לקדם מכירות של מוצר חדש בפייסבוק? המאמר הזה בשבילכם. שמירה על קווים מנחים להגרלה נכונה יכולה לתרום משמעותית לדף העסקי שלכם, והכי חשוב ליצור מחוייבות רבה למותג שלכם.

  על ידי: עידו ניסנצוויגl אינטרנט> רשתות חברתיותl 12/07/2014 lצפיות: 71

  חשוב להבין שקידום ברשתות החברתיות בדרך כלל מתאים לכל סוגי העסקים בניגוד לקידום, למשל, לקדם אתר במנוע החיפוש באופן אורגני לאו דווקא יתאים לכל סוגי העסקים בשל גודלם, רצונם, יכולתם הכלכלית וכמובן סוג האתר (לעיתים יש אתרים המונים רק דף נחיתה ולכן לבצע קידום אינטנסיבי כמו קידום אורגני זוהי שיטה לא כדאית מבחינת זמן ומבחינה כלכלית ללקוח).

  על ידי: UPPERSITEl אינטרנט> רשתות חברתיותl 21/05/2014 lצפיות: 35

  סטטוסים לפייסבוק בדרך כלל משקפים את המצב הרגשי שלנו וכיום, בעצמאותם אנו מביעים את הרגשות שלנו לחברינו בפייסבוק.

  על ידי: יובל לויזוןl אינטרנט> רשתות חברתיותl 05/02/2014 lצפיות: 69

  אני די בטוח שלפני שהחלטתם לקרוא מאמר זה ידעתם מה זה סטטוסים לפייסבוק אך במאמר זה אנו ניכנס לפרטי פרטים בנושא סטטוסים לפייסבוק ומה שמסביבו.

  על ידי: יובל לויזוןl אינטרנט> רשתות חברתיותl 31/01/2014 lצפיות: 51

  כיום, לכל אדם בעולם המחובר לאינטרנט יש פרופיל בפייסבוק המחבר אותו לחבריו באופן שותף ועדכני. אני לא צריך לספר לכם כמה שהרשת החברתית הזאת מתקדמת, פופלרית ומעצמת עולם, לכן ישנם רבים שתוהים מדוע רשת חברתית זו הצליחה יותר מרשתות חברתיות אחרות כמו MYSPACE, מקושרים ואחרים, ומה מייחד אותם מכל השאר. במאמר זה אנסה להסביר זאת.

  על ידי: גיא חברהl אינטרנט> רשתות חברתיותl 05/09/2010 lצפיות: 984

  זה לא סוד שכיום רוב הגולשים באינטרנט מורידים את כל התוכנות שנמצאות על המחשב שלהם מרחבי הרשת וכבר לא קונים דיסקים כמו פעם, אך עלינו לשם לב גם לסכנות כאשר אנו מחפשים תוכנות להורדה באינטרנט. במאמר הזה אלמד אותכם מאיפה להוריד את התוכנות, אילו סכנות תמונות בהורדה מאתרים לא אמינים ומה הסכנות בשימוש בקראקים ופאצים ולעקוף את הגבלות התוכנה.

  על ידי: גיא חברהl מחשבים וטכנולגיה> תוכנהl 13/08/2010 lצפיות: 1,609
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast