משפטים לפייסבוק בכל סטטוס

05/10/2010 • על ידי • 16,637 צפיות

משפטים לפייסבוק, מה זה בעצם?

כיום, לכל אדם בעולם יש פרופיל בפייסבוק. רוב המשתמשים נוהגים פשוט להכנס לחדשות, להסתכל על סטטוסים של אנשים ולהגיב עליהם או לחילופין לעשות עליהם לייק. אך מה יגרום לסטטוס שלכם להיות בעל תגובות רבות יותר משל אדם אחר?, יותר מושך?, בעל יותר לייקים? התשובה היא פשוטה על ידי שיווק עצמי עם משפטים לפייסבוק נכונים. במאמר הבא אסביר מה כוונתי.

קחו לדוגמא את הסטטוס הבא "משעמם לי", אני דיי בטוח שסטטוס זה ישאר מוזנח, ללא כל תגובה או לייק, אך אם נשנה אותו מעט ורשום במקום זה "משעמם לי, למישהו יש הצעה מפתה?" יגרור אחריו מגוון רק של תגובות. כאשר כותבים משפטים לפייסבוק בחיפוש אחר לייקים ותגובות תמיד צריך לזכור ולשמור על אופן פניה נכון אל הקוראים שלו, לשאול שאלות, ולא להציב עובדות.

בעידן של היום קיימים עשרות אלפי דפי מעריצים בפייסבוק, אפילו של דברים ללא כל משמעות, הבעלים של קבוצות אלו מחפשים משפטים לפייסבוק מעניינים שיגרמו לקבוצה שלהם להיות טובה מהאחרות ע"י מיתוג עצמי. עם זאת, בעלי קבוצות אלו לא תמיד יודעים איך להשתמש בצורה נכונה בכלי הנקרא סטטוס כדי לקדם את הקבוצה שלהם בניצחון על פני קבוצות אחרות.

בנית סטטוס צריכה לפעול ולשמור על הכללים הבאים, שימוש בשאלה, כדי שאנשים יגיבו עליה ופתח דיון שלם סביב הסטטוס כתבתם, אם אתם סתם תכתבו עובדה מסוימת אתם מאבדים המון מהאפקטיביות של הסטטוס. שימוש בהומור, משפטים לפייסבוק כדאי שיהיו הומוריסטיים על מנת לקבל עליהם לייקים, או תגובות. פרסום לינק לסרטון מצחיק שראיתם באינטרנט ביוטיוב עם סטטוס יפה גם כן יגררו אחריו תגובות רבות.

לסיכום, כל מי שחשב שמשפטים לפייסבוק הם סתם משפטים חסרי משמעות ולא הבין כיצד הוא יכול לקבל המון לייקים ותגובות, אני מאמין שאחרי ראית מאמר זה יתחיל להבין כיצד עושים זאת בצורה נכונה ומהם הכללים כדי לעשות זאת.