הכנת כרטיסי ברכה

פורסם: 08/10/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 13,807 | Share

קודם כל, יש להתאים את כרטיס הברכה לאופי היחסים ביניכם. כרטיסי ברכה לבעל או חבר אינם דומים לכרטיסי ברכה לחברים לעבודה, ידידים או קרובי משפחה. לאחר שכרטיס הברכה מוכן עליכם להחליט על ברכות ליום הולדת המתאימות לאותו אדם. יש כאלה אשר מסכמים את הברכה בשתי מילים "מזל טוב" או "עד 120" ויש כאלה אשר כותבים ברכות ארוכות ומרגשות אשר בהן מושקעת מחשבה רבה.

הכנת כרטיסי ברכה עם ילדים הינה פעילות כיפית מאד. יושבים ביחד עם ניירות שונים, צבעים, טושים, מדבקות, מספריים, נצנצים ומכינים כרטיסי ברכה. אפשר לנצל את החופשים של הילדים או כאשר יש לכם יום אחר הצהריים ללא תוכניות ולשבת ולהכין כמות של כרטיסי ברכה כך שיהיו מוכנים לכל אירוע בעת הצורך. כל אחד מתרגש לקבל כרטיס ברכה אשר ילד הכין בעצמו והילדים נהנים לא פחות מהתהליך.

אז איפה מתחילים?

אלה שמעדיפים לעבוד פחות קשה יכולים לקנות כרטיס ברכה מוכן או להוריד מהאינטרנט ולהדפיס. אתר יצירה מציע עשרות כרטיסי ברכה להדפסה בחינם. ישנם כרטיסים עם ברכות ליום הולדת וכרטיסים עם מקום לכתיבת ברכה משלכם.

מי שרוצה להשקיע קצת יותר יוכל להכין כרטיסי ברכה לבד. מומלץ לקנות בריסטול בגודל 4A אשר ניתן לגזור באמצע ולקפל. הכרטיס הבסיסי מוכן וכל מה שנותר לכם לעשות הוא לקשט אותו. לחילופין, ניתן לקנות גיליון של בריסטול ולגזור אותו. זה יותר חסכני אך טיפה יותר עבודה. אם אין לכם מכשיר מיוחד זה לא תמיד יוצא ממש ישר כך שעדיף לקנות בריסטולים חתוכים אם אתם מכינים כרטיסי ברכה מושקעים. כשהכרטיס הבסיסי מוכן, זה הזמן להוציא את כל חומרי היצירה שיש לכם בבית. אלה שעוסקים ביצירה תמיד מוצאים את עצמם עם שאריות לאחר הכנת עבודת יצירה. קניתם חבילת מדבקות והשתמשתם באחת בלבד? זוהי הזדמנות להשתמש בשאר החבילה. ניתן להשתמש במדבקות, נצנצים, תמונות, צבעים ועוד. ניתן אף להדביק פרחים מיובשים, סרטים או קישוטים שונים. השמיים הם הגבול!

אפשרות אחרת הינה לשלוח ברכה במייל. ישנם אתרים רבים אשר מאפשרים לשלוח ברכה עם תמונה כלשהי במייל. לרוב ישנן שבלונות מוכנות אך חלק מהאתרים מאפשרים לכם להוסיף תמונות ולעצב לבד.

אפשרות אחרת הינה להיכנס לחנות צילום ולהכין שם כרטיס ברכה. ברוב חנויות הצילום יש כמה ברכות מוכנות. הם מוסיפים תמונה אשר אתם מספקים להם והתוצאה היא ברכה ייחודית ואישית עם תמונה שלכם או של ילדיכם אשר מודפסת על נייר צילום.

אפשר לקנות ברכות על שוקולד או לחילופין להכין בעצמכם. כיצד עושים זאת? אפשר להכין שוקולד בעזרת שבלונה. כשהשוקולד מוכן וקשה ממיסים שוקולד לבן ובעזרת שוקולד מומס כותבים ברכה כלשהי. כמובן שאפשר לעשות גם הפוך – כלומר שוקולד חום על שוקולד לבן. ניתן לראות הוראות הכנה באתר יצירה. אפשרות דומה הינה להדפיס את הברכה על העטיפה של השוקולד.  ישנן עטיפות מוכנות בחינם באתר יצירה. מדפיסים, גוזרים ומדביקים על השוקולד במקום העטיפה המקורית.

ניתן לחבר ברכה לסוכרייה על מקל כדי ליצור פרח למשל. ניתן להוריד את הברכה בחינם באתר יצירה ולחבר לסוכרייה על מקל.

בקיצור, משלוח ברכות ליום הולדת הינו הזדמנות נהדרת להראות ולכתוב בדיוק מה אנחנו מרגישים כלפי האדם החוגג יום הולדת. לא מספיק לקנות מתנה יפה אלא חשוב להשקיע בברכה אשר מוסרת לאדם את מה שיש לנו למסור או לברך. כאשר כותבים זאת בברכה זה נשאר לעד ומזכיר לאותו אדם כמה הוא חשוב לנו.

 

 

 

 

 

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/81130/הכנת-כרטיסי-ברכה

  השאר תגובה למאמר זה

  כרטיסי ברכה משמשים כמעט את כולם בכל הגילאים, הם מבטאים רגשות כלפי האדם האחר. כרטיס ברכה הוא כלי יעיל לביטוי רגשות כלפי בני משפחה, חברים, קרובים ועמיתים בכל המדינות. למרות התחרות הקשה בגלל הזמינות של כרטיסים אלקטרוניים, הביקוש לכרטיסי ברכה כתובים בעבודת יד הוא עדיין גבוה ואפילו הולך וגובר.

  על ידי: ירון פלדl כתיבה יצירתית> כתיבה יצירתית - כלליl 06/10/2012 lצפיות: 216
  אתר הברכות הישראלי

  במאמר זה תוכלו למצוא ברכות וטיפים איך לכתוב כרטיסי ברכה בצורה מוצלחת ואיך להצליח לכתוב ברכות מקוריות ומרשימות. במאמר רוכזו טיפים רבים מצוות הכותבים באתר הברכות הישראלי, על סמך נסיונם בכתיבת הברכות.

  על ידי: אתר הברכות הישראליl בידור ופנאיl 02/10/2008 lצפיות: 87,762 lתגובות: 3

  ברכות ליומולדת הן דבר מקסים. ישנן ברכות סטנדרטיות וישנן ברכות מהסוג שלא שוכחים לעולם. אם חתן המסיבה חשוב לכם, כדאי להתאמץ ולחשוב על ברכה מיוחדת. במאמר זה נלמד כיצד.

  על ידי: ערן נדבl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 07/01/2009 lצפיות: 62,702 lתגובות: 2
  גל אוברציגר

  מאמר זה מתאר מספר שיטות , טיפים ורעיונות כיצד לכתוב ברכות בצורה נכונה. אירועים רבים כגון יום הולדת , בת מצווה , ברית מילה , חתונות וכד' מצריכים מכל אחד מאיתנו לכתוב ברכות ולעיתים אף לקט ולעצב. מלאכת כתיבת ברכות אינה פשוטה בד"כ למרבית האנשים אבל כולה גם להיות מהנה ולכן מצורפים מספר טיפים שיעזרו לכם לכתוב ברכה בצורה נכונה.

  על ידי: גל אוברציגרl כתיבה יצירתית> כתיבה יצירתית - כלליl 02/07/2010 lצפיות: 7,799

  אחרי שנות נישואין רבות, חשוב לכם להביע את הערכתכם ואהבתכם לבת/בן הזוג, לאמור: כמה טוב שאת/ה איתי ! הנה מספר רעיונות, חלקם מקוריים, לציון יום נישואין. למשל, אילן יוחסין, שיט בספינה, טיסה בכדור פורח ועוד.

  על ידי: אסנת גזיתl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 17/05/2011 lצפיות: 4,179

  תכנון מסיבת רווקות הוא פרויקט מאתגר למדי, שכולל בתוכו כמות בלתי נתפסת של משימות. מארגנת האירוע צריכה לתכנן את האירוע כולו לפרטי פרטים, לרבות תכנון המקום, תפריט האוכל, הפעילויות ורשימת המוזמנות.

  על ידי: שטרודלl בידור ופנאיl 07/04/2015

  סגנון בלוזי המבוסס על תפקידים לפסנתר ומקורו בשיקגו שבארצות הברית. הסגנון היה פופולרי מאד בשנות השלושים ותחילת שנות הארבעים.

  על ידי: idil בידור ופנאיl 09/02/2015

  כל יום הולדת הוא יום מיוחד בשנה אבל לימי הולדת אחדים ישנן משמעויות מיוחדות ואחרות: יום הולדת "עגול", כמו 10, 20, 30, 70, 80...זוכה לציון מיוחד ונהוג לדבר על "החלפת קידומת".

  על ידי: שטרודלl בידור ופנאיl 20/11/2014 lצפיות: 20

  רכיבה על סוסים היא כבר לא רק חלק מהמערב הפרוע וממערבונים, וגם לא רק למקצוענים בלבד שכן, קיימות היום חוות סוסים המזמינות את הציבור כולו ליהנות מחוויית רכיבה בהדרכה צמודה ובטוחה, אירועי יום הולדת בחוות סוסים, אירועי עבודה ומפחה מגבשים וגם- הצעת נישואין ייחודית בטיול זוגות, ממש כמו האביר על הסוס...

  על ידי: אלי בראוןl בידור ופנאיl 02/11/2014 lצפיות: 24

  מסיבת בת מצווה היא הפקה לא פשוטה. נערות בגיל מצוות הן ילדות מתבגרות המחפשות תשומת לב מלאה מצד האורחים המוזמנים, החברים והמשפחה הקרובה והרחוקה.

  על ידי: שטרודלl בידור ופנאיl 21/07/2014 lצפיות: 21

  במהלך שגרת החיים אנו רוצים לציין אירועים חשובים כמו יומולדת עגול לאבא, לסבתא, סיום צבא של הבן, בת מצווה, מסיבת רווקות לחברה טובה, פרידה מחבר לעבודה, יום כיף לעובדים, ואפילו מפגש משפחתי מיוחד שלא היה ממזמן. מחפשים אווירה חמה, משפחתית, נעימה שתקרב את כולנו יחד לאותה החגיגה, וכמובן רוצים חוויה משותפת שתיזכר כמשהו מיוחד לכולנו יחד.

  על ידי: אופקl בידור ופנאיl 08/06/2014 lצפיות: 68

  בא לי לאכול משהו, בא לי לאכול עכשיו, אין לי כח לשבת בשום מקום ואין לי כח לחכות, אני גם רוצה לשלם סכום נורמאלי ושיהיה לי מבחר גדול. וכמובן שהטעם חייב להיות מצויין. מה אני אעשה ? לאן אני אלך ? מה אני אוכל ? אם רק היו דוכני מזון באזור.

  על ידי: שטרודלl בידור ופנאיl 13/05/2014 lצפיות: 66

  נתקעתם שוב בלי רעיון מקורי למתנת יום הולדת? אם כן, כדאי לקרוא את המאמר.

  על ידי: אריק כהןl בידור ופנאיl 23/04/2014 lצפיות: 76
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast