הכנת כרטיסי ברכה

08/10/2010 • על ידי • 13,824 צפיות

קודם כל, יש להתאים את כרטיס הברכה לאופי היחסים ביניכם. כרטיסי ברכה לבעל או חבר אינם דומים לכרטיסי ברכה לחברים לעבודה, ידידים או קרובי משפחה. לאחר שכרטיס הברכה מוכן עליכם להחליט על ברכות ליום הולדת המתאימות לאותו אדם. יש כאלה אשר מסכמים את הברכה בשתי מילים "מזל טוב" או "עד 120" ויש כאלה אשר כותבים ברכות ארוכות ומרגשות אשר בהן מושקעת מחשבה רבה.

הכנת כרטיסי ברכה עם ילדים הינה פעילות כיפית מאד. יושבים ביחד עם ניירות שונים, צבעים, טושים, מדבקות, מספריים, נצנצים ומכינים כרטיסי ברכה. אפשר לנצל את החופשים של הילדים או כאשר יש לכם יום אחר הצהריים ללא תוכניות ולשבת ולהכין כמות של כרטיסי ברכה כך שיהיו מוכנים לכל אירוע בעת הצורך. כל אחד מתרגש לקבל כרטיס ברכה אשר ילד הכין בעצמו והילדים נהנים לא פחות מהתהליך.

אז איפה מתחילים?

אלה שמעדיפים לעבוד פחות קשה יכולים לקנות כרטיס ברכה מוכן או להוריד מהאינטרנט ולהדפיס. אתר יצירה מציע עשרות כרטיסי ברכה להדפסה בחינם. ישנם כרטיסים עם ברכות ליום הולדת וכרטיסים עם מקום לכתיבת ברכה משלכם.

מי שרוצה להשקיע קצת יותר יוכל להכין כרטיסי ברכה לבד. מומלץ לקנות בריסטול בגודל 4A אשר ניתן לגזור באמצע ולקפל. הכרטיס הבסיסי מוכן וכל מה שנותר לכם לעשות הוא לקשט אותו. לחילופין, ניתן לקנות גיליון של בריסטול ולגזור אותו. זה יותר חסכני אך טיפה יותר עבודה. אם אין לכם מכשיר מיוחד זה לא תמיד יוצא ממש ישר כך שעדיף לקנות בריסטולים חתוכים אם אתם מכינים כרטיסי ברכה מושקעים. כשהכרטיס הבסיסי מוכן, זה הזמן להוציא את כל חומרי היצירה שיש לכם בבית. אלה שעוסקים ביצירה תמיד מוצאים את עצמם עם שאריות לאחר הכנת עבודת יצירה. קניתם חבילת מדבקות והשתמשתם באחת בלבד? זוהי הזדמנות להשתמש בשאר החבילה. ניתן להשתמש במדבקות, נצנצים, תמונות, צבעים ועוד. ניתן אף להדביק פרחים מיובשים, סרטים או קישוטים שונים. השמיים הם הגבול!

אפשרות אחרת הינה לשלוח ברכה במייל. ישנם אתרים רבים אשר מאפשרים לשלוח ברכה עם תמונה כלשהי במייל. לרוב ישנן שבלונות מוכנות אך חלק מהאתרים מאפשרים לכם להוסיף תמונות ולעצב לבד.

אפשרות אחרת הינה להיכנס לחנות צילום ולהכין שם כרטיס ברכה. ברוב חנויות הצילום יש כמה ברכות מוכנות. הם מוסיפים תמונה אשר אתם מספקים להם והתוצאה היא ברכה ייחודית ואישית עם תמונה שלכם או של ילדיכם אשר מודפסת על נייר צילום.

אפשר לקנות ברכות על שוקולד או לחילופין להכין בעצמכם. כיצד עושים זאת? אפשר להכין שוקולד בעזרת שבלונה. כשהשוקולד מוכן וקשה ממיסים שוקולד לבן ובעזרת שוקולד מומס כותבים ברכה כלשהי. כמובן שאפשר לעשות גם הפוך – כלומר שוקולד חום על שוקולד לבן. ניתן לראות הוראות הכנה באתר יצירה. אפשרות דומה הינה להדפיס את הברכה על העטיפה של השוקולד.  ישנן עטיפות מוכנות בחינם באתר יצירה. מדפיסים, גוזרים ומדביקים על השוקולד במקום העטיפה המקורית.

ניתן לחבר ברכה לסוכרייה על מקל כדי ליצור פרח למשל. ניתן להוריד את הברכה בחינם באתר יצירה ולחבר לסוכרייה על מקל.

בקיצור, משלוח ברכות ליום הולדת הינו הזדמנות נהדרת להראות ולכתוב בדיוק מה אנחנו מרגישים כלפי האדם החוגג יום הולדת. לא מספיק לקנות מתנה יפה אלא חשוב להשקיע בברכה אשר מוסרת לאדם את מה שיש לנו למסור או לברך. כאשר כותבים זאת בברכה זה נשאר לעד ומזכיר לאותו אדם כמה הוא חשוב לנו.

 

 

 

 

 

אודות כותב המאמר

דב

אתר יצירה מציע מאות עבודות יצירה, דפי צביעה, דפי עבודה ועוד!