צלצולים להורדה

פורסם: 05/11/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 2,924 | Share

צלצולים להורדה

צלצולים להורדה התחילו להופיע בפתיחת שנת ה-2000 (בעיקר בחו"ל), בעידן זה התחילו להכניס לפלאפונים הסלולאריים את האינטרנט, הגלישה שהיה תחילה מכיל רק חדשות, עדכונים וכדו', לאחר מכן כבר נוספו הורדות רינגטונים ואז אופשרו צלצולים להורדה (בתשלום כמובן) על אף איכות אתרי האינטרנט של צלצולים להורדה או של עדכונים החדשות שהיו בתקופות הפלאפונים בעבר (בתקופה שהפלאפונים הסלולאריים היו ללא צבע ורק כתב שחור על רקע ירוק זוהר או כחול).
לילדיי שנות ה-92 ומטה, יש זיכרונות ממציאות ה- צלצולים להורדה והרינגטונים של "הלהיטים" שהיו בעבר, להורים של אותם ילידים היו את הפלאפונים של אז, הסוני אריקסון המיושן עם האנטנה הגדולה ותקופות של אז כבר היו כל כך נלהבים מאפשור צלצולים להורדה ובכללי, מי שזוכר – כשיצא הסמסונג ללא האנטנה, אדמת הארץ געשה מהתלהבות.

צלצולים להורדה – פלייבק חוקי

אפשר לשאול מדוע על הפצת צלצולים להורדה (רינגטונים וכו') לא נתבעו חברות הסלולארי? כי הרי יש כאן הפרת זכויות כלשהם, אתה מפרסם את המנגינה, את הפלייבק (על אף איכותו הגרועה), אך על פי מיטב זכרוני, אחת הסיבות שהם לא היו רשאים לתבוע זה עקב שבכול מיני צלצולים להורדה היו שינויים קלים בתופים, בגיטרה ובכללי בקצב המוסיקאלי בכדי להוכיח שאין זה אותו מוסיקה או פלייבק באותו הקצב, זה מנגינה המזכירה את השיר המקורי (מלבד העובדה שהוא ללא מילים וזמר/ להקה), הצלצולים להורדה שחקו בעוצמתם את עולם הסלולארי, הצלצולים להורדה פורסמו בכול חברות הסלולארי שהתחרו זו עם זו, כל אחת פרסמה את הצלצולים להורדה הכי יעילים והכי טובים (כביכול), הם פרסמו גרסאות שונות המזכירות ודומות לשיריי להיטים מוכרים (רובם שיריי מזרחית, לצערנו כולנו נאלצנו לדקלם מילים חסרות משמעות בגילנו הצעיר), אישית אני זוכר שלהיטים של אייל גולן (שנאלצנו לשמוע את ברבורי הטמטום של מילותיו בעל כורחנו) שלטו באתרי הצלצולים להורדה בסלולארי, "חולה על כדורגל" גם זכור לי כרינגטון מצליח במיוחד, אנשים פשוט חרשו ודשו את אתרי צלצולים להורדה בכדי להוריד רינגטונים מהסוג הזה, הם נלהבו מהרעיון והתלהבו כל פעם מחדש מצלצולים להורדה חדשים עם להיטים מוכרים וייחודיים.

צלצולים להורדה לסיום!

בסך הכול, תחום צלצולים להורדה הקהילה עצמה התפתחה כיאה וכיאות בהתאם למודרניות, המוסיקה המזרחית אומנם שולטת בארצנו, הרינגטונים כבר פחות (חבל, אני חושב שהקהילה היותר משכילה הייתה מעדיפה שהקלוקל הנתעב והתיכוני הזה היה נשאר כצלצולים להורדה) נפוצים וכיום הנוער מתחלק למה שנקרא; פריקים וערסים, לצערנו ערסים מתרבים מהר יותר – הפריקים קיבלו שם כזה עקב שמיעת מוסיקת הגיטרות החשמליות, אך על פי כל סטטיסטיקה אפשרית, הם הרבה מעבר לרמת ההשכלה של הקהילה המזרחית שמשם בוקעים הערסים.

 

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/83793/צלצולים-להורדה

  השאר תגובה למאמר זה

  כולנו כיום מכירים את הרשת החברתית לצפייה בסרטונים, ובין היתר להאזנה למוזיקה, YouTube. אתר YouTube פותח והוקם בשנת 2005, ונרכש על-ידי חברת Google בשנת 2006. מאז, YouTube הפכה לאחד האתרים המצליחים והמפורסמים ביותר ברחבי האינטרנט, ובכך זכה האתר למעצמה כלכלית-אינטרנטית גדולה ומיוחדת. כיום, אנשים רבים גולשים באתר YouTube בעיקר על-מנת לצפות בסרטונים, להאזין למוזיקה ולהעלות סרטונים חדשים. כמו-כן, זמרים, להקות ומוזיקאים רבים גולשים ב-YouTube ומפרסמים את חומרם - בכך הם משיגים פרסום ואפילו כסף.

  על ידי: עוגןl אינטרנט> חינם ברשתl 17/01/2014 lצפיות: 1,669

  לצערונו לא ניתן למצוא תוכן איכותי בעברית. קשה עוד יותר לאתר דרוגים מקצועיים המדרגים מי הטוב ביותר, האיכותי ביותר או המוביל בקטגוריה.

  על ידי: שי חקלאיl אינטרנט> חינם ברשתl 27/02/2013 lצפיות: 41

  עצרת את עצמך לשאול מה זה בעצם יוטיוב ? יוטיוב הוא אתר סרטונים הגדול בעולם, עשרות מיליוני משתמשים כל יום, ומאות מיליוני סרטונים. הפרסום באתר גדול והתנועה באתר פעילה ללא הפסקה, אז מי הטיפש שלא יעשה מזה כסף ?! ברוב המקרים, המשתמשים אינם מציבים לעצמם את המטרה להרוויח כסף מיוטיוב,אלה מנסים לשווק את את הערוץ שלהם כדי להגדיל את הפופולריות שלהם, אך חשוב לדעת שיש כאן הזדמנות להכניס עוד כמה ג'ובות ואם תצליחו , אפשר אפילו להתעשר…

  על ידי: אלמוגl אינטרנט> חינם ברשתl 21/09/2012 lצפיות: 1,202

  אם הייתם יודעים שבכול קנייה אתם יכולים לחסוך עשרות שקלים ובכל חודש מאות שקלים,אז אולי הייתם חושבים פעמיים לפני שהייתם משלמים...

  על ידי: אופיר חדשl אינטרנט> חינם ברשתl 13/09/2012 lצפיות: 1,756

  במאמר הבא נסקר את שירות העלאת התמונות אשר אתרים רבים מציעים ברשת,ביתרונות של השירות והחסרונות שלו וכן נסביר איך השירות עובד.

  על ידי: ImageUploadl אינטרנט> חינם ברשתl 04/06/2012 lצפיות: 80
  טל ביטון

  האינטרנט הולך ותופס את מקומה של המילה המודפסת, בעיקר בשל הנוחות, הפשטות והמידיות של השימוש בו, בניגוד לספרים שתופסים מקום רב ונראים מגושמים בהשוואה אליו. לא מדובר רק על רומנים או אנציקלופדיות, אלא גם על ספרים שימושיים יותר ברמה יום יומית. כיום, הכל נמצא על גבי הרשת, בין השאר מילון אונליין חינם – אחד הכלים השימושיים ביותר שיש לאינטרנט להציע לפלח רחב של האוכלוסייה ולמגוון רב של מטרות ויישומים.

  על ידי: טל ביטוןl אינטרנט> חינם ברשתl 11/05/2012 lצפיות: 6,979

  אתרי האינטרנט שעוסקים במוזיקה כבר לא מציגים מידע בלבד: נמצאים מבחר שירותים מקיפים שאתרים כאלו מציעים. במאמר זה נציין ונבחן כמה מהם.

  על ידי: אריאלl אינטרנט> חינם ברשתl 25/03/2012 lצפיות: 133

  הביטוי "תמונה שווה אלף מילים" נכון עד מאד בעידן האינטרנט. הוספת תמונה לעמוד טקסט שוברת שגרה, נותנת מנוחה לעיניים ומעבירה מסרים באופן מיידי, מה שמגדיל את הסיכוי שגולש שמגיע לעמוד יקבל את המסר. עם זאת, קיים קושי להשיג תמונות לשימוש. לא לכולם יש מצלמה או אפשרות לצלם באיכות טובה את הפריט או להמחיש מושג אבסטרקטי באמצעות תמונות שצילמו בעצמם. לשם כך קיימים אתרי תמונות, הידועים בשם "בנק תמונות".

  על ידי: focuswebl אינטרנט> חינם ברשתl 29/02/2012 lצפיות: 1,033

  סרטים הודים הינם הסרטים בעלי התקציב הזול והביקוש הגבוה. סרטים הודים ניתן למצוא גם באינטרנט, הסרטים ההודים בדרך כלל בעלי תקציב מוזל ומאפיינים שלומפרים, אך עדיין הסרטים ההודים נחשבים ליצירת אומנות ולסרטי הדרמה הטובים ביותר.

  על ידי: קהילת פורומיםl אינטרנט> חינם ברשתl 27/12/2010 lצפיות: 8,825

  סרטים לצפייה ישירה מופצים כיום בכל חור שניתן להשליך שם אבקת פיראטיות טהורה, אתרי סרטים לצפייה ישירה נפתחים על ימין ועל שמאל והתחום החל לבלבל אותנו לחלוטין - סרטים לצפייה ישירה הפך גם לסדרות לצפייה ישירה ותוכניות לצפייה ישירה, סרטים לצפייה ישירה.

  על ידי: קהילת פורומיםl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 04/12/2010 lצפיות: 17,415

  העקריות של כל פורום באינטרנט או בעצם הקונספט שלו הוא האפשור לשיתוף שיחה בין אנשים שונים מכל מקום וזמן שהוא. בפורום תוכלו לפתוח נושא תוך תהליך קצר שלא דורש כלל ידע מקדים. לאחר ששלחתם את הנושא הוא מפורסם בעמוד הראשי של הפורום, במידה ופרסמתם בפורום משחקים הוא יוצג רק בתוך פורום משחקים. בנוסף ניתן לשרשר תגובות לנושא הנוגעות באותו העניין.

  על ידי: קהילת פורומיםl אינטרנטl 14/02/2010 lצפיות: 92

  אם החלטת להקים פורום בנושא מסויים, נניח הקמת פורום ספורט. אתה מאוד אוהב ספורט, אוהב כדורגל, כדורסל, תמיד אתה נכנס לבקר באתרים ומבקר פורומים של ספורט.

  על ידי: קהילת פורומיםl אינטרנטl 31/01/2010 lצפיות: 55

  פורום הוא בעצם קיבוץ של מספר אנשים תחת מקום אחד. כשאומרים פורום מתכוונים לאתר אינטרנט , אחד המכיל מספר מקומות ששם אפשר לדון בדברים, לפתוח נושאים ולדבר עליהם, לפתוח עוד פורומים ולדבר עליהם ועוד

  על ידי: קהילת פורומיםl אינטרנטl 31/01/2010 lצפיות: 104

  כולם כנראה כבר מכירים את התופעה הנפוצה כיום ביותר ברשת - קהילת פורומים. התופעה הזאת הולכת וגדלה מיום ליום ונעשת גדולה עוד ועוד. קהילת פורומים הינה מקום לניהול דיונים ולדבר אם אנשים.

  על ידי: קהילת פורומיםl אינטרנטl 05/01/2010 lצפיות: 153
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast