טיסות זולות לאירופה

פורסם: 06/11/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 340 | Share

מחירי הטיסות לאירופה מרתיעים אתכם ? עדיין לא מצאתם מבצע שיגרום לכם לארוז את במזוודות ולעלות על מונית לנתב"ג ? בכלל, אירופה אומנם יפה אבל קצת יקרה עליכם ? זה הזמן לשנות חשיבה. היום אין צורך לשבור תוכנית חיסכון כדי לעשות חופשה נהדרת באחת ממדינות אירופה.

אחד האמצעים שיאפשרו לכם את זה, הם טיסות זולות לאירופה, ויש כאלה בשפע, רק צריך לדעת לחפש.

טיסות זולות לאירופה: לעשות את זה נכון

בשנים האחרונות קמו מספר חברות תעופה שאימצו את הקונספט של טיסות זולות. בין החסרות המוכרות הם וירג'ין האוסטרלית, ראן אייר, טומסון הבריטית, איזי ג'ט וחברות נוספות.

חברות תעופה אלה הן חברות חלוצות בתחום טיסות זולות והן יעשו לכם טיסות זולות לאירופה. הקונספט המאפשר להם לנצח בכל תחרות מחירים ליעדים אירופים ובכלל הוא הורדת עלויות הטיסה מבלי לפגוע באיכות המטוס ובבטיחותו.

טיסות זולות לאירופה: העקרונות

-          הורדת ארוחות הכלולות במחיר הטיסה. (מי שרוצה משלם)

-          נחיתה בנמלי תעופה קטנים, ובכך חיסכון במיסי נמל גבוהים.

-          חוסכים באביזרים מיותרים במטוס.

-          אין סוכני נסיעות. ההזמנות מבוצעות דרך אתר החברה או בטלפון מול נציגים ישירים של החברה. בכך חוסכים עלויות תיווך.

-          צי מטוסים אחיד. כך אין עלויות אחזקה יקרות מדי.

עובדות אלה ועוד, גורמות לכך כי מחירי טיסות מוזלות בעשרות אחוזים ולעיתים יותר.

כיום המובילות המרכזית את תחום טיסות זולות לאירופה ובעיקר בריטניה הן טומסון הבריטית, וראן אייר.

אם נדבר במספרים על טיסות זולות לאירופה וניקח לדוגמא את לונדון בירת אנגליה, הרי שמחרים בין 180-230 פאונד הם מצוינים וחסרי תקדים  (הלוך ושוב). המחיר תלוי בעונה ובתפוסת המטוס. יש לקחת בחשבון שהטיסה נוחתת שלא בנמל התעופה המרכזי, אלא בשדה מרוחק יחסית ומשם יש לקחת אוטובוס.

טיסות זולות לאירופה משרתות יעדים נוספים. כך אם תרצו להמשיך למדינות יעד ביבשות אחרות, תוכלו לעשות תחנה ראשונה באחת מהבירות האירופאיות, כמו לונדון למשל (משם אפשר להמשיך לכל העולם), במחיר מוזל מאוד ומשם להמשיך הלאה ליעד הבא אפילו באירופה.

כך למשל תוכלו לנחות בלונדון באמצעות טיסות זולות לאירופה ולשלם 200 דולר ולהוסיף רק 90 דולר לטיסת המשך לז'נווה או אפילו אמסטרדם.

אגב, לאחרונה טיסות זולות לאירופה מופעלות גם על ידי חברות ישראליות, כמו ארקיע או ישראיר. יש לעקוב אחר המבצעים. בדרך כלל מדובר בטיסות שכר אל היעד.

טיסה נעימה

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/83848/טיסות-זולות-לאירופה

  השאר תגובה למאמר זה

  אילו יעדי תיירות אהובים על הישראלים? האמת שהשאלה הזו תלויה בעיקר בזמן שבו אתם שואלים. בעבר, היו יעדים קלאסיים מאד שהישראלים אהבו לטייל בהם - יעדים כמו רומא, לונדון או פריז ממש כבשו את ליבותיהם של כל הישראלים, ועד היום שומרים להם הרבה ישראלים אמונים. בשנות ה80 וה90, החל הקהל הישראלי להיפתח גם ליעדים נוספים כמו ארה"ב וארצות דרום אמריקה.

  על ידי: mosheallon1970l נופש ותיירות> יעדים בעולםl 24/10/2011 lצפיות: 86

  קניית כרטיסי טיסה לחו"ל יכולה להתבצע ישירות דרך אחת מסוכנויות הנסיעה, או דרך אתרי האינטרנט שסוכנויות אלו מפעילות וגורמים פרטיים אחרים. טרם הרכישה עצמה, מומלץ מאוד לערוך סקר שוק על מנת למצוא את החברה המספקת טיסות זולות, ובטוחות, ובפרט שאלה יהיו ליעד המועדף עליכם.

  על ידי: אסיl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 17/06/2010 lצפיות: 90

  טיסות זולות - טיפים לטיסות זולות מאוד ..איך משיגים ...טיסות שכר נחשבות לטיסות שאכן קל להשיג איתן מחירים של טיסות זולות

  על ידי: seogrowl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 24/05/2011 lצפיות: 120

  טיסות זולות מאוד . כל הסודות נחשפים. טיסות זולות איך אפשר למצוא מתי ואיך?

  על ידי: לימורl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 03/05/2011 lצפיות: 170

  המרכיב היקר ביותר בנופש לחו"ל הוא מחיר הטיסות, לכן זהו גם המרכיב העיקרי שכדאי לנסות ולהוזיל כאשר מתכננים נופש בחול. על טיסות זולות שומעים תמיד, בדרך כלל בדיעבד ומאנשים אחרים, אם תשתמשו בחמשת הטיפים הבאים, תוכלו גם אתם לספר לחברים איך נסעתם לחו"ל בטיסה זולה במיוחד.

  על ידי: דקלה בירןl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 20/11/2011 lצפיות: 174

  למרות ניסיונות כאלה ואחרים לרפורמה בענף, עלות הטיסה היא עדיין המרכיב המשמעותי ביותר בעלות החופשות שלנו. בעונות השיא או בחגים בינלאומיים המחירים נוסקים לשמיים וחשוב לדעת מתי כדאי לטוס ואיך ניתן להוריד את עלות הטיסה, גם בחורף.

  על ידי: שרון להבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 13/02/2012 lצפיות: 144

  אין כמו טיסה לחו"ל לחופשה מרעננת ומטעינת מצברים. בגלל הקרבה לארץ, שלה יש השפעה גם על המחיר, טיסות לאירופה הן האופציה המועדפת לחופשה על רוב הישראלים

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell נופש ותיירות> יעדים בעולםl 04/05/2011 lצפיות: 310

  גרמניה נותרה עד היום מדינה שנויה במחלוקת עבור התייר הישראלי, וטיול לגרמניה עלול להפוך לחלקנו את הבטן. עם זאת, הקוסמופוליטניות הנהדרת של ערי גרמניה המרכזיות, ההוד וההדר שלהן, חוויות הבילוי המעולה שהן מציעות, וגם המחירים האטרקטיביים של טיסות לברלין או טיסות למינכן, הפכו את גרמניה בכל זאת ליעד פופולרי לביקור

  על ידי: רוני מיכאלl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 02/11/2011 lצפיות: 49

  טיסות לחו"ל הן כיף - על כך אין עוררין. ריח הדיוטי פרי, הקול בכריזה שמודיע לנוסעי טיסה כזו וכזו לעלות למטוס, הדיילת שמציעה מיץ עגבניות (שכולם יודעים ששותים רק בזמן הטיסה), והכי כיף – אנשי שדה התעופה או משטרת הגבולות הראשונים שפוגשים בשדה התעופה הזר בו נחתתם. שיקום מי מאיתנו שלא היה מוכן כאן ועכשיו לטוס, ולא חשוב לאן...

  על ידי: אקטיביטקl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 07/10/2010 lצפיות: 179

  כולנו יודעים כי חיוג לחו"ל מלווה בתעריף שיחה גבוה. כמעט כולנו קיבלנו חשבון טלפון גבוה בשל חיוג לחו"ל ובהתאם לכך כולנו שילמנו את החשבון הגבוה

  על ידי: roy vakninl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 28/08/2014

  קירגיסטן נחשבת לשוויץ של אסיה. כינוייה ניתן לה בשל העובדה כי היא מוקפת על ידי רכס הרי טיאן שאן. במקום תוכלו לפגוש אנשים לבבים וליהנות מסיור בערים השונות.

  על ידי: evel נופש ותיירות> יעדים בעולםl 12/08/2014

  הולנד, מדינה שקטה, נעימה, ואטרקטיבית מאוד לתיירים ולמהגרים מכל העולם. כולם רוצים להגיע להולנד, לבקר בה, לשהות בה, וליהנות מהקסם המיוחד שלה. במרכז החיים ההולנדים תמצאו עומק תרבותי רב, שכבות על גבי שכבות של תרבות ענפה שהתפתחה לאורך השנים במדינה שקיימת בצורתה הנוכחית, פחות או יותר, מזה למעלה מארבע-מאות שנים.

  על ידי: DSDl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 10/08/2014

  מדי תקופה, אנשים רבים מכל רחבי העולם מגיעים אל ברצלונה וזאת על מנת לחוות את משחקי הכדורגל של הקבוצה המפורסמת של העיר השנייה הגדולה ביותר ברחבי ספרד. מאמר זה יגולל בפני הקוראים אודות אטרקציות בברצלונה המשתייכות אל ענף הכדורגל ועולם הספורט בכלל.

  על ידי: DSDl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 10/08/2014

  חומות הברלין המפורסמות הן חלק מהוויית חבילות נופש לברלין שישראלים רבים מזמינים מבעוד מועד. הביקור בחומות שחילקו את העיר ואת גרמניה בכלל אחרי מלחמת העולם השניה נותן הצצה מעניינת במיוחד על העיר שהייתה מפולגת - והיום נחשבת לאחת הערים התוססות בעולם!

  על ידי: מור סופרןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 22/07/2014

  בשעה טובה ובמזל טוב, הילדים הגיעו לגיל שמבדיל בין ילדות לבגרות, גיל משמעותי לכל הדעות. להורים וילדים רבים קיים הצורך הגדול לספק את הילד או הילדה באירוע חגיגי ומרשים, כדי לחגוג גיל היסטורי בו הבנים הופכים מילדים לנערים והבנות מילדות לנערות. בישראל קיימות שתי אופציות מקובלות לחגיגת האירוע: מסיבה גדולה עם החברים, בני הכיתה והמשפחה, וכמו כן- טיול (ראשון, בדרך כלל) לחו"ל עם המשפחה.

  על ידי: דני ביטוןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 20/07/2014

  בשנים האחרונות אנו עדים למצב בו ישראלים רבים מעוניינים לטוס לפולין, ומשרדי הנסיעות בישראל מוכנים בשנים האחרונות עם חבילות תיירות לפולין, מבצעים, מחירים נוחים של כרטיסי טיסות ובתי מלון, ואפשרויות רבות לחופשות בפולין.

  על ידי: אוהד הראלl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 19/07/2014
  גילה בן יקר

  באלפים הצרפתיים, על שפת אגם בורג'ה שוכן מרכז לטיולי כוכב, הצימרים של אבי וגילה, VUELAC. המרכז מציע מסלולי טיול באזור האלפים הצרפתיים, המיועדים לאוהבי טבע, עיירות יפות, והרוב- הרחק מעיני התיירות העולמים. נקודות חן קסומות המאפשרות הצצה לצרפת האמתית, ולאזור סבואה במיוחד. המרכז שוכן בוילה על שפת האגם הטבעי הגדול בצרפת.. האירוח במקום מאפשר בנוסף לטיולי כוכב באזור, גם מסלולי הליכה בריאים ויפים לכל גיל. חלקם "מתחת לאף", ממש ליד הבית. בזכות חנות כשר ואפשרות לשימוש במטבח המקום מתאים גם לשומרי מסורת.

  על ידי: גילה בן יקרl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 01/07/2014 lצפיות: 27

  אחת המשימות העיקריות של מערכת דיוור היא שליחת ניוזלטרים ללקוחות הפוטנציאלים. ניוזלטר הוא מכתב שנשלח על ידי העסק לאנשים שברשימת התפוצה שלכם באמצעות מערכת דיוור אלקטרוני או בעזרת פרסומו באתר העסק או בבלוג הקשור לעסק שלכם וכדומה. לאחר המשלוח שואל את עצמו כל בעל עסק – אבל כמה אנשים פתחו את המייל הלכה למעשה? או במילים אחרות – מה היו אחוזי הצפייה בהודעת הניוזלטר ששלחתם? שאלת אחוזי הצפייה מכילה בתוכה את השאלה האמיתית והיא כיצד להגדיל את אחוזי הצפייה בהודעות שאתם שולחים ללקוחות שלכם?

  על ידי: איתיl אינטרנט> דיוור אלקטרוניl 06/08/2012 lצפיות: 38

  אמנם נביחות כלב הן אמצעי תקשורת טבעי, אך כשהן נמשכות כל היום (וכל הלילה) הן כבר פוגעות באורח החיים שלכם ושל סביבתכם הקרובה. חשוב לזהות ולאבחן את מקור הנביחות, על מנת להעניק את הטיפול האיכותי והמתאים ביותר לכלבכם היקר והנאמן.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 06/08/2012 lצפיות: 394

  משך חייו של כלב אינם מתארכים מעבר ל14-15 שנים. תלוי כמובן בסוג וגודל הכלב. ישנם כלבים אשר הפליגו מעל גילאים אלה. לרוב הכלבים הקטנים בעלי תוחלת חיים ארוכה יותר, בעוד הגדולים מגיעים לגילאי 10-12 שנים.

  על ידי: איתיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 26/03/2012 lצפיות: 63

  יש מי שמסיבות שונות לא הצליחו לסיים את בחינות הבגרות בבית הספר התיכון. לעולם לא מאוחר – ודאי לא אם אתם צעירים. מוצעות וזמינות עבורכם מסגרות ייעודיות להשלמת בגרויות. היתרון בלימוד לקראת השלמת בגרויות בקורסים שבהם מלמדים מורים בעלי ותק וניסיון בהכנת תלמידים לקראת בחינות בגרות הוא באפשרות להתכונן בתוך מערכת שכל כולה מוכוונת וממוקדת בהכנה יעילה ומיטבית לקראת הבחינות.

  על ידי: איתיl חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 15/02/2012 lצפיות: 73

  בימים בהם השיח הציבורי אינו פוסח על משכם של שעות המסך ושעות המחשב הביקורת אינה מאחרת להגיע. משחקים ברשת יכולים אכן להיות עניין שנוי במחלוקת אך המחלוקת נוגעת יותר לגלישה עצמה שגוזלת זמן רב ואינה מתמקדת בתכנים שמייצרים יתרונות משמעותיים לחיים.

  על ידי: איתיl בידור ופנאי> בידור - כלליl 02/02/2012 lצפיות: 69

  ריצה ספרדית הינו כאמור לעיל, משחק המופיע ברשת האינטרנט ואשר למי מבינכם שרק מתחיל את לימודיו ברזי האינטרנט, מומלץ מאוד לשחק בו. מעבר לעובדה כי המשחק קל לתפעול ונעים למשתמש

  על ידי: איתיl בידור ופנאי> בידור - כלליl 12/09/2011 lצפיות: 1,998

  איכות הגרפיקה במשחק בן האש ובת המים - העיצוב הגרפי של המשחק בן האש ובת המים הוא מורכב ומלא באלמנטים גרפים מתוחכמים וצבעים שונים. המשחק בן האש ובת המים, נעים מאוד לצפייה, הצבעים כחול ואדום שולטים במראה הגרפי של המשחק אך בהחלט ניתן להרגיש בנוכחות של צבעים אחרים על המסך.

  על ידי: איתיl בידור ופנאי> בידור - כלליl 12/09/2011 lצפיות: 7,573

  היום אחד הדברים החשובים ביותר שמסתכל עליהם האזרח שרוצה לצאת לחו"ל הוא המחיר. אין ספק שהתחום של התיירות ושל חברות התעופה הוא גדול מאוד וישנו ביקוש גדול, לכן יש גם תחרות גדולה וכדאי מאוד לערוך השוואה של מחירי טיסות בין כל החברות על מנת לקבל מחירים הוגנים ואיכותיים.

  על ידי: איתיl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 16/02/2011 lצפיות: 248
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast