טיסות זולות לאירופה

06/11/2010 • על ידי • 362 צפיות

מחירי הטיסות לאירופה מרתיעים אתכם ? עדיין לא מצאתם מבצע שיגרום לכם לארוז את במזוודות ולעלות על מונית לנתב"ג ? בכלל, אירופה אומנם יפה אבל קצת יקרה עליכם ? זה הזמן לשנות חשיבה. היום אין צורך לשבור תוכנית חיסכון כדי לעשות חופשה נהדרת באחת ממדינות אירופה.

אחד האמצעים שיאפשרו לכם את זה, הם טיסות זולות לאירופה, ויש כאלה בשפע, רק צריך לדעת לחפש.

טיסות זולות לאירופה: לעשות את זה נכון

בשנים האחרונות קמו מספר חברות תעופה שאימצו את הקונספט של טיסות זולות. בין החסרות המוכרות הם וירג'ין האוסטרלית, ראן אייר, טומסון הבריטית, איזי ג'ט וחברות נוספות.

חברות תעופה אלה הן חברות חלוצות בתחום טיסות זולות והן יעשו לכם טיסות זולות לאירופה. הקונספט המאפשר להם לנצח בכל תחרות מחירים ליעדים אירופים ובכלל הוא הורדת עלויות הטיסה מבלי לפגוע באיכות המטוס ובבטיחותו.

טיסות זולות לאירופה: העקרונות

-          הורדת ארוחות הכלולות במחיר הטיסה. (מי שרוצה משלם)

-          נחיתה בנמלי תעופה קטנים, ובכך חיסכון במיסי נמל גבוהים.

-          חוסכים באביזרים מיותרים במטוס.

-          אין סוכני נסיעות. ההזמנות מבוצעות דרך אתר החברה או בטלפון מול נציגים ישירים של החברה. בכך חוסכים עלויות תיווך.

-          צי מטוסים אחיד. כך אין עלויות אחזקה יקרות מדי.

עובדות אלה ועוד, גורמות לכך כי מחירי טיסות מוזלות בעשרות אחוזים ולעיתים יותר.

כיום המובילות המרכזית את תחום טיסות זולות לאירופה ובעיקר בריטניה הן טומסון הבריטית, וראן אייר.

אם נדבר במספרים על טיסות זולות לאירופה וניקח לדוגמא את לונדון בירת אנגליה, הרי שמחרים בין 180-230 פאונד הם מצוינים וחסרי תקדים  (הלוך ושוב). המחיר תלוי בעונה ובתפוסת המטוס. יש לקחת בחשבון שהטיסה נוחתת שלא בנמל התעופה המרכזי, אלא בשדה מרוחק יחסית ומשם יש לקחת אוטובוס.

טיסות זולות לאירופה משרתות יעדים נוספים. כך אם תרצו להמשיך למדינות יעד ביבשות אחרות, תוכלו לעשות תחנה ראשונה באחת מהבירות האירופאיות, כמו לונדון למשל (משם אפשר להמשיך לכל העולם), במחיר מוזל מאוד ומשם להמשיך הלאה ליעד הבא אפילו באירופה.

כך למשל תוכלו לנחות בלונדון באמצעות טיסות זולות לאירופה ולשלם 200 דולר ולהוסיף רק 90 דולר לטיסת המשך לז'נווה או אפילו אמסטרדם.

אגב, לאחרונה טיסות זולות לאירופה מופעלות גם על ידי חברות ישראליות, כמו ארקיע או ישראיר. יש לעקוב אחר המבצעים. בדרך כלל מדובר בטיסות שכר אל היעד.

טיסה נעימה