מילון עברי עברי

פורסם: 12/11/2010 | צפיות: 11,110 | Share

אני זוכרת כשהייתי ילדה קטנה דבר ראשון שהייתי עושה כשהיה בידי מילון היה לעלעל בו ומיד לחפש מילים גסות ומילות סלנג ולבדוק האם המילון כיסה את כל האפשרויות הידועות לי ולמזלי לא היו  לי הרבה אפשרויות.

לפני מספר שנים לא גדול בכלל, המילונים היחידים שהיו קיימים הודפסו על גבי נייר, קטנים וגדולים, עבים ודקים מילוני כיס ומילונים של מספר כריכות עבות כרס. המילונים קיימים בכל הספריות הציבוריות וכמעט בכל בית יש מילון כלשהו ובדרך כלל יותר מאחד.  המילונים משמשים אותנו בלימודים במסגרות החינוך השונות ועוזרים לנו במצבים יומיומיים לתרגום, הסבר ומציאת מילים נרדפות – נקרא גם תרגומון.

היום כבר לפעוטות יש מילונים של מילים פשוטות שלידם איור או תמונה, המילון הראשון מלמד את התינוקות את המילים הבסיסיות ועוזר להם להתחיל ולתקשר עם הסביבה.

ישנם מספר חברות המשווקות מילונים של כותבים שונים. כל מילון מאופיין בסגנון אחר ובדרך התמצאות שונה. לרוב המילונים מסומנים לפני ה-א' ב', נותנים הסבר קצר על המילה, פירוש, מילה נרדפת וכיצד לשלב אותה במשפט, הכול על פי חוקי האקדמיה ללשון.

רוב המילונים הביתיים עומדים היום בדד בספריה ומעלים אבק, בגלל מתחריהם הוירטואליים, היום קיימים עשרות אתרי אינטרנט המספקים מענה לכלל האוכלוסייה, כאשר מספיקה הקלקה אחת ומופיעות שלל אפשרויות ופרשנויות. בחיפוש מהיר במנוע החיפוש גוגל ניתן למצוא פירוש לכל מילה, ישנה אפשרות לתרגום מדויק, מנוע החיפוש גוגל משמש כמילון עברי אנגלי ומעניק שירותים נוספים הקשורים לשפה בחינם.

המילונים האינטרנטיים נחשבים לעדכניים ביותר, כל מילה נמצאת במחשב עם הפירוש התרגום ומילים נרדפות לה שעוזרות לכם לבטא, לפעמים בצורה יותר טובה, עניין מסוים. חשוב לזכור שלא כול המילונים הקיימים באינטרנט הינם מילונים מדויקים ונכונים ולכן כדאי לוודא את מקור המילון ומי עומד מאחוריו לפניי שאתם נעזרים בו.

מוגש על ידי אתר מילון עברי עברי

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 5 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/84415/מילון-עברי-עברי

  השאר תגובה למאמר זה

  חברת גוגל ידועה כחברה המעודדת תוכן איכותי ואף מבטיחה כי אתרים בעלי תוכן איכותי, יזכו לקידום משמעותי על פני אתרים אחרים.

  על ידי: כותב להמוניםl אינטרנט> ניהול תוכןl 14/11/2014 lצפיות: 17
  רויטל סבג גונן

  כל עסק מוקם במטרה להרוויח. גם עסק קטן. לעיתים עסק קטן הוא עסק בתחילת דרכו, אשר שואף להתקדם, להצליח ולגדול. לעיתים עסק קטן הוא עסק משפחתי שמראש מעדיף להישאר קטן ואינטימי. בכל מקרה, אין טעם לפתוח עסק אם בסופו של דבר אין רווחים. לכן, כל עסק, גם עסק קטן, חייב פרופיל עסק מקצועי המגדיר את מהות העסק, קהל היעד, השירות או המוצרים שלו ומהווה למעשה תעודת זהות של העסק עצמו.

  על ידי: רויטל סבג גונןl אינטרנט> ניהול תוכןl 06/08/2014 lצפיות: 20
  פרופיל און ליין

  התקשורת העסקית הפכה בשנים האחרונות ליותר ויותר וירטואלית. עסקים רבים מנהלים קשרי ספק לקוח ומוצאים לקוחות חדשים גם בלי לראות את הלקוח או לקיים את הטקס המסורתי של פגישת הכרות.

  על ידי: פרופיל און לייןl אינטרנט> ניהול תוכןl 07/04/2014 lצפיות: 50
  פרופיל און ליין

  אימון מקצועי, אישי או ארגוני, הינו תחום פורח ומשגשג בעשור האחרון. אנשים רבים לומדים אימון ופונים לעזרתם של ארגונים, חברות, עמותות, צוותי עובדים וגם אנשים פרטיים, כדי לעזור להם לנהל את העסק או את החיים שלהם טוב יותר. אבל גם מאמנים עצמם זקוקים לפרופיל עסקי. פרופיל עסק למאמנים הכרחי על מנת להציג את המאמן עצמו, את התמחותו ואת דרכי ההתקשרות עמו, וחשוב להשקיע בו מחשבה ותשומת לב בעת כתיבתו.

  על ידי: פרופיל און לייןl אינטרנט> ניהול תוכןl 07/04/2014 lצפיות: 149

  תוכן שיווקי מהו, למה קיים ומה הצורך בו בימים אלה. על תוכן שיווקי להיות יעיל קצר וקולע וכמו כן כתוב במילים בגובה העיניים כדי למשוך את הגולש לפעול.

  על ידי: סוקיl אינטרנט> ניהול תוכןl 05/12/2013 lצפיות: 96
  שלומי גורן

  מחקר מעודכן מראה שהצרכנים המקוונים מתעצבנים מאתרים שהתוכן שמוצג בהם (למשל הצעות, פרסומות, וקידומי מכירות) אינו קשור כלל לתחום התעניינות שלהם באתר

  על ידי: שלומי גורןl אינטרנט> ניהול תוכןl 08/09/2013 lצפיות: 72
  Uri Mamon

  האם בניתם אתר בחינם והשקעתם בעיצובו, אך בחלוף הזמן הוא נותר בודד וללא תנועת גולשים? אם כן - סביר להניח שאתם מבצעים טעויות הנובעות מחוסר הבנה בתחום. בדרך כלל מקורן של טעויות אלו מצוי בתפיסה מוטעית הרווחת בציבור, לפיה שיווק באינטרנט דומה לכל סוג אחר של שיווק. ואולם, לאינטרנט חוקי אתיקה ושיווק משלו, וחשוב להכירם היטב, עדיף עוד לפני בניית האתר והעלאתו לרשת.

  על ידי: Uri Mamonl אינטרנט> ניהול תוכןl 25/04/2013 lצפיות: 43

  השקת סמסונג גלקסי S4 לאחרונה בניו-יורק זכתה לסיקור תקשורתי נרחב, ועוררה תגובות מעורבות ברשת. ניתוח של שיח הגולשים בפורומים ובטוקבקים בעזרת מערכת SpyTheNet לניטור תוכן ברשת מציג את התפלגות הרגשות החיוביים והשליליים והדעות הנפוצות לכאן ולכאן. זוהי הדגמה נוספת, בעזרת האירועים המעניינים של החודש, לדרך בה מערכות לניטור וניתוח תוכן גולשים יכולות להחליף את הסקרים הטלפוניים המסורתיים בכדי להשיג מבט אותנטי על דעת הקהל.

  על ידי: SpyTheNetl אינטרנט> ניהול תוכןl 27/03/2013 lצפיות: 76

  דירות בחיפה החלו להיות בשנים האחרונות מצרך מבוקש על ידי רבים. סך הכול מי יגיד לא למקום פסטורלי וירוק שקרוב לכל פנינות החמד של הצפון? ומהווה סמל תרבות לחיים משותפים של יהודים וערבים? על כן זה די מפתיע שלעומת כל שאר האזורים בישראל מחירי דירות בחיפה נשארו יחסית שפויים וכל אחד מכם יוכל למצוא בה את מבוקשו.

  על ידי: גולדיl בית וצרכנות> מעבר דירהl 17/12/2010 lצפיות: 179
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast