אוהבים כלבים?

פורסם: 23/11/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 215 | Share
מתים על כלבים? מאמצים כלב חדש והייתם רוצים לדעת כיצד מומלץ לטפל בו ולאלפו? הבחירה לקנות כלב אינה קלה ואסור שתתבסס אך ורק על חיבה לבעל החיים הפרוותי. רוצים מידע על כלבים למכירה? מה ברצונכם לדעת על יד שניה כלבים? להלן מספר רב של טיפים בנושא של כלבים:

קודם כל בדקו שאתם באמת בשלים להכניס כלב לחייכם, הן מבחינת השינויים שזה יגרור בחייכם ובפעילויותיכם היומיומיות, והן מבחינת חשבון הבנק שלכם. משמעותו של כלב בבית טיולים לעשיית הצרכים, מזון מיוחד, והשקעת אהבת אינסוף.

כמו כן, אימוץ כלבים מביא שלל הוצאות, קבועות ועונתיות, על ווטרינר, אוכל לכלבים, ציוד כרצועות וחלילה טיפול רפואי במצבים כמו מחלה ותאונה. אם אתם לא בטוחים שאתם מוכנים לזה, עדיף שתחסכו מהכלב ומעצמכם את כאב הלב המיותר ותוותרו על הבאת כלב לתקופה הקרובה.

בחרו בכלב מעמותה על פני כלב ממגדל כלבים פרטי – כלב גזעי ממגדל כלבים תמיד יילקח לבית, בעוד שהכלביות מלאות עד אפס מקום בהמוני כלבים נטושים מדהימים. יש כלביות שמרדימות את הכלבים אשר נשארים אצלן לאחר תקופה מסוימת, וגם אלו שלא בוחרות בדרך זו לא תמיד יכולות להעניק לבעלי החיים טיפול איכותי בשל העומס. כך תוכלו לבחור חבר חדש מתוך מגוון עצום וכן, כלב מעמותה יעניק לכם אהבה ללא גבול ויהיה מלא רגשות תודה משום שהענקתם לו חיים חדשים.

כלב גזעי או כלב מעורב? למרות שכלבים גזעיים נותנים לבעלים מעמד ויוקרה, המעורבים הם כמעט תמיד נבונים בהרבה, הם בעלי תוחלת חיים ארוכה ונוטים פחות לסבול מסיבוכים בריאותיים.

הבאתם כלב הביתה? לא להזניח את המשימה לחנכו. כלב אשר קיבל אילוף נכון הוא כלב שמח, וכאשר מצבו הנפשי מאוזן, גם לבעליו יותר נחמד לחלוק את סביבת המחייה.

מחפשים תשובות לשאלות בנושא כלבים גזעיים?

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/85351/אוהבים-כלבים

  השאר תגובה למאמר זה

  מחפשים קשר רציני? אימצתם כלב והייתם מעוניינים לדעת כיצד לטפל בו? הרצון או הבחירה להביא כלב היא משמעותית ולא כדאי לבסס אותה רק על חיבה לבע"ח. לא מצליחים למצוא מידע על אוכל לכלבים? רוצים לדעת הכל על מזון לכלבים?

  על ידי: majl בית וצרכנות> חיות מחמדl 23/11/2010 lצפיות: 130

  הילד מבקש כלב? אימצתם כלב חדש והייתם מעוניינים לדעת כיצד לטפל בו? הבחירה לקנות או לאמץ כלב היא לא קלה ולא מומלץ שתתבסס על אהבה בלבד לבע"ח. לא מצליחים למצוא מידע על כלבים? מעוניינים לדעת הכל על כלבים לאימוץ? לפניכם אי אלו טיפים מועילים בתחום הכלבים:

  על ידי: majl בית וצרכנות> חיות מחמדl 21/11/2010 lצפיות: 324

  מחפשים כלבים? מאמצים כלב חדש וכעת ברצונכם לגלות איך לטפל בו ולדאוג לחינוך שלו? ההחלטה לאמץ כלב היא לא קלה ואין לבסס אותה רק משום אהבה לכלבים. רוצים מידע על מספרת כלבים? מה צריך לדעת על אלסקן מלמוט? בואו לקבל הרבה עצות מעולות בנושא כלבים:

  על ידי: majl בית וצרכנות> חיות מחמדl 02/01/2011 lצפיות: 596

  מצליחים לחיות בלי כלב? אימצתם כלב והנכם מעוניינים לדעת כיצד לטפל בו ולחנך אותו? ההחלטה להביא כלב הביתה היא גדולה ולא כדאי לבסס אותה רק משום אהבה לבעלי חיים. מחפשים פרטים על כלבים קטנים? מעוניינים למצוא פאג? כאן יש מס' טיפים שימושיים בנושא של כלבים:

  על ידי: majl בית וצרכנות> חיות מחמדl 19/12/2010 lצפיות: 124

  אימצתם גור והנכם מעוניינים לדעת כיצד צריך לטפל בו ולדאוג לחינוך שלו? ההכרעה לרכוש או לאמץ כלב אינה קלה ועדיף שלא תתבסס אך ורק על אהבה לבע"ח. מחפשים אינפורמציה על מלונה לכלב? מה ברצונכם לדעת על קולר נגד נביחות? בטקסט זה תקבלו אי אלה טיפים טובים להיכרות עם כלבים:

  על ידי: majl בית וצרכנות> חיות מחמדl 13/12/2010 lצפיות: 176

  הילד מבקש כלב? אימצתם גור וכעת ברצונכם לגלות איך צריך לטפל בו ולאלפו? ההכרעה לרכוש או לאמץ כלב היא מהותית ולא כדאי שתתבסס רק על חיבה לבע"ח. מחפשים אינפורמציה בנושא צער בעלי חיים? רוצים לגלות הכל על אימוץ כלבים בחינם? כאן יש אי אלה טיפים מועילים מעולם הכלבים:

  על ידי: majl בית וצרכנות> חיות מחמדl 23/11/2010 lצפיות: 267
  מולי פרלמן

  אם תמיד חלמתם לקנות או לאמץ כלב – עכשיו זה בדיוק הזמן. לקראת הקיץ החם ועונת ההמלטות ניתן למצוא את גורי הכלבים הכי יפים והכי חמודים בכל הארץ. פרסמתם בפייסבוק, סיפרתם להורים ולחברים ואז אתם שומעים את המשפט: "אבל רגע, למה אתה לא מאמץ?". אם החלטתם לאמץ כלבלבון קטן וחמוד ומלא הצעות זרמו להן לתוך האינבוקס שלכם ואז קבלתם הצעה מפתה לקניית כלב גזעי, מטופח ויפהפה! איך מחליטים? מה היא ההחלטה הנכונה ביותר עבור כל אחד ואחת מאיתנו?

  על ידי: מולי פרלמןl בית וצרכנות> חיות מחמדl 10/06/2014 lצפיות: 87

  אימוץ כלב הוא התחייבות לטווח ארוך. צריך להוציא אותו לטיולים, להאכיל, להשקות, לדאוג למקום שינה נוח ולהעניק יחס חם ואוהב. אבל מי עוד ייתן לכם אהבה ללא תנאי, מי ירבוץ לרגליכם בחורף ומי עוד יהיה החבר הכי טוב שלכם? קצת טיפים לפני האימוץ. הב-הב

  על ידי: Zohar Geveretl בית וצרכנות> חיות מחמדl 23/12/2009 lצפיות: 792

  הרבה אנשים נוטים לא להקדיש מחשבה להוצאות שעתידיות להתלוות בהבאת כלב הביתה, בין אם בוגר או גור. התוצאה של חוסר מחשבה מוקדמת זאת היא במקרים רבים עגומה: הבעלים מתחרט ומחזיר את הכלב לכלביה או להסגר, משם סיכוייו לחיות הם קלושים. במאמר זה אספנו כמה הוצאות בסיסיות הכרוכות באימוץ כלב. זוהי הוצאה שאולי אינה קטנה אך היא מצילה חיים ותחזיר המון אהבה בתמורה!

  על ידי: אודליה נתןl בית וצרכנות> חיות מחמדl 07/12/2012 lצפיות: 1,602

  כולם אוהבים בעלי חיים, וכמעט בכל בית ניתן למצוא חיית מחמד. היונים שבעליית הגג שלך אינן חיות מחמד ויש לעשות הכל על מנת להרחיק אותן לצמיתות.

  על ידי: eyall בית וצרכנות> חיות מחמדl 27/01/2015
  זוארץ Zoo

  תזונת כלבים היפו-אלרגנית לכל כלב וכלבה, בלי תירס, חיטה או סויה. פרופק אולטימייטס מציעה תזונת כלבים בת זמננו: היפו-אלרגנית לכל כלב וכלבה, בלי תירס, בלי חיטה ובלי סויה. קו המוצרים החדש המיוצר רק במפעלי החברה בארה"ב מציע עשר פורמולות מופלאות של מזון כלבים לכמה קבוצות גיל וגודל גזע. הפורמולות עתירות חלבון, הדגן בהן הוא אורז חום מלא, ויש בהן גם ירקות ותוספי תזונה. בפורמולות שהן ללא דגנים יש כבש או עוף או דגים בתוספת ירקות, שורשים, פקעות ועוד ויטמינים ומינרלים למניעת הזדקנות ובהתאמה לגיל ולגזע.

  על ידי: זוארץ Zool בית וצרכנות> חיות מחמדl 20/11/2014 lצפיות: 59
  ליאורה-שרות לקוחות חיש חי

  אבולה וחיית המחמד-האם חיית המחמד שלי יכולה להדבק ולהדביק אותי באבולה? השמועות וההיסטריה בעולם גרמו להמתת כלב של אחות שנדבקה באבולה בספרד, וכלב אחר בארה"ב מושם בהסגר. האם יש סכנה לבריאותה של חיית המחמד שלנו ושלנו? על כך במאמר

  על ידי: ליאורה-שרות לקוחות חיש חיl בית וצרכנות> חיות מחמדl 20/10/2014 lצפיות: 21

  אחת הנחות היסוד באילוף כלבים מדברת על אילוף כמקדם ביטחון עצמי. כאשר אנו מכניסים גור כלבים קטן אלינו הביתה חשוב להבין את המשמעות של ההחתמה על הפחד. שלב זה מתקיים אצל הגור בגיל 8-10 שבועות ובעצם בתקופה הזו הכלב מתחיל לפתח התניות מאוד ברורות בכל הנוגע לפחדים ממקומות, מחפצים, קולות, רעשים, אנשים ועוד. יש לזכור את השלב הזה וההחתמה המלווה אותו, כי זו תהיה התנהגות הכלב לאורך כל חייו הבוגרים. לכן, כאשר מתחלים באילוף הכלב יש להתמודד נכון עם שלב ההחתמה. ניתן את השלב הזה להבין גם עם דוגמאות של ילדים.

  על ידי: אביעד בונהl בית וצרכנות> חיות מחמדl 11/08/2014 lצפיות: 28
  ד"ר אסף

  מאמר המכיל טיפים ועצות כיצד למנוע מן החתול להרוס את הספות ושאר רהיטי הבית בזמן שיוף הציפורניים.

  על ידי: ד"ר אסףl בית וצרכנות> חיות מחמדl 25/07/2014 lצפיות: 60

  גם כלבים סובלים מכאבי שיניים ומחלות זיהומיות בפה, לכן חשוב מדי פעם לקחת את כלביכם לבדיקה תקופתית אצל הוטרינר המטפל בכלביכם.

  על ידי: אלעד שניידרl בית וצרכנות> חיות מחמדl 16/07/2014 lצפיות: 21
  מולי פרלמן

  הכלב חיית המחמד שלי חייבת הגנה ,איך נשמור על בריאות הכלב,שמירה על הכלבים שלנו ועל בטיחות חייהם חשובה לנו מאוד ,ממה צריך להגן על הכלב,מהם הסכנות בבית לגור שלנו,האם צמחים בבית מסוכנים לכלב,איך נשמור על הכלב מהילדים,טיפים ומענה תמצאו במאמר הבא מולי חיות מחמד דואג לידע אותנו איך נגן על חיית המחמד בבית ?

  על ידי: מולי פרלמןl בית וצרכנות> חיות מחמדl 23/06/2014 lצפיות: 33
  זוארץ Zoo

  פרעושים וקרציות הם טפילים הניזונים מדם של יונקים. הם מזיקים משום שהם מעבירים מחלות. אמנם יש הבדל בין השניים, אך שני הסוגים האלה כמו גם עוקצים אחרים אינם רצויים בבית, לא לחיות המחמד ולא לאדם. עם זה יש דרכים להשתמש בחומרי הדברה וגם כמה אזהרות.

  על ידי: זוארץ Zool בית וצרכנות> חיות מחמדl 19/06/2014 lצפיות: 93

  הכל על ספורט ודיאטה! איך משיגים גוף בריא? ברור שזה נשמע לא פשוט, ברם אפשר להתגבר על המחסומים ולהוריד במשקל. אין זה קסם הקורה בין לילה, לעיתים קרובות זה נמשך כמה שבועות או חודשים, ולמרות זאת אם עובדים קשה - לא תתחרטו על כך.

  על ידי: majl ספורט וכושר גופני> ספורט וכושר גופני - כלליl 05/01/2011 lצפיות: 58

  לא פעם אנחנו צריכים צלמים מקצועיים, לאירועים מיוחדים, לתחום העסקי, בתור תחביב או בתור שירות הכרחי. ממש לא משנה לנו אם בסטילס או בוידאו, אנחנו נהנים מהפורמט החזותי הזה. רוצים מידע על צילום חתונה? צלמי חתונה נשמע כמו משהו מעניין?

  על ידי: majl אומנות> צילוםl 05/01/2011 lצפיות: 43

  מה דעתכם על טיפוח גינה ירוקה? מתישהו בגיל 40-50 המון אנשים מוצאים עצמם בשלב בחיים שבו הדבר היחיד שמעניין אותם זה קצת לשבת רגל על רגל וליהנות מההישגים אליהם הגיעו עד כה - עבור חלק הכוונה היא להנאה ממעמדם בחיים המקצועיים, אצל חלק הדבר שמסב להם אושר זה משפחה קרובה קטנה או גדולה, ובחלק מהמקרים המשמעות היא הנאה מהבית שבו השקיעו הרבה מאוד כסף ואהבה, עם עדיפות לבית עם גינה מטופחת ויפה.

  על ידי: majl בית וצרכנות> גינוןl 05/01/2011 lצפיות: 44

  רוצים להיות רזים? מעוניינים לדעת יותר? זה בהחלט נשמע כמו הרבה עבודה, אבל ניתן בקלות להתגבר על המחסומים ולהיות בריאים. אין זה דבר פשוט, פעמים רבות זה לוקח מינימום כמה חודשים או שבועות, ולמרות זאת אם מתאמצים עד הסוף - יש תוצאות.

  על ידי: majl ספורט וכושר גופני> ספורט וכושר גופני - כלליl 05/01/2011 lצפיות: 66

  סביר להניח שלא פעם נזקקתם לשרות צילום מקצועי, לצורך פרטי, לעבודה, כתחביב או בתור שירות שאסור לוותר עליו. אין הבדל אם זה בסטילס או בוידאו, אנחנו מתעדים את עולמנו כל הזמן. צריכים מידע בנושא צלם אירועים? צלם חתונות זה דבר שמעניין אתכם?

  על ידי: majl אומנות> צילוםl 04/01/2011 lצפיות: 49

  מה טוב יותר מגינה פרטית? בשלב מסויים בסביבות גיל 40-50 יש אנשים אשר מוצאים עצמם בשלב בחיים שבו כל מה שמתאים להם לעשות זה לשבת בנוח וליהנות מההישגים אליהם הגיעו עד כה - אצל חלק מן האנשים הכוונה היא להנאה מהתקדמות בקריירה, אצל חלק מן האנשים זהו אושר שנגרם מתא משפחתי קטן וקרוב, ועבור אנשים אחרים הדבר שמסב להם אושר זה ביתם הפרטי, עם עדיפות לבית עם חצר פרטית.

  על ידי: majl בית וצרכנות> גינוןl 04/01/2011 lצפיות: 59

  פעמים רבות אנחנו צריכים אנשי מקצוע בתחום הצילום, לצורך פרטי, בשביל העסק, לשם תחביב או כשירות מחויב המציאות. זה לא משנה אם בתמונה או קליפ, בני אדם הם יצורים חזותיים שנהנים לצלם ולהצטלם. צריכים למצוא מידע על צלמי אירועים? צלמים לחתונה נשמע כמו משהו מעניין?

  על ידי: majl אומנות> צילוםl 04/01/2011 lצפיות: 35

  הכל על ספורט ודיאטה! איך אפשר להיות בריאים יותר? ברור שזה נשמע כמו עבודה קשה, אבל ביכולתכם לצלוח את הקושי ולהגשים את החלום. ברור שזה לא איזשהו תהליך מהיר ופשוט, פעמים רבות מדובר על מינימום בסביבות כמה חודשים, אבל אם באמת מתאמצים עד הסוף - בהחלט יהיו תוצאות.

  על ידי: majl ספורט וכושר גופני> ספורט וכושר גופני - כלליl 04/01/2011 lצפיות: 74
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast