אוהבים כלבים?

23/11/2010 • על ידי • 221 צפיות
מתים על כלבים? מאמצים כלב חדש והייתם רוצים לדעת כיצד מומלץ לטפל בו ולאלפו? הבחירה לקנות כלב אינה קלה ואסור שתתבסס אך ורק על חיבה לבעל החיים הפרוותי. רוצים מידע על כלבים למכירה? מה ברצונכם לדעת על יד שניה כלבים? להלן מספר רב של טיפים בנושא של כלבים:

קודם כל בדקו שאתם באמת בשלים להכניס כלב לחייכם, הן מבחינת השינויים שזה יגרור בחייכם ובפעילויותיכם היומיומיות, והן מבחינת חשבון הבנק שלכם. משמעותו של כלב בבית טיולים לעשיית הצרכים, מזון מיוחד, והשקעת אהבת אינסוף.

כמו כן, אימוץ כלבים מביא שלל הוצאות, קבועות ועונתיות, על ווטרינר, אוכל לכלבים, ציוד כרצועות וחלילה טיפול רפואי במצבים כמו מחלה ותאונה. אם אתם לא בטוחים שאתם מוכנים לזה, עדיף שתחסכו מהכלב ומעצמכם את כאב הלב המיותר ותוותרו על הבאת כלב לתקופה הקרובה.

בחרו בכלב מעמותה על פני כלב ממגדל כלבים פרטי – כלב גזעי ממגדל כלבים תמיד יילקח לבית, בעוד שהכלביות מלאות עד אפס מקום בהמוני כלבים נטושים מדהימים. יש כלביות שמרדימות את הכלבים אשר נשארים אצלן לאחר תקופה מסוימת, וגם אלו שלא בוחרות בדרך זו לא תמיד יכולות להעניק לבעלי החיים טיפול איכותי בשל העומס. כך תוכלו לבחור חבר חדש מתוך מגוון עצום וכן, כלב מעמותה יעניק לכם אהבה ללא גבול ויהיה מלא רגשות תודה משום שהענקתם לו חיים חדשים.

כלב גזעי או כלב מעורב? למרות שכלבים גזעיים נותנים לבעלים מעמד ויוקרה, המעורבים הם כמעט תמיד נבונים בהרבה, הם בעלי תוחלת חיים ארוכה ונוטים פחות לסבול מסיבוכים בריאותיים.

הבאתם כלב הביתה? לא להזניח את המשימה לחנכו. כלב אשר קיבל אילוף נכון הוא כלב שמח, וכאשר מצבו הנפשי מאוזן, גם לבעליו יותר נחמד לחלוק את סביבת המחייה.

מחפשים תשובות לשאלות בנושא כלבים גזעיים?

אודות כותב המאמר

maj

הכנסו עכשיו לאתר http://www.liberation.org.il/, שמציע לכם מידע חיוני על סוגי כלבים, דרכי הטיפול בהם, עצות שימושיות, ואינפורמציה על ווטרינרים, מאלפים מצוינים, אוכל וצעצועים.