תוצאות טוטו

13/12/2010 • על ידי • 1,477 צפיות

טוטו הוא בעצם משחק הימורים חוקי הנערך על ידי המועצה להסדר ההימורים בספורט.

במשחק הטוטו יש לנחש את התוצאות של 15 משחקי כדורגל מליגת העל, הליגה הלאומית וגם משחקים מליגות זרות. הפרסים למנצח מגיעים למיליוני שקלים, כך שהמרדף אחר תוצאות טוטו הפך להיות מפעל רציני של סטטיסטיקות, מומחים ושיטות ניחוש.

משחק טוטו 15

משחק טוטו 15 נערך אחת לשבוע ונחלק למשחק רגיל ולמשחק רב טורי. במשחק הרגיל על כל משתתף לנחש תוצאות של 15 משחקים הרשומים ב- 15 שורות. בכל שורה ניתן לסמן אחת משלוש אפשרויות החוזות את תוצאת המשחק:

  • 1 – אם אתם חוזים ניצחון לקבוצה שבמגרש הבית שלה נערך המשחק
  • 2 – אם אתם חוזים ניצחון לקבוצה שעבורה זהו משחק חוץ
  • X – אם לדעתכם תוצאת המשחק תהיה תיקו

במשחק טוטו 15 הרגיל, אתם יכולים להכפיל ואפילו לשלש את מספר הטורים. כמובן שככל שתגישו יותר ניחושים של תוצאות טוטו שונות, כך אתם מעלים את הסיכויים שלכם לזכות בפרס הגדול. למי שמעוניין להשקיע יותר בשביל להגדיל את הסיכוי, נועד טופס טוטו 15 רב טורי בו אפשר למלא בין שמונה ל- 432 טורים. המשחק הנפוץ ביותר הוא הטוטו 16 שכפי שאתם ודאי מנחשים, עובד בדיוק באותה השיטה של טוטו 15 אך עליכם לספק 16 תוצאות טוטו לגבי 16 משחקים. גם בטוטו 15 וגם ב- 16 הפרס מצטבר – אם אין מי שניחש את כל התוצאות נכון, הפרס עובר לשבוע הבא וזה גורם לו לתפוח משמעותית.

ניחוש תוצאות טוטו עולמיות

טוטו עולמי עובד על אותו עיקרון כמו ה- טוטו 15 כאשר המשחקים שאת תוצאותיהם אתם מנחשים הם משחקים מכל רחבי העולם. צורת הניחוש היא זהה, על ידי סימון 1, 2 או X כאשר תמיד תוכלו לדעת שהקבוצה המארחת את המשחק היא זו שרשומה ראשונה באותה השורה, מה שנכון דרך אגב, גם לגבי המשחקים המקומיים. במשחק זה אין פרס מצטבר – מי שהגיע למספר הגבוה ביותר של ניחושים נכונים הוא הזוכה.

המלצות שיעזרו לכם לנחש תוצאות טוטו מדויקות

החלום הוא כמובן לזכות בפרס הגדול. שאיפה זו הולידה לא מעט אנשים שמתמחים בכל השיטות, הסטטיסטיקות והדרכים לחזות תוצאות טוטו נכונות מדי שבוע. המלצות טוטו שיעזרו לכם לנחש נכון ניתן למצוא באינטרנט, בעיתונים ובערוצי הספורט. בצורה דומה תוכלו למצוא טיפים להימורי ספורט אחרים, כמו המלצות ווינר.

אז מה בעצם יכולות המלצות טוטו לתת לכם:

  • סקירה של יחסי הכוחות בין הקבוצות המשתתפות בכול משחק
  • מזג האוויר הצפוי במשחק – גם לזה עלולה להיות השפעה על התוצאה
  • היסטוריית התוצאות של מפגשים קודמים בין אותן קבוצות
  • מצבים יוצאי דופן כמו פציעה או היעדרות של שחקן מוביל ותחזיות לגבי ההשפעה של היעדרות זו על כושר המשחק של הקבוצה

ניחוש תוצאות טוטו בעזרת טוטוקארד

כל המלצות הטוטו בעולם לא יספיקו אם אין לכם מספיק ידע בתחום, ולמה שחוסר ידע יהיה מה שירחיק מכם את המיליונים? בדיוק לאנשים כמוכם קיימות כל מיני שיטות מתוחכמות שנועדו להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם. טוטוקארד למשל, הוא מועדון מנויים הנעזר במומחים ובתוכנות מחשב לעיבוד סטטיסטיקות.  בדרך אל המיליונים הראשונים שלכם, יש במי להיעזר לקבלת תוצאות טוטו מדויקות יותר – הבחירה איך לעשות זאת היא בידכם.

 

אודות כותב המאמר

קידום אתרים - SEO Israel

חברת אס.אי.או ישראל, מספקת שירותי קידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש ושירותי שיווק באינטרנט עבור אתרים בארץ ובחו"ל. החברה פעילה משנת 2004, ובין לקוחותיה חברות מובילות במשק וכן חברות קטנות ובינוניות.