תוצאות טוטו

פורסם: 13/12/2010 |תגובות: 0 | צפיות: 1,445 | Share

טוטו הוא בעצם משחק הימורים חוקי הנערך על ידי המועצה להסדר ההימורים בספורט.

במשחק הטוטו יש לנחש את התוצאות של 15 משחקי כדורגל מליגת העל, הליגה הלאומית וגם משחקים מליגות זרות. הפרסים למנצח מגיעים למיליוני שקלים, כך שהמרדף אחר תוצאות טוטו הפך להיות מפעל רציני של סטטיסטיקות, מומחים ושיטות ניחוש.

משחק טוטו 15

משחק טוטו 15 נערך אחת לשבוע ונחלק למשחק רגיל ולמשחק רב טורי. במשחק הרגיל על כל משתתף לנחש תוצאות של 15 משחקים הרשומים ב- 15 שורות. בכל שורה ניתן לסמן אחת משלוש אפשרויות החוזות את תוצאת המשחק:

 • 1 – אם אתם חוזים ניצחון לקבוצה שבמגרש הבית שלה נערך המשחק
 • 2 – אם אתם חוזים ניצחון לקבוצה שעבורה זהו משחק חוץ
 • X – אם לדעתכם תוצאת המשחק תהיה תיקו

במשחק טוטו 15 הרגיל, אתם יכולים להכפיל ואפילו לשלש את מספר הטורים. כמובן שככל שתגישו יותר ניחושים של תוצאות טוטו שונות, כך אתם מעלים את הסיכויים שלכם לזכות בפרס הגדול. למי שמעוניין להשקיע יותר בשביל להגדיל את הסיכוי, נועד טופס טוטו 15 רב טורי בו אפשר למלא בין שמונה ל- 432 טורים. המשחק הנפוץ ביותר הוא הטוטו 16 שכפי שאתם ודאי מנחשים, עובד בדיוק באותה השיטה של טוטו 15 אך עליכם לספק 16 תוצאות טוטו לגבי 16 משחקים. גם בטוטו 15 וגם ב- 16 הפרס מצטבר – אם אין מי שניחש את כל התוצאות נכון, הפרס עובר לשבוע הבא וזה גורם לו לתפוח משמעותית.

ניחוש תוצאות טוטו עולמיות

טוטו עולמי עובד על אותו עיקרון כמו ה- טוטו 15 כאשר המשחקים שאת תוצאותיהם אתם מנחשים הם משחקים מכל רחבי העולם. צורת הניחוש היא זהה, על ידי סימון 1, 2 או X כאשר תמיד תוכלו לדעת שהקבוצה המארחת את המשחק היא זו שרשומה ראשונה באותה השורה, מה שנכון דרך אגב, גם לגבי המשחקים המקומיים. במשחק זה אין פרס מצטבר – מי שהגיע למספר הגבוה ביותר של ניחושים נכונים הוא הזוכה.

המלצות שיעזרו לכם לנחש תוצאות טוטו מדויקות

החלום הוא כמובן לזכות בפרס הגדול. שאיפה זו הולידה לא מעט אנשים שמתמחים בכל השיטות, הסטטיסטיקות והדרכים לחזות תוצאות טוטו נכונות מדי שבוע. המלצות טוטו שיעזרו לכם לנחש נכון ניתן למצוא באינטרנט, בעיתונים ובערוצי הספורט. בצורה דומה תוכלו למצוא טיפים להימורי ספורט אחרים, כמו המלצות ווינר.

אז מה בעצם יכולות המלצות טוטו לתת לכם:

 • סקירה של יחסי הכוחות בין הקבוצות המשתתפות בכול משחק
 • מזג האוויר הצפוי במשחק – גם לזה עלולה להיות השפעה על התוצאה
 • היסטוריית התוצאות של מפגשים קודמים בין אותן קבוצות
 • מצבים יוצאי דופן כמו פציעה או היעדרות של שחקן מוביל ותחזיות לגבי ההשפעה של היעדרות זו על כושר המשחק של הקבוצה

ניחוש תוצאות טוטו בעזרת טוטוקארד

כל המלצות הטוטו בעולם לא יספיקו אם אין לכם מספיק ידע בתחום, ולמה שחוסר ידע יהיה מה שירחיק מכם את המיליונים? בדיוק לאנשים כמוכם קיימות כל מיני שיטות מתוחכמות שנועדו להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם. טוטוקארד למשל, הוא מועדון מנויים הנעזר במומחים ובתוכנות מחשב לעיבוד סטטיסטיקות.  בדרך אל המיליונים הראשונים שלכם, יש במי להיעזר לקבלת תוצאות טוטו מדויקות יותר – הבחירה איך לעשות זאת היא בידכם.

 

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/87146/תוצאות-טוטו

  השאר תגובה למאמר זה

  קבלת החלטות בניחוש משחקי הטוטו ע"י שימוש בלוגיקה מתמטית .

  על ידי: דודיl בידור ופנאי> משחקי מזלl 07/10/2010 lצפיות: 3,255

  מלבד משחקי ווינר, ווינר ליין או טוטו ווינר, קיימת גם גרסה שנקראת טוטו 16. משחק טוטו 16 שונה בעיקר במספר המשחקים המוגדר על ידי המועצה להימורים בספורט, מה שמשפיע כמובן על צורת הטופס...

  על ידי: אלעד כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 02/04/2011 lצפיות: 3,315

  טוטו הוא תופעה סוחפת וכלל עולמית שמאפשרת לכם לשלב בין האהבה לספורט לבין ההתרגשות שבניחוש. הכוונה בטוטו היא למשחק שבועי, בהנהלת המועצה להסדר הימורים בספורט. מי שמשחק בו, נדרש לנחש תוצאות של משחקי כדורגל בארץ ובעולם ובליגות שונות. זהו משחק שנחשב חוקי לחלוטין ומחלק לזוכים בו סכומי עתק כל שנה.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בידור ופנאי> משחקי מזלl 13/12/2010 lצפיות: 406

  מידי שבוע מתפרסמות בכלי התקשורת השונים המלצות טוטו של עיתונאים ואנשי ספורט לגבי הניחוש הנכון ביותר. ההמלצות הן לא תמיד מדויקות ומסתמכות בדרך כלל על דעה או תחושה אישית

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בידור ופנאי> משחקי מזלl 07/06/2010 lצפיות: 1,590

  ווינר ליין הוא אחד ממשחקי הטוטו המופעל על ידי המועצה להסדר הימורים בספורט. משחק ווינר ליין מתקיים באופן שבועי, כאשר בכל שבוע מתפרסמות שלוש רשימות ובהן תשעים...

  על ידי: אלעד כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 01/04/2011 lצפיות: 3,945

  אתם מרימים דגל לבן מעל לראשכם. כתוצאה מכך הדילר לוקח רק את מחצית הסכום שהימרתם עליו. אם אתם סופרי קלפים האופציה הזו יכולה להיות רווחית מאוד ואם לא, היא אינה טובה כפי שהיא נשמעת.

  על ידי: יעקב טיסונהl בידור ופנאי> משחקי מזלl 06/03/2009 lצפיות: 178

  משתתפים בהימורים חוקיים בארץ? הנה מספר טיפים שאולי יגדילו את הסיכויים שלכם לזכות

  על ידי: tall בידור ופנאי> משחקי מזלl 03/11/2013 lצפיות: 585

  כאן תקבלו את המידע על האם יש באמת דבר כזה שנקרא הימורים בטוחים, באנקרים, מתנות ועוד בהמלצות הווינר - או שהכל מזימה שטנית של ראשי מועצת ההימורים כדי לתעתע בכם, לסנוור את עיניכם ולגרום לכם לתרום עוד קצת לפנסיה התופחת שלהם

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 481

  כאן תקבלו מידע על איך לברור את ההימורים בעלי הערך בווינר כלומר מהם ההימורים שבאמת שווה להמר עליהם ולא סתם לזרוק את הכסף על משחקים שלא יביאו לכם רווח כלל או רווח זניח בעוד עובדי מועצת ההימורים צוחקים עליכם בשיחות הברזייה שלהם

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 193

  כאן תקראו את כל מה שצריך על שיטות הימורי הווינר השונות כדי שתוכלו להמר בחוכמה, לדעת באיזו שיטה להתשמש עבור איזה משחק וגם איך לא להישאר עם המכנסיים ביד בעוד עובדי המועצה צוהלים בדרכם לבנק כדי להוציא את הכסף שתרמת להם ברוב טובך

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 1,481

  כל מה שמהמרי ווינר צריכים לדעת לפני שהם קוראים המלצות ווינר: עשרת הדיברות כדי שלא תישאר עם המכנסיים ביד ותרפד את כיסם של עובדי מועצת ההימורים בכסף מיותר שגם כך הם מקבלים אותו ללא קשר לכישוריהם אלא בשל מינויים פוליטים

  על ידי: דני כהןl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/05/2013 lצפיות: 213

  זכייה בלוטו היא מאז ומתמיד ערגה של כל אחד, ורבים מפנטזים על היום בו יזכו בפיס בגדול, יעזבו את העבודה ויפרשו אל החיים הטובים. אך בואו נודה בזה, כשבכל הגרלה ממלאים יחד איתנו עוד מיליוני אנשים טפסי הגרלה, הסיכוי לזכות הוא כל כך נמוך עד כדי בלתי אפשרי. אך זכייה במפעל הפיס לא בהכרח אומרת לזכות בגדול, ובאמצעות מנוי במועדון הלוטו של סמארט ווינרס, אתם יכולים ליהנות מהשקעה בטוחה במפעל הפיס ולצפות ברווחים קבועים שמצטברים לסכומים הולכים וגדלים.

  על ידי: עידוl בידור ופנאי> משחקי מזלl 08/05/2013 lצפיות: 71

  כולנו שמענו סיפורי זכייה שנגמרו בטרגדיות, על אנשים אשר ביזבזו את כספם ונותרו חסרי כל לאחר שהפגינו שאננות רבה מדיי, הימרו על כל כספם, או סתם היו צריכים להקדיש את חייהם להדיפת כל מי שרצה להנות קצת מהעושר הפתאומי שלהם.

  על ידי: johngreenerl בידור ופנאי> משחקי מזלl 25/04/2013 lצפיות: 195
  מוטי אסא

  מהו מנוי פיס ? מה נותן לנו מנוי כזה ?כנסו וקראו מהי תכנית המנויים ובמה אנו יכולים לזכות במידה וקיים ברשותנו מנוי מפעל הפיס. מנוי פיס יכול בהחלט לפתוח את הדלת למזל !

  על ידי: מוטי אסאl בידור ופנאי> משחקי מזלl 08/02/2013 lצפיות: 638

  קורס הנהלת חשבונות מקנה לכם את הכלים להיות המנגנון שמפקח על הכניסה והיציאה של כסף. לפיכך כל עסק זקוק למנהלי חשבונות על מנת שיפקחו על התזרים המזומנים של העסק.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 11/02/2013 lצפיות: 64

  המאמר סוקר מגוון שיטות של העלמת קמטים בפנים ללא צורך בניתוח. במאמר ניתן לקרוא על תכשירים שונים המסייעים במלחמה בקמטים.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 11/02/2013 lצפיות: 219

  חוגי בית הם מפגשים קבוצתיים שמתקיימים בבתים פרטיים במתכונת של אירוח ביתי. בכתבה תקציר על מיטב המרצים לחוגי הבית ועל היתרונות שלהם..

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 11/02/2013 lצפיות: 158

  שירותי סיעוד מספקים לקשישים את העזרה בביצוע מטלות שונות בהן הם מתקשים בחיי היומיום. לעתים מדובר גם על ניידות לשמה. מטפלים סיעודיים מסייעים לקשיש לשמור על איכות החיים למרות הקושי, תוך שמירה על כבודו.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 11/02/2013 lצפיות: 43

  כל מה שצריך לדעת על דודי שמש! מאמר מקצועי שיעשה לכם סדר בנוגע לדודי השמש, יתרונות השימוש, התקנה ועוד...

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> בית - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 119

  מכשיר הטלפון הנייד הוא עולם ומלואו בפני עצמו. הזיכרון של המכשיר מכיל מידע בעל ערך רגשי וערך כספי. על אף הרגישות הרבה של מכשירי הטלפון הניידים וריבוי הגנבות, משתמשים רבים לא טורחים לבצע גיבוי למידע שבזיכרון. אפליקציות שחזור הודעות sms עומדות לרשות בעלי הסמארטפונים. בעלי טלפונים אחרים יוכלו לפנות למעבדות שחזור מידע במטרה לשחזר פרטי הודעות, נתונים מספר הטלפונים או תמונות.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 653

  רומא היא יעד תיירות מאוד פופולארי. תיירים מכל רחבי העולם מגיעים לרומא בכל חודשי השנה. הישראלים מבקרים בבירת איטליה במתכונת של טיולים עצמאיים או טיולים מאורגנים. הדרכה בעברית ברומא מעניקה לטיול גם ממד תרבותי היסטורי. המדריך מלווה את הסיור באתרים בהסברים מפורטים וסיפורי היסטוריה בשפה העברית. המדריכים המקומיים מציעים הדרכה רק בשפה האנגלית או האיטלקית.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell נופש ותיירות> יעדים בעולםl 07/02/2013 lצפיות: 392

  מגוון סוככים של סוככי השרון מציעים פתרונות אידיאליים עבור צל ועבור הגנה מפני הגשם. אך כדי שתוכלו לבדוק בעצמכם עד כמה מדובר על איכות מוצר באופן ודאי, קיבצנו למענכם כמה וכמה נקודות התייחסות חשובות, שיוכלו לסייע לכם לבחור את הסוכך הטוב ביותר האמין והאיכותי ביותר, שיועיל לאורך זמן.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> בית - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 103
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast