סרגל-מדידה תזונתי

24/12/2010 • על ידי • 227 צפיות

מערכת ושיטה לדיאטה המבוססת על צריכת פחמימות מבוקרת DIETARY SYSTEM AND METHOD BASED ON CARBOHYDRATE INTAKE זוהי הגדרת רשם הפטנטים בישראל ובארה"ב לערכה שפיתחתי, שתכליתה לאפסן את התפריט היומי ולתת מענה לקצובת הפחמימות המותאמת למשקל-הגוף התיקני.

המערכת שפיתחתי ראויה לשמש אכסניה לדיאטה דלת הפחמימות המומלצת ע"י ד"ר איריס שי, דיאטנית קלינית וחוקרת תזונה ומחלות כרוניות, העומדת בראש המחקר הבינלאומי שמטרתו להשוות לאורך זמן את יעילותן ובטיחותן של הדיאטה דלת השומן, הדיאטה הים-תיכונית והדיאטה דלת הפחמימות, וזה דברה של ד"ר איריס שי:-

"בניגוד לדיאטות בהן נדרשים חישובים,הדיאטה דלת הפחמימות היא מאד פשוטה, כי הפחמימות יורדות לרמה מינימאלית, וכל מה שאין בו פחמימות הוא לכאורה מותר, כך שמי שעושה את הדיאטה הזו, לא צריך להסתובב כל היום עם מחברת ועט. הרמה המינימאלית שאנחנו צריכים לתפקודי הגוף השונים היא בין 50 ל-60 גרם פחמימות ליום" (nrg מעריב 11.9.2006 "דלים בפחמימה" מאת ליאת אקשטיין).

המערכת שפיתחתי היא מעין ארגז-כלים נייד שנותן תוצאות דומות למימצאי המחקר אשר בוצע בכור האטומי המבודד ומנותק מכל נגישות למקור מזון אחר, זולת ארוחת יומה של קבוצת הניסוי, שכללה קצובת פחמימות מדודה.

מערכת כלי-האוכל שפיתחתי היא "מיכל הדלק" שאמור לספק אנרגיה מדודה שלא תעלה על צרכי הגוף והנפש במשך היום.

100_8718.jpg

המכונית שלי ומערכת כלי-האוכל זוכים לאותו טיפול. שימו שמן מעל הקו העליון של המדיד - המנוע מזייף. שימו שמן מתחת לקו התחתון של המדיד - המנוע מת.

 

להזכירכם שתירס וסוכר הם חומרי גלם לייצור דלק למכוניות, לפיכך מן הראוי לזכור, שהמכונית אכלה לשובע מוצרים אלה ולא צריכים להוסיף אותם לצלחת בעידן שבני-אדם הפכו ליצורים בעלי שתי רגליים וארבעה גלגלים. פעם שימשה הרגל אמצעי תעבורה, היום היא סוחטת את דוושת הגז.

האדם המודרני צורך את האנרגיה להנעת גלגליו בתחנת הדלק, המספקת לו כמות גדולה של קלוריות שאמורה להקטין את כמות הקלוריות במזונו.

תרבות הספורט היא בהחלט חיובית ומשעשעת, והיא מתחברת יותר לעולם הבידור והפנאי מאשר לתזונה. על מנת לשרוף 350-400 גרם פחמימות ליום, כפי שממליצה הדיאטה הקלאסית, צריכים למכור את המכונית, את מכונת הכביסה, את שואב-האבק, את המיקסר ושאר המכשירים המפנקים שפלשו לבתינו והשביתו את אברינו.

המנועים הראשונים שתיכנן רודולף דיזל הואבסו בשמן צמחי. האופנה חוזרת ובגדול. תירס וסוכר משמשים להאבסת מכוניות ובני-אדם כאחד. קצובת פחמימות מדודה ארוזה בצידנית-הדיאטטית מאפשרת לעשות את הדיאטה דלת הפחמימות בכלים פונקציונליים מדידים ומדוייקים, לקושש מתוך שפע המתכונים את מכסת הפחמימות היומית המותאמת לאדם על פי משקלו ולנשנש בלי הגבלה מזונות נטולי פחמימות הארוזים בצידנית הדיאטטית.

לצידנית-הדיאטטית מצורף ספרי "השמן והרזה - מדריך עוקף קלוריות" המחזיק 51 מתכונים נטולי פחמימות או בעלי תכולת פחמימות זניחה שאוכלים חופשי-חופשי, ו-31 מתכונים מעוטי פחמימות המספקים את קצובת הפחמימות היומית.

הדרכה וליווי bhsegal@017.net.il

אודות כותב המאמר

ברוך הלוי-סגל

ברוך הלוי-סגל, מחבר הספר "השמן והרזה - מדריך עוקף קלוריות", ספר דק למי שרוצה להיות דק/ה. [לרשימת מאמרים]

יליד 1932, 14 שנות נסיון כמבקר מזון במשרד הבריאות ועשרות שנות נסיוון בהזנת בעלי-חיים לימדו אותו, שאותם רכיבי מזון המצויים בצלחת מצויים גם באבוס, אלא שדיאטת-דמה כמו תרופת-דמה (פלציבו) אפשר למכור רק לבני-אדם ובהצלחה לא מבוטלת על פי מצבה של בורסת-הדיאטות.

עיסוקו העכשווי של המחבר - הקניית הרגלי-אכילה המבוססים על צריכת פחמימות מדודה והנפקת מתכוני-הרזייה מעוטי פחמימות ונטולי פחמימות.

מחבר הספר "השנון והרזה - מדריך עוקף קלוריות",  ספר דק למי שרוצה להיות דק/דקה.

לרכישת הספר התקשרו לטל. 057-5811409

 

 

 

 

הבלוג שלי | השמן והרזה - מדריך עוקף קלוריות בע"מ | נייד: 057-5811409